קורס בניית אתרים בוורדפרס אונליין

קורס בניית אתרים בוורדפרס אונליין

כולם יודעים כיום כי בניית אתרים זהו המקצוע המוביל ביותר במאה 21. כל עסק וכל מי שמעוניין להעביר מידע ולשווק מוצרים או שירותים זקוק לאתר אינטרנט. בכל יום נבנים להם אלפי אתרים מכל מיני סוגים והם מתחרים על הדבר החשוב ביותר כעסק והוא להיות קיים ושיהיה לו הכרה. אז איך עושים את זה? איך בונים אתר שיהיה מוכר לאנשים רבים? בכתבה הבאה נדבר על פלטפורמות לבניית אתרים ופלטפורמה אחת ייחודית שהופכת אותם להיות ממש טובים, ממש מעוצבים וממש נגישים לקהל הרחב – פלטפורמת הוורדפרס.

מה הדבר הכי חשוב לבעל עסק שיש לו אתר אינטרנט?

כל בעל עסק יודע כיום שלא מספיק שיהיה לו אתר אינטרנט שמפורסם ברשת ובמיוחד בגוגל. כל עסק יודע שהדבר הכי חשוב או לעשות שיווק נכון שיביא אותו לתוצאות הראשונות בגוגל ולעמוד הראשון. רוב האנשים שמחפשים שירות מסוים, מחפשים אותו בדף הראשון. הסבירות שהם ימשיכו לחפש בדפים האחרים שואפת לאפס ולכן יש כאן תחרות קשה מאוד על משאבי המיקום, כי מה לעשות לא כולם יכולים להיות ראשונים. אז מי הם אותם האתרים שנמצאים בדירוגים הראשונים? המשיכו לקרוא ותבינו איך לעשות זאת.

בניית אתר מעוצב האם זה הכרחי?

אז קודם דיברנו על כך שהעסק רוצה להיות בתוצאות הראשונות בגוגל. כדי לעשות זאת עליו לגרום לקהל היעד להישאר בתוך האתר שלו כמה שיותר זמן. כאשר הסטטיסטיקות של גוגל מראות כי אדם גולש בתוך אתר מסוים זמן רב, גוגל תסיק מכך כי האתר הזה מעניין ונותן ערך מוסף ולכן הוא צריך להיות במקומות הראשונים. ואיך יוצרים אתר אינטרנט מעניין ואיכותי? אחד הפרמטרים למעשה מדבר על עיצוב נכון ומקצועי של האתר. אין מה לעשות, המשפט “תמונה אחת שווה אלף מילים” הוא נכון. כאשר האתר מעוצב בצורה נעימה לעין, בצורה פרופורציונלית לעין ועם צבעים שמייצרים הרמוניה ומעבירים ערכים מסוימים, אנשים רוצים להישאר בתוך האתר יותר זמן.

איפה כדאי לבנות את האתר, באיזו פלטפורמה?

אם נחזור אחורה בהיסטוריה, 30 או 20 שנה אחורה, כשהאינטרנט היה עוד בחיתוליו, אתרי אינטרנט היו נבנים בעזרת קוד. את הקוד היה כותב המתכנת שהיה יודע שפות מחשב המאפשרות למחשב לקרוא את הקוד ולהנגיש אותו לקהל באמצעות תרגום גרפי. כיום, הטכנולוגיות הן הרבה יותר מתקדמות והצורך בבניית אתרים מעוצבים ומתקדמים עלה משמעותית ולכן חברות רבות של מתכנתים יצרו פלטפורמות המאפשרות בנייה אתר אינטרנט ללא צורך בקוד. למעשה הפלטפורמות הללו הן הקוד והן כבר מראות את הגרפיקה הוויזואלית לבוני האתרים ומעצבי אתרים שלהם נותר רק לעצב, לסגנן, לאפיין וליצור את האתר הכי טוב שהם יכולים.

אילו פלטפורמות אינטרנטיות לשיווק עסקים קיימות בשוק?

ניתן לחלק את סוגי הפלטפורמות לשניים. פלטפורמות בקוד סגור ופלטפורמות בקוד פתוח. פלטפורמות בקוד סגור הן פלטפורמות שבהן יש לכם כבר עיצוב מוכן וכל שעליכם לעשות הוא ליצוק תוכן ולשנות צבעים פונט וכדומה. פלטפורמות בקוד פתוח הן פלטפורמות המאפשרות לבוני האתרים ומעצבי האתרים לשנות את הקוד וליצור אתר אינטרנט מאפס.

פלטפורמה מובילה בקוד פתוח היא וורדפרס. כיום 40% מכלל האתרים שקיימים כיום בנויים על פלטפורמה זו ולמעשה נכון לרגע זה, היא הפלטפורמה המומלצת ביותר ליצירת עיצוב מצוין, איכותי, מאובטח ומהיר.

אני רוצה לבנות אתרים, האם אני יכול ללמוד וורדפרס לבד?

