איזו תוכנת אדובי Adobe פוטושופ אילוסטרייטור XD הכי מתאימה היום לעיצוב אתרים

איזו תוכנת אדובי Adobe פוטושופ? אילוסטרייטור? XD? הכי מתאימה היום לעיצוב אתרים? האם עדיף לעבוד עם ווקטורים עם אילוסטרייטור ומה מתאים לעיצוב אפליקציות?

תוכן עניינים הצג

עיצוב גרפי ופיתוח אתרים גדלו בפופולריות בשנים האחרונות במיוחד בגלל הטכנולוגיות החדשות מבית חברת אדובי שמאפשרות ליצור את נושא UI UX בעיצוב גרפי למקצועי יותר. מי יוצר את כל האפליקציות בשותפות עם חברות הייטק? מי יוצר את כל האתרים מהם אנו מקבלים מידע על בסיס יומי? כמובן, יש את המעצבים הגרפיים. מעצבים גרפיים משתפים פעולה עם מפעלי היי-טק כדי לפתח את כל הפלטפורמות הדיגיטליות שהם צריכים, בעוד שהעולם המקוון דורש מהמעצבים הגרפיים ליצור משפכים שיווקיים בצורה מושכת ומושכת מבחינה ויזואלית.

הזרמת סגנונות איזון שיווקי בתקשורת חזותית לקהלי יעד של המותג דרך אפליקציות

כל תחום האסתטיקה בין תקשורת חזותית לקהלי יעד של המותג נמצא אך ורק בידיים של מעצבים גרפיים. יצרנו שיעורים אינפורמטיביים על עולם העיצוב הגרפי וכיצד התוכנה של אדובי עוזרת לגרפיקאים לספוג את כל השפה החזותית שאותם מעצבים גרפיים צריכים במאמר הבא רק בשבילך. החיבור מתעמק בתחום העיצוב הגרפי וכן ביישומים אילוסטרייטור ופוטושופ לעיצוב אתרים. באמצעות הסרטים תוכלו לצפות בשינויים שנעשו בתחום העיצוב הגרפי, ובוודאי תגלו האם אתם מתאימים להתמחות זו.

מהיכן נובע הצורך האדיר לתחום העיצוב הגרפי בהייטק?

בשנים האחרונות, שיטות עבודה חדשות בהייטק ובשיווק דיגיטלי יצרו ביקוש רב. בעוד שבעבר רוב הבוגרים למדו לעבוד בעיקר בבתי דפוס כדי לעצב אריזות על מוצרים או עלונים שיווקיים ופליירים לעולם הפרסום , כיום תחום הדפוס סובל באופן משמעותי ממחסור בכוח אדם שכן רוב הבוגרים בוחרים לעבוד במשרדי היי-טק ודיגיטל. השיווק  לעסקים ברשת נהפך למאוד פופולרי וחברות באמצעות מדיה חברתית או דרך מנוע החיפוש גוגל החלו לשווק בלי סוף.

בתקופת הקורונה התעשייה הייתה נואשת לשיווק דיגיטלי

עיצוב גרפי הפך למבוקש יותר, במיוחד בתקופת הקורונה שהתעשייה הייתה נואשת לשיווק דיגיטלי, כאשר חברות רבות הכירו שאם הן לא היו מקוונות ברשת, הן לא יוכלו לתקשר עם צרכני היעד שלהן. מעצב גרפי הוא האדם שמספק את כל הטון העיצובי להמשך הקישור הישיר בין קהל היעד למותג עצמו, ולכן יש לפתח את סגנונות גרפיקה בהתאם לעקרונות הרבים הבלתי מוגבלים שעיצוב גרפי עוקב אחריהם.

יקום העיצוב הגרפי והנורמות שנלמדו באמצעות השפעת הטיפוגרפיה/צבעים:

הסטודנטים לומדים את הפסיכולוגיה מאחורי כל צבע

בתכנית הלימודים ללימודי עיצוב גרפי, הסטודנטים לומדים את הפסיכולוגיה מאחורי כל צבע והשפעתו על המוח האנושי, וכן את תורת הקומפוזיציות והשפעת הטיפוגרפיה על אנשים המשתמשים בצילומים ויצירותיהם החזותיות שנוצרו באמצעות תוכנת הגרפיקה של אדובי. בסופו של דבר, תוכנה היא רק כלי, ואם מעצב גרפי רק מבין את התוכנית הדיגיטלית בלבד, אין לו מה להציע בשוק העבודה. חשוב מאוד לשנן את אלפי החוקים הנלמדים כדי לתפוס תשומת לב ולשכנע גולשים ברשת.

