You are currently viewing תקשורת חזותית איפה כדאי ללמוד
תקשורת חזותית איפה כדאי ללמוד

תקשורת חזותית איפה כדאי ללמוד

תקשורת חזותית איפה כדאי ללמוד?

לפני שתלכו ללמוד מקצוע יהיו בפניכם המון התלבטויות הקשורות בתחום שאותו תלמדו, עלות הלמידה וגם היכן ללמוד. אנשים שתתייעצו איתם יאמרו לכם כי יש חשיבות גדולה למקום שתלמדו בו. אפשר לומר שאמרה זו נכונה ביסודה, אך רק לחלק מהמקצועות. יש מקצועות שהתחרות בין מקומות הלימודים גדולה מאוד ובחירת מקום הלימודים הוא חלק ממה ששוק העבודה דורש כאשר הוא מחפש עובדים בתחום מסוים. על אף התחומים שבהם קיימת חשיבות למקום הלמידה, יש גם תחומים שבהם לשם של מקום הלימודים אין משמעות והדגש הוא על הידע המעשי שלכם. בעיצוב גרפי זה בדיוק כך.

למה בעיצוב גרפי השם של מקום הלימודים אינו חשוב?

כשמדברים על עיצוב גרפי ובכלל על מקצועות העיצוב ההתרשמות ממועמד וקבלתו לעבודה תלויה בעיקר באיכות העבודה שלו בפועל. שם מקום הלימודים בו הוא למד לא מהווים מקור ידע לאיכות העבודות של המעצב הגרפי. מעסיק רוצה לדעת כי האדם שלקח לעבודה מעצב גרפיקה ברמה גבוהה, שעבודותיו חדשניות והמחשבה העיצובית ייחודית. את כל אלו ניתן לדעת אך ורק מתוך הכרות עם עבודותיו של המעצב. מקום הלמידה לא יעיד על כך ולכן לא רלוונטי במקרה זה.

סטודנטים רבים לפני שמתחילים ללמוד יחפשו את המכללות עם השם החזק, אך מה שכדאי לשים עליו את הדגש הוא איכות הלמידה. אם אתם רוצים לדעת איפה כדאי ללמוד תקשורת חזותית, התשובה תהיה במקום שילמד אתכם את החומר שצורה מעשית איכותית ותואמת לחידושים של שוק העבודה. מעבר לכך, חובת ההוכחה היא עליכם. תרגול לאורך הלמידה יעזור לכם מאוד להתמקצע ולהפוך למעצבים גרפיים ברמה גבוהה, כאלה שמעסיקים ירצו תחת קורת עבודתם.

על מה לשים דגש כאשר אתם מחפשים מקום ללמוד בו תקשורת חזותית?

הגעתם לזמן שבו אתם מחפשים מקום ללמוד בו תקשורת חזותית. על מנת לדעת באיזה מקום לבחור, מומלץ לשים לב לדברים טכניים יחד עם פרטים החשובים לאיכות הלמידה.

  1. זמן למידה – תחילה, תבררו בכל מקומות הלימודים את זמני הלמידה. מכללה שמלמדת בכל ימות השבוע אינה בהכרח המכללה הטובה ביותר. חשוב מאוד ללמוד במקום שמאפשר לכם ללמוד בזמן שנוח לכם. בדקו האם מדובר במתכונת לימודי בוקר, מתכונת לימודי ערב או מתכונת לימודי אונליין. אם חשוב לכם שילוב עם זמן פנאי, אם חשוב לכם להישאר בעבודתכם ולא לוותר עליה, כל אלו יחד יעזרו לכם לבחור במקום הלימודים שהכי נוח לכם מבחינת הזמן.
  2. זמן תרגול  כמו שכבר הבנתם, התרגול הוא אחד הדברים החשובים בלמידת תקשורת חזותית. חפשו מקום לימודים שמאפשר לכם תרגול מספק גם במהלך השיעורים וגם לאחריהם. ככל שתתרגלו, כך תתמקצעו יותר.
  3. איכות המורים  ודאו כי מדובר במורים שמלמדים זמן רב את התחום ושיש להם ניסיון גם בשוק העבודה בתחום. אין כבעל ניסיון ולכן דבר זה מאוד חשוב. אתם רוצים מורים שהתנסו בשוק העבודה ומכירים היטב את הדרישות שלו. כמו כן, מורים שמעודכנים היטב יודעים את החידושים של התוכנות השונות וידעו ללמד אתכם דברים רלוונטיים וחדשים.
  4. איכות הלמידה  איכות הלמידה מתבססת על דרך הלמידה. דרך הלמידה בתקשורת חזותית צריכה להיות על בסיס הבנה מלאה ויישום. הבנת החומר לא מספיקה במקרה זה. כל המקצוע הזה הוא מקצוע יישומי והוא מחייב הבנה ויישום. בחיפוש אחר מקום לימודים בדקו האם בשיעורים יש מספיק תרגול והאם מדובר בתרגול איכותי וברמה גבוהה הכולל גם גרפיקות הקרובות למה שיבקשו לקוחות ומעסיקים.

