תוכנת אדובי מדהימה לעיצוב אתרים ואפליקציות - איך אני יכול להרוויח הרבה כסף בתור מעצב דיגיטל בהייטק

תוכנת אדובי מדהימה לעיצוב אתרים ואפליקציות – איך אני יכול להרוויח הרבה כסף בתור מעצב דיגיטל בהייטק?

איזה תוכנות אדובי מתאימות כיום לכל העולם חווית המשתמש של אתרי אינטרנט? איך גם אתם יכולים להתפתח לתחום רווחי וכלכלי? בכתבה הבאה הכנו במיוחד בשבילכם מידע חשוב מאוד על עולם העיצוב הגרפי וכיצד עולם השיווק משתמש בתחום העיצוב הגרפי כהדרך היחידה להגביר נוכחות של עסקים בדיגיטל. היום מעצבים גרפיים הם אלה שאחראיים על כל הנושא של העיצוב הייחודי והמטרה היא ליצור עיצוב אסטרטגי בכל פלטפורמה דיגיטלית החל מאתר אינטרנט שמעוצב בוורדפרס או לסירוגין שימוש בטיפוגרפיות נכונות כדי ליצור את הקשר המשמעותי בתוך האפליקציה עם קהל הלקוחות.

עולם העיצוב אתרי אינטרנט ואפליקציות 2022

הכנו במיוחד בשבילכם בעמוד זה סרטונים מדהימים שמסבירים על עולם העיצוב אתרי אינטרנט ואפליקציות כדי לתת לכם מידע חשוב לפני שאתם בוחרים בתחום ההסבה המקצועית. אין ספק שאם אתם מתחברים למה שאתם רואים כאן אתם תוכלו להגיע לתחומי עבודה בעולם ההייטק ומשרדי פרסום דיגיטליים או במקביל לפתוח עסקים פרטיים.

החשיבות של העיצוב הדיגיטלי

תחום העיצוב הדיגיטלי הוא תחום חשוב מאוד במיוחד בתקופת הקורונה עסקים רבים הבינו שאם הם לא יהיו באינטרנט הם לא יוכלו להתקיים. כתוצאה מכך הרבה עסקים סגרו כי לא היה להם מערך שיווק דיגיטלי. לעומת זאת עסקים שהיה להם מערך שיווק אינטרנטי עם חנות מקוונת אונליין היו צריכים לשווק בכל פלטפורמה אפשרית כדי להמשיך להיות רלווטיים בשוק החל מהכנת אתרי אינטרנט או לסירוגין פרסום מסיבי ברשתות החברתיות. תקופת הקורונה הראתה לעסקים שהטכנולוגיה הקדימה את עצמה ולכן מעצבים גרפיים דווקא בתקופת הקורונה היו יותר מבוקשים משנים קודמות.

תחום הדיגיטל והחשיבות

בתחום השיווק הדיגיטלי למעצבים גרפיים יש תפקיד מאוד חשוב. הם לא עושים את השיווק הדיגיטלי מי שעושה את זה אלה אנשים שלמדו כיצד ליצור נוכחות במקומות מסוימים ולכן העבודה של המעצבים הגרפיים זה לקבל את כל הנתונים ממשרד השיווק הדיגיטלי כדי להבין את מיהו קהל היעד וכיצד ליצור את הנוכחות והמכירות או את השיווק בכל פלטפורמה דיגיטלית. המטרה של עיצוב גרפי והכנת אסטרטגיות בעולם השיווק זה ליצור קשרים אישיים עם בני אדם ולא אך ורק סטטיסטיקות כדי להכניס גולשים לאתר אינטרנט.

הצבעים והפסיכולוגיה שעומדת מאחורי כל צבע

מעצבים גרפיים הם אלה שמשתמשים בעולם הצבעים והפסיכולוגיה שעומדת מאחורי כל צבע תוך שימוש בטיפוגרפיות ובקומפוזיציות נכונות כדי להעביר קשרים משמעותיים בין המותג לקהל היעד. המעצבים גרפיים בתקופת הלימודים לומדים את כל העקרונות העיצוב החשובים כדי להביא באופן שיטתי את המודעה או את האפליקציה שתעביר את המסר השיווקי בצורה הכי נכונה שיכולה להיות. במסגרת לימודי עיצוב אתרים וגרפיקה אתם צריכים ללמוד במסלול הראשון את מסלול המעצבים גרפיים כדי ללמוד את כל החוקים הרבים בשימוש תוכנות אדובי פוטושופ אילוסטרייטור אנדיזיין.

