איך נראה אלבום דיגיטלי

//איך נראה אלבום דיגיטלי

איך נראה אלבום דיגיטלי – מה זה אלבום דיגיטלי?

בעולם שענף התמונות הרגילות עובר שינוי לתחום הדיגיטלי כך גם אלבומים מעוצבים עברו להיות ממוחשבים בעמוד זה הכנו לכם דוגמאות איך נראה אלבום תמונות דיגיטלי וכיצד מבצעים אלבום דיגיטלי במחשב. הכנו לכם מידע מאוד חשוב על התחום והשכר וכמובן שיעורים בווידאו ביוטיוב כיצד מעצבים גרפיים מכינים אלבומים דיגיטליים. האם כדי לעצב אלבום דיגיטלי רק מעצב גרפי וגרפיקאי עושים את זה? התשובה היא לא, היום כל מי שיודע את תוכנת הפוטושופ ושם דגש על החוקים בעיצוב הגרפי יוכל בהחלט לתת שירותי גרפיקה ועיצוב לצלמים ולכל אחד שעוסק בתחום הצילום. השיעורים לדוגמה בעמוד זה מדברים בשפה העברית בצורה פשוטה כדי לתת לכם מידע על יכולות תוכנת גרפיקה מספר אחת של חברת אדובי פוטושופ.

אלבום תמונות לאחר אירועים כמה מילים על היסטוריה של ענף זה

בעבר הלא רחוק אלבום תמונות היה ספר שבו מודבקים תמונות לאחר האירוע בצורה מקושטת ויפה. הדור של היום רוצה את הכל דיגיטלי כדי להראות בכל פלטפורמה חברתית כזו אחרת את האירוע לחוגגים. צלמים לאחר סיום האירוע מעבירים את כל התמונות למעצב אלבום תמונות ומשם מתחילה העבודה בתוכנת הפוטושופ. אין ספק שאפשר לשלב בין אלבום תמונות מודפס ובין אלבום דיגיטלי על ידי שליחה של האלבום הדיגיטלי לפורמט הדפסה. הצבעים אומנם יהיו שונים אבל בהחלט תוכלו להכין לכם ספר אלבום תמונות לכל מטרה. הדף והנייר עדיין נשארו פלטפורמה מושכת לתצוגה לחוגגי האירועים.

בעמוד זה תוכלו לראות טכניקות מקצועיות של מעצבים גרפיים מקצועיים מכינים אלבומים דיגיטליים לתחום הדפוס ועוד. כיום תחום עיצוב אלבומים דיגיטליים הוא משגשג מאוד ומאפשר למעצבים לעבוד מהבית בתחום הזה ולהתפרנס לא רע בכלל, מי שחושב לעשות הסבה מקצועית ואו לסירוגין לעבוד בעבודה נוספת ימצא בתחום הזה חממה תעסוקתית מדהימה!

תהליך קדם דפוס עיצוב אלבום דיגיטלי

לאחר אירוע חתונה או כל אירוע חברתי כזה או אחר התמונות לא מגיעות ישר למעצבי האלבומים. תחילה הצלמים יושבים על התמונות שלהם ועורכים אותם בתוכנת הפוטושופ או לייטרום כדי להעביר בדיוק את מה שהם ראו באירוע. מעצבי אלבומים לא היו באירוע כדי להבין את האווירה שהתרחשה במקום לכן הצלמים מחדדים ומתקנים את התמונות לפי הצרכים האישיים שלהם. מעצבי אלבומים אלבומים מקבלים את המוצר הסופי ולאחר מכן הם צריכים לעמוד מול הדרישות שהצלמים מכתיבים להם להכנת אלבום דיגיטלי. יש אינספור סגנונות להכנת אלבומים ועל המעצבים להיות קשובים לדרישות הצלמים שמקבלים אותם לרוב מחוגגי האירוע. יש אלבומים יוקרתיים שמדברים על תחום מסוים ויש אלבומים הומוריסטיים ועוד. יש לקחת חשיבות מאוד גדולה לדרישות של הצלמים ולשלוח מספר דוגמאות  לחוגגי האירוע כדי להיות מסונכרנים עם מה שהולך להיות המוצר הסופי. ככל שתקבלו יותר   פרטים תוכלו לקלוע ולעצב אלבום מקצועי.

