קורס חווית משתמש המלצות, איזו תוכנת Adobe הכי מתאימה לעיצוב חווית משתמש UI UX

קורס חווית משתמש המלצות, איזו תוכנת Adobe הכי מתאימה לעיצוב חווית משתמש UI UX?

תוכן עניינים הצג

מהו השכר השעתי של בוגרי מסלול זה? מחפשים ללמוד UI UX חווית משתמש ועיצוב של תוכנות בשיתוף פעולה עם מפתח תוכנה או מקודד? איך לבנות אתר אינטרנט שמתאימים לרוח התקופה? מה הם הדברים הנחוצים ביותר שאתם צריכים לשים דגש לפני שאתם מתחילים ללמוד? בכתבה הבאה הכנו במיוחד בשבילכם מידע חשוב על עולם עיצוב האתרים והחוקים הרבים שגוגל מכתיב לעולם בניית אתרי אינטרנט וממשק משתמש. השיעורים מדברים על עולם העיצוב הגרפי רב-תחומי כדי שתוכלו לקבל מידע חשוב אם אתם מתאימים לשוק זה.

הביקוש UI UX למעצב חוויית / ממשק משתמש.

מה קרה בתקופת הקורונה? בתקופת הקורונה מעצבים גרפיים הפכו למבוקשים מאוד ובוגרים קורס מעצב גרפי ותקשורת חזותית עבדו שעות נוספות בתחום. הסיבה לכך שעסקים רבים הבינו שאם הם לא יהיו באינטרנט הם  יוכלו להמשיך ולהתקיים.

 קמעונאיים היו צריכים להעביר את החנות הרחוב לחנויות אונליין

מגוון עסקים שעד לא מזמן היו קמעונאיים היו צריכים להעביר את החנות הרחוב לחנויות אונליין מקוונות ומעצבים גרפיים הם אלה שהיו אחראים על כל סגנון עבודה זה.  הקורונה הראתה לכל העולם  שהטכנולוגיה פה והוקדמה שנים רבות קודם.  מעצבים גרפיים הם אלה שעובדים עם עולם ההייטק והשיווק הדיגיטלי ונותנים פלטפורמות עיצוביות לכל סגנון עבודה שהוא. אם אתם מחפשים קריירה להשתלב בתחום שצמא לידיים אין ספק שעיצוב גרפי ובניית אתרים הוא התחום הבא.

למי מתאים קורס חווית משתמש UI UX או תקשורת חזותית?

קורס בניית אתרים וממשק משתמש מתאימים לאנשים שסיימו לימודים בעיצוב גרפי ויש להם רקע רחב על כל השפה העיצובית ביצירת דיאלוג ויזואלי. אי אפשר לעצב אתר אינטרנט אם המעצבים הגרפיים לא יודעים כיצד לשייך את המערכות העיצובית מול הקונספט שאותו צריכים להעביר. כל עיצוב אתר אינטרנט ואפליקציות מקבלים את אותם בסיסים שקשורים לאותות החזותיים אותם הם לומדים במסלול עיצוב גרפי. אם אתם מחפשים המלצות וחוות דעת על לימודי עיצוב ממשק משתמש אין ספק שבכתבה תוכלו לראות סרטונים רבים שמסבירים מה מעצבים גרפיים עושים בחברות פרסום דיגיטל וההיי טק יחדיו. בהחלט תוכלו לבדוק את ההתאמה שלכם לתחום זה.

הביקוש בתחום UI UX.

