באילו תוכנות משתמשים מעצבי Ux Ui לימודי מעצב אתרים UIUX ותקשורת חזותית.

באילו תוכנות משתמשים מעצבי Ux Ui? לימודי מעצב אתרים UIUX ותקשורת חזותית.

אם אתה מחפש להתקדם בטכנולוגיה ולצלול לעולם השיווק הדיגיטלי אין ספק שבכתבה הבאה אנחנו נסביר לכם מה חדש תחת השמש. בשנים האחרונות נעשה שינוי רציני בעולם העיצוב גרפי וכתוצאה מכך נוכל לראות יותר השתלבות במסלולי עיצוב לדיגיטל ועבודה משותפת עם חברות הייטק. השינויים הם בגלל שחברת אדובי יצרה תוכנות לאפליקציות ונתנה את האפשרות למעצבים גרפיים לשלוט מפיתוח אתרים ועד עיצוב אתרים בכל תוכן של השיווק הדיגיטלי.

תפקידים רבים זמינים בטכנולוגיה העילית הנקראת הייטק

אם אתה רוצה להפוך להיות מעצב אתרים אין ספק שתמצא תפקידים רבים זמינים בטכנולוגיה העילית הנקראת הייטק כדי לאפשר לך להוציא לפועל את כל הצדדים היצירתיים בעולם הגרפיקה רב תחומית עיצוב גרפי ותקשורת חזותית זה קריירה רב תכליתית עם אין ספור הזדמנויות רבות שתוכל למצוא לאחר סיום הלימודים.

בכתבה הבאה נראה שיעורי עיצוב גרפי ובניית אתרים אינטרנט ובמקביל נזכור את כל הכישורים החיוניים שאתה צריך לדעת כדי להתקבל ולעבוד עם מעצב אתרי אינטרנט בחברות פיתוח אתרים וכמובן שיווק דיגיטלי.

מהם הכישורים הטכניים שאתה צריך לעת כדי להיות מעצב UIUX?

המסלול לימודי עיצוב אתרי אינטרנט מחולק למספר מסלולים יש את המסלול הוויזואלי וכמובן את הצד הטכני שאתה צריך לשלוט. עיצוב אתרים זה מעשה קבוצה של מספר תוכנות וידע בשפה הוויזואלית כדי להתחיל לעבוד בפיתוח מוצרים דיגיטליים. אי אפשר להיות מעצב אתרי אינטרנט אם אין לך את כל העקרונות הבסיסיים שמעצב גרפי צריך.

עקרונות העיצוב החשיבות בעולם העיצוב אתרי אינטרנט.

כדי להתקבל למסלולי בניית אתרי אינטרנט וגרפיקה ממוחשבת אתרים עליך לדעת את כל המסלול של מעצבים גרפיים הראשון שלמדת החל מפרופורציות, הבנה של טיפוגרפיה, החשיבות של תורת הצבעים וכמובן את כל הלימוד החזותי כדי ליצור את כל פלטת הצבעים נכונה. אי אפשר לעצב אתר אינטרנט אם אתה לא יודע את התוכנות פוטושופ אילוסטרייטור ואנדיזיין כי הם אלו הבסיס שאתה צריך כדי לעבוד על מערכת ההפעלה וורדפרס או לסירוגין אלמנטור. כמובן שתוכלו לבצע את המסלול ההתחלתי בבית הספר זה בלימודי אונליין בקורסים של מעצבים גרפיים.

הצד הטכני בלימודי מעצבי אתרים

כדי לשלוט בחווית משתמש ולהבין לעומק כיצד צרכנים מרגישים בתוך אתר אינטרנט עליכם ללמוד את מערכת הפעלה וורדפרס שדרכה אתם יוצרים את חווית המשתמש הראשונה UIUX. וורדפרס מאפשרת ליצור דפי אינטרנט רבים ובמקביל להכניס גרפיקות שעיצבתם בתוכנות הפוטושופ ואילוסטרייטור תוך מתן דגש לכל הצד הוויזואלי.