תהליך קדם דפוס עיצוב אלבום דיגיטלי

טשטוש האזור השמאלי בתוכנת הפוטושופ – טכניקות בעיבוד תמונה לאחר צילום – עבודת המעצב

הכנת אלבום דיגיטלי בתוכנת הפוטושופ

תהליך הכנת אלבום דיגיטלי מתבצע בתוכנת פוטושופ. תחילה תעבדו על פי גדלים שסוכמו מראש ולאחר מכן תתחילו לשאוב את כל התמונות לעמוד מסוים. יש לחלק את העמודים באלבום הדיגיטלי לפי נושאים החל מתחילת האירוע, אמצע החגיגה והסוף. הנושא העיקרי של מה הולך להיות בכל עמוד את זה אתם מקבלים לפי ההוראות שהצלמים נותנים לכם. תהליך הכנת אלבום דיגיטלי לוקח בין שעתיים עד 5 שעות עבודה. במידה ואתם מכינים לכם תבניות קבועות מראש תוכלו לחתוך את הזמן ולהיות יותר יעילים. פוטושופ ידועה כתוכנה מספר 1 להכנת אלבומים דיגיטליים מעוצבים אישית והיא תאפשר לכם להוציא את היצירתיות החוצה. כבר בתקופת הלימודים אתם תכינו אינספור דוגמאות שונות כדי להראות את זה בעתיד ללקוחות עתידיים או צלמים שיחליטו לעבוד אתכם.

תוכנה גרפית לביצוע אלבומים דיגיטליים – הפוטושופ

פוטושופ ידועה כתוכנה מניפולטיבית ביותר לעבודה עם תמונות או כל נושא אחר שעובד על פיקסלים. לתוכנה כלים רבים לעיבוד גרפי ותיקון תמונות לאחר הצילום שכוללים יצירת מניפולציות על תמונות. סגנון העבודה בפוטושופ יאפשר לכם לקחת תמונות וליצור אווירה או להביע דרמטיות דרך תמונות כגון הפיכה של תמונות לשחור לבן. טכניקה מאוד פופולרית בתוכנת הפוטושופ היא להפוך את התמונות לישנות על ידי הפיכת תמונה לשחור לבן ולאחר מכן ליצור שקופית מעל בצבע חום. לתוכנה כלים רבים ליצירת העימוד בצורה ממורכזת תוך מתן דגש על שוליים וקומפוזיציה גרפית נכונה. לכל אירוע יש את הקונספט העיצובי שלו ואתם תקבעו איזה צבעים הולכים להיות לכל אורך אלבום דיגיטלי. אם זה אלבום חתונה סגנון העבודה יהיה יותר דרמטי ואם זה אלבום תמונות לבר מצווה או בת מצווה הנושאים יהיו בהתאם לנוער.

  • בתקופת הלימודים תלמדו לא רק להשתמש בפקודות הגרפיות שתוכנת הפוטושופ מציעה אלא גם נלמד אתכם לפתח את היצירות והכישרון לכל אורך הלימודים. המטרה בקורס להראות לכם כיצד לשלב פקודות כאלו עם פקודות אחרות ולפתח לכם את הנושא החשיבתי מול התאמת הגרפיקה לדרישות של לקוחות. לכל אורך הלימודים אתם תקבלו תרגילים ועבודות כדי לפתח לכם את המיומנויות לעבודה מהירה בהכנת אלבום דיגיטלי. מי שאוהב את עולם האמנות הדיגיטלית יוכל בהחלט למצוא בתוכנת הפוטושופ חוויה וכיף תפעולי לעיצוב והכנת אלבומים דיגיטליים. הסוד בידיעת תוכנת הפוטושופ ועבודה במהירות על הממשק של התוכנה זה התרגול, ככל שתתרגלו את החומר הלימודי תוכלו לשלוט בצורה מדהימה ולהפנות זמן ליצירתיות להכנת גרפיקות מדהימות. פוטושופ זה שפה חדשה וכמו כל שפה כדי לדעת אותה תצטרכו לתרגל אין ספור פעמים ולהשקיע זמן מחשבה בתוכנה מופלאה שכזו.

סגנונות לעיצוב אלבום דיגיטלי ייחודיים

סגנונות להכנת אלבומים דיגיטליים משתנים בהתאם לנושא שאותו אתם אמורים לעצב את זה כבר כתבנו בפסקה הקודמת אבל החשיבות היא להכין דוגמאות מראש ולשלוח ללקוחות שלכם מספר דוגמאות כדי להיות מסונכרנים ולא לבזבז זמן עבודה לחינם. כיום אלבומים דיגיטליים זה לאו דווקא לאירועים ונוכל לראות אינספור סגנונות שונים כגון צילומי משפחה או ניו בורן. על המעצבים להתאים את עצמם לדרישות שונות שהם מקבלים ולעמוד בסגנון העיצוב תוך שמירה על חוקי העיצוב הגרפי. יש לעבוד ברזולוציות מאוד גבוהות בתוכנות ולכן לשם עיצוב אלבום דיגיטלי אתם תצטרכו מחשב חזק מאוד כדי שיעמוד בעומס הקבצים שדורשים בזמן העבודה בתוכנת הפוטושופ.

