קורס תקשורת חזותית מזורז זריז דוגמאות למיומנויות שמעצבי דיגיטל לומדים

קורס תקשורת חזותית מזורז זריז דוגמאות למיומנויות שמעצבי דיגיטל לומדים

תוכן עניינים הצג

רוצים ללמוד תקשורת חזותית ועיצוב גרפי בצורה מהירה וזריזה? אתם במקום הנכון! הכתבה המפורטת ביותר של כל מעצב גרפי מתחיל צריך לדעת! כל מי שעובד במדיה בבניית אתר מאוד מבוקש בתעשייה. סגנון העבודות של מעצבי דיגיטל השתנו בשנים האחרונות ולכל מי שיש מומחיות בבניית אתר אינטרנט או בהבנה של מה זה חוויית משתמש UI UX בהחלט יהנה מהזדמנויות גדולות כדי להשתלב בעולם הטכנולוגיה מתקדמות וכמובן לפתוח דלת גופים עסקיים פרטיים. מי מכין את כל אתרי האינטרנט שאנחנו נחשפים אליהם מידי יום? מי אחראי על עיצוב האפליקציות שנמצאות בשימוש שלנו? מי מכין את כל הבאנרים השיווקיים שאנחנו רואים ברשתות המפורסמות כמו פייסבוק ואינסטגרם? כמובן התשובה היא מעצבי מותג גרפיקה ועיצוב רב תחומי, הצגנו שיעורי אדובי והמורים השקיעו שעות רבות כדי להציג לכם את כל שיעורי המיתוג בצורה הכי גבוהה שיכולה להיות.

דוגמאות למיומנויות שמעצבי דיגיטל לומדים במהלך הקורסים.

במידעון הבא הכנו במיוחד בשבילכם דוגמאות נוספות שמציגות מה מעצבי דיגיטל עושים במקומות תעסוקה וכיצד הם עוזרים למותגים לקדם את כל המטרות השיווקיות שלהם בפלטפורמות דיגיטליות. הצגנו תכנון גרפי עם אפליקציות בניית אתרים כמו וורדפרס או בעבודה עם תוכנת XD ובמקביל את סגנון המניפולציות גרפיות השיש באפליקציות אדובי שהם פוטושופ אילוסטרייטור ואינדיזיין. אם אתם מחפשים תחום שישלב אתכם עם הזדמנות לקריירה מקצועית בטכנולוגיה מתקדמות עם אפשרות למשרה מהבית אין ספק שעמוד זה יענה לכם על המון לבטים.

הזדמנויות המשרות בקריירה.

הזדמנויות התעסוקתיות בקריירה הם עצומות מאוד למעצבי דיגיטל מתחילים. במקביל כל עולם השיווק הדיגיטלי והפרסום לגופים עסקיים במיוחד בתקופת הקורונה קיבל תאוצה רבה וגופים עסקיים רבים הבינו שאם הם לא יהיו באינטרנט הם לא יוכלו לשרוד. מעצבי דיגיטל מעצבים את כל הקשת העיצובית שתאגידים או גופים עסקיים קטנים היום צריכים ולכן הביקוש בשוק זה הוא עצום מאוד. נוכל לראות מעצבי דיגיטל שמתמזגים במשרה משותפת בחברות טכנולוגיה מתקדמות ועובדים עם מפתח קודן אפליקציה/ מהנדסי מחשבים או לסירוגין בעולם ההדפסה הרב-תחומי לעיצוב תוכן לאריזות. שוק זה הוא רחב מאוד וכבר בתקופת הקורסים אתם תלמדו מהו הנושא הכי קרוב אליכם. בתקופת הקורסים אתם תלמדו תכנים רבים ורק תוך כדי לראות מה המטרה בעיצוב הדיגיטלי שאתם רוצים להגיע אליה בשוק.

המיומנויות בעיצוב גרפי שמתמחים לעיצוב צריכים לדעת ב2022.