מכללת סולו, מכללה שמכבדת את הזמן של הסטודנט

נעים להכיר, אנו מכללת סולו, מכללה המלמדת עיצוב גרפי, תקשורת חזותית ומקצועות העיצוב להייטק. המכללה שלנו שמה את הסטודנט במרכז ומבינה לגמרי את הצורך לעבוד ולהכניס פנאי כחלק מהחיים. אנו גם מבינים כי אין באמת סיבה ללמוד חמישה ימים בשבוע לאורך כל היום. אצלנו שיטת הלמידה מתקיימת באונליין ואנו מקיימים שיעור אחד בשבוע של שעה וחצי. בשעה וחצי זו תלמדו מספר תתי נושאים, תתרגלו עם המורה ותקבלו שיעורי בית לתרגול בבית. הדגש הוא על יישום החומר הנלמד ופיתוח העצמאות של הסטודנט, בדיוק כפי שהוא יידרש לעשות כאשר יעסוק במקצוע. במכללה שלנו תקבלו את כל הכלים כדי להצליח. אנו מלמדים את החומר נדבך על נדבך ודואגים לוודא שקיימת הבנה וגם יישום של החומר ברמה גבוהה. שלא תבינו לא נכון, אין כאן קסמים. סטודנט שרוצה להצליח בתחום יצטרך לתרגל והרבה, אך באמת שאין צורך ללמוד כמות שעות גדולה מאוד של חומר יבש.

למידת תקשורת חזותית אונליין שמוכיחה את עצמה

סטודנטים רבים שואלים האם ללמוד את התחום אונליין מעיד על חוסר איכות של הלמידה. בעניין זה חשוב לדעת שלא משנה אם מדובר בלמידה פרונטאלית או אונליין מהבית, איכות הלמידה מתבססת על מי שמלמד אתכם, צורת הלימוד והתרגול שלכם. אצלנו במכללת סולו מלמדים שיעורים פרטיים אחד על אחד אונליין מהבית. הלימוד אחד על אחד הוכיח את עצמו גם אצלנו במכללה וגם שנים על גבי שנים שתלמידים גם בבתי הספר מצליחים בלימודיהם כאשר הם לומדים עם מורה פרטי. בהוראה פרטית התלמיד הוא המרכז. אין הפרעות של תלמידים אחרים, הקצב הוא של התלמיד בלבד והוא יכול לשאול שאלות לאורך כל השיעור. כל אלו הם מכלול של דברים שהופכים את השיעור במכללת סולו לשיעור איכותי.

תלמידים שלנו מעידים כי בשיעור הראשון הלמידה אונליין היא קצת מוזרה כי הם לא רגילים, אך לאחר 10 דקות מתחילת השיעור, הם מרגישים כי הם והמורה נמצאים באותו החדר.

 הכנה לשוק העבודה עיצוב גרפי להייטק

ללמוד תקשורת חזותית זה דבר אחד ולעסוק בזה זה דבר שני. כדי שתעסקו בתקשורת חזותית לאחר הלימודים עליכם להיות טובים בתחום. עליכם לדעת ליישם את הלימודים ועליכם לדעת לבנות תיק עבודות איכותי. מה שיהפוך אתכם לטובים בתחום הוא התרגול. מכללת סולו דואגת שכל תלמיד יתרגל יחד עם המורה כבר במהלך השיעור ושימשיך לתרגל גם בשיעורי הבית. רמת הקושי של התרגולים מתחילה בבסיס ועולה עד לכדי גרפיקה ממשית הנדרשת בשוק העבודה. עבודות אלו שהן ברמה של גרפיקה המתאימה לשוק העבודה, הן העבודות שאיתן תבנו את תיק העבודות הראשוני שלכם.

למה תיק עבודות הוא חשוב בתקשורת חזותית?

כמעט בכל עבודה שמנסים להתקבל אליה, מבקשים קורות חיים המעידים על הניסיון של המועמד. בתקשורת חזותית מה שמעיד על המועמד זה איכות הגרפיקה והחשיבה העיצובית שלו. את אלו לא ניתן לראות בקורות חיים. מעסיק או לקוחות רוצים לראות תאכלס מה אתם מביאים לשולחן ולכן יבקשו מכם לראות תיק עבודות.

בשל כך, עליכם ליצור תיק עבודות מקצועי ומגוון ככל האפשר המשקף בצורה הטובה ביותר את החשיבה היצירתית שלכם בתחום. לכן על כל תרגול שתקבלו השקיעו היטב כי הוא יבנה את תיק העבודות שלכם.

לסיכום, אם בא לכם ללמוד תקשורת חזותית במקום ששם אתכם במרכז ומכין אתכם בצורה הטובה ביותר לשוק העבודה, צרו עמנו קשר ונשמח לתת לכם פרטים על הקורסים הקרובים.