קורס בנייה ועיצוב אתרים ואפליקציות UI UX מחירים ועלויות

ללמוד את שפת האינטרנט ולהתחיל לעבוד בהייטק – קורס בנייה ועיצוב אתרים ואפליקציות UI UX מחירים ועלויות – מה חשוב לדעת

תחום עיצוב האתרים והאפליקציות בשנים האחרונות הפך לתחום מאוד מבוקש. אחת הסיבות שהפכה אותו לכזה זו האפשרות להיכנס לתחום ההייטק. אבל חוץ מהאפשרות להיכנס להייטק יש עוד המון יתרונות ללמידה של התחום ועיסוק בו. אז החלטנו למנות את כל היתרונות ובין היתר לספר לכם מה לומדים אצלנו בתחום ואיך הופכים זאת למקצוע.

יתרון מספר 1- עיסוק יצירתי

מי שמחפש עיסוק עם המון עניין והמון יצירתיות בהחלט יוכל למצוא זאת בעיצוב אתרים ובעיצוב אפליקציות. מדובר על שני תחומים סופר יצירתיים. אנשים שמעוניינים בעיצוב של האתר שלהם או האפליקציה מעוניינים שמעצב האתרים והאפליקציות יעצב עבורם אתרים ואפליקציות ייחודיות ובעיקר מושכות את עיני הקהל. לעיצוב יש משקל מאוד גבוה בקידום האתר שלכם והאפליקציה. ככל שהאתר יהיה מעוצב טוב יותר, אנשים ייהנו להיכנס אליו ולקרוא בו.

יתרון מספר 2 – היצע עבודות מטורף

כיום בשנת 2022 כולם צריכים אתר אינטרנט ולכן יש ביקוש מסיבי למסלולי קורס בניית אתרים לאפליקציות ולאתרי תדמית / חווית משתמש. יותר מכך, אחרי שנת הקורונה, כאשר הכל מתנהל בדיגיטל, כולם גם צריכים שתהיה להם אפליקציה. בשל כך יש בשוק היצע מטורף של בעלי עסקים שמחפשים מעצבי אתרים ואפליקציות. מהסיבה הזו בתחום הזה תמיד יש עבודה והרבה!

יתרון מספר 3 – עצמאי? שכיר? בואו תהיו מה שבא לכם

בתחום של עיצוב אתרים ועיצוב אפליקציות אתם חופשיים להחליט לעבוד באיזו מתכונת שבא לכם ושמתאימה לכם. זקוקים למסגרת? לכו תהיו שכירים ותתקבלו להייטק. זקוקים למרחב עבודה עצמאי? בקלות תוכלו להיות פרילנסרים בתחום. ומי שבא לו גם וגם? בתחום הזה יוכל לעשות גם את זה. יש פה מקצוע עם גמישות בכל הרבדים.

יתרון מספר 4 – זמן לימודים יחסית קצר

מי שרוצה ללמוד עיצוב אתרים ועיצוב אפליקציות כבר מגיע עם רקע של עיצוב גרפי. מנקודת המוצא הזו הרבה יותר קל ללמוד את התחום ולמעשה זהו תנאי בסיס לכך. אז אם אתם כבר מעצבים גרפיים, אתם למעשה רוכשים מקצוע נוסף ומאוד מבוקש.

יתרון מספר 5 – אין הגבלה במקום המגורים

מעצבי אתרים ומעצבי אפליקציות זקוקים למחשב כדי לעבוד ואינטרנט. בשל כך הם יכולים לעבוד בכל מקום ומכל מקום. אין להם הגבלה! הם יכולים לעבוד כאשר הם בבית קפה, בבית, בבית מלון ובכל מקום.

מה לומדים בעיצוב אתרים ואפליקציות?

שיעורי עיצוב אתרים ואפליקציות מתחלקים לחלק טכני וחלק עיצובי, בדיוק כמו שלימודי עיצוב גרפי. הלימודים כמובן מתחילים עם הידע בלמידת התוכנות. יש שתי תוכנות סופר חשובות בתחום שאותם אנו מלמדים בקורס עיצוב אתרים ואפליקציות. מעבר לתוכנות החשובות, במהלך הלימודים אנו מתמקדים בפיתוח יכולות העיצוב שלכם באמצעות ידע חשוב מעולם העיצוב הגרפי וחווית משתמש. אם אתם מעצבים גרפיים ודאי יצא לכם לשמוע על הנושא של חווית משתמש אך עדיין לא עסקתם בו בפועל. בקורס הזה אנו מתעסקים בזה והרבה.

