ללמוד עיצוב גרפי ללא בגרות ופסיכומטרי

//ללמוד עיצוב גרפי ללא בגרות ופסיכומטרי

האם אפשר ללמוד עיצוב גרפי וגרפיקה ממוחשבת ללא בגרות ותעודה של פסיכומטרי? מה באמת חשוב בעולם העיצוב הגרפי כדי להצליח בו? יש אינספור שאלות סביב העולם שנקרא עיצוב גרפי וגרפיקה ממוחשבת,  בכתבה זאת ניתן לכם פרטים מלאים על איך גם אתם יכולים להתברג לתעשייה שצמאה לידיים עובדות. בכתבה תוכלו לקבל פרטים מה זה בכלל עיצוב גרפי וכיצד מעצבים גרפיים על ידי שימוש בתוכנות גרפיות מצליחים להתברג לתעשיית ההייטק.

  • בתחום העיצוב גרפי וההייטק הדרישה היא לא לבגרות, פסיכומטרי או תעודות מקצועיות, מה שרוצים בתעשייה לראות זה תחלס מה אתם יודעים לעשות, בכתבה תקבלו את כל הסיבות לחוסר העצום בתחום כיום ב2019 ולקראת 2020.

העבודה בתחום העיצוב גרפי

בעיצוב גרפי מה שחשוב היום זה אך ורק איך נראה תיק העבודות שלכם. נוכל לראות אינספור מעצבים גרפיים מפורסמים שסיימו ללא בגרות ופסיכומטרי והצליחו להתברג לתעשייה. בעיצוב גרפי יש אינספור מקומות עבודה וכיום ההיי-טק שואב לתוכו מעצבים גרפיים שיתנו פתרונות דיגיטליים עיצוביים לענף. בעשור האחרון נוכל לראות מחסור עצום בכוח אדם בעיצוב גרפי וכל זה בגלל שהטכנולוגיה דופקת לכולם בדלת, אם בעבר בוגרי קורס עיצוב גרפי היו הולכים אך ורק לעבוד בתחום הדפוס היום מעצבים גרפיים יש להם עוד אפשרויות תעסוקה כמו הייטק ובניית אתרים לאינטרנט. זה לא משנה אם אתם דור צעיר או דור מבוגר יותר בעיצוב גרפי לגיל אין משמעות בכלל.

דרישות קבלה לעיצוב גרפי

דרישות הקבלה לעבודה כמעצבים גרפיים זה ידיעת השפה האנגלית בצורה בסיסית ורקע טכני במחשבים. ידיעת השפה האנגלית נחוצה לעבודה בתוכנות גרפיות, הממשק של כל תוכנה גרפית כזו אחרת הוא בשפה האנגלית בצורה בסיסית, לכן כדי לעסוק בתחום הזה עליכם להגיע עם ידע בסיסי בשפה. כדי להצליח בעיצוב גרפי צריכים להשקיע באין ספור ניסיונות ועבודה בתוכנות הגרפיות. אם אתם אוהבים את עולם האומנות הדיגיטלית בהחלט תפנו את כל הזמן כדי לבנות תיק עבודות. בעיצוב גרפי, זה לא משנה אם יש לכם ניסיון בתחום או לא מה שחשוב זה איך אתם מעבירים רעיונות בצורה ויזואלית לכל מטרה. ככל שתפתחו את הכישורים שלכם במהלך הלימודים יפתחו לכם עולמות חדשים שלא ידעתם עליהם.

העבודה מהבית בתחום העיצוב גרפי

בעיצוב גרפי זה מאוד פופולרי שהמעצבים עובדים מהבית. מרבית הבוגרים בוחרים לעבוד בתחום זה מהבית בגלל שיש אפשרויות עבודה רבות לאו דווקא לעולם ההייטק. עסקים צריכים כל הזמן עיצובים כדי לקדם ולשווק את המכירות. כיום זה לא מספיק רק לעשות סטטוס בפייסבוק או להרים אתר אינטרנט צריכים כל הזמן להחדיר ללקוחות שהעסק נמצא בכל מקום. לכן מעצבים גרפיים צריכים לספק עבודות עיצוב שונות כדי להעביר את המסר של החברות בצורה מקצועית. עבודה מהבית יכולה להיות במקביל עם חברות לבניית אתרים שצריכים את העיצובים שלכם, שיווק בפייסבוק באופן שוטף, עבודה בחברות אופנה, שיווק רב-תחומי ועוד מתן עיצובים שונים בנישות שונות לחברות.

