לימודי ציור דיגיטלי ממוחשב בזום
לימודי ציור דיגיטלי ממוחשב בזום

לימודי ציור דיגיטלי ממוחשב בזום

לימודי ציור דיגיטלי ממוחשב בזום אונליין – עם מורים פרטיים אחד על אחד לתיק עבודות ותעודה מקצועית

חולמים ללמוד מקצוע סופר יצירתי ומגניב? כזה שאפשר לעשות מכל מקום כמו ציור דיגיטלי, אבל אין לכם כל כך זמן ואתם כל הזמן מוצאים מה שמונע מכם את האפשרות ללמוד? אז למכללת סולו יש הצעה מעניינת להציע לכם! לימודי קורס ציור דיגיטלי ממוחשב בזום! ולא, אנו לא מלמדים בזום בהשפעת הקורונה, אנו מגיעים עם ניסיון רחב של 15 שנים בלימודי מקצועות העיצוב הדיגיטלי להייטק וכל זה אונליין אחד על אחד בהוראה פרטית ואישית. המשיכו לקרוא ונספר לכם על המקצוע הנחשק ועל הקורס הייחודי שלנו.

מהו ציור דיגיטלי ולמה הוא נחשב למקצוע נחשק כיום?

ציור דיגיטלי הוא ציור שנעשה באמצעות תוכנת מחשב והוא נחשב לציור לכל דבר ועניין. לכן כל טכניקות הציור שמתבצעות על דף או על קנבס מתבצעות גם בציור הדיגיטלי, רק שבציור הדיגיטלי נוספו גם טכניקות ציור המתאימות לציור הממוחשב והן מוצעות בכלי העבודה של תוכנת בציור.

התוכנה לציור דיגיטלי המובילה בשוק

כיום בשנת 2021 וכבר עשור יש תוכנה אחת לציור דיגיטלי שמככבת והיא בהחלט הטובה ביותר. תוכנה זו מגיעה מבית היוצר של חברת אדובי, הבונה תוכנות מקצועיות עבור מעצבים גרפיים ואנשים העוסקים בדיגיטל. התוכנה המדוברת היא כמובן האילוסטרייטור. תוכנה מרכזית מצוינת הפועלת בעזרת וקטורים המבטאים גודל וכיוון בתוך התוכנה ומאפשרים לכם לצייר לא רק ברמה השטחית של 2D אלא גם בתלת מימד. בעזרת התוכנה ניתן לצייר אלמנט שטוח ובעזרת הזזה של נקודות להכניס לו תנועה, נפח וכיוון. הווקטורים גם מאפשרים לקחת תמונה שיצרתם בגודל קטן ולהגדיל אותה מבלי לפגוע באיכות התמונה וזאת בשונה מהפוטושופ אשר עובדת על פיקסלים.

מה הנושאים הנלמדים בקורס ציור דיגיטלי במכללת סולו?

מכללת סולו מלמדת ציור דיגיטלי ועיצוב גרפי בהתאמה לשוק העבודה. המטרה שלנו היא להביא את הסטודנטים למצב שבו הם יודעים לייצר תוצרים בעזרת תוכנת האילוסטרייטור ובהתאם לדרישות השוק. בשל כך אנו מלמדים תחילה את התוכנה על בוריה ומתנסים בפקודותיה והכלים המגוונים שהיא מציעה. ההתנסויות ההתחלתיות הן פשוטות לצורכי הכרות. המשימות שתקבלו לשיעורי בית בשיעורים הראשונים יהיו בסיסיים מאוד. לאחר שתבינו את הבסיס, המורה יעלה רמה ויתחיל להכניס טכניקות ציור חשובות. בין הטכניקות שתלמדו קשורות בשימוש בקווים ומתאר בציור ואיך בעזרת הכלים של התוכנה ניתן לקחת קו פשוט ולהפוך אותו לקו רך יותר, צבעוני, עגול, שפיצי ואפילו נמרח. נלמד איך משתמשים נכון באור וצל בציור ונבין גם מהי פרספקטיבה נכונה בציור. בהמשך תתנסו בציורי משולשים, דמויות במראה ריאליסטי ודמויות לאנימציה, יצירת לוגואים ויצירת דמויות וציורים לספרים. בכל הטכניקות אתם תתנסו במשך השיעורים ותיצרו לאט לאט עבודות ברמה גבוהה מאוד. כמו כן, תלמדו את תורת הצבעים ותבינו מה כל צבע מסמל.

מהי מתכונת הלימודים במכללת סולו ומה היתרונות שלה?

במכללת סולו מלמדים באופן פרטי אחד על אחד. כלומר, מורה פרטי מלמד אתכם יד ביד את מקצוע הציור הדיגיטלי. השיעורים מתנהלים אונליין. זהו לא שיעור מוקלט או מצולם, אלא מורה פרטי שנמצא מולכם במחשב למשך שעה וחצי ובמשך שלושה וחצי חודשים.