קצת על אפיון וחווית משתמש

חווית משתמש היא למעשה העתיד. כל אתר וכל אפליקציה שמעצבים עוברים אפיון שמגדיר איך יהיה העיצוב של האפליקציה ואיך העיצוב הופך את האפליקציה או האתר ליותר ידידותיים עבור המשתמשים. אתם חייבים להבין בתחום כי ככל שקהל היעד אוהב יותר את חווית המשתמש באתר, כך הוא יישאר בו יותר ואף יחזור אליו או ימליץ לאחרים. העיצוב וחווית המשתמש הם קריטיים מאוד ולכן שלב האפיון חייב להתבצע באופן מאוד מקצועי. זה בדיוק מה שלומדים בקורס עיצוב אתרים ואפליקציות לאורך כל הקורס.

נעים להכיר – וורדפרס

וורדפרס היא תוכנה לעיצוב דפי אינטרנט. יש המון תוכנות לעיצוב ובניית אתרים, אך וורדפרס היא אחת התוכנות היותר טובות בתחום. איך אנו יודעים זאת? מהסיבה שארבעים אחוזים מכלל אתרי האינטרנט כיום בנויים ומעוצבים בעזרת התוכנה. באופן כללי מדובר בתוכנה בקוד פתוח המאפשרת שינויים נרחבים מאוד ולכן ניתן לעצב בעזרתה כל עיצוב שרק נרצה. יש לכך יתרונות מאוד גדולים כי למעשה המעצבים לא צריכים להתקבע על תבנית ברורה. זה לא שוורדפרס לא מציעה תבניות. יש בתוכנה תבניות והמון תוספים שיעזרו לכם לעצב, אך הם ניתנים לשינוי בקלות. יש עוד המון יתרונות לתוכנה הזו, אך את זה נשאיר למאמר אחר.

נעים להכיר- אלמנטור

אלמנטור זה למעשה תוסף שבונה דפי אינטרנט. התוסף הזה הוא חלק מהתוספים של הוורדפרס והוא נחשב כיום לצעקה האחרונה בתחום הזה. בעזרת האלמנטור כל מעצב יוכל לבצע את עבודתו בצורה יעילה יותר ופשוטה יותר. זה מאפשר לכם כמעצבים לבצע יותר עבודות ליותר לקוחות בפשטות.

נעים להכיר – XD

עד לא מזמן עולם עיצוב האפליקציות היה מבוסס על תוכנות ליצירת חווית משתמש. כיום יש תוכנה אחת שמבוססת חוויית משתמש אבל מיועדת לעיצוב אפליקציות והיא תוכנת XD. לא כולם מכירים את התוכנה הזו, אבל אצלנו במכללת סולו מלמדים אותה כבר בשגרה בקורסים שלנו. ואם כבר דיברנו עלינו, אז בואו נדבר על הקורס המדהים שאתם יכולים לעשות אצלנו.

בואו נכיר קצת…

מכללת סולו פתחה את שעריה לפני 17 שנים. המכללה מלמדת מאז ועד היום עיצוב גרפי ומקצועות העיצוב להייטק. אתם ודאי רוצים לדעת מה מיוחד אצלנו מכל המכללות? יש אצלנו הרבה ייחודיות ועל כך נספר כעת.

אנו מלמדים הוראה פרטית, אחד על אחד וכל זה אונליין מהבית! לא, לא התחלנו את האונליין בגלל הקורונה, אנט מלמדים כך בביטחון והצלחה כבר 17 שנים!

למה אונליין?

יש המון סיבות למה ללמוד אונליין!

1. כי אין פקקים ונסיעות.

2. כי לומדים בנוחות מהבית ומכל מקום.

3. אין עלויות מקום, נטו עלות הלימוד.

4. מאפשר גמישות בשעות.

5. מאפשר לכל אחד ואחת ללמוד גם אם הם משרה מלאה עם הילדים בבית או משרה מלאה בעבודה.

6. כי כל התחום הזה הוא דיגיטלי, אז למה שהקורס לא יהיה כך גם.

למה אחד על אחד?

1. כי הוראה פרטית תמיד הייתה איכותית יותר.

2. כי כדי לקדם אדם בלימודים, אפילו בבית הספר, ההורים תמיד בוחרים הוראה פרטית

3. כי אפשר לשאול שאלות ולא בסוף השיעור

4. כי הקצב הוא שלכם ואתם לא תלויים בקצב הכיתתי.

5. כי הרבה מעבודת המעצב צריכה להיות בחשיבה יצירתית עצמאית וזו קרקע נכונה ללמוד איך לעשות זאת נכון.

מחירים

ברוב המקומות קורסים עיצוב גרפי עלותם 8000ש"ח ובמקביל צריכים לשלם עבור מסלול חווית משתמש, הלימודים הם אונליין אחד על אחד, תוכלו בתפריט העליון באתר לקבל את כל הסילבוס של הקורסים בבית הספר.

מהי מתכונת הקורס במכללת סולו?