שיווק עסקים באינטרנט

בעלי עסקים מוציאים היום מקומות רבים כדי לקדם את המכירות שלהם. אם בעבר מקורות הפרסום של עסקים היו מאוד מוגבלים היום נוכל לראות שחברות מפרסמות בכל רשת חברתית כזו אחרת. כל מקום שיש בו אנשים באינטרנט תוכלו לראות פרסומות מכל עבר. שיווק עסקים ועיצוב גרפי תמיד הלכו ביחד, כדי לשווק את העסק בצורה נכונה על המעצבים לחשוב מיהו קהל היעד שאליו צריכים לעצב. אי אפשר לחסוך בעיצוב גרפי וגם בעלי העסקים מבינים את זה ולכן תוכלו לראות כל הזמן עבודות עיצוב ממותגות ברשתות החברתיות. בשנים האחרונות אינסטגרם תפס בצורה מאוד חזקה את בעלי העסקים ונוכל לראות פרסומות רבות שהקונספט העיצובי שלהם הוא תמונה ומלל כדי למשוך את העין. ככל שיש אפיקים יותר לפרסום לעסקים מעצבים גרפיים עובדים יותר.

ענף הפרסום והעבודה

ענף הדפוס הוא ענף מאוד גדול ומעצבים גרפיים מאוד מבוקשים בנישה הזאת. ענף הדפוס מורכב מענפים שונים כגון: הוצאות לאור, עיצוב אריזות, פליירים, ועוד אינספור תחומים שמעצבים גרפיים נותנים שירותי גרפיקה. הענף סובל ממחסור בכוח אדם בגלל שתחום ההייטק לוקח לתוכו מעצבים גרפיים באופן שוטף. המלחמה בין שני הנישות האלה גורמת לשכר של מעצבים גרפיים להיות גבוה מאוד. פרילנסרים עיצוב גרפי מעדיפים לא לעבוד רק בנישה אחת כדי להיות מעודכנים ולכן מרבית המעצבים הגרפיים עובדים במקביל עם חברות לבניית אתרים ונותנים שירותי גרפיקה לדפוס רב תחומי. שכר של מעצב גרפי מתחיל ללא ניסיון בענף הדפוס יכול להתחיל משכר של 10,000 שח ברוטו. במידה ואתם עובדים בתור פרילנסרים התמחור יהיה לפי הפרויקטים שאתם עובדים.

שכר בהייטק

שכר בהייטק בתחום עיצוב גרפי למעצבים גרפים ללא ניסיון מתחיל ב 15,000 ש”ח מינימום. הסיבה לשכר הגבוה הוא בגלל הדרישה העצומה שיש בשוק למעצבים גרפים בתחום ההיי-טק. מעצבים גרפיים יעבדו בשיתוף פעולה עם מתכנתים כדי לעצב אפליקציות או תוכנות. תחום ההיי-טק ידוע בפיתוח תוכנות וממשקים לעולם ולא רק לישראל ולכן מעצבים גרפיים נותנים את השפה החזותית. לניסיון של המעצבים גרפיים אין שום קשר לגבי השכר בגלל שבתחום הזה עולם ההיי-טק דווקא כן מעדיף מעצבים גרפיים ללא ניסיון כדי לתת להם את החופש פעולה ולהכתיב טרנדים חדשים בעיצוב גרפי. מעצבים יעבדו בשיתוף פעולה מתכנתים כדי לעזור להם בחוויית המשתמש בממשקים ובאתר האינטרנט. תנאי קבלה לעבודה בתחום זה הוא תיק עבודות מנצח שמדבר על הכתבת טרנדים ושפה חזותית נקייה.

תיק העבודות לענף ההייטק או לעולם הפרסום והדפוס

תיק עבודות בעיצוב גרפי לתחום ההייטק או הדפוס הוא הדבר החשוב ביותר כדי שתוכלו להתקבל לעבוד בתחום. בתיק העבודות תצטרכו להראות כיצד אתם מעבירים מסרים חזותיים כדי להניע לפעולה את הצופים במודעות שלכם או במיתוג גרפי שאתם מכינים. על תיק העבודות לכלול צבעים נכונים לעבודה, קומפוזיציה בעיצוב, טיפוגרפיה נכונה, אינפוגרפיקות ועוד. על התיק עבודות להיות מוצג כחוברת דיגיטלית ומחולקת לפי נושאים. ככל שתיק עבודות שלכם יהיה עשיר יותר ומדבר על שפות חדשות בעיצוב גרפי תוכלו להרשים את מי שצופה בתיק העבודות שלכם. אין צורך להעמיס באינספור עבודות שעשיתם בלימודים אלה להציג את הנושאים החשובים ביותר שנראים לכם כעבודות גרפיקה יפות. מומלץ בתיק עבודות להראות קווי עיצוב שונים ומגוונים בטרנדים חדשים שהמצאתם.