אז באיזשהו מקום אפשר לומר כי התשובה לשאלה הזו היא כן. אפשר ללמוד וורדפרס לבד בבית ויש אלפי מדריכים המסתובבים ברשת וגם מדריכים של התוכנה עצמה, אך זה מחייב אתכם להשקיע המון זמן במציאת המדריכים הטובים ביותר שמותאמים בדיוק למה שאתם צריכים. אנשים שלומדים בוורדפרס לבד ברוב המקרים בונים רק את האתר שלהם. מי שרוצה לעסוק בתחום באופן רציני ולדעת להקים ולעצב אתרים מסוגים שונים ובעיצובים שונים חייב ללמוד אתה התחום באופן מקצועי.

מה לומדים בקורס בניית אתרים ועיצוב אתרים בוורדפרס?

אני לא יודעים לומר מה לומדים במקומות אחרים, אנחנו כן יכולים לומר לכם מה לומדים בתוכנית שלנו במכללת סולו. במכללת סולו מתמקדים בשני פרמטרים מאוד חשובים, בניית אתרים ועיצוב אתרים. הפרמטר הראשון מתמקד בפן הטכני הכולל למידה של התוכנה באופן מעשי ויישומי המאפשר לכם לאפיין אתר בצורה מקצועית ולאחר מכן להשתמש בכל הכלים האיכותיים שקיימים בתוכנה. בקורס שלנו יש גם ערך מוסף ותלמדו להשתמש בתוסף המדהים שנקרא אלמנטור, המאפשר לכם לעצב אתרים יפים ועדכניים למה שהשוק דורש. הפרמטר השני שאנו שמים עליו דגש בקורס הוא הפרמטר העיצובי שהוא לא פחות חשוב מה החלק הטכני. הפן העיצובי מתבטא ביצירתיות והמחשבה היצירתית העומדת מאחורי עיצוב של כל אתר ואתר. ככל שהקורס מתקדם, כך המחשבה העיצובית שלכם תתפתח.

האם יש תנאים מקדימים לפני שלומדים קורס עיצוב אתרים?

אז כן בהחלט! קורס בניית אתרים בוורדפרס מחייב אתכם לדעת את הבסיס של התחום הנקרא עיצוב גרפי. עליכם לדעת את שלושת התוכנות של אדובי– פוטושופ, אילוסטרייטור ואינדיזיין. אנו במכללת סולו מציעים לסטודנטים שלא מגיעים מרקע של עיצוב גרפי, ללמוד תכנית מקיפה הנקראת אצלנו תקשורת חזותית. תכנית זו מאפשרת לכם ללמוד גם את הבסיס לעיצוב גרפי, גם בניית אתרים, וגם עיצוב של אפליקציות. בתום הקורס הזה אתם תצאו עם תעודת מעצב גרפי ותעודת בונה או מעצב אתרים. מדובר על תעודות שיאפשרו לכם לייצר מקצוע איכותי ומלא בביקוש והיצע לעבודה.

מהי מתכונת הלימודים במכללת סולו ללמידת קורס בניית אתרים בוורדפרס דרך זום?

זו אחת השאלות הטובות ביותר בכתבה מהסיבה שאצלנו במכללת סולו לומדים מעט שונה ממה שרובנו מכירים. במכללת סולו מלמדים עיצוב גרפי ומקצועות העיצוב להייטק כבר 15 שנה אונליין מהבית. זה אומר שאתם יושבים בבית שלכם ולומדים מול מורה פרטי אחד על אחד ומקבלים את כל תשומת הלב בכם. המורים שלנו הם מורים מנוסים בתחום ומקצועיים והמטרה שלהם היא להביא אתכם לכדי הבנה ויישום של החומר עד שתגיעו למצב שבו אתם יכולים להגדיר את האני המקצועי שלכם. זו לא משימה פשוטה! האני המקצועי שלכם מתפתח על ידי תרגול. סטודנטים שמתרגלים גם במהלך השיעורים וגם בשיעורי הבית מצליחים להגיע לשלב הזה ולצאת אל עולם העבודה כאשר הם בטוחים באני המקצועי שלהם ובחשיבה היצירתית שלהם בתחום.

איך מתנהל שיעור אונליין בבניית אתרים מכללת סולו

שיעור אונליין במכללת סולו הוא שיעור המתקיים אחת לשבוע למשך שעה וחצי דרך תוכנת זום. כמו שאמרנו המכללה שלנו מלמדת בצורה ייחודית ושונה מהנוף. אנו זיקקנו את החומר לתתי נושאים קצרים המאפשרים לנו ללמד אתכם את התחום בכמות זמן מינימלית של שעה וחצי בשבוע למשך עשרה חודשים. מה שעומד מאחורי גישה זו, זו עובדה כי המוח האנושי לא יכול לקלוט יותר משעה שלמה חומר באופן רצוף. שעה וחצי היא בהחלט מספיקה על מנת ללמוד את החומר בצורה הטובה ביותר. אנו נלמד אתכם את החומר נדבך על נדבך עד שתגיעו לרמה הגבוהה והמקצועית הנדרשת בשוק העבודה. אם אתם רוצים ללמוד עיצוב אתרים באופן מקצועי ואיכותי זה הזמן להתקשר אלינו למכללת סולו ואנו מבטיחים לתת לכם את כל הפרטים בנושא.