אם אתה בוחר לעבוד בחוויית משתמש ולעשות קריירה אין ספק שאתה תרגיש מאוד מחוזר בסיום הלימודים. נתיב ההשכלה קשור בצורה עקיפה וישירה לעולם ההייטק ששם יש אינספור הצעות עבודה המתאימים לבוגרי חוויית משתמש. כולנו ראינו מה קרה בתקופת הקורונה שעסקים רבים שלא היו מותאמים למנועי חיפוש גוגל או לא היה להם מערך דיגיטל כדי להגביר את מהלכי השיווק ברשתות החברתיות לא היו יכולים לשרוד את התקופה. בתקופת הקורונה מעצבים גרפיים היום מבוקשים מעל 5000 אחוז לעומת תקופות עבודה רגילות. הקורונה הקדימה את כל מערך השיווק והעולם כולו בתקופת הקורונה עבר לדיגיטל בלבד.

מה לומדים מעצבים גרפיים בUI UX?

מעצבים גרפיים לומדים במסלול לימודי עיצוב גרפי הראשונים את כל החשיבה העיצובית קונספטואליות כדי ליצור דיאלוג ויזואלי בין הלקוחות והמותג עצמו. במהלך הלימודים בהכשרה המקצועית מתמקדים בטכניקות הרכישה שזה הבסיס החיוני ביותר לכל חברה כדי להגביר את מערך המכירות. מעצבים גרפיים עסוקים במהלך הקריירה בצד הוויזואל ועובדים עם משרדי פרסום דיגיטלי ואנשי שיווק באופן שוטף. המטרה של כל מעצב גרפי זה ליצור עומק ושכנוע דרך יצירת ויזואלים פילוסופים בשימוש תמונות וצבעים.

הצבעוניות הקשורה לעולם אתר אינטרנט וחוויית משתמש.

לעולם הצבעים יש כוח ומשמעות חזקה מאוד וכדי להבין מיהו קהל היעד שלנו עלינו למצוא בדיוק את הצבע הנכון שמדבר לקהל היעד. במידה ואנחנו צריכים לעצב אפליקציה אנחנו צריכים לדעת מה הם משפחות הצבעים שאותם אנחנו נבחר כדי להתאים לקהל היעד והמשתמשים באפליקציה ובאתר אינטרנט.

השפה הויזואלית בUI UX.

מעצבי זהות מותג משפיעים באופן ישיר ועקיף על העולם באמצעות צבעים וציורים ובמקביל שימוש בתמונות שמעבירות מסרים ולכן כל נושא השפה הויזואלית וטיפוגרפיה עובר אוטומטית במסלול לימודי מעצבים גרפיים ותקשורת חזותית. כל מקום שאנחנו נמצאים בו בחיי היומיום נוכל לראות את היד העיצובית של מעצב גרפי שתורם מהמיומנויות עיצוב שהוא למד לקריירה מצליחה של כל מותג.

חוקי אומנות דיגיטלית

חוקי אומנות דיגיטלית במסלול לימודים ראשון יועבר אוטומטית עם כישורי תקשורת ויצירת דיאלוג ויזואלי בין המותג לבין הלקוחות יעבור הרמונית לאתר אינטרנט שם נוכל לראות את זה בצורה יותר ברורה. מעצבי שפת אתר אינטרנט מיישמים  את כל צבעוניות הלוגו כדי לשמור על שפה גרפית אחידה ועוד אינספור דוגמאות שמעצבים גרפיים לומדים כיצד ליצור משקל ואיזון נכון לאתר אינטרנט.

ידיעת התוכנות הגרפיות הנלמדות במסלול חוויית משתמש ועיצוב גרפי.

כדי לשלוט בעולם העיצוב הגרפי ותקשורת חזותית על הסטודנטים ללמוד לדעת כיצד לסגור קבצים ברזולוציית מאוד נמוכות שיכנסו אוטומטית לאפליקציה ולאתר האינטרנט כדי לגרום לחווית משתמש להיות קלה יותר. נקודה חשובה בשפה המקצועית זה משקל קל של קובץ  שהאיכות לא תהיה פחות נמוכה באיכות של מסכים  ולכן המעצבים הגרפיים צריכים לדאוג ברמה הכי גבוהה כדי ליצור עיצובים באיכות מקצועית ושעדיין שהקובץ יהיה מאוד נמוך במטרה שהאפליקציה או אתר אינטרנט יעלו מהר ויקראו במובייל או במחשבים.