מעצבים גרפיים לומדים את כל המהות השיווקית הם צריכים לעבוד הרבה על כל החשיבה העיצובית

מעצבים גרפיים לומדים את כל המהות השיווקית כדי לקדם מכירות למוצר שיראה טוב במקביל הם צריכים לעבוד הרבה על כל החשיבה העיצובית כי זה הדרך היחידה ליצור את הקשר באסטרטגיה רווחית בשיווק. השיווק הקונבנציונלי שאנחנו מכירים בעבר כבר לא רלוונטי היום ולכן מעצבים גרפיים צריכים להביא רעיונות חדשים כדי שהמותג יראה טוב בכל פלטפורמה דיגיטלית כזו או אחרת. החשיבה הוויזואלית מקבלת משקל מאוד חשוב כי אך ורק באמצעות פלטפורמות דיגיטליות הגולשים או המבקרים מקבלים את הרושם הראשוני עוד מלפני שהם יצרו קשר עם המותג.

משרד שיווק דיגיטלי

משרד שיווק דיגיטלי מתכנן שנה מראש אסטרטגיות לביצוע יומי ולכן המעצבים הגרפיים צריכים לעשות את הכל כדי להבטיח את צלחת מסע הפרסום או קידום המכירות. כל משפך מכירות מעורב עם מעצבים גרפיים כי הם אלה שקובעים איך הולך להיות השלב האחרון בתהליכי שיווק על ידי העברת מסרים והקמפיין. באמצעות התוכנות הגרפיות המעצבים יוצרים מניפולציות שונות ועקביות כדי לגרום למותג להעביר מסר שהוא רוצה בעולם השיווק. כל חשיבה מהותית בשיווק יש לה שפה והמעצבים הגרפיים הם אלה שגורמים לתהליכים להראות וויזואליים ודיגיטליים ברמה גבוהה.

תקשורת חזותית

כדי לעצב אתרי אינטרנט כמו שאמרנו בפסקאות הקודמות אתם צריכים להגיע עם הבנה חשובה על מה זה עיצוב גרפי כדי להיות מצליחנים בתחום השיווק. במסלול לימודים הראשון לומדים את התוכנות הפופולריות שהם פוטושופ אילוסטרייטור ואנדיזיין שישמשו כל מעצב אתרי אינטרנט בתהליך העבודה.

מסלול תקשורת חזותית כולל את המסלול הראשון שלומדים בעיצוב גרפי ולאחר מכן בניית אתרי אינטרנט ואפליקציות בתוכנת מערכת הוורדפרס שדרכה מכינים אתרים והאלמנטור שבאמצעותו קובעים את כל נושא חווית המשתמש UIUX. באמצעות תוכנת ה XD ששייכת לחברת אדובי בונים את כל האפליקציות לאורכן ולרוחבן ומשתמשים בתוכנות אדובי הפוטושופ אילוסטרייטור כדי להכניס רכיבין דיגיטליים.

כיצד תוכנת האנדיזיין שימושית בעולם האתרי אינטרנט?

כמו שאמרנו קודם לכל תוכנה יש תפקיד אחר בעולם העיצוב הגרפי החל מפוטושופ שיוצרת מניפולציות על תמונות ומאפשרת לבצע את כל הרכיבים שקשורים לתמונה לעומת אילוסטרייטור שקשורה לרכיבים דיגיטליים הבנויים על צורה וקו. במקביל אנדיזיין נחשבת לאחת התוכנות השימושיות ביותר בעולם הדיגיטלי כי היא יכולה לפתוח דפים רבים ולפתוח את הסגנון עיצוב שלה לספר אלקטרוני שניתן להורדה מכל אתר אינטרנט או אפליקציה ולכן כל נושא העימוד הדיגיטלי מקבל משקל מאוד חשוב. גיליונות נתונים או הדפסים יכולים לעשות בהחלט באמצעות אנדיזיין שמשרתת גם את עולם הדיגיטל וגם את עולם הדפוס יחדיו.

תוכנת ה XD למה היא כל כך פופולרית?

תוכנת ה XD נחשבת לתוכנה הבלעדית ביותר שחברת אדובי ייצרה כדי לאפשר למעצבים גרפיים בעצמם לבצע אפליקציות ונתונים דיגיטליים. אם בעבר מי שפיתח אפליקציות היה אך ורק מהנדס מחשבים או מפתח תוכנה המצב בשנים האחרונות השתנה ודרישות השיווק של עסק היא גם לאפליקציה. העבודה היא משותפת עם מפתח תוכנה או מהנדס מחשבים כי תחילה המעצבים מכינים את כל האפליקציה מבחינה וויזואלית בתוכנת ה XD ולאחר מכן מוציאים נתונים דיגיטליים כדי לתת למפתח להתאים את המערכות מנוע חיפוש גוגל או לסירוגין אפל או מייקרוסופט.

