טבלאות שכר מעצב חוויית משתמש UIUX Designer כמה מרוויחים בוגרי תקשורת חזותית

טבלאות שכר מעצב חוויית משתמש UI/UX Designer כמה מרוויחים בוגרי תקשורת חזותית?

בוגרי המסלול לתקשורת חזותית מבוקשים מאוד בתעשיית ההייטק ובמשרדי הפרסום, ומי שמעוניין ללמוד כיצד לפתח עיצוב גרפי ימצא ללא ספק שפע של הדרכות באינטרנט. כיום, בעיה זו הביאה לפיתוח והשקה של סחורות רבות שחברות הייטק זקוקות להן, ולכן שיתוף הפעולה ובניית המאזן הפרסומי נוכחים מאוד בעולם ההייטק. הכנו מספר הסברים לגבי מהו פיתוח עיצוב מוצר על ידי מעצבים גרפיים מבוקשים מאוד בתעשייה רק עבורכם.

אתה תהיה עד למספר רב של יצירות מופת ויזואליות, לכן אם אתה חושב על לימודי עיצוב גרפי, החיבור הבא ללא ספק יראה כיצד תוכל להשתלב בתחום זה. הדגמנו בניית מניפולציות בתוכנת Photoshop Illustrator InDesign, וכן כיצד עולם חווית המשתמש נקשר לעולם העיצוב הגרפי.

לימודים

אפשרויות רבות עזרו לאנשים להבין שהם יכולים ללמוד להשיג את כל הצרכים החיוניים של העולם באמצעות האינטרנט לאורך תקופת הקורונה. בתי ספר ואוניברסיטאות לעיצוב נקטו בנתיבים מתקדמים ביותר באמצעות מערכת ההפעלה Zoom, אשר אילצה אנשים להישאר בבית בשל המרחק החברתי שנדרש על ידי העולם.

מהי הדרך הטובה ביותר ללמוד באינטרנט בבית הספר?

בחמש עשרה השנים האחרונות אנו מלמדים אחד על אחד דרך האינטרנט בצורה מקצועית ואישית תוך ייעול ויצירת הנדרש בתחום העיצוב והתקשורת החזותית. במהלך השיעור, המדריך מסתכל על המסך של התלמיד ומלווה אותו בתהליך של התאמה אישית של גרפיקה עיצובית בתוכנת אדובי. בסיום כל שיעור ניתנים שיעורי בית ומשימות כדי להפגין דיוק ולטפח את המקוריות הדרושה לתיק עבודות.

לימודים מכוון לפרטים יוביל אותך לתיק עבודות מקצועי.

בלימוד פרטי ואישי אתה המרכז, כך שבמהלך הפגישה המקוונת בזמן אמת, המדריך רואה את המסך שלך ולא יכול להמשיך לנושאים חדשים אם נושא לא ברור. הקשר בין המדריך לתלמיד אינו מסתיים בהרצאה, והוא עשוי לקבל תשובות לכל המושגים העיצוביים שעליו להגיש כשיעורי בית. במהלך השבוע, התלמיד רשאי להתקשר למדריך ולקבל משוב על כל מסלולי הלימוד שעבר.

איך השכלה יכולה לעזור לך להשיג קריירה בזמן שאתה עדיין בבית הספר?

בבית הספר יש קבוצה מדהימה של למעלה מ-19 וחצי חברות הייטק ומשרדי פרסום המחפשים עבורך את המעצב הגרפי שמתחיל להשתמש במודלים של פרסומות ופרסומות לפיתוח חברה. כבר למעלה מעשור, ראינו את תאגידי ההייטק הגדולים בישראל, כמו גם יזמים וסטארטאפים , לוקחים על עצמם מעצבים גרפיים טירונים שיציעו חשיבה פראית וחדשנית כדי להגשים יעדים שתעשיית ההייטק דורשת. אין ספק שאם אתה מנסה לעבוד כפרילנסר עצמאי בענף זה, תגלה שם את קהל הלקוחות הפרטי שלך. ישנן הזדמנויות רבות זמינות עבור מעצבים גרפיים, וכל מה שהם מחפשים הוא תצוגה מוכשרת של עולם השיווק ובניית אינטראקציה ויזואלית בין הלקוחות לעסק.

