המלצות קורס מבוססות על עולם חווית משתמש קורס UI UX המלצות מה קרה בתקופת הקורונה

המלצות קורס מבוססות על עולם חווית משתמש קורס UI UX כמה מרוויחים מעצבים ממשק עצמאיים?

תוכן עניינים הצג

מה קרה בתקופת הקורונה? בתקופת הקורונה גרפיקאים היו מבוקשים מאוד ובוגרי קורסי עיצוב גרפי ותקשורת חזותית עבדו במגזר במשרה מלאה. כתוצאה מכך, חברות רבות זיהו שגם אם הן אינן נמצאות במקום פיזי, הן בכל זאת קיימות. האם אתה רוצה לשלוט בחווית משתמש ועיצוב תוכנה ב-UI UX תוך כדי עבודה עם מפתח תוכנה או מקודד? איך אפשר ליצור אתר שמשקף את מצב הרוח של אפליקציה? מהם הדברים החשובים ביותר שיש לזכור לפני שמתחילים ללמוד?

דרישה למעצב ניסיון/ממשק משתמש ב-UI UX.

ריכזנו עבורכם מידע חיוני על עולם עיצוב האתרים ועל התקנות הרבות שגוגל מטילה על עולם בניית אתרים וממשקי משתמש במאמר הבא. הסמינרים דנים בתחום העיצוב הגרפי הבינתחומי, כך שתוכלו לגלות האם אתם מתאימים לענף זה. כיום בגלל הקורונה והתקדמות הטכנולוגיה יש דרישה למעצב ניסיון/ממשק משתמש ב-UI UX.

קמעונאים נאלצו לעבור מחנויות קמעונאית לעבודה  באינטרנט.

מספר חברות שהיו בעבר סוחרים ברחוב נאלצו לעבור לחלונות ראווה מקוונים, ומעצבים גרפיים היו אחראים לכל אחד מסגנונות העבודה הללו. הקורונה הראתה לכל העולם שהטכנולוגיה קיימת והתקדמה במשך שנים רבות. מעצבים גרפיים משתפים פעולה עם עולם ההייטק והשיווק הדיגיטלי כדי לספק פלטפורמות עיצוב לכל סוג של עבודה. אין ספק שעיצוב גרפי ופיתוח אתרים הוא המקצוע הבא להיכנס אליו אם אתם מחפשים קריירה במגזר הצמא לידיים.

ב-UI UX, יש צורך גבוה.

אין ספק שאם אתה רוצה לעבוד בחוויית משתמש בתור עבודה, אתה תרגיש די ממוחזר לאחר סיום הלימודים. המסלול החינוכי קשור הן בעקיפין והן במישרין למגזר ההייטק, בו קיימות הזדמנויות עבודה רבות למשתמשים בחוויית משתמש. כולנו ראינו מה התרחש בתקופת הקורונה: חברות רבות שלא עברו אופטימיזציה למנועי החיפוש של גוגל או שלא היה להן מערך דיגיטלי לשיפור פעילויות השיווק במדיה החברתית לא שרדו. מעצבים גרפיים מבוקשים מאוד בעידן הקורונה, עד 5000 אחוז יותר מאשר בעונות עבודה טיפוסיות. הקורונה קודמת לכל מערכת השיווק, וכל הגלובוס עבר לדיגיטל רק בתקופת הקורונה.

האם קורס UI UX או תקשורת חזותית מתאים לך?

קורסי עיצוב אתרים וממשקי משתמש מתאימים לאנשים בעלי רקע בעיצוב גרפי והבנה מעמיקה של שפת העיצוב המלאה בפיתוח שיחה ויזואלית. קשה לפתח אתר אם המעצבים הגרפיים לא מבינים איך לחבר את מערכות העיצוב לרעיון שיש להעביר. כל עיצוב אתר ואפליקציה מכיל את אותם יסודות בהתבסס על הרמזים החזותיים שנלמדו בתוכנית העיצוב הגרפי. אם אתם מחפשים רעיונות ומחשבות על לימודי עיצוב ממשק משתמש, אין ספק שתמצאו בפוסט הזה המון סרטונים שמתארים את הביצועים של מעצבים גרפיים בחברות פרסום דיגיטליות והיי-טק. אתה בהחלט יכול להעריך את כשירותך לתפקיד זה.

מה UI UX מלמד מעצבים גרפיים?

