האם מעצב UX הוא מעצב אתרים מחיר קורס חווית משתמש

האם מעצב UX הוא מעצב אתרים? מחיר קורס חווית משתמש

מי בונה את כל האפליקציות ואסטרטגיות השיווק שאנחנו רואים בצורה ויזואלית? מי בונה אתרי אינטרנט ומערכות הפעלה וורדפרס? מה הם הכישורים החשובים ביותר כדי לעבוד בעולם חווית משתמש ועיצוב גרפי? למה יש מחסור היום במעצבים גרפיים בעולם ההדפסה ובעולם ההייטק?

קריירת חוויית המשתמש

בכתבה הבאה הכנו במיוחד בשבילכם הסברים מדהימים על קריירת חוויית המשתמש המדהימה שמעצבים גרפיים משתלבים אליה לאחר סיום לימודי קורס עיצוב גרפי.

בכתבה הסברנו בהרחבה מה זה חוויית משתמש UI UX ומה עם התוכנות המבוקשות ביותר בתעשייה. אם אתה שוקל להתחבר לחברות הייטק או לעזור למשרדי דיגיטל לפרסום על ידי שימוש באסטרטגיות ויזואליות אין ספק שאתה במקום הנכון.

מפרטי אפליקציות ואתרים

הכנו מפרטי אפליקציות ואתרים עם שלבים שמסבירים כיצד לעצב אפליקציה באמצעות תוכנות אדובי וכמובן איך להפוך למעצב גרפי המתאים את עולם עיצוב לאתרים רספונסיבים וחווית המשתמש.

הצגנו בסרטונים מיומנויות מדהימות לניהול פרויקטים בשיתוף חברות ההייטק ובמקביל כיצד מתבצעת עבודת הצוות בעולם התקשורת השיווקית.

מי יכול ללמוד חוויית משתמש ועיצוב גרפי?

כדי ללמוד מסלול תקשורת חזותית וחוויית משתמש על המעצבים הגרפיים להגיע עם מידע כולל השפה הויזואלית והחוקים הרבים שאותם הם למדו במסלול לימודי עיצוב גרפי למתחילים.

אי אפשר ללמוד תקשורת חזותית או להכין אפליקציה אם לסטודנטים אין ניסיון בעבודה עיצובית בעולם הפוטושופ או לסירוגין הם לא יכולים לייצר גרפיקות או יכולת לעצב וקטורים בתוכנת אילוסטרייטור. כל סט עיצובים שצריכה אפליקציה או מערכת ההפעלה הוורדפרס נדרשת יכולות העיצוב הגבוהות תוך שימוש במגוון טכנולוגיות דיגיטליות שהסטודנטים למדו במסלול לימודים עיצוב גרפי הראשון.

למה חשוב לדעת תוכנות גרפיות ועיצוב ויזואל?

כיום כל אפליקציה או אתר אינטרנט מעוצבים המעצבים משתמשים באותם החוקים הברורים שאתם לומדים מעצבים גרפיים במסלול לימודים הראשון החל מטיפוגרפיה נכונה או כיצד להשתמש בצבעוניות תוך שימוש בפסיכולוגיה שעומדת מאחורי כל צבע וצורה.

לבצע import לסימולציות

מעצבים גרפיים מקצועיים לומדים לבצע import לסימולציות עסקיות שאותו דבר עולם האינטרנט צריך. בסופו של דבר הגולשים מבקרים באינספור פלטפורמות דיגיטליות שהם חופפות מאוד כגון צפייה במודעה בפייסבוק של המותג או לסירוגין קבלת מידע דיגיטלי דרך מנוע החיפוש גוגל ולכן השימוש במגוון טכנולוגיות דיגיטליות של חברת אדובי תוך למידת חוקי העיצוב בפלטפורמות דיגיטליות חובה כדי להבין מי הוא המותג וכיצד ליצור דיאלוג ויזואלי בין המותג וצרכן חשובים הרבה יותר בעולם הדיגיטלי.

מה לומדים היום בעיצוב אפליקציות וחוויית משתמש?

סטודנטים לומדים כיצד לקדם מוצרים ולגרום לכל המשתמשים להרגיש בנוח עם כל אתר אינטרנט או לסירוגין אפליקציה. המיומנות הנדרשות בעיצוב אפליקציות זה ידיעת התוכנה המפורסמת אקסדי כדי ליצור את ארכיטקטורת המידע.

ארכיטקטורת המידע

ארכיטקטורת המידע כוללת צורה ויזואלית נכונה תוך יצירת תפריטים ותרשימים לבדיקות המשתמשים. בסופו של דבר באמצעות המידע הרב שמוצג ויזואלית באפליקציה או באתר האינטרנט אפשר לקבוע אם האפליקציה באמת עובדת בצורה נכונה הכוללת עקרונות חוויית משתמש שנלמדים. במהלך ייצור מגוון רחב של פרויקטים צריך לחדד את יכולות העיצוב בבניית תהליך חשיבה עיצובית על ידי מחקר רב לאסטרטגיות שיווק ופיתוח רכיבים שעולם חווית משתמש UI UX צריך.

