הדרך שלך למקצוע עיצוב גרפי אילו כישורים אני צריך כדי להיות מעצב גרפי

הדרך שלך למקצוע עיצוב גרפי אילו כישורים אני צריך כדי להיות מעצב גרפי?

רוצים ללמוד עיצוב גרפי אבל לא יודעים מאיפה להתחיל? חושבים לשנות קריירה ולהיות מעצב גרפי אבל לא יודעים מאיפה להתחיל? בחיבור הבא, נעבור על כל פעולותיך למימוש שאיפתך. ונגלה לכם סוד קטן: כשאתם לומדים אצלנו במכללת סולו, ההתחלה שלכם במקצוע עשויה להיות ממש מעבר לפינה. המשך לקרוא כדי ללמוד על כל השלבים הדרושים לקריירה בתחום יוצא דופן זה.

התחל עם היסודות.

לעיצוב גרפי, כמו לכל תחום אחר, יש הרבה מה ללמוד, לכן הדבר החיוני ביותר הוא להתחיל מההתחלה. הרבה יותר פשוט להתרחב לתחומים יצירתיים יותר בתחום כאשר לומדים את היסודות המתאימים לנושא ובשיטה ראויה. מקצוע העיצוב הגרפי הוא עצום, וניתן לבנות בו קריירה רחבה ומגוונת; אבל, כדי להפוך למאסטר בעיצוב גרפי, אסור להזניח מיומנויות חיוניות לאורך הדרך.

שלב 1 – רקע היסטורי שיגיד לך היכן הכל התחיל.

אדם בעל ידע היסטורי בנושא בו הוא עובד מסוגל להוכיח את כשירותו. אנשים מעריכים מעצבים שמבינים את ההיסטוריה של התעשייה. הוא מדגים בחינה אמיתית של התחום והגעה לעומקו. מלבד זאת, אנו יודעים שההיסטוריה חוזרת על עצמה. התעמקות בהיסטוריה של התחום עשויה לעורר השראה ולשפר גישות עיצוביות שהיו קיימות בעבר.

אם אתה חדש בתחום, גישות עיצוב היסטוריות יכולות לעזור לך ללמוד לאילו עיצובים אתה מתחבר יותר ולאילו אתה מתחבר פחות, ולאפשר לך לשפר את העצמי העיצובי שלך ולגלות את התחביבים שלך בתחום העיצוב הגרפי.

היסטוריה היא בעצם חקר עצמי, וזו הסיבה שהיא חיונית מלכתחילה. לא כל שורה תלמד אתכם את ההיסטוריה של התחום, אבל היסטוריה בתחום עשויה להיקרא גם בפני עצמה, ולכן אנו ממליצים להקדיש זמן לפני, במהלך ואחרי הלימודים לקריאה, להעריך ולקבל השראה. התוכן ההיסטורי עשוי להימצא בספרים העוסקים בהיסטוריה של עיצוב, סרטים, פודקאסטים ומדיה אחרת.

שלב 2 – עקרונות העיצוב הבסיסיים

כיום אנו יודעים שיש חמישה עקרונות בסיסיים במסלולי קורסים עיצוב גרפי שיש ללמוד מההתחלה, והם המפתחות למקצועיות שתאפשר לכם ליצור כל לוגו, פוסטר או עמוד פרסום. איזון, היררכיה, יישור, ניגודיות וחזרה הם חמשת העקרונות. באמצעות חמשת העקרונות הללו, תוכלו ליצור גרפיקה מקצועית ואיכותית עם מסר והשפעה שהם בדיוק מה שהמעסיקים יחפשו בעת הגשת מועמדות לעבודה. תהליך עיצוב טוב ישלב את חמשת העקרונות, אשר ישזרו לאורך העיצוב מרגע עיצוב הקונספט ועד לתוצאה הסופית.

שלב 3 – האם אתה מכיר טיפוגרפיה?

כל מעצב גרפי שואף להצליח יתקל במונח טיפוגרפיה בשלב מסוים במהלך הקורס או כחלק מתכנית הלימודים של הקורס. אז מהי בדיוק טיפוגרפיה? תורת הגופנים היא הבסיס לטיפוגרפיה. תיאוריה מקיפה המתארת כיצד יש להשתמש בפונטים בגרפיקה. יש מגוון גדול של גופנים זמין בימינו, ואנשים מעוניינים ביצירת גופנים חדשים. לכל גופן יש צורה ואישיות משלו, מה שמלמד אותנו על הוויזואליה שבה אנו משתמשים איתו.

יראו אותיות דפוס בגרפיקה לעיתון וכן גופנים בגרפיקה לאתרי אינטרנט, גרפיקה לספרי ילדים וגרפיקה למוטו מסוים של לוגו. לכל אחד מהם יש גופן מובחן המתאים היטב לאופי הוויזואליה. כאשר הגופן והחזות אינם תואמים, האדם שרואה את התמונות יחשוד שמשהו לא בסדר בראייתו.