דרוש מחקר לקהלי היעד והמטרה

כל תהליך בניית אפליקציה דורש ביצוע מחקר לקהלי היעד והמטרה ואיסוף מדדי ביצועים כדי שהאפליקציה תעבוד בצורה נכונה. המעצבים הגרפיים מיישמים את כל החוקים שהם למדו בעולם העיצוב הגרפי כדי להתאים את הוויזואליות והצבעוניות תוך שימוש בטיפוגרפיה וקומפוזיציה נכונה ויצירת חווית משתמש.

איך לומדים מהבית?

תקופת הקורונה גרמה לעסקים רבים ולבתי ספר לעבור אך ורק לעבוד דרך האינטרנט. כתוצאה מהריחוק החברתי והוירוס קורונה חברות רבות לא יכלו להיות במשרדים והחלו עבודה דרך המחשב שנהייתה פופולרית מאוד. משרדי חינוך החלו לבצע שיעורים מקוונים בכמות רבה של תלמידים דרך הזום או לסירוגין מכללות רבות החלו ללמד תואר ראשון או תואר שני אך ורק דרך האינטרנט. אנו מלמדים קורס עיצוב גרפי אונליין או לימודי תקשורת חזותית בשיטה זו כבר מעל חמש עשרה שנה דרך האינטרנט אונליין בלמידה פרטנית ואישית אחד על אחד.

איך לומדים אונליין דרך האינטרנט?

לימודים אינטרנטיים מתבצעים תוך שיתוף מסכים באמצעות זום או כל תוכנה אחרת שמאפשרת למורה לראות את תוכנת הגרפיקה שפתוחה אצל הסטודנט. השיחה מתבצעת דרך מיקרופון ואוזניות במהלך השיעור המחשבים מחוברים. המורה צופה בתוכנות הגרפיקה או תוכנת האפליקציה שפתוחה לסטודנט ומסביר לו מהלכים רבים איך לעצב גרפיקה תוך שימוש בכל החוקים הרחבים על הצרכנים במותג עצמו.

במהלך השיעור תקבלו תרגילים על תוכנות גרפיות של חברת אדובי והחוקים הרבים כדי לגרום לכל סגנון עיצוב להיות בסביבה הדיגיטלית הנכונה שהוא צריך. במידה ויש שאלה במהלך השיעור על נושא מסוים או תרגיל שלא מובן המורה לא יכול להמשיך לנושאים חדשים עד שהסטודנט לא מבין את כל החומר לאורכו ולרוחבו.

לסיכום בתקופות הקורונה הדיגיטל התקדם שנים רבות

תחום הדיגיטל בשנים האחרונות התפתח בצורה מואצת ובמיוחד בתקופות הקורונה הדיגיטל התקדם שנים רבות. היום האינטרקציה היחידה מעולם השיווק זה אך ורק באמצעות החשיבה העיצובית שמעצבים גרפיים לומדים להתפתח דרכה במסלול לימודים בניית אתרים בתקשורת חזותית. אין ספק שכל נושא השיווק מוצלח מתחיל בחשיבה העיצובית שמעצב גרפי צריך להפעיל. הדור של היום מקבל את כל הנתונים שלו אך ורק דרך האינטרנט מה שגורם לכל האסטרטגיה השיווקית להיות מותאמת לקהל היעד. אנו ממליצים לכם לצפות בכל הסרטונים שהכנו בעמוד זה כדי לתת לכם אינדקציה מהי אסטרטגיית שיווק וכיצד אתה המעצב הגרפי יכול לעבוד מהנשמה במיוחד אם אתה אוהב את תחום העיצוב הגרפי.

תשע עשרה אלף חברות ומעסיקים שיאפשרו לך להשתלב בהייטק

יש ברשות בית הספר קבוצה מדהימה עם מעל תשע עשרה אלף חברות ומעסיקים שיאפשרו לך להשתלב בתחום. התחום מבוקש מאוד ועולם הדפוס סובל מחוסר בכוח אדם כי מרבית הבוגרים עובדים היום אך ורק בעולם הדיגיטל ועדיין עולם ההפקות דפוס והוצאות לאור חי וקיים ולכן הביקוש הוא מסיבי. באמצעות קבוצת הפייסבוק תוכלו ליצור קשרים עסקיים או לסירוגין לעבוד בתחום זה מהבית על ידי מציאת לקוחות בקבוצה שהמורה שלכם יעזור לכם. שיהיה לכם צפייה נעימה ואנחנו מחכים לראות אתכם בין התלמידים שלנו.