באיזו תוכנה משתמשים לעיצוב ממשק משתמש כמה יעלה ללמוד קורס עיצוב ממשק משתמש ועיצוב אפליקציות

באיזו תוכנה משתמשים לעיצוב ממשק משתמש? כמה יעלה ללמוד קורס עיצוב ממשק משתמש ועיצוב אפליקציות?

בשנים האחרונות תחום עיצוב אפליקציות ופיתוח אתרים גדל בפופולריות רבה בשל חשיבותם של מעצבים גרפיים בהפיכת כל אתר למושך על מנת להציג את המותג בצורה מקצועית יותר.

לעסקים יש כיום יותר אלטרנטיבות פרסום מאי פעם, לכן כל חברה או ארגון מבקשים לנצל את כל המגמות העיקריות על ידי יצירת עיצובים ופרסומים ליצירת תקשורת חזותית ואינטראקציה בין המותג לקהל היעד.

האם אוכל ללמוד עיצוב אפליקציות אם אין לי רקע בעיצוב גרפי?

התשובה זה לא. כדי ללמוד עיצוב אפליקציות, פיתוח אתרים וחווית משתמש, עליך להכיר את כל האפליקציות והכלים הזמינים בתחום העיצוב הגרפי. אי אפשר לעצב גרפיקה למותג כי אתה חייב לקבל אחריות כל כך גדולה להציג מותג באפליקציה מבלי להבין קודם את כל כללי העיצוב הרבים שעולם העיצוב הגרפי כולל, החל מהבנת קומפוזיציות ומה המשמעות של כל צבע בתורת הצבעים 2022.

המשמעות מאחורי כל גופן וצבע היא קריטית להצלחת כל אפליקציה או אתר אינטרנט. מה העלות של לימוד עיצוב אפליקציה וחווית משתמש? בוגרי המסלול לעיצוב גרפי עשויים לגלות קורסי חווית משתמש החל מ-8000 ש"ח ועולים בהתאם לחומר הכבד.

אתה עשוי לקבל דוגמה חינם של הדרכה בחוויית משתמש.

הפקנו הסברים על עולם עיצוב חווית משתמש ואפליקציות רק בשבילכם בפוסט הזה, כדי שיספקו לכם קווים מנחים ברורים למה אתם שואפים. השיעורים הועברו על ידי גדולי מורים במוסד המציעים קורסים מקוונים לחווית משתמש ופיתוח אתרים לתעשיית ההייטק.

מה אתה לומד כשאתה משתמש בתוכנת XD?

מגמת העיצוב הנלמדת בעולם של בניית דיאגרמות אפליקציות דומה למדי למסלול הראשוני שסטודנטים הולכים בו בקורסי מעצבים גרפיים מתחילים. כולם מתחילים להבין את ערכות הצבע בתוכנת XD על ידי שימוש בפופולריות שחווית המשתמש דורשת היום כדי לגרום למשתמש האפליקציה להיות מותאם אישית לדרישות של כולם.

2022 מגמות עיצוב יישומים

דפוסי עיצוב יישומים עברו מקצה לקצה שינוי, במיוחד לאחר ש-אדובי פיתחה את תוכנית הגרפיקה XD בשנים האחרונות. תוכנת XD היא תוכנת עיצוב מיוחדת במינה שעשויה להיות מקושרת למוצרים אחרים של אדובי . אם סגנון העיצוב וההכנה של אפליקציה או בניית חנות מקוונת היו מוגבלים בעבר לעולם ההייטק, נוכל לראות שהמצב השתנה והתחום הזה הפך לפופולרי יותר בקרב מעצבים גרפיים.

העיצוב הגרפי הוא פשטני.

לעיצוב המינימליסטי יש משקל רב, וזהו הטרנד החדש ביותר בתחום העיצוב הגרפי לשמור על דברים פשוטים כדי לא להכביד על הפונקציונליות בעיצוב, מה שישפיע על חדות הרכיבים בתוך הגרפיקה. מגמות צבע שגורמות לכל חברה להיראות שופעת הן עיצובים וסמלים בסיסיים עם מעט צבעים .

תוכנת גרפיקה וקטורית XD

מכיוון ששני מוצרי אדובי פועלים על אותו בסיס גרפי וקטורי, תוכנת אקסדי דומה לתוכנת אילוסטרייטור. מכיוון שמגמות הצבע והרכיבים ניתנים להשוואה, אתה יכול להתחיל לעבוד על תוכנת אילוסטרייטור ולאחר מכן, על ידי העתקה והדבקה, להכניס את האלמנט המוכן מיד לתוכנית, וכתוצאה מכך לכאורה שיתוף פעולה מלא של אותה תוכנה. כל מי שמכיר את תוכנת אילוסטרייטור סביר שיכיר גם את תוכנת האקסדי.