תוכנה 2022 wordpress.

תוכנת הוורדפרס נחשבת לפלטפורמה הדיגיטלית המדהימה ומתאימה ביותר לקידום אתרים. באמצעות תוכנת וורדפרס בונים דפי אינטרנט רבים והיא מותאמת בעבודה עם קוד פתוח למנוע החיפוש גוגל. וורדפרס תוכנה מדהימה וחביבה בעולם קידום אתרים. יש הבדלים איפה מעצבים את האתר ובאיזה פלטפורמה כי מנוע חיפוש בגוגל לא תמיד יודע לקרוא את כל המערכות ולכן מערכת ההפעלה וורדפרס היא ידידותית מאוד בעולם קידום אתרים, הקוד הפתוח מתמזג עם השאילתות של הגולשים בגוגל בקלות ואפשר להגיע למקומות מאוד גבוהים בדירוגים.

UI UX באלמנטור.

תוכנת האלמנטור זה תוסף המתלבש על תוכנה wordpress ובאמצעותו בונים את כל חווית המשתמש והטפסים הרבים כדי לקדם את הוויזואליות בצורה המקצועית. גולשים היום שופטים תוך מספר שניות בודדות אם האפליקציה מעוצבת ברמה מקצועית או האתר. לכן כל אינטראקציה עם הלקוחות צריך להיות בצורה הטובה ביותר כי זה המקום הראשון שהם נפגשים עם המותג עצמו.

תחום הדיגיטל הוא חדש

תחום הדיגיטל הוא חדש בעולם השיווק ולכן מעצבים גרפיים מבוקשים מאוד גם בתחום ההייטק בפיתוח אפליקציות. חברת אדובי בשנים האחרונות פיתחה את תוכנת האקס די שמאפשרת למעצבים גרפיים לעבוד בשיתוף פעולה עם הנדסת המחשבים או מפתח תוכנה. המעצבים הגרפיים מכניסים לתוך תוכנת XD רכיבים רבים שהם למדו לבצע בתוכנת פוטושופ ואילוסטרייטור. תוך שימוש בטכניקות התאמה אישיות מתוחכמות אפשר להרשים ולשכנע לקוחות שהמותג הוא באמת רציני.

תיק עבודות בעיצוב גרפי.

כיום זה לא משנה אם יש לך תעודה מקצועית שסיימת במכללה או תואר ראשון ותואר שני בתקשורת חזותית. חברות הייטק ומשרדי פרסום דיגיטליים לא מתרשמים מתעודות נוצצות אלא אך ורק מתיק העבודות. ככל שתיק העבודות מכיל פרמטרים רבים שמדברים על עולם העיצוב אפליקציות תוך התאמה לקהל היעד כדי להגדיל את המכירות אין ספק שתוכל להשתלב בכל התעשייה במהירות.

קבוצה בפייסבוק מעל 15 שנה

כיצד בית הספר יכול לעזור לך לקבל את הלקוחות הראשונים שלך בעיצוב אפליקציות? בבית הספר קבוצה בפייסבוק מעל 15 שנה ששם 19.5 אלף חברות ההייטק הגדולות ביותר במדינת ישראל שמחפשים אותך מעצב חווית משתמש להשתלב בחברות הייטק או במשרד שיווק דיגיטלי. נוכל לראות בקבוצה זו מעצבים גרפיים רבים שמצאו את הקריירה בעיצוב גרפי הראשונה דרך קבוצה זו.

אסטרטגיות ושיתוף פעולה מיידי עם מעצבים בכל תהליך שיווק

בקבוצה אין ספור אסטרטגיות ושיתוף פעולה מיידי תוך פרסום מודעות דרושים מעצבים מתחילים על בסיס יומיומי לשילוב בקריירה. כיום זה לא משנה אם יש לך ניסיון בתחום או לא מה שחשוב שתגיע עם תיק עבודות נהדר שמעביר את כל החשיבה העיצובית שלך והטרנדים החדשים שאתה מביא מעולם העיצוב הגרפי והאפליקציות.

למצוא לקוחות ראשונים

במידה ואתה בוחר לעבוד בתחום זה כפרילנס פרטי אין ספק שתוכל למצוא בקבוצה זו את הלקוחות הראשונים שלך שייתנו לך הזדמנות מדהימה להצטרף גם לעולם ההייטק וגם לעולם הפרסום הדיגיטלי.

איך אפשר ללמוד את התחום המבוקש ביותר מהבית?

כולנו ראינו מה קרה בתקופת הקורונה במדינת ישראל כשחברות רבות וארגונים הבינו שהאפשרות היחידה שלהם להמשיך לעבוד ולהיות רלוונטים לתעשייה בעולם ובישראל בפרט זה אך ורק דרך מערכות לחיבור בין מחשבים. תוכנת זום הפכה לפופולארית מאוד וכתוצאה מכך מכללות רבות ומשרד החינוך החל ללמד את הסטודנטים דרך המערכת zoom.