לימודי אלמנטור בשילוב וורדפרס

אלמנטור הוא תוסף פלגין שמתלבש לתוך מערכת הוורדפרס ומאפשר את כל חווית המשתמש UIUX. על האתר לתת נקודת מבט ידידותית למשתמש ואת כל צד החיפוש בצורה נוחה מאוד. כל משתמש או גולש שנכנס לאינטרנט במנוע חיפוש גוגל מקיש שאילתות רבות כדי לקבל מידע. ברגע שהוא נכנס לאתר הוא מתחיל לחפש מידע על אותו מוצר שהוא רוצה.

אם לא תהיה חווית משתמש נכונה שנעשתה באלמנטור הגולשים יחשבו שהאתר לא רציני לדוגמה אם אין רספונסיביות והתאמה למסכים שונים אין ספק שגולשים יעזבו את האתר במקביל על האתר אינטרנט להיות מהיר כדי שיוכל להיטען במהירות במסך אצל הגולשים. בעיצוב גרפי והכנת אתרי אינטרנט בוורדפרס המטרה היא לשפר את כל הפונקציונליות עבור המשתמשים כדי לקדם את המטרות של המותג עצמו. על המעצב אתרי אינטרנט לשרטט את כל החלקים המרכזיים שהמותג צריך ולתרגל בלי סוף עיצוב חווית משתמש נכונה.

לימודי XD בניית אפליקציות

לימודי XD מאפשרים לסטודנטים ללמוד לשלוט בכל הצד שעולם ההייטק היה שולט בו לא מזמן. במסלול הלימודים אתם לומדים כיצד להכין אפליקציות ולהשתמש בתוכנות וקטוריות כמו אילוסטרייטור כדי להתאים את כל המערך הטכני. תוכנת XD נחשבת לאחת התוכנות המדהימות ביותר לעיצוב אפליקציות והיא מאוד קלה לשימוש. בכל קורס UIUX אין ספק ש XD נחשבת לאחת התוכנות המרכזיות בלימודים. התוכנה מגיעה מבית אדובי והיא דומה מאוד לתוכנות גרפיות אחרות כך שאם אתה מגיע לשילוב של תוכנות אחרות ויעד בתוכנות של אדובי אין ספק שאתה יכול להתקדם במהירות.

תיק העבודות בעיצוב אתרי אינטרנט למה הוא כל כך חשוב?

תיק העבודות מראה עד כמה אתה באמת מקצועי ואם אתה מבין את עקרונות העיצוב האינטרנטיים כדי לתת את המראה והתחושה שהאתר צריך לקבל. המטרה היא ליצור דיאלוג וויזואלי בין המותג לצרכנים שהם קהלי המטרה שאליהם אנחנו הולכים לעצב כל הפרופורציות הטיפוגרפיות הרבות כדי להראות שאנחנו באמת מבינים מהו עיצוב חזותי.

אף לקוח או מראיין בחברת הייטק לא יתעניין בתעודה שלך כי תעודות היום לא מרשימות ולא פותחות דלתות לתעסוקה בתחום הדיגיטלי. מה שיבקשו לראות זה אך ורק אפליקציות רבות שעשית שתואמות את הדרישות העסקיות. ככל שתיק העבודות שלך יכיל נתיבים עסקיים חזותיים בצורה מקצועית ויראה את כל החשיבה למותג ויצירת הדיאלוג הוויזואלי אין ספק שתוכל לקבל עבודות בשפע.