בתקופת הקורונה, עולם העיצוב הגרפי והתקשורת הארגונית גרם לחברות רבות להכיר בכך שאם הן לא נוכחות באינטרנט, הן יפסיקו להתקיים. מחובתו של המעצב הגרפי להפעיל את המרכיבים הבסיסיים כדי להעביר את המידע לגולשים בצורה משכנעת. כתוצאה מכך, חברות רבות הבינו שאם הן לא יעברו מסגנון קמעונאי ברחוב לחנות מקוונת, הן יפסיקו להתקיים. חברות רבות החלו להציע משלוחים לאורך תקופת הקורונה, והוכיחו שארגונים חייבים להיות מקוונים כדי להישאר תחרותיים בתעשיית העיצוב.

בעולם ההייטק יש ביקוש חזק.

חברות הייטק ומעצבים גרפיים תמיד עבדו יחד, ואנחנו יכולים לראות שחברות הייטק מוכרות את הסחורה שלהן בכל רחבי הגלובוס ותמיד מתחרות. מעצבים גרפיים יספקו את כל השפה העיצובית וישתפו פעולה עם מפתח תוכנה ומקודד תוכנה לפיתוח תוכנה שארגוני הייטק יוצרים. כדי ליצור את השפה העיצובית בכל מוצר שפותח על ידי חברות הייטק, מעצבים גרפיים חייבים להבין כיצד לנהל את הצבעים והרגשות שהם מעבירים בתוך כל תוכנה שפותחה על ידי חברות הייטק.

עבודה עם טכנולוגיה גבוהה עם קודן. מכיוון שלחברות הייטק אין אנשים שלמדו את כל שפת העיצוב בתואר ראשון, מעצבים גרפיים הם אלה שחייבים להדגים את כל היסודות של עיצוב גרפי על ידי שימוש באלמנטים בסיסיים של צבע , קומפוזיציה, שפה טיפוגרפית ועוד אינספור תכנים שעולם ההייטק דורש. כל האסטרטגיות והסודות שנלמדו בתחום העיצוב הגרפי הם שהופכים כל אפליקציה לתצוגה עם רוח כללית חיובית, כך שאם אתה רוצה להצליח בתפקידך, עליך להשקיע בתיק עבודות שכן הוא הדבר היחיד שיכול באמת להוכיח שאתה מייצג את השפה בצורה נאותה.

תיאוריית הצבע

שפת הצבע נלמדת במסלול המעצבים הגרפיים כמרכיב חיוני במקצוע. ברמה הפילוסופית, לכל גוון יש כוח וחשיבות בפיתוח פסיכולוגיה תוך שימוש ברכיבים הם אלו שמאפשרים לכל מוצר שחברות הייטק מייצרות או לחילופין פרסום ומאמרים שרצים ברשתות החברתיות פייסבוק ואינסטגרם לשגשג מקצועית.

עיצוב וחווית משתמש

בוגרי תכנית הלימודים לעיצוב גרפי משולבים בתכנית לימודי תקשורת חזותית, שם הם מבינים את כל השפה המקוונת שעליהם להדגיש תוך שימוש בכל העקרונות שרכשו בתכנית הלימודים הראשונה לעיצוב גרפי. חווית משתמש היא אחד המקצועות הפופולריים ביותר בקרב מעצבים גרפיים, והשכר מצוין.

מה מלמד אותך קורס חווית משתמש ועיצוב חזותי?

מסלול חווית המשתמש UI UX הוא מגזר מבוקש מאוד, והסטודנטים לומדים כיצד לשלוט בכל ההיבטים של פיתוח אתרים והכנת אפליקציות. אם מעצב גרפי ומעצב אתרים היו עיסוקים עצמאיים בעבר, הם התמזגו כעת לפונקציה אחת המכונה תקשורת חזותית.