מעצבים גרפיים שולטים בכל החשיבה העיצובית הקונספטואלית בקורס הראשון לעיצוב גרפי על מנת לבנות תקשורת חזותית בין הצרכנים לבין העסק עצמו. לימודי הכשרה מקצועיים מתרכזים בהליכי רכישה, שהם הבסיס החשוב ביותר לכל חברה המחפשת לשפר את המכירות. מעצבים גרפיים מתמקדים בחלק הוויזואלי של העסקים שונים לאורך הקריירה שלהם, ולעתים קרובות הם משתפים פעולה עם חברות פרסום דיגיטלי ומשווקים. מטרתו של כל מעצב גרפי היא לשדר עומק ושכנוע על ידי יצירת הדמיות פילוסופיות באמצעות תמונות וצבעים.

החיוניות התחברה לתחום עיצוב אתרים וחווית משתמש.

ליקום הצבעים יש הרבה עוצמה ומשמעות, וכדי להבין מי קהל היעד שלנו צריך לאתר את הגוון הנכון והמדויק שמדבר אליו. אם אנחנו צריכים לבנות אפליקציה, אנחנו צריכים לדעת באילו משפחות צבעים נשתמש כדי לפנות ליעד הדמוגרפי והמשתמשים של האפליקציה והאתר.

ב-UI UX, משתמשים בשפה חזותית.

מעצבי זהות מותג משפיעים על העולם באופן ישיר ועקיף באמצעות צבעים וציורים, כמו גם שימוש בתמונות המעבירות מסרים, ולכן כל הנושא של שפה ויזואלית וטיפוגרפיה נכנס באופן טבעי ללימודי מעצבים גרפיים ותקשורת חזותית. לכל מקום בו אנו מסתכלים בחיי היומיום, אנו מבחינים בידו היצירתית של מעצב גרפי שנותן את כישרונות העיצוב שלו לקריירה מצליחה של כל מותג.

חוקים לגבי אמנות דיגיטלית

כל יכולות התקשורת ובניית אינטראקציה ויזואלית בין המותג ללקוחות יתורגמו בצורה חלקה לאתר שבו נוכל לראות זאת בצורה ברורה יותר. מעצבי שפות אתרים משתמשים בכל צבעי המותג כדי לשמור על שפה ויזואלית עקבית, וישנם מקרים רבים נוספים של איך מעצבים גרפיים לומדים כיצד לייצר את המשקל והאיזון המתאימים לאתר.

ידע בתוכנה גרפית נלמד במסלולי חווית משתמש ועיצוב גרפי.

כדי לתפוס את תחום העיצוב הגרפי והתקשורת החזותית, על התלמידים ללמוד כיצד לסגור קבצים ברזולוציה נמוכה במיוחד שמתחברים אוטומטית לאפליקציה ולאתר כדי לשפר את חווית המשתמש. נקודה חשובה בשפה המקצועית היא משקלו הקל של קובץ שאיכות המסכים לא תהיה נמוכה יותר ולכן על מעצבים גרפיים לדאוג ברמה הגבוהה ביותר ליצור עיצובים באיכות מקצועית תוך שמירה על הקובץ נמוך מאוד על מנת לגרום לאפליקציה או אתר לטעינה מהירה ולקריאה בנייד או במחשב.

תיק סימולציה בעיצוב UI/UX.

תיק עבודות זה הוא ללא ספק ההיבט המשמעותי ביותר בהגדרתו של מעצב גרפי מקצועי. כל תעודה המעידה על כך שיש לך הכשרה פורמלית או תואר ראשון ושני לא תקנה לך עבודה בעסק זה. העבודות המושכות שעשית בתחום העיצוב הגרפי לאורך השכלתך או באופן פרטי יכולות לעזור לך להתקבל לכל עבודה. תצטרך לעמוד בקריטריונים מקצועיים כדי להדגים אילו עמדות רצויות יש להציג תוך בניית קשרים עם ארגוני היי-טק.

אם תיק העבודות שלכם מדבר בשפה מקצועית, אין ספק שהוא יפתח לכם דלתות, ותוכלו לעבוד מהבית לסירוגין. דיפלומות מועילות רק להדגמה שלמדת את תחום העיצוב הגרפי בסביבה מובנית ואיכותית. כדי להתחיל קריירה, העבודות והדוגמאות הן מה שמבדיל בין איש מקצוע לחובב.

חקר האמנות הדיגיטלית בהקשר של תקשורת חזותית.