כל שיעור נפתח בבדיקת שיעורי הבית וקבלת משוב מהמורה. מטרת המשוב היא לתת לכם אינדיקציה למקצועיות הציור שלכם והאיכות שלו. גם כאשר תצאו לשוק העבודה, תקבלו משוב בקבלה לעבודה או כאשר תעבדו. המשוב של הקורס יכין אתכם הכי טוב לכך. לאחר בדיקת שיעורי הבית, ילמד המורה חומר חדש. בכל שיעור תלמדו 3-5 נושאים לפי הקצב שלכם. כל נושא הוא נדבך לנושא הבא וכך למעשה השיעורים מתפתחים עד להגעה למקצועיות בתחום. לאחר ההסבר, תתרגלו כל נושא יחד עם המורה ותקבלו שיעורי בית להתנסות עצמאית.

היתרונות של מתכונת לימודים זו היא שהקצב תלוי בכם. אתם קובעים אותו! עוצרים את השיעור במידה ויש שאלות או לומדים מהר יותר במידה ומדובר בחומר קליט. במכללת סולו אינכם תלויים בקצב של תלמידים אחרים. מעבר ליתרונות הלימודיים, קיימים גם יתרונות מבניים טכניים של הקורס. בקורס שלנו אתם לא צריכים לצאת מהבית. קבעו שעה וחצי בשבוע שנוחים לכם ותתחילו את הקורס. אין תשלומי נסיעות, תשלומי חניה או מעבר דירה לצורך הלימודים כי הכל אונליין. התשלום היחידי יהיה על הקורס עצמו.

מה קורה בסוף הקורס? איך מתחילים לעבוד?

בסוף קורס ציור דיגיטלי, אתם תקבלו מספר עבודות סיכום שלאחריהם תוכלו לקבל תעודת ציירים דיגיטליים מטעם המכללה. בתום הלימודים תוכלו להתחיל לחפש עבודה בתחום. ואיך עושים זאת? מתחילים לחפש מודעות דרושים בתחום ואליהם מגישים תיק עבודות. את מודעות הדרושים תוכלו למצוא בשיטוט באינטרנט או בקבוצת הפיסבוק של המכללה. הקבוצה של מכללת סולו היא קבוצת הדרושים בתחום הגדולה ביותר. בכל יום עשרות משרות מתפרסמות ואתם יכולים להגיש מועמדות.

איך צייר דיגיטלי מגיש מועמדות למשרת צייר דיגיטלי?

בדומה למשרות אחרות, גם במשרות של ציור דיגיטלי מגישים קורות חיים, רק שקורות החיים לא יספיקו במקרה זה ומה שמעסיקים מחפשים זה לראות עבודות שלכם ולהבין איך אתם מציירים בפועל. ציורים בפועל מראים בעזרת תיק עבודות. תיק העבודות בנוי ממספר עבודות איכותיות בתחום. במהלך הקורס אתם תכינו מספר עבודות ברמת תיק עבודות ותוכלו להשתמש בהם עבור ההתחלה. עם הזמן תוכלו לשדרג את תיק העבודות שלכם בעזרת עבודות שביצעתם ללקוחות או עבודות שביצעתם כשכירים. כמו כן, יש ציירים שפשוט מכינים תיק עבודות ומייצרים עבודות חדשות לאחר לימודי הציור.

האם קיים ביקוש לעבודה בתחום הציור הדיגיטלי?

כל מה שדיגיטלי כיום, קיים בו ביקוש. השוק נמצא בדיגיטל הן מבחינת עיצוב גרפי והן מבחינת ציור דיגיטלי. כל ציור שאתם רואים היום, אפילו ציורים שנמצאים בזה הרגע בסלון ביתכם נעשו באמצעות הדיגיטל. זה לא שאין ציירים שמציירים כיום בצבע או עיפרון, הם קיימים, אך עולם הדיגיטל פתח שוק רחב יותר שלא מפסיק להתפתח. ציור עבור ספר ילדים, נעשה בדיגיטל, אנימציות עבור סדרות ועבור סרטוני אנימציה נעשים בדיגיטל, ציורי אופנה נעשים ומתוכננים בדיגיטל. למעשה הציור הדיגיטלי כבש את העולם והוא פה כדי להישאר ולהמשיך להתפתח.

מי יכול ללמוד ציור דיגיטלי? האם צריך רקע בתחום?

כולם יכולים ללמוד ציור דיגיטלי. זה יכול להיות מישהו שלא צייר בחייו וזה יכול להיות גם מי שיש לו ניסיון עם התוכנות של אדובי, אך מעוניין להוסיף עוד ידע ועוד שירותים לעסק שלו. מעצבים גרפיים שרוצים לדעת לצייר, בהחלט יוכלו להעשיר את עצמם בקורס המתוק הזה. רקע בתחום בהחלט ייתן לכם העשרה מצוינת ובסיס טוב, אך גם אנשים ללא ידע יוכלו להתמקצע במהלך הקורס. הקורס נותן לכם כל מה שאתם צריכים כדי להעמיק בו ולהגיע לרמה מקצועית המתאימה לשוק העבודה.

אז אם גם רוצים ללמוד ציור דיגיטלי או שאתם מתלבטים ורוצים לדעת יותר על התחום, אנו מזמינים אתכם צפות בסרטונים המדהימים בכתבה הזו ולהיכנס לאתר שלנו ולראות שיעורים לדוגמא במכללת סולו. לאחר מכן, דברו עם נציג שלנו שיסביר לכם יותר והתחילו ללמוד תחום מדהים ועם מלא ביקוש.