שלב 4 – תורת הצבעים

לצבע יש השפעה משמעותית על הגרפיקה והעיצוב בכלל. הצבע משפיע על הרגשות בתמונות, כמו גם על האווירה והאיזון. שולח מידע סאבלימינלי, ולכל צבע יש את קבוצת המסרים הייחודית שלו. אתה ללא ספק סקרן לגבי האופן שבו מעצב גרפי בוחר גוון מסוים לגרפיקה. לכן, לפני הפקת גרפיקה, המעצב הגרפי שוקל את המסר שהוא רוצה להציג.

בשלב הבא הוא ילך לגלגל הצבעים ויעריך את שילוב הצבעים, הניגודיות שלו בגלגל הצבעים, ואם הוא מעביר את המסר. כאשר בחירת צבע מתאימה למסר, היא מתקשרת לקהל היעד באמצעות רגשות סאבלימינליים. שקול חזותיים שבה אנו רוצים להעביר מסר של מותרות. השימוש בגוונים של שחור, זהב וכסף יוביל להעברת מסר כזה.

שלב 5 – מינוח עיצוב בשימוש אנשי מקצוע

להיות איש מקצוע בנושא מסוים מצריך ידע במושגי היסוד של התחום. זה נכון לכל עבודה, כולל מעצבים גרפיים. ביטויי עיצוב מקצועיים הם השפה המקצועית, ועלינו ללמוד ולהבין אותם. כשאנחנו מדברים בשפה המקצועית, אנחנו יכולים לתקשר עם הקולגות שלנו בתחום, לשדר את המקצועיות שלנו בתחום ללקוחות שלנו וגם לאנשים שיגייסו אותנו. מילים בסיסיות הידועות כוללות: היררכיה, יחס זהב, כלל שליש ועוד רבות אחרות. ישנם למעלה ממאה משפטי מפתח מקצועיים שאתה עשוי להיתקל בהם במהלך הלימודים שלך.

שלב 6 – תוכנת העיצוב

בשנת 2022, למעצב רהיטים יש מסור ומסמרים, למעצב שיער יש מספריים ולמעצב גרפי יש תוכנת עיצוב. כדי להפוך למעצב גרפי מוכשר במגזר, על המעצב הגרפי להיות בעל שליטה חזקה בתוכנת עיצוב. פוטושופ, אילוסטרייטור ואינדיזיין הן שלוש תוכניות העיצוב הגרפי החיוניות והנפוצות ביותר כיום.

פוטושופ היא תוכנה לעיבוד תמונה. מעצבים גרפיים יוכלו להשתמש בתוכנה זו כדי לצלם תמונה ולבצע שינויים ברמת הפיקסלים. זוהי תוכנה חשובה ביותר שיש לה הרבה שליטה על הוויזואליה. תמונות עשויות להשתנות כדי להביע מסרים ורגשות חזקים מאוד.

אילוסטרייטור היא תוכנה חיונית שעובדת עם וקטורים. תוכנית זו מאפשרת לך לשרטט ולבנות צורות. מעצבים משתמשים בתוכנה זו כדי לתאר ולעצב לוגואים. היכולת להגדיל ולצמצם את התמונות מבלי לוותר על האיכות היא יתרון משמעותי של תוכנית זו.

תוכנת אינדיזיין – תוכנת פרסום המסייעת לך לעצב בצורה מדויקת לפירמוט טקסט במסמכים. תוכנית זו מאפשרת לך לבנות דפים עם מגוון סגנונות עיצוב.

שלב 7 – חשיבה עיצובית מתחילה בהשראה.

מעצבים גרפיים רבים וחסרי ניסיון רוצים השראה בזמן יצירת ויזואליה. מעטים המעצבים היוצרים ויזואליים מאפס. כדי לקבל השראה, חזור לשלב הקודם, כאשר חקרנו את ההיסטוריה, ואז התחל לחקור את הגרפיקה המודרנית. זה הזמן להתחיל לקרוא ספרי עיצוב וכתבי עת, להתחבר למועדוני עיצוב גרפי וללמוד על מגמות העיצוב החדשות של ימינו. מעצבים בעלי השראה בונים בהדרגה את סגנון העיצוב שלהם, ובשלב מאוחר יותר הם מציגים ומיישמים רעיונות טריים.

שלב 8 – יצירת קשר עם עמיתיך לשטח.

עמיתים בתחום הם משאב חברתי שאנו מעוניינים שיהיה קרוב אלינו בזמן שאנו עובדים. עמיתינו לעבודה עשויים להוות עבורנו השראה, מקור לייעוץ מקצועי ומקור להחלפת מידע.

מציאת עמיתים היא הרבה יותר פשוטה עכשיו מאשר בעבר. מדיה חברתית עשויה להועיל למדי בהקשר זה. לכן חיוני להצטרף לקהילות פייסבוק הקשורות לעיצוב גרפי. במכללת סולו יש לנו קבוצה כזו. קבוצת התעסוקה שלנו היא הגדולה ביותר בתחום, ואנו מעודדים את כל ילדינו להצטרף אליה בתחילת שנת הלימודים.

שלב 9 – קבל עבודה בזמן שאתה עדיין לומד בבית הספר.

