אחסון אתרים בישראל והקשר לשיפור חווית משתמש UX-UI 

//אחסון אתרים בישראל והקשר לשיפור חווית משתמש UX-UI 

אחסון אתרים בישראל והקשר לחווית משתמש UX-UI 

בעיצוב אפליקציות או אתרים צריכים לדאוג שהשרתים והאחסון של האתר או האפליקציה יהיו קרובים ביותר למיקום של הגולש, הסיבה מהירות טעינת האתר או האפליקציה, לרוב אתרים שמקודמים בגוגל בביטויים תחרותיים מאוד יקבלו קדימות האתרים שיושבים בתוך המדינה של הגולשים, כשמדובר על אתר שיושב זה אומר שכל הקבצים של האתר מאוחסן בשרתים מקומיים. 

שרת מקומי והקשר לחווית משתמש

שרת מקומי מאפשר גלישה וקבלת נתונים מהירה למחשב של הגולש או לטלפון החכם, זה לא משנה כמה האתר שלכם יפה או מסוגנן, החוקים של גוגל בשנים האחרונות מדברים קודם כל על חווית גלישה ולתת את כל הנוחות של הגולשים, במידה ואתרים נטענים מאוד לאט נוכל לראות את הירידה העצומה שלהם ברשת החיפוש גוגל.

אחסון אתרים

אף אחד לא אוהב אתר שנטען לאט

אתר שנטען לאט הוא אתר לא ידידותי לגולשים, כשאתר עובד לאט גולשים מביעים כעס ומחפשים אתרים אחרים יותר רלוונטים, אחוז נטישה גדול מאוד בגוגל מוריד את ציוני האיכות של האתר או האפליקציה מה שגורם בצורה ישירה מאוד לירידה בנתוני הגלישה ובביטויים שהיתם רוצים להתקדם בגוגל או בכל רשת חיפוש אחרת. היום גולשים רוצים הכל מהר והכל נגיש ואם אתם לא תתאימו את האתר שלכם לרצונות של הגולשים זה לא ישנה כמה תשקיעו באתר בקידום ממומן גולשים יעזבו אתכם.

הפתרונות – אחסון מקומי – שיפור מהירות אפליקציה

לא תמיד צריכים לעשות הרבה כדי להתקדם בגוגל ולהגיע למקומות ראשונים, אם אתם חושבים שהאתר שלכם ראוי להיות במקומות מאוד גבוהים, האתר שלכם בנוי עם תוכן נפלא ויש לו ערך מוסף מאוד חשוב רצוי שתבדקו את חברת האחסון שלכם ובאיזה מדינה האתר שלכם יושב, זה לא אומר שאם חברת האחסון היא ישראלית אז מקום האחסון הוא בישראל, שרתים טובים לאחסון אתרים יהיו בחברות הגדולות כגון: בזק לדוגמה או חברות אחרות. שיפור קטן של אחסון האתר יגרום גם לחווית משתמש טובה וגם לעלייה בכמות הגולשים באתר כי גוגל יראה שיש אחוזי נטישה נמוכים יותר.

אחסון האתרים הדרך הנכונה לעבוד עם ישראל בלבד 

 המידע הדיגיטלי הפך לאחד הנכסים החשובים והיקרים ביותר העומדים לרשותם של עסקים בישראל. כיום נמצאים בפלטפורמות הדיגיטליות נתונים רגישים ביותר בעלי משמעות כלכלית, רפואית ופוליטית עצומה אשר חשוב לשמור עליהם באורח הטוב ביותר שזמין. עם עליית המסחר הדיגיטלי והפיכתו לערוץ מרכזי לביצוע רכישות ולפעולות שיווק, עלתה הדרישה לפתרונות אחסון אתרים ברמה הגבוהה ביותר הניתנת שתאפשר לשמור על המידע היטב, להוות פלטפורמה איכותית לאתרי עסקים ולאפשר גישה נוחה ומהירה לנתונים ועל מנת לעדכן את האתר. מגמות אלו הופכות בימינו אחסון אתרים לתחום בעל חשיבות עליונה. על מנת לבחור שירות אחסון לאתר העסק שלך, חשוב לקחת בחשבון מספר היבטים שיסייעו לך לקבל מענה מדויק לצרכיך. 

תמיכה טכנית מקיפה

לקבלת שירות אחסון אתרים שבאמת יכסה את כל הנדרש ולא ייאלץ אותך להתעסק בעניינים טכניים שידרשו לימוד נוסף ויגזלו מזמנך, חשוב לבחור חברת אחסון אתרים שמספקת שירותי תמיכה 24/7 ומספקים מענה מידי לכל תקלה שעשויה לעלות בעת הפעילות השוטפת של אתר העסק שלך. 

לבחור עם מבט קדימה

עסק קטן נוטה לבחור תמיד את השירות בהיקף הקטן והזול ביותר, המותאם לצרכיו לכאורה. עם זאת, שירות אשר עושה שימוש בכלי קידום דיגיטליים אינו יכול לצפות בתחילת התהליך את היקף החשיפה שעשוי להגיע לאתר העסק. לכן, חשוב מאוד לוודא כי ספק השירות שלך יוכל לאפשר לך להרחיב את היקפי השירות עם הזמן ולהסכים על מחירים מראש עבור תרחישים אלו כדי שלא יהיו הפתעות.

