מה אדובי כל כך יקר למה התוכנות בגרפיקה כל כך יקרות

למה אדובי כל כך יקר? למה התוכנות בגרפיקה כל כך יקרות?

נוכל לחדש לכם במאמר זה ונגיד שהתוכנות בעיצוב גרפי הם מאוד זולות היום לעומת מה שהיה בעבר. חברת אדובי שינתה את הדרך שבה היא גובה עבור התוכנות שלה כגון התוכנות: פוטושופ אילוסטרייטור ואינדיזיין ובכתבה הבאה נסביר לכם בהרחבה כמה עולות כל התכונות.

הכנו במיוחד בשבילכם שיעורים מדהימים שמסבירים מה זה עולם העיצוב הגרפי וכיצד אפשר להשתלב בתעשייה שצמאה לידיים עובדות.

חברה הבלעדית ביותר שאיתה משתמשים מעצבים גרפיים

כיום חברת אדובי נחשבת לחברה הבלעדית ביותר שאיתה משתמשים מעצבים גרפיים בכל העולם ולכן אתם תוכלו לראות מניפולציות מדהימות שהכנו במיוחד בשבילכם על עולם זה. השיעורים בעמוד זה ביוטיוב חינם שמסבירים איך לבצע גרפיקות לתמונות או לסירוגין שילוב של טקסט בתוך תמונה וכמובן שאנחנו לא יכולים לשכוח את עולם הדיגיטל שדופק לנו בדלת מידי יום ואנחנו צריכים להתאים את עולם העיצוב הגרפי לתחום תקשורת חזותית באינטרנט.

מה היה עם אדובי בעבר?

סגנון עבודה של מנויים בחברת אדובי הוא די חדש מהשנים האחרונות כי בעבר כל מי שהשתמש בתוכנות גרפיקה של גרסאות לפי שנה היה צריך לשלם עשרות אלפי שקלים כדי להשתמש בכל הגרסאות שלהם. בהחלט בשנים האחרונות נוכל לראות שאדובי דווקא באה לקראת הקהל משתמשים שלה ומביאים מנוי מוזל לסטודנטים שמתחילים את התחום בעיצוב גרפי. בשנה הראשונה הסטודנטים משלמים שבעים שח בחודש ויש להם גישה לכל הפלטפורמה של חברת אדובי לתוכנות הפופולריות שמשתמשים בהם בתקשורת חזותית במקביל לאחר שנה הסטודנטים משלמים מאה שקלים בכל חודש כדי להמשיך להיות פעילים.

מה מקבלים תמורת תשלום של שבעים שח בחודש מחברת אדובי?

אתם מקבלים גישה לתכנים רבים שגורמים לפתרונות וויזואליים שמעצבים גרפיים משתמשים בהם היום פוטושופ, אילוסטרייטור ואנדיזיין וכמובן תוכנת האפליקציות XD במקביל יש לכם גישה לתוכנת וידאו ועוד אין ספור תכנים. אדובי הבינה שקהל המשתמשים שלה משתמשים בתמונות מידי יום ולכן הם מאפשרים לכם להוריד תמונות ממאגר התמונות החינמי של חברת אדובי מאפשרת. אפשר להוריד גם סגנונות פונטים ועדכונים מידי חודש למי שעושה מנוי.

עולם העיצוב גרפי כמה מילים.

תפקיד המעצבים הגרפיים בשנים האחרונות נהפך להיות מבוקש מאוד ונוכל לראות שאם אתה רוצה להתחיל קריירה וללמוד עיצוב גרפי אין ספק שאתה במקום הנכון. כל אחד שרוצה לעשות שינוי מהותי בקריירה צריך למצוא כלים רבים ולחקור את התחום לפני שהוא הולך לעשות שינוי כזה גדול. החשיבות היא להבין לאן אתם הולכים ולכן בכתבה הבאה הסברנו לכן על עולם העיצוב הגרפי.

עולם העיצוב והתוכנות הגרפיות.