תיק עבודות UI UX.

תיק עבודות זה בהחלט הדבר החשוב ביותר שמגדיר מעצב גרפי מקצועי. כל תעודה שאומרת שיש לכם הכשרה רשמית או תואר ראשון ותואר שני לא זה מה שיפתח לכם את הדלתות בתעשייה הזו. מה שיעזור לך להתקבל לכל מקום עבודה זה אך ורק העבודות האטרקטיביות שעשיתם בתחום העיצוב הגרפי בתקופת הלימודים או באופן פרטי.

תצטרכו להשלים דרישות מקצועיות כדי להראות מה הם עבודות האטרקטיביות שצריכים להראות במהלך יצירת מערכת יחסים עם חברות ההייטק.  אם תיק עבודות שלך מדבר את השפה המקצועית אין ספק שזה יפתח לך דלתות ולסירוגין תוכל לעבוד בתחום זה מהבית. דיפלומות הם טובות אך ורק כדי להראות שאתה למדת במקום מסודר ואיכותי את עולם העיצוב הגרפי. כדי להתחיל את הקריירה העבודות והדוגמאות הם אלה שמבדילים בין מקצוען לחובבן.

 תחום האומנות הדיגיטלית בתקשורת חזותית.

תחום התקשורת החזותית בניית אפליקציות ואתרי אינטרנט בעל ביקוש בצורה מובהקת כי מסלול חוויית המשתמש מקבל ביקוש ומשקל מאוד חשוב בידע של המעצב הגרפי אם ייקחו אותו לעבודה או לא. חווית משתמש בצורה כללית חשובה ללמידה ובמקביל הבנת האופן בו גולשים מתנהגים בתוך אתר אינטרנט או באפליקציה  או בתוך חנות המוצרים שחברות הייטק מפתחות. במסלול עיצוב ופרסום הסטודנטים לומדים להבין לעומק את קהל היעד ואיך הוא היה רוצה לקבל את המידע שלו. ולכן על המעצב הגרפי לדבוק בכל סגנונות העבודה והחוקים כדי לקחת אחריות על נוכחות היקפית של גולש בתוך האפליקציה. ככל שההתמצאות בטכנולוגיה תהיה ממוקדת לחוויית משתמש באפליקציות אין ספק שתוכלו להתקבל לכל מקום שצריך את הכישורים שלכם.

שילוב מעצבים גרפיים בחברות הייטק.

מעצבים גרפיים משתלבים בהייטק ופוטנציאל ההשתכרות מאוד גבוהה. עבודה בחברות הייטק מתבצעת תוך שילוב ושיתוף השפה הויזואלית והטכנולוגיות בין מעצבים גרפיים למפתח תוכנה ומקודד. כל מי שנמצא בעולם ההייטק לא למד בלימודי מדעי המחשב לתואר ראשון איך לעצב גרפיקה בצורה ויזואלית.

 כיצד להרים אפליקציות או חנות למוצרים שחברות הייטק מפתחות

בתואר ראשון בהנדסת מחשבים לומדים תכנות וכיצד להרים אפליקציות או חנות למוצרים שחברות הייטק מפתחות ולכן צריכים את העין העיצובית של המעצב הגרפי שיסביר את העולם האמנותי בצורה יותר ממוקדת ללקוחות  חברת הייטק. חברות ההייטק נמצאות במצב תחרותי מאוד גדול בעולם ומדינת ישראל נחשבת לאחת המדינות המבוקשות ביותר בעולם ההיי-טק כי הטכנולוגיה מקצועית ביותר יוצאת ממדינת ישראל ולכן הביקוש לכוח מקומי הוא בין הגדולים ביותר בעולם. בגלל שאין מספיק כוח אדם בתחום זה בישראל חברות היי-טק רבות עובדות במקביל עם מעצבים גרפיים מכל העולם.