דוגמאות איך נראה אלבום דיגיטלי

מיקוד באלבום דיגיטלי על הזוג המתחתן ואפקט עמעום על האזורים החיצוניים בפוטושופ

כדי להיות יעילים עליכם להכין תבניות עיצוב מראש שיעזרו לכם בעתיד רק כדי לשתול את התמונות בעיצוב ולהכין אלבומים גרפים “מעומדים” (מעומדים = סידור העמוד מראש) בצורה מהירה ויעילה. תוכלו בעמוד הבא לראות מאות דוגמאות איך נראה אלבום דיגיטלי ולקבל מושג יותר רחב על סגנונות ודוגמאות שונים שמקובלים היום בתעשייה על ידי העוסקים בתחום הצילום וצלמים יחדיו!

הכנת תבניות עיצוב אלבומים דיגיטליים מוכנות מראש כדי להקל על עבודת העיצוב המתמשכת

כדי לחסוך במהירות בהכנת אלבום דיגיטלי עליכם להכין דפים קבועים בתוכנת הפוטושופ עם סגנון עיצוב מוכן מראש. לאחר שהכנתם את הסגנון העיצובי תוכלו כל פעם להחליף את התמונות בעמוד ולחסוך לכם זמן עבודה. לדוגמה אם יש לכם עמוד – קובץ עבודה שנעשה בתוכנת הפוטושופ ויש ברקע עיטורים גרפיים בתוך העמוד ותמונות שונות מאירוע מסוים תוכלו למחוק את התמונות האלה ולאחר מכן להכניס תמונות אחרות. דוגמה זו יכולה לתת לכם מהירות עבודה מקסימלית בהכנת עיצוב אלבום דיגיטלי. לפני שאתם מתחילים לעבוד בתחום הזה תכינו לכם אינספור דוגמאות וקבצים מראש ותשלחו אותם לדוגמה. הצלמים יבחרו איזה סגנון עיצוב הם רוצים ולפיכך תעבדו, בסופו של דבר יהיה מצב שאתם מוכרים את אותו סגנון אלבום דיגיטלי רק עם תמונות שונות – טכניקה זו מוכרת וידועה בתחום הצילום והכנת אלבומי תמונות לדיגיטל.

עבודה בשיתוף פעולה עם צלמים – ללמוד להבין את דרישות המקצוענים בתעשייה

בתחום אלבומים דיגיטליים לא חסר כסף ועבודה עם צלמים נעשית לכל אורך השנה. הצלמים קובעים מראש ברגע שנותנים את ההצעת מחיר ללקוחות שלהם את התמחור של הכנת אלבום דיגיטלי. לאחר מכן הם נותנים לכם את ההוראות איך הלקוחות רוצים שהאלבום יראה. עבודה בשיתוף פעולה עם הצלמים לכל אורך השנה כי היום חוגגים אירועים לא רק בעונות מסוימות וכל אחד רוצה להנציח את האירוע חברתי בר מצווה או בת מצווה בצורה של אלבום דיגיטלי. לרוב הצלמים ישלחו לכם תמונות שעברו עיבוד גרפי ואתם תצטרכו לבחור את התמונות הכי טובות שמתאימות לאלבום. בזמן האישור הסופי של האלבום יתכנו שינויים והתאמה הסופית לצרכים האישיים של חוגג האירוע. מחירים של אלבום דיגיטלי בודד המכיל 20 עמודים לרוב לוקח 3-4 שעות עבודה ומחירו יכול להתחיל מ1500 ש”ח לתמחור. ככל שיהיה לך קו עיצובי משלכם הביקוש יעלה ואיתו המחיר יחדיו.

