כיום מעצבי דיגיטל באיזה תוכנה משתמשים לעיצוב אפליקציות לנייד או למובייל לשיווק מסחרי בהייטק

ב2022 מעצבי דיגיטל, באיזה תוכנה משתמשים לעיצוב אפליקציות לנייד או למובייל לשיווק מסחרי בהייטק?

מחפשים מידע על עולם העיצוב הגרפי והקשר למובייל? רוצים לדעת כיצד אפשר לבנות אפליקציות? מה זה חווית משתמש? איך אתם יכולים לקחת את האהבה שלכם לעולם העיצוב הגרפי ולעשות מזה קריירה רווחית? כמה מעצבים גרפיים כיום מרווחים בעולם ההייטק או במקביל בעולם הדפוס? הידעתם שיש מחסור בעולם העיצוב הגרפי במיוחד בעולם הדפסה?

כל פעילות מסחרית חייבת עבור העסק להציג מסר בכל צורה וסגנון וויזואלי

תחום העיצוב הגרפי נהפך לתחום מבוקש מאוד במיוחד בשנים האחרונות כי כל פעילות מסחרית חייבת עבור העסק להציג מסר בכל צורה וסגנון וויזואלי כזה או אחר כדי לקדם ולפתח את התרבו של כל מותג בעולם כולו ובישראל בפרט. היום כדי לקדם עסקים צריכים לראות את כל החשיבה הוויזואלית ברשתות החברתיות כמו פייסבוק והאינטסגרם ובמקביל לתת מקום לעולם הגוגל שמעביר גולשים בצורה אינסופית לאתרי אינטרנט. בכתבה הכנו במיוחד בשבילכם אין ספור טיפים מדהימים על עולם העיצוב הגרפי הרב תחומי שיסביר לכם איך אפשר לקדם עסקים באמצעות וויזואליות מה זה התוכנות הגרפיות ועוד. נוכל לראות בשיעורים בעמוד זה יצירת מניפולציות עיצוביות תוך שמירה על חוקי העיצוב הגרפי רב תחומי.

למה עולם העיצוב הגרפי סובל היום ממחסור בכוח אדם בעולם הדפוס.

אם בעבר רוב הבוגרים שהיו מסיימים לימודי גרפיקה ועיצוב היו הולכים אך ורק לעבוד ביצירת פרסומות להדפסה או כל סגנון אחר שעולם הפרסום היה צריך בפלטפורמות על נייר והיום המצב הוא שונה והפלטפורמות הדיגיטליות יצרו את אסטרטגית השיווק הכי נכונה שהייתה יכולה להיות מותאמת לעולם הדיגיטל. באינטרנט הפרסום עבר לתקציבים מאוד גדולים ונוצר מכך מנוע חיפוש גוגל והרשת החברתית פייסבוק הם לוקחים את כל הנתח הפרסומי שבעלי העסקים משלמים מידי חודש כדי לגרום למותג לקבל את החשיפה שהוא ראוי לה. מעצבים גרפיים הם אלה שעובדים בקריירה מתגמלת כלכלית מאוד כדי ליצור את כל האלמנטים הוויזואליים שעולם הדיגיטל דורש.

תוכן דיגיטלי משווק צריכה מעצב גרפי שיגרום לוויזואל להראות נכון

כל פלטפורמה של הפצת תוכן צריכה מעצב גרפי שיגרום לוויזואל להראות נכון. אחת מצורות הפרסום הוותיקות זה להתאים שירות מערך פרסומי ולפרם בכל מדיה אפשרית. כיום הגולשים חכמים מאוד וכל מערך פרסום צריך להיות בכובד ראש כדי להתאים את כל הנושאים שעולם הדיגיטל צריך החל מצבעוניות נכונה או מאיזה טיפוגרפיה שתהיה קריאה ונכונה להבנה.

אנשי פרסום עובדים מאוד קשה כדי להבטיח את ההצלחה של עסק בכל פרסום דיגיטלי ועובדים בקשר ישיר עם מעצבים גרפיים שהם אלה שאחראיים על כל הפלטפורמה השיווקית. נוכל לראות אפליקציות שנעשות על ידי מעצבים גרפיים עד בנייה של אתר אינטרנט במערכות הפעלה וורדפרס או אלמנטור כדי לגרום לאפליקציה ואתר האינטרנט לרוץ במנוע חיפוש גוגל.

מה לומדים מעצבים גרפיים בעולם הדיגיטל?