למידה תוכנות לעיצוב אתרים למדיה אינטראקטיבית.

התוכנות הנלמדות בחוויית משתמש הם וורדפרס אלמנטור תוכנת XD אקס די. כדי להשתלב במסלול לימודים זה עליכם להגיע עם רקע בשפה ויזואלית בעיצוב גרפי דהיינו ללמוד מסלול מעצבים גרפיים.

אם אין לכם ידע במסלול זה תוכלו לצפות באתר בקטגוריה בעמוד הראשי איך להיות מעצב גרפי ולהירשם לקורס זה ורק לאחר מכן או תוך כדי ללמוד תקשורת חזותית וחוויית משתמש. כמו שאמרנו קודם השפה הויזואלית הנלמדת במסלול לימודי עיצוב גרפי מוטמעת גם בתוכנת הוורדפרס וממשק המשתמש.

 תוכנת הוורדפרס.

תוכנת הוורדפרס היא תוכנה מדהימה לפתיחת דפי אינטרנט וידידותית מאוד במנוע חיפוש גוגל. תוכנת וורדפרס מוגדרת כתוכנה עם קוד פתוח שמאפשרת למעצב גרפי לקבל תבניות ולשנות אותם על פי דעה עצמית. האידיאלי בעבודה במערכת הפעלה וורדפרס שכל אתר הופך בצורה אוטומטית  נוח לעבודה או מותאם למסכים וטאבלטים בצורה אידיאלית. תוכנת אלמנטור מולבשת בתוך מערכת ההפעלה וורדפרס כדי לבצע את כל מהות חוויית משתמש והתאמה גרפית לתבנית העיצובית שאותה מעצבים.

בניית אתרים ואפליקציות.

אם בעבר אך ורק חברות ההייטק היו אחראים על בניית האפליקציה נוכל לראות שבשנים האחרונות מעצבים גרפיים קיבלו יותר מקום לתעסוקה בתחום. חברת אדובי הוציאה בשנים האחרונות את תוכנת אקס די XD  המרכזית לבניית מדיות למסכים קטנים דהיינו אפליקציות. באמצעות תוכנת אקס די אפשר לבצע את כל הגיוון האמנותי  לעיצוב במובייל וליצירת זהות מותג תוך מתן דגש לכל החשיבה הביקורתית שגולשים מעבירים בשימוש אפליקציות. כל תחום תורת העיצוב והמערך למבנה הנכון לאפליקציה מתקבל תוך מתן דגש   לאותו חזותיים שמדברים על המותג עצמו.

התממשקות של תוכנת אקס די עם תוכנת אילוסטרייטור..

תוכנת אקס די היא תוכנה פופולרית מאוד ועובדת על גרפיקה וקטורית וכתוצאה מכך היא מתחברת נהדר עם תוכנת אילוסטרייטור. אפשר לבצע עבודה בתוכנת אילוסטרייטור  ולאחר מכן על ידי פקודות יבוא פשוטות להכניס את זה לתוכנת אקסדי ולהמשיך עם הפעולה העיצובית. בעיצוב בתוכנת אקס די תמיד מבצעים שיתוף פעולה עם מתכננת או מקודד תוכנות כדי להתאים את מערך העבודה העיצובי לחנויות להורדה כמו אפל וגוגל. לאחר סיום העבודה של בניית האפליקציה  מעצבים  גרפיים מוציאים פקודות תכנותיות בצורה אוטומטית  ולאחר מכן המפתח צריך להתאים את כל המערך העיצובי למסכים ולדרישות חברת אפל וגוגל.

חוויית משתמש והשינויים בגוגל.