איך אני יכול ללמוד באינטרנט מהבית?

חינוך מקוון התפתח לאחרונה וגדל בפופולריות. כולנו ראינו בעידן הקורונה כיצד הנטייה היא לעבוד מהבית דרך האינטרנט, מה שהופך את החלל הפרטי לאווירת עבודה פופולרית ונעימה ביותר. למעלה מ-15 שנה אנו עורכים לימודים מקוון של סגנון תקשורת, הן באופן עצמאי והן בשיתוף עם מדריך ברחבי הארץ.

איך אתה יכול ללמוד ליצור אפליקציות אינטרנט לנייד?

במהלך השיעור, המדריך מסתכל על מסך התלמיד ומלווה אותו בתהליך העבודה על תוכנת XD או חיבורה לתוכנת וורדפרס אלמנטור . אם נושא לא ברור לאורך כל השיעור, המדריך יחזור עד שהתלמיד יכיר את כל המסלול. סכמות וסגנונות רבים נבנים בסיום כל שיעור כדי לאפשר לתלמידים לחוות את כל המגמות האחרונות שהן חיוניות בימינו בבניית סכמות אב טיפוס. סיוע לימודי ניתן לא רק במהלך המפגש, אלא הסטודנט יכול גם ליצור קשר עם המדריך במהלך השבוע בכל שאלה או לקבל ביקורת ביקורתית על סגנון העבודה שעשה בתרשימים לדוגמה.

היקום של האינטרנט ומגמות העיצוב

תפיסות עיצוב עדכניות מאפשרות לארגונים לשמר את עצמם במהלך התקופה הכלכלית הקשה. עסקים שלא היו מקוונים לא יכלו לסבול את הזמן שבו אנשים לא היו מסוגלים להיות ברחובות. כתוצאה מכך, מעצבים גרפיים היו מבוקשים מאוד בתקופת הקורונה. עסקים שלא היה להם מערך דיגיטלי נאלצו לפתח חלונות ראווה מקוונים או לשפר את המשימה הדיגיטלית המלאה שלהם כדי לקיים נוכחות של שיחה ויזואלית ברשתות חברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם. במקביל, אנשים התחילו להבין את הפוטנציאל העצום של חיפושי גוגל.

הסביבה המקוונת של היום היא קריטית להצלחת כל ארגון.

הדור של היום מקבל את כל הנתונים והמידע שלו ממנוע החיפוש גוגל, שיש לו 97 אחוזים מבסיס המשתמשים הישראלי. כל חברה שרוצה להגיע לקהל חדש או למכור יותר חייבת להיות בעלת אתר אינטרנט או אפליקציה לסירוגין המאפשרת לה להגיש חומר בתדירות גבוהה. כל גולש או מתעניין במוצר נכנס לרשת החיפוש של גוגל ומגיש נתונים הנקראים שאילתות, ולאחר מכן גוגל מחזירה 10 תוצאות של אתרים. גוגל מדרג את עיצוב האתר וחשיבותו.

בעמוד הראשון של מנוע החיפוש גוגל כיום, יש רק עשר תוצאות. אף גולש או מתעניין לא גלוש לעמוד שניים או שלוש, לכן המאבק על כל סחורה בעשירייה הראשונה הוא עז. חובתו של מעצב גרפי היא ליצור פרסומות ורכיבים המשלימים את זהות המותג המקושרת עם אותה חברה על מנת למשוך לקוחות. ללא ספק, חברות רוצות לתקשר עם הצרכנים באשר הם, ולכן התמונה האישית הראשונית היא קריטית.

UX

גולש פותח אתר אינטרנט ואינו מקבל תגובה מוקדמת, או אם האתר והאפליקציה איטיים, הגולש עוזב מיידית, וכתוצאה מכך נטישה חפוזה. מכיוון שגוגל מכינה פלטפורמת מדידת זמן שגולשים נכנסים אליה דרך האתר שלה, היא יודעת בדיוק איך מתרחשת חווית המשתמש.

אתרים שלא יספקו למבקרים שלהם תגובה הולמת גוגל ידחק אותם לעמודים שניים ושלוש, לכן על בעלי החברה לוודא שהאתר שלהם מהיר ונעים למשתמש. מחובתם של המעצבים הגרפיים לוודא שכל הוויזואליות באתר ובאפליקציות נבנה בהתאם לתקנים של מנוע החיפוש של גוגל, במיוחד כאשר מדובר במשקלי קבצים זעירים במיוחד כדי להבטיח שהאתר מהיר או שהאפליקציה ניידת.