האם יש עבודה בתחום העיצוב אלבומים דיגיטליים

יש עבודה והרבה!!! עבודה בתחום עיצוב אלבומים דיגיטליים כמו שכתבנו בפסקה הקודמת היא לכל אורך השנה כי היום האירועים לא מתרחשים רק בתקופת הקיץ או באביב. כל חברה או מקום שמכבד את עצמו רוצה להנציח את האירוע על ידי ספר תמונות דיגיטלי שיהיה המוצג באתר אינטרנט או בצורה מודפסת. החל מאירועי חברה ועד אירועים של חתונות. במידה ואתם יודעים את תוכנת הפוטושופ תוכלו לתת מחירון למספר סגנונות עיצוב של אלבום ולהתחיל לשווק את זה לצלמים. ברשת יש אינספור צלמים שמחפשים ידיים עובדות ולרוב לכל צלם יש מספר מעצבי אלבומים דיגיטליים שיתנו את המענה בתקופות של לחץ. מקורות מציאת עבודה בתחום הזה הוא דרך הרשתות החברתיות או פניה יזומה לצלמים דרך אתר האינטרנט שלהם או שליחת הודעה בדף הפייסבוק העסקי של הצלמים. ברשתות החברתיות כמו פייסבוק לדוגמה יש אין ספור קבוצות שעוסקות בתחום הצילום, תוכלו להתחבר לקבוצות אלה ולהעלות דוגמאות וסגנונות של עיצוב שעשיתם תוך בקשה ליצירת שיתופי פעולה בתחום.

איך נראה אלבום דיגיטלי בתוכנת הפוטושופ סגנון העבודה בשיעור המצורף חינם

בשיעור המצורף תוכלו לראות איך מעצב גרפי מכין אלבום דיגיטלי על ידי שימוש בכלי התוכנה של תוכנת פוטושופ בצורה מנימליסטית. בהכנת אלבומים דיגיטליים לא צריכים לדעת את כל הפקודות שבתוכנה. עיצוב מינימליסטי הוא הסוד ביצירת אלבום דיגיטלי מקצועי. הטכניקות המוצגות בעמוד הזה מתאימים לאנשים שיודעים תוכנת פוטושופ. גם אם אתם מתחילים וחדשים בתחום במהלך הלימודים המורים ישבו איתכם צעד-אחר-צעד כדי לפתח לכם את סגנונות עיצוב. הקורסים בבית הספר מתאימים גם למתחילים וגם לכאלה שיש להם כבר ידע בתוכנה. תוכנת פוטושופ היא תוכנה כה גדולה שתאפשר לכם להוציא ממנה את המקסימום. עם מעט יצירתיות תוכלו ליצור לכם סגנונות עיצוב ייחודיים שלכם ולעבוד לישראל ולעולם כולו. אין ספק שבסיום הלימודים תצטרכו לפתוח לכם דף פייסבוק עסקי בו תציגו את כל העבודות שלכם ותפרסמו אותם ברשתות החברתיות או באינסטגרם לדוגמא.  ככל שתחשפו את עצמכם יותר לקהל תוכלו ליצור לכם קשת רחבה של תעסוקה מהבית או כעבודה נוספת.

האם יש עבודה בהכנת אלבומים דיגיטליים מספיק לכולם?

ברגע שאתם יודעים לעצב נכון בתוכנת הפוטושופ תחום העיסוק שלכם הוא רק מתרחב ותוכלו לתת שירותי גרפיקה ועיצוב לא רק לצלמים. צלמים לא משתמשים רק במעצבים להכנת אלבומים דיגיטליים אלה יספקו לכם עבודות כגון תיקוני תמונות לאחר הצילום או הכנת קטלוגים מעוצבים לכל מטרה עסקית או חברתית. כמו כל דבר בחיים ברגע שאתם מסיימים את הלימודים אתם צריכים לקוח אחד או שניים כדי שימליצו עליכם להמשך העבודה. בתחום הזה יש המון כסף ומי שרוצה לעבוד מהבית בהחלט ימצא חממה תעסוקתית בהכנת אלבומים דיגיטליים.

יחסי אנוש טובים זה אחד הדברים החשובים בתחום הזה במידה ואתם חברותיים תוכלו ליצור קשרים תעסוקתיים ולתת שירותי גרפיקה תוך עמידה בלוחות זמנים שצלמים מבקשים ממכם. בתחום הזה הפה והאוזן הוא נושא מאוד חזק בתחום השיווק והזמן יעשה רק טוב למי שייתן הזדמנות לעבוד בתחום הזה. העבודה מהבית בתחום העיצוב והכנת אלבומי דיגיטל לצלמים רק עולה בשנים האחרונות וכל עסק קטן תחילה צריך מספר לקוחות כדי להמשיך לצמוח ולגדול. במידה ותפרסמו או תשווקו את עצמכם בכל מקום תוכלו להגדיל ולהרוויח סכומים מאוד גבוהים או בעבודה נוספת או כעבודה  עיקרית בתחום עיצוב אלבומים ובניית קטלוגים עיצובים.