כמו שאמרנו בפסקאות הקודמות המעצבים גרפיים עובדים בקשר ישיר עם כל משרד פרסום דיגיטלי שהמומחיות שלו זה שיווק עסקים ברשת. היום עסקים צריכים מערך שיווק עצום החל מאתר אינטרנט שיהיה עם תוכן שיווקי שמנוע חיפוש הגוגל יכניס לתוכו ובמקביל מערך שיווק דיגיטלי ואסטרטגית פרסום שתהיה ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם כתוצאה מכך הסטודנטים צריכים ללמוד את כל החוקים הרבים שקשורים לעולם הדיגיטל החל מקומפוזיציות נכונות והעברת הטיפוגרפיה תוך שימוש במסרים שיווקיים על ידי תמונות.

כפי שכולנו יכולים לראות מסלול הפרסום השיווקי באינטרנט נחשב לאחד המקצועות המבוקשים ביותר ומרבית הבוגרים בוחרים לעבוד בתחום זה באופן עצמאי או לבצע תיק עבודות ותעודה שמקבלים במסלול הלימודים.

סילבוס הקורס בקצרה

במסלול לימודי עיצוב גרפי אתם לומדים לשלוט על כל התוכנות בעיצוב גרפי שהם פוטושופ אילוסטרייטור ואנדייזין והם תופסות נתח חשוב מאוד בכל יצירת תהליכי שיווק לחברות שונות במקביל אתם לומדים חוקים רבים ובונים תיק עבודות כדי להראות עד כמה אתם מבינים את עולם הוויזואל. בגלל שלעסקים היום יש אין ספור אפשרויות פרסום בעולם הדיגיטל תיק העבודות חייב לכלול פלטפורמות ומדיות חברתיות מעוצבות לקהל היעד קהל המטרה.

קהל היעד זה קהל הלקוחות שמשתמש באותו מוצר שהמותג מפרסם וכדי להגיע לקהל רחב יותר על הסטודנטים ללמוד טכניקות פרסום ושיווק עם חוקים רבים. תיק העבודות זה אחד הדברים החשובים ביותר שמעצבים גרפיים צריכים להתמודד איתו כי זה מה שלקוחות או מעסיקים יבקשו ממכם בסיום הקורסים ולא התעודה עצמה.

מה צריך לכלול תיק העבודות?

תיק העבודות צריך לכלול מאות עבודות רבות של עיצוב גרפי לסמארטפונים ולטאבלטים ובמקביל איך עשיתם אפליקציה או בניתם אתר תוך הטרנדים החשובים ביותר שעולם הוויזואל צריך. בתיק העבודות אפשר לראות תוך שניות בודדות אם המעצבים הגרפיים הם באמת מקצועיים או אם הם מבינים את עולם הצרכנים והמותג. המטרה בתיק העבודות זה להראות את כל האסטרטגיה השיווקית כדי להראות את הקשר בין המותג לצרכנים וכמה מישורים שיווקיים.

לכל אורך הלימודים אתם תבנו תיק עבודות בגלל שזה הדבר היחיד שבאמת יעזור לכם להתקבל למקומות עבודה או לסירוגין אם בחרת לעבוד בצורה פרטנית ואישית כל לקוח שירצה לעבוד איתכם תחילה יבקש דוגמאות רבות וסימולציות שעשיתם כדי לבדוק אם יש שיתוף פעולה.

הלמידה אונליין דרך האינטרנט.

בתקופת הקורונה נחשפנו לעסקים רבים שעברו לעבוד אך ורק דרך האינטרנט. החל מחברות גדולות שאמרו לעובדים שלהם להישאר בבית בגלל הריחוק החברתי ומשרד החינוך ומדינת ישראל אמר לאנשים לבשת וללמוד מהבית כתוצאה מכך שסגנון הלימודים אונליין באינטרנט נהפך למבוקש מאוד. אנו מלמדים בשיטה זו כבר מעל חמש עשרה שנה את כל התקשורת החזותית באמצעות וויזואליים של תוכנות גרפיקה של תוכנת אדובי.

איך מתבצע מהלך שיעור?

מהלך שיעור בעיצוב גרפי מתקיים תוך אפשרות של המורה לראות את המסך של הסטודנט. באמצעות תוכנת זום או כל תוכנת שיתוף בין מסכים אחרת המורה יכול לראות את תוכנת הגרפיקה ולהסביר איך להכין סגנונות עיצוב לעולם האינטרנט ואפליקציות. אין ספק שתחום זה נחשב לאחד התחומים המבוקשים ביותר כי עולם האינטרנט לא הולך לעצור.