התוכנות בעיצוב ותקשורת חזותית

התוכנות הגרפיות שעובדים מעצבים גרפיים הם רק כלי העזר בהכנת עיצוב גרפי מושלם. כלי עבודה של הגרפיקאים והמעצבים יהיו בשימוש של תוכנות חברת אדובי. התוכנות: פוטושופ, אילוסטרייטור ואינדיזיין. במידה ואתם ממשיכים ללמוד תקשורת חזותית תצטרכו ללמוד תוכנות נוספות ולשלב אותם עם התוכנות הגרפיות שלמדתם בלימודי עיצוב גרפי. התוכנות הם רק כלים והם לא מכתיבים את השפה העיצובית. ידיעת תוכנות בשילוב חוקי העיצוב הגרפי יאפשרו לכם לעצב גרפיקות למטרות פרסום וקידום מכירות של עסקים.

לימודי עיצוב גרפי

לימודי עיצוב גרפי כוללים את ההבנה המעמיקה של נושאי העיצוב והכנת גרפיקות דיגיטליות. תלמדו כיצד לשווק עסקים על ידי שימוש באלמנטים ויזואליים לקידום מכירות, שימוש בטכניקות צבעים שמתאימים לקהל היעד שאליו מעצבים. קומפוזיציה וסידור גרפיקות ביחס לגרפיקות אחרות כדי להעביר את המסר בצורה נכונה, משקלים בעיצוב על ידי קביעת פרמטרים בפיזור נכון והעברת מסרים מכירתיים ושיווקיים. השימוש בתוכנות גרפיות יאפשר לכם לחזק את נושאי העיצוב שתלמדו בלימודים. ככל שמתרגלים יותר את התוכנות אפשר להביע יצירתיות ולפתח את הכישרון שלכם בעיצוב. לכל אורך הלימודים תקבלו שיעורי בית ותרגילים כדי לשדרג את יכולות העיצוב שלכם. תיק עבודות יכלול עבודות שנעשו בכל התוכנות הגרפיות כדי להראות יכולות וטכניקות בעיצוב המותאמות טרנדים.

ללמוד אונליין לרכוש מקצוע דרך למידה מהבית ללימודי תעודה עם מורים פרטיים

מכללת סולו מאפשרת לימודי תעודה בתחום העיצוב הגרפי וכל זה דרך קורסים אונליין בצורה מקוונת. הלימודים מתבצעים רוב שעות היום ומאפשרים למורה לעבוד אתכם אחד על אחד בצורה פרטית ואישית על התוכנות הגרפיות. בית הספר מספק לכם תוכנת חיבור בין מחשבים שמאפשרת למורה להזיז לכם את העכבר בתוכנה הגרפית, השיחה בין המורה לסטודנט מתבצעת בדיוק כמו שתוכנת הסקייפ עובדת עם מיקרופון ואזניות או לסירוגין בשיחה טלפונית.

הלימודים מהבית

הלימודים הם פעם בשבוע אחד על אחד למשך מספר שעות, תוכלו ללמוד לתיק עבודות מנצח שיאפשר לכם להתקבל לעבודות בהייטק או לסירוגין לעבוד כפרילנסרים, במהלך השיעור המורה יסביר לכם נושאים מסוימים ולאחר ההסבר אתם תצטרכו ולתרגל את החומר כדי להראות שאתם יודעים את מה שנלמד. לכל אורך הלימודים תקבלו שיעורי בית ותרגילים כדי לחזק את יכולות העיצוב בתוכנות הגרפיות. לתיק עבודות יש דגש מאוד חשוב בלימודים היות וזה הדבר היחידי שיפתח לכם דלתות. אומנם תקבלו תעודה בסוף הלימודים אבל מה שבאמת יפתח לכם דלתות זה איך אתם מעצבים גרפיקה ועיצוב בצורה נכונה. תוכלו ליצור איתנו קשר עוד היום ולשוחח עם המורים שלנו על מגוון מסלולי הלימוד בעיצוב גרפי ותקשורת חזותית אונליין.

 

2019-09-05T10:00:05+03:00