בעוד שהאפליקציות הגרפיות משתנות מידי שנה ותאגיד אדובי החברה הבלעדית שאיתה מעצבי דיגיטל משווקים לתעשייה וככל שעובר הזמן תאגיד אדובי גורמת לעבודה בסגנון עיצוב מהיר באפליקציות שלה. כל סגנון עבודה האסתטיקה והבנייה הפונקציונאלית באתר אינטרנט תהייה באנר שיווקי נעשה על ידי מעצבי דיגיטל שלמדו בצורה מעמיקה איך לקשר בין קהל המטרה שזה קהל היעד. מומחי עיצוב ובניית עיצוב אתרים וגרפיקה הם אלה שקובעים את כל הצבעוניות ואת השפה הגרפית הרבה כדי להציג את המודעה ואת המותג בצורה הכי אמינה שיכולה להיות. מקצוע זה מתחבר למשרה מהבית ומרבית העובדים בתחום מעדיפים בסיום ההכשרה לפתוח סטודיו פרטי ואישי כדי לספק שירותי שיווק ומיתוג לגופים עסקיים בצורה פרטנית.

למה יש מחסור עצום בכוח אדם בשוק העיצוב בהייטק?

שוק העיצוב הגרפי ובניית עיצוב אתרים התעדכן בשנים האחרונות כי תפקיד המעצב גרפי ומעצב אתרי אינטרנט התאחדו לתפקיד אחד. היום לקוחות וגם חברות וארגונים רוצים שמעצב ייגע בכל הפלטפורמות הדיגיטליות במקום לעבוד עם שני עסקים שונים הם מעדיפים שמעצב גרפי ישלוט בכל הקשת הפרסומית שלקוחות צריכים. צורת העיצוב של מעצבי דיגיטל השתנתה וכיום הם צריכים להבין ברמה מקצועית מאוד את עולם בניית אתר ובמקביל להכין אפליקציות ומודלים תעסוקתיים לעבודה גופים עסקיים.

מה לומדים מעצבי דיגיטל מתחילים?

במסלול קורסים הראשון בשוק כדי לעסוק בתחומי עיצוב גרפי המתמחים לעיצוב לומדים מהי השפה העיצובית כדי לקשר בין המותג והלקוחות. במסגרת הקורסים אתם תלמדו על גמישות וויזואלית עיצובית ולתת מענה גם לחברות היי-טק גדולות שצריכים מעצבי דיגיטל לבניית ויזואלים לעיצוב אפליקציות למוצרי פיתוח שחברות טכנולוגיה מתקדמות מפתחות. סגנונות אלו לא היו קיימים בעבר ולכן את ההשתלבות המסיבית במתן יעוץ טכני לבניית עיצובים לכל השווקים יחדיו.

השפה העיצובית הנלמדת.

השפה העיצובית כוללת מיומנויות חיוניות ליצירת תוכן וויזואלי ומעבר של תכנים על ידי עיצוב מסרים שיווקיים באמצעות אפליקציות גרפיקה של תאגיד אדובי. במקביל לומדים את כל הקשר הנסיבתי בין הבנה של מהות צבע ואיך להתאים אותו למודל למותג נכון. בכדי לשפר את הנוכחות הדיגיטלית של גופים עסקיים ברשתות התאגידיות המתמחים לעיצוב לומדים מהי תורת הצבעים ומה הפילוסופיה שעומדת מאחורי כל צבע וצבע.

השפה הויזואלית ליצירת מסרים מכירתיים חזותיים.