גוגל היא פלטפורמה אידיאלית שכיום 97 אחוז מהעולם כולו מקבל את כל הנתונים והמידע שלו אך ורק דרך מערכת ההפעלה google  ב2021 היה עדכון בגוגל אשר זעזע את עולם קידום האתרים, אתרים שלא היו מותאמים לדרישות של גוגל בכל מה שקשור לחוויית משתמש איבדו מכוחם בשוק. גוגל נותנת דגש מאוד חזק לאיכות הגלישה והתפעול של כל אפליקציה בין דפי האתר ולכן אתרים שלא היו נוחים ויעילים לגולשים או שלא היה להם UI UX עם תחושה חיובית ושימוש חוזר באפליקציה גוגל החליט להוריד מהמקומות הראשונים והעמודים הראשונים את האתר.

איך גוגל יודע אם האפליקציה שעיצבתי היא טובה או לא?

גוגל בסופו של דבר זה אתר אינטרנט שמספק גלישה לאתרים אחרים. דרך אתר google אנו נכנסים לאתר  ואז מקבלים סגנון של מעקב. גוגל עוקבת אחר כל הגולשים וברגע שהם נכנסים לאתר אינטרנט גוגל יודעת בדיוק כמה זמן הגולש היה בתוך האתר וכתוצאה מכך אם גולשים נכנסים לאתר ועוזבים ישירות את האתר זה מצביע על חוויית משתמש לא מספקת.

 גוגל רוצה להמשיך להיות רלוונטי לגולשים

התחושה הכללית של כל גולש חשובה מאוד לגוגל כי הוא רוצה להמשיך להיות רלוונטי לגולשים שהוא מעביר לאתר האינטרנט. כתוצאה מהתחרות המסיבית שמנוע חיפוש גוגל נחשף הוא מרענן נהלים תמיד, התחרות לרוב מגיעה מהרשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם מן הסתם גוגל נותן חוקים נוקשים יותר כדי להיות נחמד עם הגולשים כשמגיעים דרכו.

איך לומדים אונליין דרך האינטרנט?

לימודים UI UX אונליין מתקיימים דרך מערכות לימוד מרחוק או עבודה אונליין על אותו מחשב. בתקופת הקורונה ראינו כמה הפונקציונאליות העיקרית בעבודה אונליין גרמה לשוק להישאר רלוונטי. כתוצאה מכך חברות פרסום ומשרדי פרסום עברו לעבוד אונליין. אנו מלמדים בשיטה הזו כבר מעל 15 שנה דרך האינטרנט בצורה פרטנית ואישית ללימודי תעודה ותיק עבודות. אין ספק כשלומדים אונליין מהבית אפשר לשמור על שגרת חיים רגילה.

איך מתבצע שיעור אונליין?

לימוד אונליין מתבצע על ידי צפייה של המורה במסך הסטודנט על ידי תוכנת זום או כל תוכנת חיבור מסכים כזו או אחרת. המורה מסביר מהלכים כיצד לעצב אפליקציה או את עולם חוויית המשתמש במערכות הפעלה וורדפרס אלמנטור ולאחר ההסבר של המורה הסטודנט צריך להראות שהוא מבין את כל תהליך בניית אתרים אונליין. אם יש שאלה או נושא שלא ברור המורה יחזור שוב על כל המהלכים עד שהסטודנט יבין את החומר במלואו.

לפתח את כל היצירתיות והחשיבה מעבר לקופסה

המטרה בלימוד זה לפתח את כל היצירתיות והחשיבה מעבר לקופסה כדי לתת לסטודנט ללמוד לשלב את הראייה הוויזואלית המיושמת כשפה אינטרנטית לאורכה ולרוחבה.

התמיכה בלימודים היא לא רק בשיעור עצמו ומטרת בית ספר לגרום לסטודנט לשביעות רצון מקסימאלית וכתוצאה מכך הסטודנט יכול ליצור קשר עם המורה הפרטי שלו במהלך השבוע כדי לקבל מידע או עזרה ופידבק על שיעורי הבית שהתקבלו. בלימודים פרטניים ואישים ללימודי תעודה ותיק עבודות אתה הוא המרכז מה שמאפשר למורה להתמקד בך לאורך הקורס מה שבסופו של דבר בונה את תיק עבודות.

