תקשורת חזותית סילבוס

תקשורת חזותית סילבוס 2022

אחד הדברים היותר חשובים שיש כאשר עושים קורס, כל קורס, הוא כמובן הסילבוס. אנשים רבים נרשמים לקורס בגלל השם שלו, אך הם לא בודקים את הדבר החשוב ביותר והוא הסילבוס של הקורס. בכתבה הבאה נסביר מהו סילבוס קורס תקשורת חזותית, למה הוא חשוב, מהם השאלות החשובות לשאול לפני הרשמה לקורס ואיך נראה תכני הלימוד של תקשורת חזותית אצלנו במכללת סולו.

נעים להכיר, הסילבוס תקשורת חזותית

כל קורס שמלמדים מתחיל בסילבוס מסודר. הסילבוס בהתחלה מאפשר לבונה הקורס לסדר אותו לפי נושאים שילמד במהלך הקורס. הוא מאפשר גם לגזור זמנים ולראות שזמן הקורס מספיק על מנת ללמד את כל הנושאים. לסילבוס יש תפקיד נוסף עבור הלומדים דהיינו יצירת סדר לימודי. הוא מאפשר להם לדעת מהם הם הנושאים שילמדו במהלך הקורס וגם להעריך האם הקורס מקיף ואיכותי, כך שיוכלו לאחר מכן לעסוק בתחום או לבצע פעולות על פי מה שלמדו. מעבר לכך, הסילבוס משמש עבור הלומד מסגרת והוא יכול לוודא שהמורה לימד בקורס את כל היקף החומר. כמו שאתם מבינים, לנושאי הלימוד יש חשיבות רבה גם למורה וגם לסטודנט. קורס ללא ארגון חשיבתי בנוי ככל הנראה יהיה קורס פחות מאורגן ויותר אמורפי עבורכם. כאשר לומדים מקצוע מאוד חשוב לראות שקיים סילבוס מסודר.

חלק מנושאי הלימודים בתקשורת חזותית 2022

 1. חשיבה עסקית
 2. פיתוח היצירתיות
 3. חווית משתמש UI UX
 4. בניית תהליכי מיתוג
 5. עיצוב גרפי
 6. רגולציה בעיצוב
 7. הטמעת תהליכי שיווק
 8. פרסום עסקים
 9. תורת הצבעים
 10. תוכנות לבניית אתרים
 11. עיצוב אפליקציות
 12. בניית ממשקי אינטרנט
 13. עיצוב רב תחומי
 14. שימוש בתוכנות אדובי
 15. הבנת תהליכים בתוכנות גרפיקה ממוחשבת – סידור וארגון עבודה
 16. ניסיון תעסוקתי!
 17. תיק עבודות כתנאי לתעודה

איך יודעים שסילבוס בבניית אתרים ותקשורת חזותית הוא טוב ואיכותי?

זו אחת השאלות היותר חשובות, שכן, אנו לא כתבנו את הסילבוס ואנחנו מגיעים ללא ידע בתחום. כדי לדעת האם סילבוס של קורס הוא מספיק איכותי ומקיף, עליכם לבצע השוואה בין מספר מקומות. אם אתם מעוניינים ללמוד תקשורת חזותית, גשו למספר מקומות וערכו השוואה בין הסילבוסים המוצעים. חלק מבתי הספר יגידו לכם שאין להם סילבוס ולכן הם ירדו אוטומטית מהרשימה. מכללות ובתי ספר שיתנו לכם סילבוס הם יהיו מקורות ההשוואה שלכם. בדקו כמה זמן אורך הקורס והשוו נושאים. מכללות שבהם הסילבוס קצר מידי, לא מפורט מספיק, לא מכיל תתי נושאים, הן מכללות שירדו מהפרק. כך למעשה אתם מצמצמים את הרשימה ומגיעים למכללות שמלמדות את התחום בצורה המקיפה ביותר.

קיבלתם סילבוס בעיצוב גרפי או חווית משתמש UI UX, מה חשוב לבדוק ולשאול?

השאלה הראשונה שחשוב לשאול היא אורך הקורס וזמן הלמידה ולוודא שאתם מסוגלים ויכולים לעמוד בזמני הלמידה. זכרו כי הצלחת הקורס היא למעשה ריקוד טנגו שבו המורה מלמד ואתם מבינים, קולטים, מבצעים ומטמיעים את החומר הנלמד. לאחר מכן, בידקו האם תספיקו ללמוד בזמן זה את כל החומר שמצוין בסילבוס. בתקשורת חזותית חשוב לבדוק שאתם לומדים מעבר לפן הטכני, גם את הפן העיצובי, החשיבה העיצובית ופיתוח היצירתיות. השאלה החשובה האחרונה היא מתכונת הלמידה. אתם מכירים את עצמכם הכי טוב ויודעים מה עובד עבורכם. אם קבוצות למידה פחות טובות עבורכם, דעו כי קיימת אפשרות אחרת שבה אתם לומדים את התחום אחד על אחד.

מכללת סולו, תקשורת חזותית אונליין לומדים פרטי מקבלים יותר

מכללת סולו היא מכללה למקצועות העיצוב הגרפי. המכללה נקראת מכללה למקצועות העיצוב ולא רק עיצוב גרפי, מכיוון שאנו מלמדים את כל התחומים הקשורים לעיצוב גרפי כמו תקשורת חזותית  – בניית אתרים, עיצוב חשביתי עסקי לאתרי תדמית, עיצוב אפליקציות וחווית משתמש. אצלנו במכללה מתכונת הלימודים היא כזו ששמה את התלמיד במרכז גם בפן הלימודי וגם בהתאמה לשוק העבודה והדינאמיות שהסטודנטים כל כך זקוקים לה בשנת 2021.

