מה הבדלים בין אינדיזיין לאילוסטרייטור איזה תוכנה יותר עשירה בכלים עיצוביים

מה הבדלים בין אינדיזיין לאילוסטרייטור איזה תוכנה יותר עשירה בכלים עיצוביים? המדריך המלא שמלווה בשיעורי יוטיוב חינם

מחפש מדריך פנטסטי שמראה לך איך לעבוד ולעצב עם  תוכנת InDesign? רוצה לדעת מה תוכנת אינדיזיין יכולה לעשות? מה ההבדלים בין אילוסטרייטור לתוכנה זו? מה יותר קשה? במידעון הבא תקבלו יתרונות מדהימים על ידי תיאור עולם המיזמים והעיצוב הגרפי, שללא ספק יספק לכם הסברים מעמיקים על היכולות של התוכנה. אם אתם מחפשים סיכויים עסקיים בעתיד להשתלבות בהייטק, המאמר הבא ללא ספק יעזור לכם להבין כיצד עולם העיצוב הגרפי יתקשר לעולם האינטרנט.

על ידי מניפולציה עיצובית בתוכנות, אנו עשויים לראות מגוון של שיטות ויכולות ויזואליות, כמו גם כיצד לשלב את הכישרונות הרבים שמעצבים גרפיים משתמשים בהם כדי לקבל השראה לייצר פונקציונליות עיצובית נחושה. בשנים האחרונות עולם המיתוג גדל וניתן להבחין כי יותר מעצבים גרפיים נזקקים בתחום ההייטק מאשר בעבר.

הבדלים בין אינדיזיין לאילוסטרייטור

אינדיזיין נחשבת לתוכנה מאוד בסיסית לעומת אילוסטרייטור שמלאה בכלים שאין באינדיזיין, ולכן רוב העיצובים שמגיעים לתוכנת אינדיזיין נעשו בתוכנות גרפיות אחרות, במילים יותר פשוטות אינדיזיין זה הגרסה המצומצמת של אילוסטרייטור, יכולות אינדיזיין זה התמודדות עם כמויות טקסטים רבות שאילוסטרייטור לא יודעת להתמודד איתם, באילוסטרייטור נוכל לראות מברשות ואפקטים מאוד מתקדמים שאינדיזיין לא מכילה אותם, בשיעורי הדוגמה שהכנו במיוחד עבורכם בעמוד זה בהחלט תוכלו לראות את ההבדלים בין התוכנות, בסופו של דבר כל התוכנות הגרפיות הם קלות כל עוד לומדים אותם בסדר הנכון, ואם אתה  או את אוהבים את תחום האמנות הדיגיטלית אין ספק שתמצאו בשניהם כלים מדהימים ליצירת כל סגנון עיצוב נפלא לעולם המיתוג.

אינדיזיין עולם הדפוס מול עולם ההייטק.

בעבר הייתה אינדיזיין מזוהה אך ורק לענף הדפוס, וניתן לראות שרוב הבוגרים בחרו לעבוד בתעשיית הדפוס, במתן שירותי עיצוב ופרסום לעסקים או ביצירת ספרים וחוברות באמצעות תוכנת אינדיזיין.

2022 InDesign היא תוכנת מיתוג מעולה מבית אדובי, ויכולות העיצוב שלה פשוטות למדי, ומכאן שרוב העיצובים שלהן נוצרים לחלוטין באמצעות תוכנות פוטושופ ואילוסטרייטור. אין ספק ש-אדובי מפתחת עדכונים חדשים בתוכנת InDesign מדי שנה על מנת להפוך אותה לידידותית יותר למשתמש. זה כולל כלים חדשים לייצור אסתטיקה וכן יכולת נפלאה לביצוע שינויים לבניית תכנית שיווקית.

עיצוב עתידני לעולם ההייטק מה הקשר?

מכיוון שהיא מעמדת (מלשון עימוד ספרים) את כל הנושא של אינפוגרפיקה, תוכנת אינדיזיין נחשבת לאחת התוכנות הפופולריות ביותר במגזר ההייטק.

כל מוצר שפותח על ידי חברת הייטק חייב להסביר לצרכנים שלו איך לקבל את כל עדכוני התוכנה וכיצד להשתמש בו, לכן מעצבים גרפיים הפועלים בתעשיית ההייטק מבצעים את כל הסגנון הגרפי כקטלוג אינפורמטיבי באינדיזיין על ידי בניית רכיבים ומודלים להסביר כיצד לעבוד על היבטים.