הקורסים כוללים את כל התחום של טיפוגרפיה והבנת הקונספטואלית כדי לגרום למותג להיכנס ישירות ללב של הצופה כדי שיקבל את כל הפרסום הדיגיטלי בצורה הכי נכונה שיכולה להיות. למעצבי דיגיטל יש אחריות מאוד גדולה כי הם אלה שמייצגים את המותגים והמוצרים בכל מדייה פרסומית אפשרית.  היום במדיות השונות הגולשים או המבקרים של כל האתרים חכמים מאוד מה שגורם לכך שאם האתר אינטרנט או המודעה לא יהיו עם טכניקות שיווקיות נכונות הם לא יוכלו להשתלב באף מדייה שיווקית. כל אסטרטגיה של פרסום ושיווק גופים עסקיים תמיד מעורבת בטכניקות של השפה העיצובית כדי להבין לעומק מה המותג רוצה להראות בתעשייה. כל הסטנדרטים התעשייתיים בהמחשה ויזואלית מקבל מקום מאוד חשוב בעברה של טיפוגרפיה ותמונות כדי להעביר את המסרים השיווקיים ברמה הכי נכונה.

השימוש באפליקציות אדובי עיצוב.

אפליקציות העיצוב הגרפי הם הכלים היחידים שמעצבי דיגיטל עובדים שהם פוטושופ ואילוסטרייטור. במסלול קורסים מעצבי דיגיטל. האפליקציות בסופו של דבר הם רק כלי העיצוב ולכן המעצב הגרפי הוא זה שצריך ליצור את כל האסתטיקה השיווקית ליצירת אסטרטגיות פרסום על פי מודלים שהמותג צריך להיות מותאם להם. במהלך ההשכלה העיצובית אתם בונים תיק דוגמאות שם אתם מראים את כל היכולות שלך והכישרון העיצובי שאיתו אתה צריך להתמודד בסיום הקורסים. כל האפליקציות דורשות תרגול רב כדי לפתח את כל ההבנה העיצובית וליצור מראה מקצועי לאתר אינטרנט ואפליקציות ובמקביל להכין הודעות שיווקיות שנמצאים בבלוגים כי הם אלה שמעבירים בסופו של דבר את הגולשים לאתר האינטרנט.

איך ללמוד מהבית עיצוב אתר אינטרנט אונליין?

קורסים אונליין דרך האינטרנט יכולים להתקיים בקצב שלך בזמנך הפנוי מה שמגדיל את כל החיסכון ושמירה של שגרת חיים רגילה. במהלך השיעור המורה רואה את המסך שלך דרך חיבור של מערכת זום או כל תוכנת חיבור אחרת. במהלך ההדרכה יש הסברים מקצועיים עם מורה פרטי שמדבר איתך בלייב. אנו מלמדים בשיטה אינטרנטית כבר מעל 15 שנה ומלמדים מתמחים לעיצוב לאפליקציות עיצוב גרפי ובניית עיצוב אתרים במקביל אחראים על תיק עבודות מקצועי שתבנה לקבלה לעבודה.

איך מתקיים שיעור בתקשורת חזותית ואתרי אינטרנט אונליין?

הדרכה אונליין מתקיימת דרך חיבור בין מחשבים והמורה יכול להוריד את המסך של המתמחה במהלך ההדרכה. אם יש תוכן בשיעור שהוא לא ברור המורה לא יכול להמשיך לתכנים חדשים עד שהסטודנט מבין את כל התוכן החדש הנלמד. אם לדוגמא מורה מסביר איך לעצב אפליקציה ולהכניס לתוך האפליקציה גרפיקות שנעשו באפליקציות גרפיות כמו פוטושופ ואילוסטרייטור לדוגמה, לאחר ההסבר הסטודנט צריך להראות למורה שבאמת הוא מבין איך להשתמש בכל התוכן שנלמד. בסיום כל הדרכה מתקבלים שיעורי בית ועבודות כדי לחזור על כל החומר הנלמד במטרה לפתח לסטודנט את היצירתיות והחשיבה על עולם העיצוב הגרפי.

איך המכללה יכולה לעזור לך למצוא את המשרה הראשונה שלך בעולם העיצוב הגרפי?