שכר בתחום העיצוב הגרפי.

שכר בתחום העיצוב הגרפי משתנה בהתאם לתחום שמעצב חווית משתמש בתוכנה בוחר לעבוד. כמו שכולנו יודעים עולם ההייטק משלם שכר מאוד גבוה ולכן מרבית הבוגרים בוחרים לעבוד בתחום זה מהבית מה שיצר מחסור אדיר בעולם ההדפסה. אם בעבר הבוגרים היו עובדים אך ורק בעולם ההדפסה המצב השתנה היום ורבים בוחרים לעבוד בתחום זה מהבית או לסירוגין לעבוד בחברות הייטק לא רק בגלל השכר הגבוה אלה בגלל כל הקדמה והטכנולוגיה שמתעדכנת בלי סוף מה שמשאיר את המעצבים הגרפיים ערניים לתקופות מאתגרות.

שכר מעצבים גרפיים 2022

שכר מעצבים גרפיים בעולם ההייטק מתחיל ב 18 אלף שח נטו המחיר שעתי יכול להיות בין 100 ל 150 שח לשעה. במידה והם בוחרים לעבוד בעולם הפרסום הדיגיטלי בבניית אתר אינטרנט השכר 14 אלף שח נטו. בעולם ההדפסה השכר 10000 שח נטו מה שגורם לחוסר הרצון הבוגרים לעבוד בתחום זה. שוק ההדפסה סובל מחוסר בכוח אדם והמשבר תעסוקתי בתחום מורגש בכל פלטפורמה דיגיטלית או בלוגים למדורי דרושים מעצבים גרפיים באינטרנט.

איך בית הספר יכול למצוא את הלקוחות הראשונים שיבחרו לעבוד איתך?

לבית הספר יש קבוצה מעל 19 וחצי אלף חברות הייטק ומשרדי פרסום שמחפשים אותך מעצב ממשק משתמש כדי להגביר מערך פעילות ועיצוב האופציות התעסוקתיות שחברות הייטק מפתחות. כבר בתקופת הלימודים תוכלו להתחבר לקבוצה זו ולהיות עדים להצעות עבודה רבות. מי שבוחר לעבוד בתחום זה בצורה פרטנית ואישית אין ספק שהוא יוכל למצוא את הלקוחות הראשונים שלו שם.

לאן שוק UI UX חווית משתמש והדיגיטל הולך בשנים הבאות

הדור של היום מקבל את כל הנתונים שלו אך ורק דרך המובייל או  באתר האינטרנט באמצעות גוגל ולכן  הצורך לזהות את הצרכים העיקריים לקבוצת משתמשים שהם מקבלים מידע נעשית אך ורק על ידי מעצבים גרפיים שלומדים מיהו קהל היעד ולהתאים את סגנונות העיצוב לפרופיל המשתמש הנכון בהתאם לרצונות המותג.

קריירה בטוחה להשתלב בה

כתוצאה מהקורונה עסקים רבים הבינו שאם הם לא יהיו באינטרנט הם לא יוכלו להתקיים ולכן מעצבים גרפיים מבוקשים היום מאוד בכל פלטפורמה דיגיטלית ומודפסת. אם אתם מחפשים קריירה בטוחה להשתלב בה ואתם אוהבים את עולם האומנות אין ספק שתחום זה יאפשר לכם להגיע לרווחה כלכלית. אנו ממליצים לכם כבר היום ליצור קשר עם יועצי הלימודים שיסבירו לכם איך אתם יכולים ללמוד את התחום המבוקש ביותר מהבית  אנו מאחלים לכם בהצלחה וצפייה נעימה.