שיווק בחיפוש בגוגל הוא קריטי העידן של היום משיג את כל המידע שלהם רק דרך מנוע החיפוש או האפליקציות של גוגל, וכתוצאה מכך, גישת הפרסום הארגוני השתנתה באופן דרמטי. עסקים שלא ערוכים למה שיצפה העתיד לא יוכלו לשגשג. במקביל, אנו רואים שיתוף פעולה עם חברות הייטק.

שיתוף פעולה עם מעצבים גרפיים נפוץ בחברות הייטק.

משרות חדשות ודוגמאות לתעסוקה במפעלי היי-טק זכו לפופולריות רבה, וכתוצאה מכך מחסור חמור בכוח אדם בתעשיית הדפוס. מהנדס מחשבים או מפתח תוכנה מכיר רק את עולם הקוד והמספרים, וכתוצאה מכך, כל מוצר שתאגידי הייטק מייצרים זקוק לשירותיו של מעצב גרפי שיאפשר את הצגת המוצר באסתטיקה מדהימה.

ישראל מייצאת מוצרי היי-טק לכל רחבי הגלובוס.

מדינת ישראל נחשבת לאחת האומות שמוכרות היי-טק לכל הגלובוס ללא הגבלת זמן, וכתוצאה מכך יש ביקוש רב לעבודה המקומית. סגנונות עבודה אלו לא היו קיימים לפני עשור, ורוב הבוגרים היו הולכים לעבוד רק בהוצאה לאור ובהפקת ספרים, מה שגורם לתעשיית הדפוס לסבול ממחסור חמור בכוח אדם.

בסביבה הדיגיטלית של היום כמה מרוויחים גרפיקאים?

כדי לשכנע את המותג לקבל גולשים, בוגר מסלול לתקשורת חזותית עשוי להרוויח 18 אלף שקל אם יגיש מועמדות למשרה בהייטק או 14 אלף שקל אם יגיש מועמדות לעבודה במשרד פרסום דיגיטלי. ללא ודאות, ההכנסה בענף הדפוס נמוכה יותר (12,000 ש"ח להתחלה), ומכאן שרוב בוגרי בית הספר לגרפיקאים דיגיטליים מבקשים לעבוד במפעלי הייטק.

תיק עבודות עיצוב גרפי.

תיק עבודות בעיצוב גרפי ופיתוח אתרים חיוני בימינו על מנת להתחיל לעבוד ולהתמודד עם צרכי השוק. במהלך ראיון עבודה, אף לקוח או חברת הייטק לא מרוצים מהאישורים או התואר הראשון שאתה מציג. מה שאתה רוצה לראות בתיק שאתה מסיים את מסלול תקשורת חזותית זה שאתה מפתח אפליקציות אטרקטיביות או שיש לך חשיבה חזותית מושכת. כיום, ניתן לקבוע תוך שניות אם מעצב האפליקציה וחווית המשתמש באמת מקצועיים. המחויבות של בית הספר ושלכם במהלך הקורס היא לתרגל הרבה חומרי שיעורי בית על מנת לפתח תיק עבודות משכנע.

איך קבוצת הפייסבוק של בית הספר יכולה לסייע לך במסע שלך להיות מעצב גרפי ומפתח אתרים מתחיל?

לבית הספר יש קבוצה של למעלה מ-19.5 אלף חברות ומעסיקים שמחפשים מעצב גרפי שמתחיל לתת את כל קשת העיצוב כדי שנוכל לראות את חברות ההייטק ומשרדי הפרסום הגדולים ביותר שלוקחים מעצבים גרפיים ללא ניסיון כי הם מגיעים עם חומר רלוונטי. אתה יכול להצטרף למועדון שלנו וליצור קשרים עסקיים גם בזמן שאתה עדיין בבית הספר.

רווחיות הן בעולם הדיגיטלי והן בעולם הפיזי

אנו מזמינים אותך לצפות בכל השיעורים שהכנו במיוחד עבורך בעמוד זה כדי לקבל תחושה אם אתה מתמזג לעולם הזה או לא. ההרצאות מדגימות כיצד לחשוב בצורה רחבה על עיצוב ומדוע תיק עיצוב גרפי הוא חיוני. אתה יכול ליצור קשר עם יועצי הלימוד עכשיו כדי לראות איך גם אתה יכול ללמוד מהבית את המקצוע המבוקש ביותר, המכסה חווית משתמש ופיתוח אפליקציות. אנו יכולים לומר לכם שרוב הבוגרים בוחרים לעבוד מהבית ולתת שירותי פרילנס לעסקים בשל הרווחיות שבניהול שני עולמות דיגיטליים תוך עיצוב שירותים עבור תאגידי הייטק שמשלמים הכנסה גבוהה במיוחד למעצבי זהות מוצר.