זה לא משנה כמה אתם מעצבי דיגיטל טובים או איזה תעודה יש לכם מה שחשוב שתיק הדוגמאות שלך ידבר על הרמה המקצועית הגבוהה שאתם מצליחים לעשות בתקופת הקורסים. למכללה יש קבוצה מדהימה מעל תשע עשרה וחצי אלף חברות טכנולוגיה מתקדמות ומשרדי פרסום שמחפשים אותך המעצב הגרפי המתחיל "מעצב אפליקציות" כדי להשתלב עם סטארטאפים וארגוני היי-טק. כבר בתקופת הקורסים המורים יחברו אתכם לקבוצה זו ויאפשרו לכם למצוא את הלקוחות הראשונים שלכם. מידי יום מתפרסמים עשרות מודעות דרושים למעצבי דיגיטל מתחילים כי חברות הטכנולוגיה מתקדמות מעדיפות לעבוד עם מעצבים שסיימו כרגע קורסים כי הם מגיעים עם חומר מעודכן וטרנדים שעוד לא נראו.

מה לומדים בלימודי בניית אתרים וחוויית משתמש UI UX?

בניית אתרים וחוויית משתמש בשוק שנכנס בשנים האחרונות בתאוצה מאוד גדולה. אי אפשר ללמוד נישה זו זה אם הסטודנטים לא מגיעים עם ידע קודם של עיצוב גרפי. המתמחים לומדים את כל השפה העיצובית שכוללת איך לעצב אתר אינטרנט לפי חוקי החווית משתמש שמנוע חיפוש גוגל מכתיב. לימודי בניית אתרים הכוללים את המערכות של וורדפרס בניית דפי אינטרנט ובמקביל שימוש באלמנטור לבניית חוויית משתמש. שילוב של השפה העיצובית במקביל עיצוב ופיתוח של אתר אינטרנט בהחלט מקדמים את כל שירותי העיצוב שמעצב גרפי צריך כדי לגרום לאתר להראות ביצירת חשיבה מקצועית. המעצבים הגרפיים בונים את כל הבסיס של אתר האינטרנט והם אלה שאחראים איך המותגים והחברות נראות בתוך מנוע החיפוש גוגל שנחשב לאחד המרכזיים ביותר להעברת מידע בעולם ובמדינת ישראל.

בניית אפליקציות 2022.

בניית אפליקציות דיי חדש ועד לא מזמן היה שייך אך ורק לחברות ההיי-טק. כתוצאה מהשינויים המסיבים בשנים האחרונות מעצבי דיגיטל הם אלה שלומדים את כל מערכת ההעיצוב של תוכנת XD. תוכנת XD מגיעה מבית תאגיד אדובי שהכניסה את הפלטפורמה כדי לתת למעצבי דיגיטל אפשרויות עיצוב נוספות. כתוצאה מכך שיתוף הפעולה בין חברות טכנולוגיה מתקדמות למעצבי דיגיטל הוא יותר רציף. מעצבי דיגיטל הם אלה שמכינים את כל הפלטפורמה האינטרנטית לאפליקציה בתוכנת XD ולאחר בניית אפליקציה תוך מתן דגש למראה הויזואלי הנכון מעצבי מותג  שולחים את האפליקציה בסיום למפתח אפליקציה או מקודד מחשבים כדי שיתאימו את כל היוזמות העיצוביות בפלטפורמות מעוצבת לאפליקציה או אתר האינטרנט לחנות אונליין להתאמה בגוגל או אפל.

מנוע חיפוש גוגל כמה מילים על.

אתר החיפוש גוגל נחשב לפופולרי ביותר במדינת ישראל היות שרוב הישראלים מקבלים את כל המידע שלהם אך ורק דרך מנוע חיפוש גוגל. כתוצאה מכך כל סגנון של קבלת מידע דרך אתר אינטרנט צריכים להיות דרך חוויית משתמש נכונה UI UX. תפקיד המעצב אתר אינטרנט לדאוג לכל הנראות של האתר בשפה ויזואלית מקצועית תוך שילוב של פרמטרים מקצועיים לחוויית משתמש נעימה ונוחה. אם אין לאתר חוויית משתמש והגולשים לא מקבלים את המידע שלהם בצורה הכי מהירה גוגל יכול לדעת בשניות בודדות שהאתר לא מקצועי ולא רציני וכתוצאה מכך מנוע חיפוש גוגל יעביר אתרים למקומות מאוד אחרונים אם לא יהיה להם חוויית משתמש מספיק  מקצועית. בתקופת הקורסים אתם לומדים את כל הטכניקות המקצועיות איך לקדם אתר אינטרנט בעבודה  בוורדפרס והיא לפלטפורמה ידידותית ביותר שגוגל מאוד מחבב.