אחסון אתרים ישראלי בזול

אחסון אתרים על שרת מהיר

השרת אינו הגורם היחיד המשפיע על מהירות הגלישה, אך הוא משמעותי ביותר. מהירות השרת שמשפיעה על מהירות עליית האתר וכל המידע המופיע בו מושפעת משני גורמים:

  • העומס על השרת – ככל שיש על השרת יותר לקוחות העושים בו שימוש, כך תהיה מהירות הגלישה איטית יותר. 
  • הקרבה לשרת – אכן, נתונים נעים במהירות אדירה בימינו, אך עדיין למרחק יש משמעות. חשוב להקפיד להשתמש בשרת הנמצא יחסית בקרבת מקום.

אין להקל בחשיבותו של מהירות השרת. זהו למעשה אחד המאפיינים בבחירת אחסון אתרים המשפיע באופן ישיר על שיעור המכירות ועל שיעור יחס ההמרה שלך. צרכנים וירטואליים מעוניינים היום בחוויית משתמש אופטימלית. חנויות דיגיטליות רבות מספקות היום לגולשים חוויית רכישה שתהיה קרובה ככל הניתן לביקור בחנות ו”מישוש” המוצר מכל מקום ובכל עת. כדי שכל המאפיינים האינטראקטיביים הנוחים הללו כמו סרטוני מוצר, צ’אט וירטואלי ומאפיינים אינטראקטיביים שונים יעבדו בצורה חלקה ונוחה, יש להקפיד על שירות אחסון אתרים שיספק לך שרת מהיר. לקוח שייאלץ להמתין עד שמסך יעלה, יעבור פשוט לחנות האלקטרונית הבאה שמותאמת לקצב שלו. 

התאמה לצרכים

צרכים שונים דורשים מאפיינים שונים בשרת. חשוב שנשאל את עצמנו מספר שאלות:

  • האם יש צורך בשירותי ענן?
  • האם נדרש סקריפט ייחודי כמו API או PHP?
  • מה היקף המבקרים באתר?

שאלות אלו ורבות אחרות יסייעו לך לבחור את השירות המתאים עבורך.

רכישה מאובטחת

החשש הגדול והמוצדק מפני האקרים ועברייני רשת אחרים אשר עלולים לדלות פרטים אישיים בתהליכי רכישה בלתי מאובטחים נעשה נפוץ למדי. צרכנים רבים מודעים לחשיבות אמצעי האבטחה ברכישה מקוונת. לכן, חשוב מאוד להבטיח כי נעשה שימוש בשירות אחסון אתרים המצויד בתעודת SSL שיבטיח גלישה ורכישה מאובטחת המגינה על פרטי המשתמש. 

לימודים חווית משתמש עיצוב ממשקים – הבנה מעמיקה UX- UI 

הלימודים בעיצוב חווית משתמש נכונה מקיפה את כל הנושאים החשובים ביותר בתעשיית ההייטק, ברור שאתם לא צריכים ללמוד קודים ותכנות אבל בהחלט מושגים מעולם האינטרנט הם נחוצים כדי להבין את השפה המעמיקה שאיתם מתכנתים משתמשים. 

  • בלימודי UX-UI אתם תלמדו כיצד להעביר את הקבצים שלכם בצורה מהירה ותתנו תיק עבודות שיושב כבר ברשת. במידה ועיצבתם אתר ואתם רוצים להראות אותו למעסיקים או ללקוחות שלכם מומלץ לבדוק קודם כל איפה יושב האתר שלכם ועד כמה הוא מהיר, לקוחות ומעסיקים מסתכלים ושופטים על נושאים כאלו.
  • שכר בתחום עיצוב ומאפייני אפליקציות כיום הוא מעל 23000 ש”ח שכר למתחילים, כמובן שאם אתם עובדים בצורת פרילנס תוכלו להרוויח הרבה יותר ולתמחר את העבודות שלכם בהתאם למיומנות שלכם בשוק, מומלץ לארגן תיק עבודות עם אפיונים נכונים כדי להראות שאתם באמת שולטים בתחום, גם אם אין לכם ניסיון בתחום תוכלו להראות שביצעתם אין ספור עבודות בתקופת הלימודים
  • בתעשייה הזאת לניסיון אין שום פרמטר חשוב היות ודווקא בתעשייה רוצים מאפיינים ומעצבים שמביאים רוח חדשה עם סגנון עיצוב ייחודי למדיה

הלימודים אונליין עיצוב חווית משתמש

קורסים בחווית משתמש לא מתאים לאנשים שלא יודעים את תחום העיצוב הגרפי, כדי להתקבל לקורס כזה עליכם להיות בוגרים של לימודי עיצוב גרפי או מסלולי לימודי גרפיקה ממוחשבת, רק לאחר שאתם מבינים את השפה העיצובית תוכלו להתחיל לעבוד וליצור אפליקציות או ממשקי עיצוב של תוכנות, הביקוש בתחום עיצוב חווית משתמש היום הוא עצום היות וחברות הייטק סובלות מחוסר בכוח אדם איכותי. בסולו תוכלו ללמוד את התחום וכל זה מהבית! אונליין אחד על אחד עם מורים שמחוברים ישירות לתוכנת המחשב שלכם, הלימודים הם אחד על אחד בצורה אישית ופרטית ללימודי תעודה, תוכלו ליצור איתנו קשר עוד היום ולקבל פרטים רחבים על מגוון מסלולי הלימוד.

2019-07-15T16:19:21+03:00