חומר מזוקק בתקשורת חזותית והתאמה לשוק העבודה לקראת 2022

חיי הסטודנטים קשים כיום. הם לא מאפשרים לעבוד במשרה מלאה ובניגוד מוחלט לכך, מצריכים תשלום רב על הלימודים עצמם וכל מה שמסביב. אצלנו במכללת סולו חשבו היטב על הנושא. אנו הקמנו מכללה שמטיבה עם הסטודנטים בהיבט זה. אנו חוסכים לכם את הנסיעות למכללה, את התשלום והחיפוש אחר חניה, את המעבר למקום מגורים חדש. אצלנו לומדים אונליין מהבית בנוחות שלכם. כמו כן, אנחנו לא רואים צורך בלמידה של מספר שנים. אפשר להפוך למקצוען בתקשורת חזותית גם בשנת לימוד אחת או שנה וחצי. הסוד הוא בהורדת קורסי מבואות וקורסי העשרה שאינם נוגעים באופן ישיר למקצוע. אצלנו תלמדו את החומר מזוקק בדיוק למה שאתם צריכים בשוק העבודה. חשוב שתדעו שלפני שביצענו דילול של קורסים, כל חומר לימוד עבר תהליך מחשבה רציני בכדי שאתם תלמדו בתכנית הלימודים והסילבוס את התכנים המדויקים למקצוע.

את מתכונת הלימודים במכללה אתם תעשו אחד על אחד מול מורה פרטי. גם כאן המחשבה שמכוונת אותנו במכללה היא לאפשר לכם ללמוד את התחום בקצב שלכם וברמה הגבוהה ביותר שיש. במשך שנים, הוראה פרטית הוכיחה את עצמה שוב ושוב. תלמידים בבתי הספר שלוקחים שיעורים אצל מורה פרטי בוודאות מקבלים תגבורת במקצועות הלימודים והם מתקדמים בבתי הספר. אנחנו לקחנו את המודל הזה למכללה שלנו והוא מוכיח את עצמו גם אצל הבוגרים שלנו.

סילבוס מפורט במכללת סולו

במכללת סולו הדגש על שקיפות מול הסטודנט נמצא במקום הראשון. הסילבוס שלנו מכיל בדיוק את מה שתלמדו. הסילבוס מכיל את תנאי הקורס, הדרך להצליח בו והדרך הנכונה לקבל תעודה בסוף הלימודים. כמו כן, הסילבוס מפרט את תכנית הלימודים. תוכלו לראות בו את כל הנושאים וכמובן גם מושגים מקצועיים מהתחום. כל תוכנה שתלמדו תצוין בסילבוס וגם כלי העיצוב שתלמדו בה. אנו משתדלים מאוד שכל סטודנט יקבל את כל המידע שהוא צריך לפני ההרשמה. חשוב לנו שהסטודנטים שנרשמים ידעו לאיזה קורס נרשמו ומה הם הולכים ללמוד. מסגרת זו היא מסגרת האמון בין המכללה אליכם ולנו חשוב שיצאו מאיתנו סטודנטים מרוצים שיצליחו לאחר מכן להשתלב בתחום. נכון, לא כל אחד בסופו של דבר ישתלב בתחום, אך אם ירצה, יהיו לו את הכלים לכך.

מה לומדים בתקשורת חזותית במכללת סולו?

אז בואו נצלול כעת למה שלומדים בתוך הקורס שלנו. קורס תקשורת חזותית במכללת סולו הוא קורס מקיף שבו תלמדו עיצוב גרפי לרבות תוכנות העיצוב פוטושופ, אילוסטרייטור ואינדיזיין המהוות את הבסיס החשוב ביותר עבור המעצב הגרפי. לאחר מכן, תתעמקו בנושא של עיצוב אתרי אינטרנט בפלטפורמת וורדפרס ובעזרת תוסף האלמנטור שנחשב כיום לתוסף הטוב ביותר בעיצוב אתרי אינטרנט. בסוף הקורס נתמקד בנושא החם, עיצוב אפליקציות. לכל נושא שהזכרנו יש סילבוס מקצועי ומפורט שהתלמידים מקבלים בתחילת הקורס.

מטלת סיום קורס – תיק עבודות לבוגרי תקשורת חזותית

אחד הדברים שאנו מציינים בסילבוס שלנו במכללת סולו הוא מטלת סיום הקורס ברמת תיק עבודות. אנו שמים על כך דגש גם בסילבוס מהסיבה שמדובר באחד הדברים החשובים ביותר עבורכם בסוף הקורס. תיק העבודות הוא למעשה הפריט שיעזור לכם לבצע דריסת רגל בתחום ולכן עליכם לדעת לעצב תיק עבודות איכותי וטוב. סטודנטים רבים חושבים כי תיק עבודות הוא דבר פשוט ויש להכניס עבודות שעשיתם. דבר זה נכון חלקית, כי למעשה אתם צריכים להכניס את העבודות הכי טובות שלכם. חשוב לא להתפשר על כך ואת זה אנו מלמדים במכללת סולו.

לסיכום, אם אתם מחפשים מקום ללמוד בו תקשורת חזותית בדרך סופר איכותית ועם סילבוס מקיף ובלתי מתפשר, אנחנו במכללת סולו מחכים לכם. יש לנו את כל הכלים והמומחיות ללמד אתכם את התחום הססגוני הזה ואתם תבצעו את המטלות, תבינו, תיישמו ותצאו מעצבים גרפיים מהשורה הראשונה.