תקשורת חזותית היא דיסציפלינה. בניית אפליקציות ואתרים עם ביקוש גבוה מכיוון שמסלול חווית המשתמש מקבל ביקוש ומשקל גבוה במומחיות של המעצב הגרפי בין אם הוא לוקח אותו לעבודה או לא. חווית משתמש חיונית באופן כללי ללמידה והבנה כיצד גולשים פועלים בתוך אתר אינטרנט, אפליקציה או חנות מוצרים שתאגידי הייטק מייצרים. סטודנטים בקורס עיצוב ופרסום לומדים לתפוס את קהל היעד וכיצד הם אוהבים לרכוש מידע.

כתוצאה מכך, על המעצב הגרפי לעקוב אחר כל סגנונות העבודה וההנחיות על מנת לקבל אחריות על נוכחות היקפית של האפליקציה של גולש. אין ספק שאתה עשוי להתקבל בברכה בכל מקום שבו אתה צריך את הכישרונות שלך כל עוד האוריינטציה בטכנולוגיה מתרכזת בחוויית המשתמש באפליקציות.

מעצבים גרפיים משתלבים בחברות הייטק.

מעצבים גרפיים משתלבים יותר ויותר בתעשיות ההייטק, ופוטנציאל ההשתכרות שלהם גבוה למדי. העבודה בחברות הייטק נעשית תוך כדי שמעצבים גרפיים, מפתח תוכנה ומקודד משתלבים ומשתפים שפה וטכנולוגיה ויזואלית. כל מי בתעשיית ההייטק שלא למד מדעי המחשב לתואר ראשון לא למד איך ליצור ויזואלית.

עין יצירתית של מעצב גרפי לפריטים שפותחו על ידי מפעלי היי-טק

בוגרי תואר ראשון בהנדסת מחשבים לימודי תכנות עסוקים בלהתאים אפליקציות או חנות לפריטים שפותחו על ידי חברות הייטק, מה שמצריך עין יצירתית של מעצב גרפי, שיעביר את העולם האסתטי ללקוחות חברות ההייטק בצורה מרוכזת יותר. חברות ההייטק מתחרות בעוז בעולם, ומדינת ישראל נחשבת לאחת המדינות המבוקשות בעולם ההיי-טק מכיוון שהטכנולוגיה המקצועית ביותר נובעת ממדינת ישראל, ובכך הביקוש לכוח אדם ממדינת ישראל. הביקוש הוא מהגבוהים בעולם. מכיוון שיש מחסור באנשים בענף זה בישראל, חברות היי-טק רבות משתפות פעולה עם מעצבים גרפיים מכל העולם.

איך אני יכול ללמוד באינטרנט באמצעות האינטרנט?

מערכות זום ללמידה מרחוק או באמצעות תוכנה מקוונת על אותו מחשב משמשות ללמידה מקוונת. ראינו כיצד יכולת בעבודה מקוונת שמרה על השוק רלוונטי לאורך תקופת הקורונה. כתוצאה מכך, חברות וסוכנויות פרסום עברו לעבוד באינטרנט. אנו משתמשים באסטרטגיה זו למעלה מ-15 שנה ללמד לימודי תעודה ועבודת תיק עבודות באינטרנט במסגרת פרטנית ואישית. אין ספק שזה אפשרי לשמור על שגרת חיים קבועה תוך כדי לימוד מקוון מהבית.

מהו הפורמט של שיעור מקוון?

המדריך צופה במסך התלמיד באמצעות תוכנת זום או כל תוכנת חיבור מסך אחרת במהלך הלמידה המקוונת. החונך מלמד כיצד לפתח אפליקציה או עולם חווית משתמש במערכות הפעלה וורדפרס Elementor, ועל התלמיד להוכיח כי הוא מכיר את כל תהליך בניית אתרים באינטרנט בעקבות הסבר המורה. אם יש נושא או בעיה אינם ברורים, המדריך יחזור על כל השלבים עד שהתלמיד יבין היטב את התוכן.

תלמד לפתח את הדמיון שלך ואת היכולת שלך לחשוב מעבר לקופסה.

מטרת לימודים זה היא לפתח את כל היצירתיות והחשיבה מחוץ לקופסה על מנת שהתלמיד ילמד לשלב את הראייה החזותית המשמשת כשפה מקוונת לכל רוחבה ולרוחבה.

סיוע בזמן הלימוד הוא יותר חשוב מקבלת השיעור עצמו, ומטרתו של בית ספר היא למקסם את ההנאה של התלמיד, ולכן התלמיד רשאי לפנות למורה הפרטי שלו במהלך השבוע כדי לקבל מידע, עצות והערות על המטלה שהתקבלה. אתה מרכז תשומת הלב בלימודים פרטניים ואישיים ללימודי תעודה ותיק עבודות, מה שמאפשר למדריך להתרכז בך לאורך הקורס ולבסוף לבנות את תיק העבודות.