תוכן דיגיטלי עקבי באמצעות השפעת הטיפוגרפיה הוא הדרך היחידה להחדיר את רמת הנאמנות הרצויה

השפעת הטיפוגרפיה והקשר הישיר בין קהל היעד לקהל היעד מלמדת גרפיקאים מספר קווים מנחים. תוכן דיגיטלי עקבי הוא הדרך היחידה להחדיר את רמת הנאמנות הרצויה של המותג לקהל היעד שלו.

עסקים רודפים אחרי קהל היעד וקהל הצרכנים הפרטים באתרים במקביל הגולשים באתר הצפויים לקבל מידע על המוצר עצמו, וכך משרדי פרסום מקדמים בכל פלטפורמה דיגיטלית לעניין את קהל היעד של הלקוחות שלהם.

אילוסטרייטור ידועה בעולמות העיצוב המקוון וכמובן באפליקציות.

בזירת העיצוב המקוון, תוכנת אילוסטרייטור נחשבת לידידותית במיוחד כי היא וקטורית וידידותית לאינטרנט מכיוון שהמשקלים של הקבצים שהיא מפיקה נמוכים למדי. בהשוואה לתוכנת פוטושופ, שהיא תוכנה כבדה ביותר, כל קובץ גרפי או רכיב שאנו שולחים לתוכנת פוטושופ יוצר משקל משמעותי, תוכנת אילוסטרייטור קלה הרבה יותר. כמובן, החוקים השונים של מנוע החיפוש של גוגל או אפל, כמו גם של מיקרוסופט, דורשים מאפליקציות או אתרים לספק חווית משתמש ראויה.

חווית משתמש חזקה UI UX כוללת גם טעינה מהירה לגולש כדי לצפות באפליקציה

חווית משתמש חזקה UI UX מאפשרת לגולש לצפות באפליקציה תוך מספר שניות מבלי להמתין זמן רב מדי. מנוע החיפוש גוגל מוריד את הדרגה של אותה חברה אם התיאור ארוך מדי, ולכן מעצבים גרפיים הפועלים בתחום של אתרים דיגיטליים או מפתחי אפליקציות אוהבים לעבוד עם תוכנת אילוסטרייטור שבה כל סגנון עיצוב שוקל מעט מאוד, מה שהופך את האפליקציה למהירה להפליא .

תוכנת אילוסטרייטור מקושרת לעולם ה-XD.

מעצבים גרפיים ומכללות רבות מלמדות את אילוסטרייטור כתוכנית החשובה ביותר לפיתוח מעצבים דיגיטליים, ואוניברסיטאות רבות מלמדות את אילוסטרייטור כתוכנה החשובה ביותר ביישומי אפליקציות למעצבים דיגיטליים. אילוסטרייטור הוא פיסת תוכנה מXD ודומה מאוד לפונקציות שלה. העובדות העיצוביות החדשות עוקבות אחר אותה מתכונת.

סגנונות העבודה בעיצוב אפליקציות היו שייכים לחלוטין למתכנתים ולמפתחים

אם בעבר, רוב סגנונות העבודה של עיצוב אפליקציות היו שייכים לחלוטין למתכנתים ולמפתחים, המצב השתנה, ואדובי הוציאה את התוכנה XD.

זה מאפשר לך ליצור כל יישום לפני שהוא מתוכנת או מקודד. המעצב הגרפי רשאי לשדרג את סגנון העבודה מהתוכנית  XD לאחר השלמתה. קידוד אוטומטי שזורם ישר מהתוכנה אל המפתח והמהנדס כך שיש לה את כל קודי התכנות שיתאימו למנוע החיפוש של גוגל או לחילופין, אפל ומיקרוסופט.

אילוסטרייטור ותוכנת XD ב2022

השילוב של תוכנת אילוסטרייטור ותוכנת XD מכיוון שהם כל כך דומים, אנשים שעובדים על אילוסטרייטור יכולים לבצע פעולות העתקה והדבקה בסיסיות ולייבא שרטוטים מתוחכמים שנוצרו באילוסטרייטור לתוכנה XD. רגע לפני סיום הפסקה הזו, תראה כמה שינויים שאדובי עושים בתוכנת Illustrator, כמו גם את המעבר לתוכנה XD.

כיצד אוכל ללמוד על עיצוב אפליקציות ואתרים?

עיצוב אפליקציות ופיתוח אתרים נחשבים למקצועות תקשורת חזותית, והסטודנטים חייבים לספק תיק עבודות מקצועי של קורס העיצוב הגרפי על מנת לעסוק במגזר זה. קשה ללמוד תקשורת חזותית אם התלמידים אינם מבינים את כל הכלים החזותיים הנדרשים כדי להתמודד עם הסביבה הדיגיטלית.

להבין לעומק מי קהל היעד ועל סמך זה לדעת באילו תמונות להשתמש

כל פרויקט דיגיטלי מחייב את המעצבים הגרפיים להבין מי קהל היעד ועל סמך זה לדעת באילו תמונות להשתמש או לחילופין להשתמש בטיפוגרפיה ובמסרים עם צבעים על מנת לבטא בצורה מושכלת את כל המסרים שהם רוצים.