מכללת סולו מציעה לכם קורס שלם של שנה וחצי עבור אנשים שלא למדו עיצוב גרפי ורוצים למעשה לדעת את כל החבילה. כלומר גם עיצוב גרפי, גם עיצוב אתרים וגם עיצוב אפליקציות. לקורס הזה אצלנו קוראים תקשורת חזותית ובו תקבלו את כל הכלים שאתם צריכים כדי לעסוק בתחום. המרצים שלנו הולכים אתכם יד ביד, מלווים אתכם לאורך כל הלמידה, נותנים לכם את כל הכלים, אך לא עושים במקומכם! יהיה עליכם לתרגל והרבה לאורך כל הקורס.

הלמידה אצלנו היא אחת לשבוע במשך שעה וחצי בלבד! בשעה וחצי הזו תקבלו הקניה על 3-5 נושאים מהחומר. לאחר מכן, תתרגלו בבית והרבה ותקבלו גם משוב מהמורה. אפקט התרגול הוא הכי חשוב כאן והוא מה שילמד אתכם את התחום בצורה הטובה ביותר. אין קיצורי דרך ואנו נותנים לכם את כל הכלים כולל הזמן כדי שתתרגלו כמה שיותר. אם במקומות אחרים נהוג לשבת וללמוד ימים שלמים, אנו לא מאמינים בכך! אנו יודעים כי בתחום הזה התרגול הוא הדבר שמלמד וההקניה היא חשובה על מנת להבין את החומר, אך היא חייבת להיות אפקטיבית! יום שלם של למידה הוא אינו אפקטיבי ולמעשה המוח האנושי יכול ללמוד ברצף ולקלוט רק 45 דקות. לכן גם השיעורים בבתי הספר הם בדרך כלל במתכונת זו.

האם ניתן ללמוד רק עיצוב אתרים או רק עיצוב אפליקציות?

במידה ואתם מעצבים גרפיים ואתם כבר עם ידע בתחום וגם עובדים בו, בהחלט תוכלו לעשות זאת רק כקורס המשך. אנו במכללת סולו מלמדים גם כל קורס בנפרד. אלו קורסים קצרים יותר, אך לא יורדים ברמתם, הם פשוט מותאמים לכמות החומר. אנו מתעדכנים כל הזמן גם ברמת החומר, גם בתוכנות החדשות והטובות ביותר בתחום לאותו זמן. המטרה שלנו להוציא אתכם מהקורס מקצוענים בתחום. ואכן הסטודנטים שלנו הם אנשים שאחר כך עשו מהתחום מקצוע ועובדים בו כיום. מי שמשקיע בלימודים מצליח, זו הנוסחה כי את כל הכלים אתם מקבלים אצלנו.

האם אפשר ללמוד קודם עיצוב גרפי בלבד?

בהחלט! קורס בעיצוב גרפי הוא קורס הדגל שלנו! זהו קורס של 8 חודשים שבהם תלמדו את שלושת התוכנות של אדובי – פוטושופ, אילוסטרייטור ואינדיזיין וגם תלמדו חשיבה עיצובית מקצועית שחשובה מאוד עבור המעצבים הגרפיים. כמו כן, תוכלו לאחר מכן להמשיך לקורסים מתקדמים, או לעבוד בתחום ורק לאחר מכן לחזור אלינו. הדלת שלנו תמיד פתוחה אל הסטודנטים שלנו וגם לכאלו שחדשים.

תוכנות העיצוב הם גם הקרקע לשאר הקורסים כי תצטרכו אותם על מנת להגיע לעיצובים איכותיים ומקצועיים.

סטודנטים מסיימים מוצאים עבודה בתחום לאחר הלימודים?

התשובה היא כן! אך למה שנעיד על עצמנו? באתר שלנו יש עשרות המלצות של סטודנטים שסיימו וכבר עובדים בתחום. יש כמות ענקית של עבודות של סטודנטים שמראים את הרמה והאיכות ויש לנו גם את קבוצת הפייסבוק הגדולה ביותר לדרושים בתחום של עיצוב גרפי. מי שמתלבט, לא בטוח, לא יודע אם זה מתאים לו, יוכל להיכנס לאתר, לצפות בסרטונים המראים איך מתנהל שיעור וגם נותנים לכם חומר יישומי אמיתי בתחום. תוכלו לראות, ליהנות ולעשות את השיקולים שלכם. ואם עדיין לא קיבלתם תשובות מספקות, יועצי הלימודים שלנו כאן עבורכם. טלפון אחד וכל השאלות שיש לכם יענו. אנו לא הולכים לשום מקום והדלת שלנו פתוחה לכל מי שחפץ בלימודים בתחום ועיסוק בתחום.

אז אם אתם מעוניינים להיות מעצבי אתרים ואפליקציות, מכללת סולו כאן עבורכם. צרו עמנו קשר ונתחיל!