האם אם אני יודע להשתמש רק בתוכנות הגרפיות אני יכול להשתלב בתעשיית עיצוב גרפי בהייטק? התשובה היא לא. כדי לעצב גרפיקה אתה צריך אחריות מאוד גדולה כי אתם צריכים לייצג מותגים. הצד הראשון בכל מסע של מעצב גרפי זה לדעת את כל החוקים הרבים החל מהבנה בסיסית של מהי טיפוגרפיה ואיך לגרום לתוכן לעורר השראה לקהל הלקוחות של המותג. על ידי לימוד התנועתיות והמקצבים שהתוכנות הגרפיות מאפשרות תוכלו לקבל השראה משאר התוכנות הגרפיות.

החל מהבנת צבעוניות ומה המסר שעומד מאחורי כל צבע וכמובן הצורות הפסיכולוגיות שגורמות לאנשים להסתכל על אלמנטים. אי אפשר לשכוח את עולם התמונות שמעביר מסרים כמו שאומרים תמונה שווה אלף מילים ולכן התפקיד של מעצבים גרפיים זה ליצור מניפולציות שונות כדי לגרום לקהל הלקוחות של אותו מותג לחשוב שהוא יוקרתי ולבצע פעולה.

יסודות העיצוב החזותי

שילוב של יסודות העיצוב החזותי בתיאוריות מול שימוש בתוכנות אדובי הם אלה שגורמים לתיק העבודות המקצועי שאיתו המעצב גרפי צריך להתמודד במהלך הלימודים. תיק העבודות זה הדבר החשוב ביותר היום כי איתו אפשר לראות אם אתם באמת מקצועיים או לא. אם אתם רוצים להיות דמות מפתח בחברת הייטק או לסירוגין להשתלב בתעשיית הפרסום הדיגיטלי לקידום אסטרטגיות פרסום חדשים וותיקים אין ספק שרעיונות שתראו בתיק העבודות שלכם יראה מי אתם.

תעודות ותארים.

כיום בתחום העיצוב הגרפי זה לא משנה איזה תעודה אתה מביא או אם סיימת לימודי תואר ראשון ותואר שני בעיצוב גרפי מה שחשוב זה אך ורק שתראה את כל היכולות העיצוביים שלך בתיק עבודות. כל לקוח או מי שיראיין אותך לעבוד תוך שניות בודדות יכול להבין אם אתה באמת מעצב מקצועי שמבין מהי תקשורת חזותית או איך אתה יכול להביא רעיון או קונספט שנמצא בתיק העבודות שלך.

תיק העבודות זה הדבר היחיד שיפתח לך דלת בתעשיית ההייטק ובעולם השיווק הדיגיטלי. מרבית הבוגרים בתחום העיצוב הגרפי בוחרים לעבוד בתחום זה מהבית ולתת שירותי קונספט ויצירת וויזואליות לעסקים בצורה פרטית מההתחלה ועד התוצאה הסופית של תחום הלקוחות שמגיע לאתר אינטרנט.

איך לומדים דרך האינטרנט אונליין?

כולנו ראינו בתקופת הקורונה שהעולם כולו נכנס לסגרים וגרם לריחוק חברתי בין אנשים ולכן עסקים שלא התאימו את עמם לתחום הדיגיטל לא יכלו להמשיך להתקיים כתוצאה מכל מעצבים גרפיים נעשו מבוקשים מאוד כי הם אלה שזיהו את כל העקרונות האפשריים בפרסום עסקים בדיגיטל. לכן עסקים רבים היו צריכים לעבור מלמכור ברחוב להתחיל למכור בחנות אונליין והתפקיד המרכזי בעיצוב גרפי היה של המעצב כדי לגרום לכל החנויות אונליין או אתר אינטרנט לסחוף את הגולשים.