הלמידה אונליין דרך האינטרנט לימודי בניית אתרים עם המורה הפרטי שלך

לימודי UIUX וחווית משתמש אין ספק שיכולים להיות גם דרך האינטרנט בצורה פרטנית ואישית. כולנו ראינו מה קרה בתקופת הקורונה שעסקים רבים הבינו שאם הם לא יהיו באינטרנט הם לא יוכלו להתקיים ובמקביל תחום הדיגיטל תפס תאוצה רבה בתקופת הקורונה והטכנולוגיה הקדימה את עצמה כתוצאה מכך משרד החינוך החל ללמד אונליין בזום מכללות רבות החלו ללמד בתואר ראשון ותואר שני סטודנטים רבים. אנו מלמדים בשיטה זו כבר מעל חמש עשרה שנה את מקצועות העיצוב הגרפי ובניית אתרים לאינטרנט בהוראה פרטית ואישית עם מורה שמחובר אלייך למחשב אונליין אחד על אחד ללימודי תעודה ותיק עבודות.

איך לומדים דרך האינטרנט אונליין עם חווית משתמש UIUX?

שיעור פרטני בבניית אתרים לאינטרנט מתאפשר דרך חיבור בין מסכים באמצעות זום או כל תוכנה אחרת שמאפשרת חיבור מסכים. במהלך השיעור המורה מסביר איך לבצע עיצוב באלמנטור או לסירוגין לעבוד על תוכנת ה XD ולאחר ההסבר של המורה הסטודנט צריך להראות שהוא באמת מבין את כל החלקים הטיפוגרפיים או לסירוגין תורת הצבעים בתוך תוכנת האלמנטור וורדפרס. בסיום ההדרכה הסטודנט מכין שיעורי בית ותרגילים כדי להראות למורה שהוא באמת מבין את החומר.

התמיכה והליווי האישי

בלימוד פרטני ואישי אתה הוא המרכז כך שכל מרכז תשומת הלב מגיע רק אליך בשיעור והמורה לא צריך לחלוק את הזמן שלו עם תלמידים אחרים מה שגורם ליצירת אידיאליות בעבודה פרטנית. מטרה של המורה שלך זה ליצור תיק עבודות מקצועי מה שיאפשר לך להשתלב במערכת ההייטק או לסירוגין ליצור אסטרטגיות פרסום לעסקים בשיווק דרך אתרי אינטרנט ואפליקציות.

כיצד בית הספר יכול לעזור לך ליצור קשרים עסקיים עם לקוחות וחברות?

זה לא משנה אם אתה מעצב גרפי מתחיל או בונה אתרי אינטרנט לחווית משתמש מה שחשוב שיהיה לך אך ורק תיק עבודות. לבית הספר יש קבוצה מעל תשע עשרה וחצי אלף חברות הייטק ומשרדי פרסום גדולים ובמקביל יזמים רבים שמחפשים אותך המעצב הגרפי והדיגיטל המתחיל להראות רעיונות וטכניקות חדשות שלא נראו. בקבוצה תוכל ליצור קשרים עסקיים רבים ולסירוגין לקבל מודעות וראיונות עבודה כדי להשתלב בחברות הייטק. הקבוצה במשך שתיים עשרה שנה סידרה לאלפי מעצבי אתרי אינטרנט את העבודה הראשונה שלהם או לסירוגין במידה ואתה בוחר לעבוד בתחום זה מהבית אין ספק שתוכל לקבל את הלקוחות הראשונים שלך שם.

לסיכום

תחום העיצוב הגרפי בשנים הבאות רק ימשיך ויתגבר כי הדור של היום מקבל את כל המידע שלו אך ורק דרך האינטרנט במנוע חיפוש גוגל ולכן הדור של היום צריך לקבל את כל השפה הוויזואלית תוך מתן דגש לטיפוגרפיה נכונה בצורה הכי מקצועית שיש כי היום גולשים שופטים תוך שבע עד שמונה שניות אתרי אינטרנט ואפליקציות ואם הם יראו שזה לא רציני הם פשוט יצאו מהאתר.

אנו ממליצים לכם לצפות בכל הסרטונים שהכנו במיוחד בשבילכם בעמוד זה וליצור קשר עוד היום כדי לקבל פרטים איך גם אתם יכולים ללמוד את התחום המבוקש ביותר עיצוב ממשק משתמש ואתרי אינטרנט מהבית, צפייה נעימה.