איזה תוכנה הכי מתאימה לעיצוב UIUX האם מעצב UX הוא מעצב אתרים

איזה תוכנה הכי מתאימה לעיצוב UIUX? האם מעצב UX הוא מעצב אתרים?

תחום חווית המשתמש נהפך לפופולרי מאוד ונוכל לראות שמעצבים גרפיים מבוקשים מאוד בתעשיית הפרסום והכנת אפליקציות. אם אתה מחפש תחום כדי להשתלב בו אין ספק שעולם הדיגיטל זה הדבר הבא. כיום תחום תקשורת חזותית חווית משתמש לומדים מעצבים גרפיים שרוצים לעשות שינוי בקריירה מקצועית יותר וכמובן יצירתיות. אם אתה רוצה להוסיף לקורות חיים שלך שליטה בחווית משתמש אין ספק שהצעד הראשון שלך יהיה בעמוד זה.

כמו כל תחום יש הרבה דברים חדשים ללמוד על עולם הדיגיטל והשינויים האחרונים שחברת אדובי עשתה גרמה למעצבים גרפיים להיות יותר מבוקשים ולכן המיומנויות שהם צריכים לבדוק בתחום הדיגיטל הוא מבוקש מאוד. אם בעבר תחום האפליקציות והכנת אתרי אינטרנט היו שייכים אך ורק לעולם ההייטק נוכל לראות שהמצב השתנה עם כניסת תוכנת אדובי XD.

דוגמאות על תוכנת XD והעיצוב אפליקציות

בכתבה הכנו במיוחד בשבילכם שיעורי הסבר על הבסיס של עיצוב שאתה מתחיל לעצב אפליקציה או לסירוגין איך לפתוח בלו או אתר אינטרנט במערכת הפעלה וורדפרס. אין ספק כדי ללמוד את תחום זה על הסטודנטים להגיע עם קשר לעולם העיצוב הגרפי. בכתבה תוכלו לראות טכניקות מדהימות ליצירת סגנונות עיצוב במערכת הפעלה וורדפרס וכיצד תוסף אלמנטור חשוב מאוד בכל עולם חווית המשתמש.

למה חשוב לדעת עיצוב גרפי לפני שפונים למסלול תקשורת חזותית חווית משתמש UIUX?

כדי לעבוד בעיצוב אינטרנט אתם צריכים להשתמש בכל החוקים שלמדתם במסלול מעצבים גרפיים הראשון החל מהבנת וויזואליות וכיצד להשתמש בטיפוגרפיות או לסירוגין ליצור קונספטואליות נכונה. כל החוקים שנלמדו בעולם הדיגיטל ועיצוב גרפי הקשר בין הדיאלוג הוויזואלי לבין המותג ללקוחות מתבטא גם בתחום אתרי אינטרנט. אתר אינטרנט זה הדבר הראשון שגולשים פוגשים לפני שהם חוקרים על המותג עצמו לעומק ולכן כל נושא הוויזואליות באתר אינטרנט בהחלט חשוב מאוד כי זה מה שגורם לטכניקות בתהליכים החדשים לחיזוק אסטרטגית הפרסום והשיווק שכל מותג מעביר ברשתות.

תחום עיצוב אתרי אינטרנט כולל בתוכו את התוכנות הבאות

כדי לעצב אתר אינטרנט אתם צריכים להשתמש בכל השפה הוויזואלית שיש למותג כבר במקומות אחרים. היום לכל מותג יש גם קשת עיצובית ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם ובמקביל פלטפורמות דיגיטליות אחרות שהם מתפרסמים שם. כדי לעצב אתר אינטרנט על הסטודנטים ללמוד כיצד לעצב גרפיקה בתוכנת הוורדפרס ובמקביל להכניס את תוסף האלמנטור לתוך מערכת ההפעלה וורדפרס כדי לבצע את כל חווית המשתמש המתבקשת. במקביל צריכים ללמוד את כל השפה האינטרנטית מהצד הטכני של אפיון של אתר או קנייה.