איך אתה יכול להתחיל לעבוד עוד בלימודים?

כבר אין צורך בתעודה בעיצוב גרפי או תואר ראשון ושני. מה שעולם העסקים רוצה לראות הוא איך אתה יכול לבצע טכניקות שיווק מדהימות על ידי יצירת ויזואליות שיהפכו כל גרפיקה חדשנית לייחודית בכל פלטפורמה, כך שלבית הספר יש קבוצה של למעלה מ-19,500 חברות הייטק וסוכנויות פרסום שמחפשות אותך מעצב גרפי מתחיל להעלות רעיונות.

עבודות למעצבים גרפיים מתחילים על בסיס קבוע

קבוצת הפייסבוק כוללת תשעה עשר וחצי אלף ממפעלי ההייטק המובילים בישראל מול משרדי פרסום השוכרים  מעצבים גרפיים מתחילים על בסיס קבוע.

אין ספק שהמורה הפרטי שלך יכיר אותך לקבוצה זו בשלב מוקדם של לימודיך על מנת לספק לך את ההזדמנות לבנות שותפויות מסחריות עם מפעלי היי-טק. כמובן, אם אתה מעדיף לעבוד בענף זה כפרילנסר, אתה יכול לאתר את הלקוחות הראשונים שלך שם או להרחיב את תיק השיווק הדיגיטלי שלך.

עולם האתרים ואינדיזיין

תוכנת אינדיזיין חשובה למדי בעולם האתרים בימינו שכן ניתן ליצור ספרים אלקטרוניים על ידי שילוב של מספר עמודים המכילים קישורים (לינקים)  ממה שאנו רואים בעמוד זה.

ניתן לפתח בתוכנת אינדיזיין עמודים רזולוציות נמוכות ביותר שיתאימו לאתרים שייתנו להורדה לגולשים. מנהלי אתרים משתמשים בתוכנת InDesign כדי ליצור קבצי PDF הניתנים להורדה הניתנים ללחיצה. בעקבות הטמעת קובץ ה-PDF על ידי תוכנת אינדיזיין, למשתמשים בתוכנת וורדפרס או כל תוכנה אחרת יש אפשרות להעלות את קובץ ה-PDF לאחסון, מה שיוצר חיבור ישיר לקובץ ה-PDF. שיטות עבודה אלו לא היו קיימות בעבר, ולכן אנו עשויים לראות שימוש מוגבר בתעשיית הפרסום בתוכנת אינדיזיין.

איך עושים לעצמך שם בתחום העיצוב הגרפי?

עיצוב גרפי הוא יותר מסתם ללמוד כיצד להשתמש בתוכנה; כדי לפעול בתעשייה זו, עליך להבין את כל בעיית ההמחשה והקשר החזותי בין צרכנים לחברות.

מעצבים גרפיים לומדים בבתי ספר לעיצוב כיצד לבצע מגוון מניפולציות, כמו שימוש בטיפוגרפיה לבניית תכנית לפרסום דיגיטלי או לפעמים שימוש בתוכנת פוטושופ להפקת עיבוד תמונה להעברת מסרים ניתן להשתמש בשקופיות צבע מניפולטיביות  ובשפע של חומר אחר.

אילוסטרייטור נחשבת לאחת מחלקי התוכנה המשמעותיים ביותר שכן מדובר בתוכנה הדומה למדי לתוכנת שרטוט וציור דיגיטלי אשר ומשמשת להכנת שרטוט והמחשה עבור חברות או לחילופין לפיתוח נהלי מיתוג.

הזדמנויות למעצבים גרפיים ברמת התחלה

אם אתם מחפשים הזדמנות לעבוד בתחום עיצוב אתרים או גרפיקה ממוחשבת, אין ספק ש-InDesign וידע בכלים גרפיים אחרים יאפשרו לכם להשיג זאת. כמובן, תצטרכו לשלוט בכל הכללים שעולם העיצוב הגרפי דורש על מנת ליצור תיק עבודות, שהוא הפריט היחיד המכריע ביותר לכניסה לשוק התעסוקה.

מדוע תיק עבודות כה חיוני בשוק העבודה של היום?

