ציוד משרדי שכל מעצב גרפי צריך לעצמו

//ציוד משרדי שכל מעצב גרפי צריך לעצמו

העיצוב הגרפי הינו עולם שלם של הזדמנויות ואפשרויות המצפות למעוניינים להתפתח בתחום. אין ספק כי ענף העיצוב הגרפי הינו בין התחומים היותר דינאמיים ומרתקים, המעניקים סיפוק והנאה לעוסקים בהם. כל מעצב גרפי העובד באופן עצמאי, אחראי על גיבוש קהל לקוחות משלו ותחומי עיסוק מרכזיים. מאחר ועולם העיצוב הגרפי הינו עצום, חשוב להתמקד בכמה תחומים ספציפיים על מנת להתמחות בהם. ככל שצוברים יותר תחומים בהם ההתמחות היא ברמה מקצועית, יכול המעצב הגרפי להציע את שירותיו בתחומים נוספים.להגיע להישגים בתוך זמן קצר

  • למעשה, כל מעצב גרפי בהכשרתו יכול להגיע להישגים נאים ביותר בתוך זמן קצר. בשל הביקוש הגבוה למעצבים גרפיים בשנים האחרונות ניתן לבנות קריירה מרשימה באמצעות רכישת הכלים המתאימים לעיצוב. כדי להצליח בתחום נדרש ציוד משרדי המתאים בהיקף מלא. אמנם לא כל הפריטים למשרד של המעצב הגרפי הינם חיוניים אולם רובם חשובים ביותר לפעילות השוטפת של המעצב. הצלחתו של המעצב הגרפי תלויה רבות באיכות הציוד שהוא מחזיק.

מדפסת וסורק

הציוד הראשוני ההכרחי בגרפיקה

מעצב מתחיל יכול לאבזר את עצמו בחפצים ההכרחיים הראשוניים ולהמשיך משם עם הזמן. חשוב ביותר להחזיק מחשב מתאים לעיצוב הכולל תוכנות שונות הנמצאות כיום בשימוש ופונטים מרכזיים. החשוב ביותר הוא לרכוש מחשב איכותי ואמין. המחשב מהווה את הפלטפורמה לעבודתו של המעצב הגרפי ואילו בהתחשב בעובדה שכיום העיצוב הגרפי נשלט על ידי מערכות מקינטוש, חשוב לשקול בכובד ראש באיזו פלטפורמה תבחרו לעבוד.
מחשב פי סי הוא אומנם זול יותר בעלויותיו הראשוניות אולם מחשב של מקינטוש ישרת אתכם למשך שנים רבות יותר ויעניק לכם כלים יותר אינטואיטיביים לשימוש יומיומי. מחשבי פי סי אמנם זולים יותר מאשר מחשבי מקינטוש אולם מאידך הם יעילים לזמן קצר יותר. לפיכך חשוב לקחת בחשבון גם את אורך החיים של המחשב בטרם רכישתו. גם מבחינת תוכנות  העיצוב עצמן, למקינטוש יש יתרון משמעותי על פני הפי סי. ניכר כי מקינטוש בנויה טוב יותר לעיצוב. מוצרים רבים הנרכשים עבור המחשב כוללים יציאת FireWire בלבד ושוב מקנים יתרון משמעותי למקינטוש.

מאמרים חשובים לקריאה בתחום העיצוב הגרפי

מדפסת וסורק

במקביל לשימוש במחשב איכותי חשוב לגבות את הציוד הבסיסי בציוד היקפי. כל מעצב גרפי זקוק למדפסת איכותית. חשוב כי המדפסת תהיה בעלת כרטיס רשת ומצוידת בשפת פוסטסקריפט להדפסת תמונות. כמו כן חשוב כי כל משרד עיצוב גרפי יחזיק בסורק שולחני איכותי ברמה גבוהה. אמנם לא מדובר בסורקים מקצועיים מבחינת האיכות אולם יש באלו אפשרות אדירה לעבודות איכותיות.

2019-08-08T18:39:35+03:00