מערכת ההפעלה וורדפרס למה צריכים ללמוד אותה?

מערכת ההפעלה וורדפרס נחשבת למערכת הפעלה מאוד ידידותית שמאפשרת למעצבים גרפיים להכניס ולפתוח דפי אינטרנט שהם חשובים מאוד. מערכת ההפעלה וורדפרס נחשבת לידידותית מאוד בקידום אתרים כי גוגל מצליח לקרוא את כל נושא הפיתוח למערכות הפעלה אחרות כמו וויקס שהם מאוד איטיות ולא נטענות לצפייה במנועי חיפוש. תוכנת הוורדפרס חביבה מאוד בעולם קידום האתרים וכמובן תוסף האלמנטור.

במהלך הלימודים אתם תלמדו את כל נושא חווית משתמש כיצד להנגיש את האתר תוך שמירה על חוקי חווית המשתמש החשובים ביותר היום. בעדכונים שהיו בשנה שעברה באלפיים עשרים ואחד נוכל לראות שגוגל נתן עדיפות יותר לאתרים במנוע חיפוש שיש להם חווית משתמש נכונה החל מקריאה ברורה באתר האינטרנט ועד טעינת האתר במהירות אצל הגולשים.

תוכנת האפליקציות XD

במסלול חווית משתמש הסטודנטים נחשפים לתוכנת האפליקציות XD הנחשבת התחלה מצוינת בכניסה לעולם ההייטק. אם בעבר סגנונות אלו היו שיכיים אך ורק לתחומי מהנדס מחשבים ומפתח תוכנה נוכל לראות שהמעצבים הגרפיים הם אלה שמביאים את כל הצד הוויזואלי של טיפוגרפיה וכמובן צבעוניות בתוך כל סגנון של אפליקציה.

תוכנת XD מקבלת עיצובים שנעשו בפוטושופ ואילוסטרייטור

המעצבים בונים את הדפי אינטרנט תוך מעבר ומציגים את כל ההדמיה בצורה מקצועית למהנדס מחשבים ומפתח תוכנה שלוקחים את הנתונים שהמעצב הגרפי יכין ומתאימים אותם לחנויות אונליין של גוגל ואפל. החשיבות היא מאוד גדולה לדעת תוכנות גרפיות אחרות כי תוכנת XD מקבלת עיצובים שנעשו בפוטושופ ואילוסטרייטור במיוחד. תוכנת אילוסטרייטור ותוכנת XD נחשבות לתוכנות וקטוריות מה שמאפשר סנכרון מלא על ידי פעולות בסיסיות של העתק הדבק אפשר לקחת קובץ שנעשה באילוסטרייטור ולהכניס אותו ישירות לתוכנת XD.

איך לומדים מהבית דרך האינטרנט אונליין?

לימודים דרך האינטרנט מהבית מאפשרים לכם לשלב קריירה בלימודים ובמקביל ראינו בתקופת הקורונה שמדינת ישראל והעולם כולו נכנס לסגרים מה שגרם למדינת ישראל להיות פופולרית מאוד בתחומי מכירת הייטק וטכנולוגיה בתקופה זו. אנו מלמדים בשיטה זו כבר מעל חמש עשרה שנה ללימודי תעודה ותיק עבודות מה שיאפשר לך יחס אישי ותשומת לב מלאה לפרטים קטנים.

איך מתקיים שיעור חווית משתמש אונליין מהבית?

שיעור חווית משתמש אונליין מהבית מתקיים דרך שיתוף מסכים. במהלך השיעור המורה יכול לראות את המסך של הסטודנט ולהסביר לו צעד אחר צעד איך לעצב אפליקציה XD או לסירוגין להתאים את כל נושא חווית המשתמש. אם יש נושא בשיעור שהוא לא ברור המורה יחזור שוב עד שכל החומר יובהר במלואו.