תוכנת הדרכה לעיצוב אתרים למדיה אינטראקטיבית.

תוכנת WordPress Elementor XD נלמדת בחוויית המשתמש. כדי להצליח להשתלב במסלול לימודים זה, עליך להיות בעל רקע בשפה חזותית בעיצוב גרפי, כלומר, עליך לעבור קורס מעצבים גרפיים. אם אין לך מומחיות קודמת בתחום זה, תוכל לגשת לדף הבית של האתר וללחוץ על הקטגוריה כיצד להפוך למעצב גרפי כדי להירשם לקורס זה ורק אז או תוך כדי תוכל ללמוד את לימודי תקשורת חזותית וחווית משתמש. כפי שנאמר בעבר, השפה החזותית הנלמדת בתכנית לימודי עיצוב גרפי מושרשת בתוכנת וורדפרס ובממשק המשתמש.

וורדפרס היא תוכנה לניהול תוכן.

תוכנת וורדפרס מצוינת לפתיחת דפי אינטרנט וידידותית למדי במנוע החיפוש של גוגל. תוכנת וורדפרס מתוארת כתוכנת קוד פתוח המאפשרת למעצב גרפי לקבל ולערוך תבניות בשעות הפנאי שלו. אידיאלי לעבודה עם מערכת ההפעלה וורדפרס, בה כל אתר הופך מיד לקל לשימוש או מותאם בצורה מיטבית למסכים וטאבלטים. תוכנת אלמנטור משולבת בתוך מערכת ההפעלה וורדפרס כדי לבצע את כל המהות של חווית משתמש והתאמה גרפית לתבנית העיצוב המיועדת.

פיתוח אתרים ופיתוח אפליקציות

בעבר, רק תאגידי היי-טק היו אחראים על פיתוח האפליקציה; אבל בשנים האחרונות, למעצבים גרפיים הוצעו הזדמנויות גדולות יותר לעבוד במגזר. אדובי פרסמה זה עתה את חבילת הליבה XD ליצירת מדיה עבור צגים זעירים, כלומר אפליקציות. ניתן לבצע את כל המגוון האסתטי לעיצוב מובייל ולפתח זהות מותג באמצעות תוכנת XD, תוך שימת דגש על כל החשיבה הביקורתית שגולשים משדרים באמצעות שימוש באפליקציות. מאמצים את כל תחום תורת העיצוב והקמת המבנה המתאים לאפליקציה, תוך שימת דגש על אותם חזותיים המדברים על המותג עצמו.

ממשק תוכנת XD עם תוכנת אילוסטרייטור.

תוכנת XD היא תוכנה פופולרית שעובדת עם גרפיקה וקטורית, וכתוצאה מכך היא עובדת היטב עם תוכנת אילוסטרייטור. אפשר לעבוד תחילה עם תוכנת אילוסטרייטור, לאחר מכן לייבא אותה לתוכנת אקסדי ולהמשיך בתהליך העיצוב. תמיד יש שותפות עם מעצב או מקודד ביצירת עבודות עיצוב בתוכנת XD כדי להתאים את ערכת עבודת העיצוב להורדה בחנויות כמו אפל וגוגל. לאחר סיום עבודת הפיתוח של האפליקציה, מעצבים חזותיים מספקים מיד הוראות תכנות, ולאחר מכן על המפתח להתאים את ערכת העיצוב המלאה לתצוגות ולמפרטים של אפל וגוגל.

חווית המשתמש וההתאמות של גוגל

גוגל היא פלטפורמה מצוינת שזמינה כעת. בשנת 2021, גוגל הוציאה שדרוג שזעזע את עולם ה-SEO, ואתרים שלא תאמו את הסטנדרטים של גוגל מבחינת חווית משתמש איבדו כוח בשוק. גוגל מייחסת ערך גבוה לאיכות הגלישה והתפעול של כל אפליקציה בין דפי האתר, וכתוצאה מכך לאתרים שלא היו נוחים ויעילים לגולשים, או שלא היה להם UI UX עם תחושה חיובית ושימוש חוזר באפליקציה, גוגל החליטה להוריד את האתר מהמקומות והדפים הראשונים.

איך גוגל קובעת אם האפליקציה שבניתי טובה או לא?