החלק כשמזנקים למים הוא ההשתלבות בשוק התעסוקה. חלק מהתלמידים יעשו זאת לאחר הלימודים, בעוד שאחרים עשויים לעשות זאת במהלך היום. העצה שלנו היא לבסס נקודת התחלה בשלב מוקדם של הלימודים. העבודה בשטח מכניסה אותך לקרקע פורייה, ומאפשרת לך לגדול הרבה יותר. יתר על כן, השגת עבודה תוך כדי לימודים בקבוצה שלנו מעל 19.5 אלף חברות הייטק ומשרדי פרסום בהחלט תספק לך ביטחון ודריסת רגל מוקדמת בתעשייה.

כשתסיים את הלימודים, יהיה פשוט להמשיך לתפקיד רווחי יותר. אל תהססו, גם אם אינכם בטוחים בעצמכם המקצועיים ובמקצועיותכם! ישנם עסקים שייקחו בשמחה סטודנטים ללא ניסיון ולא בשכר מופחת בתמורה לניסיון וחווית עבודה!

שלב 10 – הרכיבו את מקצוע החלומות שלכם

אז, כמעצב, מה השאיפה שלך? איזה סוג של עבודה אתה רוצה לעסוק? למעצבים גרפיים יש מגוון רחב של אלטרנטיבות. טווח התפקידים רחב למדי, ויש כמה תתי תחומים שניתן לעסוק בהם. אז איך בוחרים אחד או יותר? האם לעבוד בשביל מישהו אחר או לעבוד בשביל עצמך? האם להמשיך בקריירה כמעצב הייטק או להיצמד לתחומים קונבנציונליים יותר? יהיו שאלות רבות נוספות במהלך המחקר שלך על עולם העיצוב גרפי.

האם צריך להגיב מיד לעבודה? התשובה היא לא, אבל אתה בהחלט יכול להתחיל לבדוק מה זמין ומה יתאים לך. זה הזמן לשים לב למעצבים שעובדים במגוון נישות מסקרנות ולברר על היתרונות והחסרונות של המגזר הנבחר. ברגע שיש לך את התשובות האלה, אתה יכול להתחיל לתפור את המטרה המקצועית שלך.

כל שאיפה מקצועית גדולה מתחילה אצלנו במכללת סולו.

האם אתה רוצה לעבוד בתחום? למה שלא תתחיל את הלימודים אצלנו במכללת סולו מיד? אז תן לנו לספר לך קצת עלינו. שלום, מכללת סולו, מכללת עיצוב גרפי, ומקצועות עיצוב הייטק. אנו מלמדים בתחום כבר 17 שנים ורוקמים איתם את חלומותיהם של תלמידינו לקריירה בתחום. מדוע אנו משתמשים במילה "קריירה"? כי אצלנו תוכלו ללמוד מגוון רחב של תתי תחומים בעיצוב גרפי מתחילת הדרך ועד לשלב שבו תקבלו אישור למקצועות הייטק רצויים או תהיו עצמאיים.

המכללה שלנו מחנכת בשיטה יוצאת דופן. אנו מספקים הדרכה אישית אחד על אחד באינטרנט מהנוחות של הבית שלך.

לכל תלמיד מוקצה מורה פרטי שמנחה אותו צעד אחר צעד לקראת הגשמת שאיפתו. אנו במוסד פרגמטיים, ומבינים שכדי להתקבל, עליך להיות מסוגל ליישם את התכנים הנלמדים. כתוצאה מכך, החלק העיוני של השיעורים קצר, אך תקופת התרגול ממושכת. התרגול שלנו הוא יותר מסתם תרגול בסיסי; זה מתקדם מתרגול פשוט לתרגול מקצועי של גרפיקה שעשוי לשמש אתכם בתיק העבודות שלכם. התלמידים שלנו יוצאים עם סל מלא בציוד מקצועי שכל מעסיק ישמח לקבל.

למה לעבוד מהבית באינטרנט?

קודם כל, זה מקובל מאוד ב-2022, ושנית, אנחנו עושים את זה כבר 17 שנים וחוסכים לתלמידים שלנו הרבה זמן יקר שאבד בנסיעות והגעה לבית הספר.

אנחנו לא רואים צורך לנסוע למרחקים כדי להיות מקצועיים. שיעור פרטי מקוון מתבצע באותו אופן כפי שהיה בכיתה עם המדריך, אלא שאתה עושה אותו בבית שלך, בנוחות שלך, ומבלי לצאת מהבית. זה די פרקטי לשלב עם יום עבודה, כמו גם לאמהות, והשיעורים ממש מקצועיים, אז אין באמת תירוץ לא לעשות זאת.

אז אם אתה רוצה להתחיל קריירה בתחום, אם אתה רוצה ללמוד מקצוע עם הרבה עבודה, אם אתה רוצה מקצוע שבו אתה עשוי להחליף עבודה כל הזמן, המקום שלך איתנו.

יועצי הלימוד של מכללת סולו מוכנים לסייע לכם. תוכלו להתייעץ איתם בכל נושא באזור או לפני ההרשמה, ותיהנו ממחקר מקצועי ואיכותי ביותר על עולם הטכנולוגי כמו עיצוב גרפי. אז קדימה, אנו מחכים לכם.