תקשורת חזותית.

במסלול תקשורת חזותית הסטודנטים צריכים להגיע עם רקע רחב לעולם העיצוב הגרפי ובמסלול תקשורת חזותית הם לומדים את כל החוקים הרבים של אפליקציות וניידים למובייל. הסטודנטים לומדים את כל השפה העיצובית שהיא פוטושופ אילוסטרייטור ואנדיזיין ובמקביל לומדים איך להכניס את כל העיצובים הגרפיים לתוכנת מערכת ההפעלה וורדפרס, אלמנטור ליצירת חווית המשתמש וכמובן תוכנת ה XD המפורסמת.

תוכנת ה XD התוכנה המרכזית להכנת אפליקציות.

תוכנת ה XD בשנים האחרונות נהפכה לתוכנה המרכזית ביותר בחברות הייטק ובמשרדי פרסום דיגיטליים. מעצבי UIUX משתמשים בתוכנת אדובי שהיא מאפשרת להם ליצור פלטפורמות דיגיטליות בדפים שהאפליקציה מאפשרת. אם בעבר הסגנון עבודה הזה היה שייך אך ורק לעולם ההייטק בשנים האחרונות חברת אדובי פיתחה את התוכנה XD כדי להעביר את התחום הזה למעצבי חווית משתמש. מעצב חווית משתמש ובניית אפליקציות זה מעצב גרפי לשעבר בוגר מסלול לימודי עיצבו גרפי שעשה הסבה לעולם התקשורת חזותית ועיצוב אפליקציות. תוכלו לראות בעמוד זה דוגמאות רבות שמסבירות את הקשר הרחב בין בניית אפליקציה למובייל ולעולם השיווק הדיגיטלי.

קבוצת הפייסבוק למדור דרושים מעצבי אפליקציות לניידים ולמובייל

לבית הספר יש קבוצה מעל תשע עשרה אלף חמש מאות חברות הייטק הגדולות ביותר בישראל ומשרדי פרסום הדיגיטל שמחפשים אותך הגרפיקאי או המעצב המתחיל שסיים לימודים לא מזמן. חברות הייטק רבות מעדיפות לעבוד עם מעצבים מתחילים כי הם אלה שמגיעים עם חומר מעודכן בשוק וטרדנים חדשים שעוד לא נראו. אין ספק שתוכל למצוא בקבוצת הפייסבוק של בית הספר ראיונות עבודה מדהימים או לסירוגין במידה ואתה בוחר לעבוד בתחום זה בצורה עצמאית תוכל למצוא את הלקוחות הראשונים שיתנו לך את האפשרות לעצב אפליקציות לניידים ולמובייל.

קבוצה זו מתאימה למעצבים גרפיים מתחילים והיא שווקה כבר שתיים עשרה שנה ברשתות החברתיות ובכל פלטפורמה דיגיטלית אחרת כדי להכניס את מיטב חברות ההייטק ומשרדי הפרסום הגדולים ביותר בישראל כדי לתת אפשרויות והזדמנויות למעצבים גרפיים מתחילים.

הכנת אפליקציות על ידי מעצבים גרפיים זה תחום שחדש לאחרונה ונוכל לראות שהביקוש רק עולה

תחום העיצוב גרפי למובייל והכנת אפליקציות זה תחום שחדש לאחרונה ונוכל לראות שהביקוש רק עולה. בתקופת הקורונה נוכל לראות שמעצבים גרפיים רבים נהיה להם אפשרויות עבודה רבות שלא היו בעבר.

אין ספק שאם אתה מחפש תחום טכנולוגי ומדהים תחום העיצוב גרפי נחשב לתחום מאוד מבוקש שמאפשר לעבוד מהבית או לסירוגין שכר מאוד גבוה. בוגרי מסלול תקשורת חזותית יכולים להתחיל מעולם ההייטק עם שכר של שמונה עשרה אלף שח נטו ובמידה והם עובדים בעולם השיווק הדיגיטלי השכר יהיה ארבע עשרה אלף שח נטו.

תוכלו ליצור איתנו קשר עוד היום ולשוחח עם יועצי הלימודים איך גם אתם יכולים ללמוד את התחום המבוקש ביותר עיצוב גרפי למובייל מהבית באינטרנט עד אז אנחנו מאחלים לכם צפייה נעימה בשיעורים המדהימים שהכנו עבורכם, בהצלחה.