גוגל הוא, בבסיסו, אתר המאפשר למשתמשים להיכנס לאתרים אחרים. אנו ניגשים לאתר באמצעות אתר גוגל ולאחר מכן רוכשים סגנון מעקב. גוגל עוקבת אחרי כל הגולשים, וברגע שהם מצטרפים לאתר, גוגל יודעת בדיוק כמה זמן הגולש נמצא באתר. כתוצאה מכך, אם גולשים נכנסים לאתר ויוצאים מיד, הדבר מעיד על חווית משתמש לא מספקת.

גוגל רוצה להישאר רלוונטי למשתמשי האינטרנט.

לגוגל אכפת מכל הרושם של כל גולש כי הוא רוצה להישאר רלוונטי לגולשים שהוא מעביר לאתר. כתוצאה מהיריבות האדירה לה היה נתון מנוע החיפוש גוגל, התחרות מגיעה בדרך כלל מרשתות חברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם. ברור שגוגל מטילה תקנות חזקות יותר כדי להיות אדיבים לגולשים כשהם עוברים חיפוש אצלה.

שכר עיצוב גרפי.

השכר של מעצב גרפי משתנה בהתאם לענף בו מעצב חווית משתמש לתוכנה מחליט לעבוד. כידוע, תחום ההייטק מספק הכנסה גבוהה מאוד, ולכן רוב הבוגרים בוחרים לעבוד בתחום זה מהבית, מה שגורם למחסור חמור בענף הדפוס. אם פעם בוגרים עבדו אך ורק בענף הדפוס, המצב השתנה, ורבים מעדיפים כיום לעבוד מהבית או בחברות היי-טק, לא רק בגלל השכר הגבוה, אלא גם בגלל ההתקדמות המתמדת והטכנולוגיה השומרת מעצבים גרפיים ערים לתקופות מאתגרות.

משכורות של מעצבים גרפיים

מעצבים גרפיים בתעשיית ההייטק מתחילים ב-18,000 שקל נטו. התעריף לשעה עשוי לנוע בין 100 ל-150 ש"ח. השכר הוא 14,000 ש"ח נטו אם יבחרו לעבוד בתחום הפרסום הדיגיטלי על ידי פיתוח אתר אינטרנט. התמורה בענף הדפוס היא 10,000 שקלים נטו, מה שמוביל את הבוגרים להסס לעסוק במקצוע זה. עסק הדפוס חווה גירעון בעבודה, ואת בעיית התעסוקה באזור אפשר להרגיש בכל פלטפורמה אינטרנטית או בלוג עם מדורי דרושים של מעצבים גרפיים באינטרנט.

איך בית הספר יאתר את הלקוחות הראשונים שירצו לשתף אתכם פעולה?

לבית הספר רשת של למעלה מ-20,000 משרדי הייטק ומשרדי פרסום המבקשים עבורך כמעצב ממשקי משתמש להגביר את הפעילות ועיצוב אפשרויות התפקיד שחברות הייטק מייצרות. אתה יכול להתחבר לרשת זו ולראות מספר הצעות עבודה גם בזמן הלימודים. מי שרוצה לפעול בענף זה בכוחות עצמו, יוכל כמעט בוודאות לאתר את הלקוחות הראשוניים שלו שם.

היכן יהיו מה יהיה בתחום השיווק הדיגיטלי בעתיד הדיגיטל בשנים הקרובות?

הדור של היום מקבל את כל הנתונים שלו אך ורק דרך המובייל או האתר דרך גוגל, ולכן זיהוי הצרכים העיקריים של קבוצת משתמשים מהם הם מקבלים מידע נעשה אך ורק על ידי מעצבים גרפיים שלומדים מי קהל היעד ומתאימים את סגנונות העיצוב ל- פרופיל משתמש נכון בהתאם לרצונות המותג.

עבודה שקל להיכנס אליה

כתוצאה מהקורונה, חברות רבות למדו שאם הן לא יהיו מקוונות, הן יפסיקו להתקיים, ומכאן שמעצבים גרפיים מבוקשים כעת בכל הפלטפורמות הדיגיטליות והמודפסות. אם אתה מחפש עבודה יציבה ואוהב מדיה אומנותית, אין ספק שהמגזר הזה יספק לך ביטחון כלכלי. אנו מציעים לך ליצור קשר עם יועצי הלימודים על מנת שיוכלו להסביר כיצד תוכל ללמוד את התחום המבוקש ביותר מנוחות ביתך. אנו מאחלים לך בהצלחה וחווית צפייה נהדרת.