שילוב הבוגרים בהייטק

בית הספר מלמד בשיטה זו כבר מעל 15 שנה סטודנטים בוגרי מסלול תקשורת חזותית וכתוצאה מכך נוכל לראות שילוב מדהים של הבוגרים בחברות הייטק ומשרדי פרסום דיגיטלי לעסקים. כבר בתקופת הלימודים בית הספר יחבר אותך לקבוצה זו כדי לתת לך את האפשרות ליצור קשרים עסקיים.

איך מתנהל לימוד תקשורת חזותית אונליין?

איך מתנהל לימוד אונליין? באמצעות חיבור בין מסכים, המורה יכול לראות את המסך שלך במהלך השיעור. תקבל הסברים מדהימים כיצד לפתח את כישורי העיצוב החזותיים שלך בתוכנת אפליקציות או כיצד לבנות במערכת הפעלה וורדפרס בניית אתרים. במידה ויש נושא בשיעור שלא ברור בלייב המורה יחזור על כל הנושאים שוב עד שהסטודנטים יבינו את כל החומר. המורה לעיצוב אפליקציות וחווית משתמש לא יכול להמשיך לחומר חדש עד שסטודנט מבין את כל הנושאים שנלמדו. אין ספק שבלימוד פרטני ואישי תוכל להגיע ליכולות מאוד גבוהות ליצירת אפליקציות או ספרים אלקטרוניים.

עלות התוכנות לעבודה בקורסים חוויית משתמש.

מחיר תוכנות לשימוש בחברת אדובי הוא 70 שח בחודש במידה ואתם סטודנטים מתחילים. לאחר שנת לימודים הסטודנטים צריכים לשלם 100 שח בחודש. תוכנת אקס די ניתנת להורדה בחינם מחברת אדובי ובמקביל תוכלו לקבל עדכונים שוטפים.

כמה עולה וורדפרס או להשתמש באלמנטור?

השימוש בתוכנת וורדפרס להורדה באתר וורדפרס העולמי והוא חינם. במידה ואתם רוצים תוספים מיוחדים כדי להתאים את הדרישות של האתר לבקשת הלקוחות הסכומים הם מאוד מינימלים וניתנים להורדה מאתר הוורדפרס. באתר וורדפרס תבניות חינמיות שמאפשרות למעצבים הגרפיים לעבוד עליהם ולשנות.

תוכנת אלמנטור

תוכנת אלמנטור היא תוסף חינמי שמתלבש בתוך מערכת הוורדפרס בצורה אוטומטית. במהלך הלימודים אתם תצטרכו לשלם סכום לאחסון אתר האינטרנט ובמקביל קניית דומיין אישי שעולה 30 שח בשנה. כמובן המחירים משתנים בהתאם לתקופת הלימודים שלכם. המחירים לאחסון אתר האינטרנט וקניית דומיין הם תחרותיים מאוד מול החברות שאתם מוצאים את אחסון האתר. כל אתר אינטרנט צריך מקום כדי לשמור את כל הקבצים להופעה לגולשים הרבים בעולם. המעבר והקנייה של האחסון פלוס הבנה מקצועית איך להקים אתר מאפס תלמדו במסלול תקשורת חזותית חוויית משתמש ובניית אתרים.

מה הולך להיות בשנים הבאות?

הדור של היום מקבל את כל הנתונים שלו אך ורק דרך אפליקציות ונוכל לראות שמעצבים גרפיים לחוויית משתמש ימשיכו להיות מבוקשים. מדינת ישראל נחשבת לאחת המדינות עם התפתחות ההייטק הגדולה ביותר בעולם ולכן הכוח המקומי הוא זה שמאפשר לעולם ההייטק להמשיך לצמוח. במקביל נוכל לראות שמעצבים גרפיים רבים בוגרי מסלול תקשורת חזותית ועיצוב גרפי בוחרים לא לעבוד בעולם ההדפסה אלה פותחים עסקים פרטיים מהבית או משתלבים בעולם ההייטק.

שכר בתחום

בוגרי מסלול לימודי עיצוב גרפי מתחילים בעולם ההייטק יכולים להתחיל עם שכר של 18 אלף שח נטו וכל מה שהם יצטרכו זה אך ורק תיק עבודות. במידה ובוחרים לעבוד בתחום השיווק הדיגיטלי למשרד פרסום וקידום עסקים השכר 14 אלף שח נטו. אין ספק שמרבית הבוגרים בוחרים לעבוד בתחום זה מהבית כבר שנים רבות.

עלות קורס חווית משתמש.

בוגרי מסלול מעצבים גרפיים יכולים ללמוד את התחום ב 8000 שח בבית הספר או לסירוגין במידה והם בוחרים ללמוד במקומות אחרים יש אפשרות שהשכר יהיה גבוה יותר. בלימודים אונליין יש נוחות מדהימה והמחירים יכולים להיות זולים יותר ממקומות אחרים. אנו ממליצים לכם כבר היום ליצור קשר עם יועצי הלימודים איך גם אתם יכולים ללמוד את התחום המבוקש ביותר מהבית.