השכר בתחום

מעצבים גרפיים מרוויחים היום שמונה עשרה אלף שח נטו מחברות הייטק ופרסום והם עובדים לצד מפתח תוכנה או מהנדס מחשבים. סגנונות העבודה בהייטק הם התחילו בעשור האחרון וכתוצאה מכך מרבית הבוגרים לא הולכים ועובדים בעולם ההדפסה מה שהיה נהוג בעבר לא רק בגלל השכר הגבוה אלא בגלל ההבדלים הטכנולוגיים העמוקים שאנו רואים בתחום ההייטק. תחום ההייטק משפיע על העולם כולו ולכן המעצבים הגרפיים רוצים להיות במוקד מרכזי של התפתחויות טכנולוגיות.

בלימוד פרטני מהבית אחד על אחד אתה הוא המרכז. במהלך השיעור המורה מסביר לך איך לבצע מהלכים שונים כדי לשמור על סימטריה או לעבוד על תוכנת הגרפיקה שלך. תוכנת הגרפיקה פתוחה במסך של המורה כי יש שיתוף מסכים באמצעות תוכנת הזום.

במהלך השיעור המורה יסביר איך לבצע סגנון וויזואלי באמצעות תוכנות אדובי ולאחר ההסבר של המורה אתה תצטרך לתרגל ולהראות שאתה באמת מבין איך לייבא את הדרכים שלך לתוכנות אדובי. אם יש שאלה או דברים שלא ברורים המורה יעמיק א הידע בנושאים שהוא הביא כדי לתת לכם להשתלב היטב עם תחום הטיפוגרפיה או כל סגנון אחר של יצירת וויזואל.

איך אנחנו יכולים לעזור לך למצוא את מקום העבודה הראשון שלך?

לבית הספר יש קבוצה בפייסבוק מעל תשע עשרה וחצי אלף חברות הייטק וארגוני שיווק ופרסום עסקים שמחפשים אותך המעצב הגרפי המתחיל שתיתן את כל השפה העיצובית עם טיפוגרפיות או לסירוגין תיתן דוגמאות רבות על עולם העיצוב. ככל שתיק העבודות שלך ידבר את השפה המקצועית ויכיל הדמיות שנוצרו במקצועות וקטור כמו אילוסטרייטור או לסירוגין יצירת דריסות ועימוב בתוכנת אנדיזיין אין ספק שתוכל להשתלב במקום עבודה.

לעבוד כפרילנס

קבוצת הפייסבוק של בית הספר בהחלט תיתן לך כלים רבים למצוא את הלקוחות הראשונים שלך או להתמודד עם ראיונות עבודה. מידי יום נוכל לראות עשרות משרות שמבקשים אותך המעצב הגרפי המתחיל שתיתן שיתופי פעולה עם חברות הייטק. אם אתה רוצה לעבוד בתחום זה מהבית אין ספק שתוכל למצוא בדף הפייסבוק של בית הספר את הלקוחות הראשונים שלך.

אתרי אינטרנט ואפליקציות בלבד הביקוש החם הבא

הדור של היום מקבל את כל הנתונים שלו אך ורק דרך מנועי חיפוש גוגל שמפנה לאתרים רבים בעמוד הראשון.

היום מותגים מבינים שככל שהאתר שלהם באמת יכיל שילובי צבעים ויהיה השראה ללקוחות אין ספק שאנשים יחזרו שוב לחקור על המותג. התפקיד של מעצבים גרפיים הוא מאוד חשוב כי הם אלה שגורמים לכל הצבעוניות המעוררת וגרימת מצבי הרוח השונים באמצעות מעצבים גרפיים. אם אתה מחפש מקצוע שיאפשר לך להשתלב בתעשיית הפרסום והשיווק אין ספק שתחום העיצוב הגרפי זה התחום הבא.

לסיכום
תוכלו ליצור איתנו קשר עוד היום ולשוחח עם יועצי הלימודים איך גם אתם יכולים להשתלב בתעשייה שצמאה לידיים עובדות גם בעולם הדפוס וגם בעולם האינטרנט שיהיה לכם צפייה נעימה.