ללמוד לעצב אלבומי דיגיטל אונליין מהבית איך זה קורה

במסגרת הלימודים במכללה תוכלו ללמוד את התחום הכנת אלבומים דיגיטליים ולמידת תוכנת הפוטושופ בצורה מקוונת ואונליין. בית הספר מספק לכם תוכנת חיבור שמאפשר למורה לעבוד ישירות על תוכנת הפוטושופ ולהזיז את העכבר לכל כיוון. השיחה מתבצעת דרך מיקרופון ואזניות בדיוק כמו שתוכנת סקייפ עובדת. המורה יסביר לכם במהלך השיעור איך לעצב אלבום או להכין אפקט כזה או אחר ולאחר ההסבר של המורה אתם תצטרכו לתרגל בעצמכם כדי להראות למורה האישי שלכם שאתם בהחלט מבינים את מה שנלמד.

במידה ויש נושא שהוא לא ברור תוכלו לשאול את המורה בזמן השיעור והמורה יחזור וייתן לכם הסברים נוספים עד שתבינו את החומר במלואו. המורה האישי שלכם לא יכול להתקדם בחומר אם כל החומר שלמדתם לא ברור. בסיום כל שיעור תקבלו שיעורי-בית תרגילים ועבודות מקצועיות כדי לשפר את זמן העבודה שלכם במהירות בתוכנת הפוטושופ כדי לפתח לכם את סגנונות העיצוב והיצירתיות. תוכלו ליצור איתנו קשר עוד היום דרך טופס צור קשר באתר ולקבל פרטים כיצד גם אתם יכולים ללמוד את התחום הזה מהבית אונליין עם מורים פרטיים במתכונת שיעורי גרפיקה פרטיים אחד על אחד.

למידה אישית מהבית היתרונות – ללמוד גרפיקה ועיצוב באינטרנט

למידה פרטית ואישית בתחום הגרפיקה הממוחשבת ידועה כמוצלחת יותר מאשר לימודים בקבוצות. הדגש בבית הספר זה שלכל סטודנט יש מנטור אישי שמלווה אותם לכל אורך הקורס. תוכנה גדולה כמו פוטושופ בהחלט צריכה למידה אישית היות והתוכנה מלאה בפקודות ופונקציות עיצוביות הבנויים ממהלכים של צעד-אחר-צעד. התמיכה במהלך הלימודים היא לא רק בשיעור עצמו אונליין דרך האינטרנט אלא גם במהלך השבוע בין שיעור לשיעור שתתבטא בתמיכה בשיעורי בית ועוד נושאים נוספים. תוכלו לראות בסרטונים הבאים את כמויות הפקודות והעיצובים שסטודנטים צריכים לדעת כדי להכין אלבומים דיגיטליים או כל סגנון אחר בגרפיקה ממוחשבת ועיצוב גרפי יחדיו. תוכלו ליצור קשר ולשוחח עם אחד מיועצי הלימוד שלנו כיצד גם אתם יכולים ללמוד מהבית אונליין.

דוגמאות של אלבומים הסוד להתחלה בעבודה – תעודה ותיק עבודות התנאי היחידי שלכם להתחיל לעבוד בתחום

בתחום עיצוב אלבומים דיגיטליים תעודות כבר לא פותחות דלתות לאף אחד. מה שחשוב היום זה איך אתם יודעים לעצב ולהעביר קונספט עיצובי בצורה נכונה. בלימודים תלמדו כיצד להתמודד עם דרישות של צלמים ותכינו תיק עבודות מקצועי שיפתח לכם דלתות בתעשייה. זה לא משנה איזה בית ספר יוקרתי למדתם מה שחשוב הוא כיצד אתם יודעים לקחת רעיון ולהבין אותו במהירות תוך תרגום המטרות בתוכנות גרפיות כמו פוטושופ או כל תוכנה אחרת. תיק עבודות הוא הדבר היחידי שיוכל להראות כמה אתם מקצועיים בתחום הזה זה ומבינים עניין.  במסגרת הלימודים תלמדו את החשיבה המרחבית תוך שמירה על חוקים ומרווחים בעמודה שתפתחו. הבנת הצבעים והתורה שעומדת מאחוריה ועוד טכניקות נוספות שיכולות לתת לכם סגנון עיצוב אלבום אישי ייחודי משלכם

2019-10-09T12:18:10+03:00