תיק העבודות בחווית משתמש למה הוא כל כך חשוב?

נוכל לראות היום את כל נושא התקשורת חזותית נמצא מסביבנו בכל מקום החל מהכנת אפליקציות ועד משימות יומיומיות שאנחנו משתמשים באינטרנט כדי לקבל מידע ולכן הצד הוויזואלי תופס מקום מאוד חשוב. תקופת הקורונה הייתה אחת התקופות המאתגרות שגרמה למעצבים גרפיים להיות מבוקשים כדי להמשיך לתת את כל הצד הוויזואלי לעסקים שהיו צריכים את הפרסום הדיגיטלי וכתוצאה מכך מעצבים גרפיים צריכים להציג תיק עבודות שהוא רלוונטי שכולל את כל עקרונות העיצוב הבסיסיים שעולם האינטרנט צריך.

לעולם האינטרנט יש חוקים משלו ולכן על המעצב הגרפי ליצור את כל הסגנון הוויזואלי מוכר ומשכנע כדי ליצור את כל הדיאלוג הויזואלי דרך לקוחות והמותג דרך דיגיטל.

תיק עבודות מכיל סימטריה וחוקים רבים שעולם חווית משתמש ועיצוב צריכים

כיום זה לא משנה אם יש לך תואר ראשון או תואר שני בתחום העיצוב הגרפי מה שחשוב שאך ורק תגיע עם תיק עבודות שמדבר על כל הסימטריה והחוקים הרבים שעולם החווית משתמש ועיצוב צריכים. כדי לזהות את העקרונות האלה בתיק העבודות שלך תוכל לראות שבכל ריאיון עבודה ישאלו אותך אין ספור שאלות על סגנונות הפריסה וריווח או לסירוגין את כל עולם תיאוריות הוויזואל הרבות שקשורות לטיפוגרפיה. ככל שהתשובות שלך יהיו ענייניות תוכל בהחלט להשתלב בכל סגנון של עבודה. מרבית הבוגרים מתחום העיצוב הגרפי בוחרים לעבוד בתחום זה מהבית ובוחרים לתת שירותי פרסום לדיגיטל לעסקים.

איך בית הספר יכול לעזור לך למצוא את הלקוחות הראשונים שלך לחווית משתמש ותקשורת חזותית?

לבית הספר יש קבוצה מדהימה מעל תשע עשרה וחצי אלף חברות הייטק ומשרדי פרסום שמחפשים אותך המעצב דיגיטל להיות בקשר עם יזמים חדשים או לסירוגין משרדי פרסום שצריכים את היכולות העיצוביות שלך כדי לקדם עסקים או לקדם אסטרטגיות פרסום ושיווק.

אין ספק שכבר בתקופת הלימודים המורים שלך יחברו אותך לקבוצה זו כדי לשלב אותך עם פרויקטים מוצלחים שצריכים מעצבים גרפיים מתחילים.

אין לי ניסיון בתחום העיצוב הגרפי האם אני יכול להשתלב?

כיום זה לא משנה אם יש לך ניסיון רב שנים בתחום עיצוב אתרי אינטרנט או אפליקציות או אם יש לך תעודה או תואר ראשון.

מה שלקוחות ומעסיקים רוצים ובמקביל חברות הייטק זה לראות חדשנות וכיצד אתה יכול להשפיע על מצב הרוח של העיצוב והמותג בהתאם ללקוחות.

ככל שהעיצוב שלך יהיה משכנע ומפתה באתר אינטרנט ותראה את כל החשיבות של משמעות של כל צבע תוך מתן דגש לחווית המשתמש אין ספק שתוכל להגיע לכל מקום.

שיהיה לכם בהצלחה ורכזי הלימוד מחכים לכם כבר היום כדי לשוחח איתכם איך גם אתם יכולים ללמוד את התחום המבוקש ביותר בתעשייה הישראלית.