אם אפליקציה מכוונת לדמוגרפיה שמרנית, הצבעים ללא ספק צריכים להיות קרים יותר; אם האפליקציה מיועדת לקהל צעיר יותר, הצבעים ללא ספק צריכים להיות בסגנון אחר. מכיוון שלכל צבע יש מטרה, צרו גרפיקה והפיקו אפליקציות המבוססות על מגע ישיר עם כל הכללים הרבים שלומדים במסלול לימודי עיצוב גרפי.

איך אתה יכול ללמוד מהנוחות של הבית שלך את מקצועות ההייטק ותקשורת חזותית אינטראקטיבית?

תקופת הקורונה הייתה אחת הקשות ביותר, וגרמה לטכנולוגיה לנוע שנים רבות קדימה. כתוצאה מכך, מספר בתי ספר ואוניברסיטאות החלו להציע את הקורסים הרגילים שלהם באינטרנט. אנו יכולים לראות שמשרד החינוך היה אחראי לחלוטין על חינוך ילדיו באמצעות זום מאחר שלא הייתה אפשרות אחרת בגלל סגירת מדינות העולם. בחמש עשרה השנים האחרונות אנו מלמדים בגישה זו ללימודי תעודה בבניית אתרים ועיצוב גרפי, כמו גם מסלולי פרסום עם תקשורת חזותית ובניית אתרים מול בנייה חשיבתית של אפליקציות מותאמות UI UX.

כיצד לפתח את הגרפיקה המתאימה לכל מטרה

המדריך רשאי לצפות בשיעור האונליין בזום במסך התלמיד ולהסביר כיצד לפתח את הגרפיקה המתאימה לכל מטרה במהלך שיעור אישי ופרטי. הכלים הנגישים כעת חוסכים לתלמידים שילוב של עבודה ובית, כך שאתם מוקד תשומת הלב בלימוד אישי לתעודה ותיק עבודות.

מהי הדרך הטובה ביותר לערוך שיעור עיצוב גרפי?

שיעור עיצוב גרפי ותקשורת חזותית מקוונת נלמד על ידי שיתוף תצוגות בעיצוב אפליקציה או תוכנה אחרת המאפשרת לתלמיד לצפות במסך. השיחה מתבצעת עם מיקרופון ואוזניות והיא שיחת טלפון, והמדריך איתך חי במפגש פרטי אחד על אחד מסביר לך איך לתפעל אפליקציות אינטרנט או לחילופין לעבוד על כל הכללים של תוכנות אדובי כמו למשל פוטושופ, אילוסטרייטור ו-IndDesign. המדריך מספק משימות שיעזרו לך לשפר את החשיבה החזותית שלך תוך יצירת חווית משתמש בכל שלב בעולם המיתוג. בסיום המפגש, תקבלו שיעורי בית ומשימות שיעזרו לכם לבנות את כל כישורי החשיבה החזותית שלכם עבור חברות שיווק ואפליקציות.

מעצבים גרפיים מקצועניים משתלבים בעיצוב גרפי בהייטק הנחשב לרוב כאחת מהענפים שהטכנולוגיה מעריצה

עיצוב גרפי נחשב לרוב כאחת מהענפים שהטכנולוגיה מעריצה. למעצבים גרפיים יש כיום יותר הזדמנויות עבודה מאשר בעבר. אם רוב הבוגרים עבדו רק במשרדי פרסום על סמך ידע רק בעולם הדפוס היום, האומנות השתנתה ואנחנו יכולים לראות שהכל זז דיגיטלי. מכיוון שהדור הצעיר משיג כעת את כל המידע שלו רק מהאינטרנט, חברות רבות צריכות לעבור לדיגיטל על מנת לשגשג בתקופת הקורונה.

אינדיקטור מצוין האם אתה מתאים לתחום העיצוב הגרפי

השיעורים בעמוד זה יתנו לך אינדיקטור מצוין האם אתה מתאים לתחום העיצוב הגרפי או תקשורת חזותית. אנחנו מייעצים לך עכשיו לשוחח על ההזדמנויות הפנטסטיות הרבות הנגישות לך ללמוד את התעשייה המבוקשת ביותר מהנוחות של ביתך.

במהלך שתים עשרה השנים האחרונות, בנה בית הספר רשת של למעלה מתשעה עשר אלף חברות ועסקים בפייסבוק אשר ללא ספק יכולים לעזור לך לקבל את העבודה הראשונה שלך בחברת הייטק או לחילופין, אם אתה מעדיף לעבוד כפרילנסר, גלה את הלקוחות הראשונים שלך. שתהיה לך צפייה נעימה, ואנו מקווים לראותך בין תלמידינו.