עבודת אלמנטור חווית משתמש UI UX כלולה בתוכנת Elementor

חווית משתמש UI UX כלולה בתוכנת Elementor ומשולבת בתוכנת וורדפרס להפקת החוויה והרכיבים הגרפיים הרבים שכל אפליקציה חפצה בה. אין ספק שהאפליקציות בנויות בתוכנת XD, וכתוצאה מכך, מעצבים גרפיים מספקים את כל השירותים שארגונים דיגיטליים רוצים.

יצירת אפליקציות לתוכנת XD

אדובי פיתחה זה עתה תוכנת XD כתוכנית האולטימטיבית למשימה המושלמת ביותר בה השתתפו בעבר ארגוני היי-טק. מקצוע פיתוח האפליקציות, שהיה שייך בעבר לתאגידי היי-טק ומהנדסי תוכנה, עבר לסגנון העיצוב, כאשר מעצבים גרפיים מספקים את כל הדרך הפנטסטית ליצור ערכת עיצוב מקצועית ויעילה. לאחר השלמת התוכנית, מעצבים חזותיים משתמשים במתחים ומקודדים כדי להתאים אותה לכל ערכות החנות המקוונת הנתמכות על ידי אפל וגוגל.

השכר הממוצע למעצבים גרפיים

השכר הממוצע למעצבים גרפיים בעלי חווית משתמש במשרדי הייטק עומד על שמונה עשר אלף שקל נטו, עם תעריף שעתי של שמונים עד תשעים שקל. הם עשויים להרוויח שכר של ארבעה עשר אלף שקל נטו אם יבחרו לעבוד במשרד פרסום דיגיטלי. השכר בענף הדפוס נמוך מאוד, ולכן בוגרים רבים בוחרים לעבוד במפעלי היי-טק, מה שגורם למחסור חמור בענף הדפוס. מעצבים גרפיים בתעשיית הדפוס עשויים להרוויח עד 10,000 שקלים נטו אם יש להם תיק עבודות מוכשר.

מהי משמעות התיק?

תיק עבודות זה הוא אחד הדברים המשמעותיים ביותר שמעצב גרפי חייב להציג על מנת להוכיח שהוא מכיר לחלוטין את כל תחום העיצוב הגרפי. כל מגזר המולטימדיה הבינתחומי מתעניין כיצד ניתן להשיג את העיצוב המתאים המתאים ביותר לצרכי החברות, ולא לתעודות שסיימת. אין ספק שתוכלו להשתלב בעסק הזה במהירות כל עוד התיק שלכם מושקע וכולל טרנדים שטרם הבחינו בהם.

התחום הדיגיטלי רק יתחזק יותר, בזכות הקורונה, שהקדימה את הטכנולוגיה כבר שנים רבות.

כל אסטרטגיה שיווקית משלבת את עבודתם של מעצבים גרפיים, ונוכל לראות זאת ברשתות החברתיות מכל הזוויות וגם בתחום הדפוס. תחום הדפוס סובל ממחסור בכוח אדם שכן בעבר ברירתם היחידה של רוב הבוגרים הייתה לעבוד בענף הדפוס; עם זאת, כיום, רוב הבוגרים עובדים לחלוטין מהבית או מדי פעם במפעלי היי-טק. אין ספק שהעידן של היום משיג את כל הידע שלו רק באמצעות מנוע החיפוש ואתרי האינטרנט של גוגל, או באמצעות אפליקציות מועילות ביותר.

אין ספק שתחום התקשורת החזותית הוא עולם העתיד אם אתם מחפשים אפשרויות שונות לעבוד מהבית או לחילופין להרוויח הרבה כסף באופן אישי ופרטי. צור איתנו קשר עכשיו כדי לשוחח עם אחד מיועצי הלימודים שלנו כיצד גם אתה יכול ללמוד את המקצוע המבוקש ביותר מהנוחות של ביתך.