יצירת תיק עבודות היא הדרך היחידה להוכיח באמת אם יש לך מומחיות בסיסית או מתקדמת בעיצוב גרפי. תיק עבודות הוא הדרך היחידה לזהות אם אתה מעצב מקצועי או לא.

כל מראיין או אדם שמחליט לעבוד איתך יכול לקבוע אם אתה מעצב גרפי מקצועי אמיתי תוך מספר שניות. כל מי שרוצה לעבוד איתך ראה כבר אינספור עיצובים נגישים ברשת או כבר עסק עם גרפיקאים, כך שההערכה שלו מדויקת.

כתוצאה מכך, במהלך הקורס עליכם לפנות זמן להשלמת שיעורי בית ופרויקטים על מנת ליצור גרפיקה ויזואלית אטרקטיבית בתיק העבודות ולהדגים את כל רעיונות העיצוב שלכם. ישנם יתרונות אפשריים לתעשיית הפרסום אם הם אוהבים את תיק העבודות שלך.

כיצד אוכל ללמוד באמצעות האינטרנט?

בשנים האחרונות עולם העיצוב הגרפי, ובמיוחד העולם הדיגיטלי, השתנה. כתוצאה מהמרחק החברתי שאליו נכנס העולם בתקופת הקורונה, חברות ואוניברסיטאות רבות החלו לתפקד ולחנך באופן מקוון לחלוטין. האלטרנטיבה האידיאלית היא להירשם לקורס מקוון מקצועי המאפשר לך ללמוד במהירות ובזמן הפנוי שלך תוך שילוב של לוח הזמנים שלך עם זה של בית הספר.

מהו הנוהל להעברת שיעור גרפיקה מקוון?

שיתוף מסך משמש למתן קורס מקוון. באמצעות תוכנת זום או כל תוכנת חיבור מסך אחרת, רשאי המדריך לצפות במסך התלמיד ולהסביר לו שלב אחר שלב כיצד להכין גרפיקה ויזואלית לעולם הפרסום או ההייטק. המדריך דן בנושאי עיצוב גרפי לאורך המפגש, ובעקבות ההסבר של המורה, על התלמיד לתרגל את כל החומר הפנטסטי כדי להוכיח שהוא באמת יודע את הטכניקות. אם נושא בכיתה אינו ברור, המדריך לא יכול להמשיך למידע חדש אלא אם התלמיד באמת מבין את כל הנושאים צעד אחר צעד. בסיום כל מפגש, מושגות פלטפורמות שיווק דיגיטליות לשיפור אסטרטגיות שיווק באמצעות תכונות גרפיות עסקיות של אדובי .

הסיוע לסטודנטים אינו מוגבל לכיתה, והסטודנטים יכולים לפנות למנטור הפרטי שלהם בכל עת כדי לחפש תשובות על עולם העיצוב הגרפי.

מהי שפה חזותית וכיצד לקדם אותה בעולם האתרים

בשנים האחרונות התקדמה מאוד תעשיית הדיגיטל, ובוגרי עיצוב גרפי של היום עוברים לקורסי תקשורת חזותית כדי להתעסק בהעסקת עיצוב אתרים ועוד.

המסלול לתקשורת חזותית מכסה את כל מה שאיש מקצוע צריך לדעת על אתרי אינטרנט וכיצד לתפוס את השפה החדשה עליה בנוי עולם העיצוב הגרפי.

לימוד תקשורת חזותית בהחלט תחום מבוקש בהייטק  שבסיסו זה לימודי עיצוב גרפי ואם התלמידים אינם מבינים מהי שפה חזותית וכיצד לקדם אותה בעולם האתרים לא ניתן להשתלב להייטק.

מערכות וורדפרס/ אלמנטור מול תוכנת XD

בתקשורת חזותית לומדים לעבוד על מערכות וורדפרס עם אלמנטור וכמובן תוכנת XD החדשה שתפסה את עולם העיצוב הגרפי בצורה מאוד מעניינת. אתה יכול להתקשר אלינו עכשיו ולשוחח עם אחד מיועצי הלימודים שלנו על איך גם אתה יכול להשתלב בעולם הדיגיטלי שלא מפסיק להעסיק בוגרי דיגיטל בגלל שהדור של היום, הדור הצעיר, משיג את כל המידע שלו אך ורק דרך הדיגיטל.