יצירת המיתוג הנכון לאתרי האינטרנט.

המתמחים לעיצוב לומדים איך להכניס גרפיקות שמותאמות לחוויית משתמש שנעשו באפליקציות פוטושופ ואילוסטרייטור ובמקביל להכין ספרים דיגיטליים כדי שיכנס לאתר. יוזמות שיווקיות הפוטנציאליות של כל פרסום בתוך אתר אינטרנט זה מה שגורם לאתר להיות פופולארי. במידה וגולשים ומבקרים מוצאים את האתר מעניין אין ספק שימליצו עליו בכל פלטפורמה אפשרית. תחום השיווק אתר האינטרנט הוא שוק שכל עסק היום מוצא בו פלטפורמה מדהימה כדי להגביר את כל השיווק המכירתי שמעביר נאמנות ללקוחות. האתרים חייבים לכלול את השפה העיצובית כי זה מה שמצמצם את העלויות בשיווק. כשכל העולם נמצא באינטרנט ודורש מידע   כל הפלטפורמות הדיגיטליות שיהיו חשובות  לא רק באתר האינטרנט ואפליקציות אין ספק שהידע של המעצב הגרפי חשוב מאוד כדי להעביר את כל הטכניקות והכלים כדי שהאתר או האפליקציה יראו בצורה משכנעת.

יסודות העיצוב ושימוש בכלים.

כשלומדים את יסודות עולם העיצוב הגרפי בכלים גרפיים שונים של תאגיד אדובי אין ספק שכבר בתקופת הקורסים המתמחים לעיצוב לומדים כיצד מבקרים חושבים את כל עולם חוויית המשתמש. תאגיד אדובי מעדכנת כל הזמן בתכנים חדשים כדי לגרום למתמחים לעיצוב ולמעצבים הגרפיים בעולם לעבוד בצורה מקצועית. עלות השימוש באפליקציות אדובי הוא 70 שח בחודש ולאחר שנה מעצבי דיגיטל בעולם צריכים לשלם 100 שח לתאגיד אדובי כדי להמשיך להיות מעודכנים בכל הפלטפורמות הדיגיטליות החדשות.

תיק דוגמאות של מעצבי דיגיטל.

תיק עבודות של מעצבי דיגיטל הוא הדבר החשוב ביותר במסלול לימודי תקשורת חזותית. אי אפשר ללמוד תקשורת חזותית או בניית אתר אינטרנט ועיצוב גרפי אם המתמחים לעיצוב לא מגיעים עם רקע בעולם העיצוב ולכן כדי ללמוד את עולם התקשורת החזותית אתם יכולים להתחיל גם אצלנו מסלול הכשרה של קורסים למעצבי דיגיטל מתחילים. תיק דוגמאות זה הדבר החשוב ביותר שמעצבי דיגיטל צריכים להתמודד איתו כי אך ורק באמצעות תיק דוגמאות הם יכולים להתחבר ליתרונות הפוטנציאלים בפרסום העבודות ללקוחות ומעסיקים שיבחרו לעבוד איתם.

איך ארגונים מסתכלים על תיק דוגמאות?

כל מי שיבחר לעבוד איתכם כיום לא מתרשם מתעודות או מתואר ראשון או תואר שני שאתם מביאים איתכם. עסקים רוצים לראות את כל היתרונות הפוטנציאלים של עבודות פרסום שעשיתם או לסירוגין בניית אתרים יפים במסלול תקשורת חזותית. אך ורק דרך תיק דוגמאות אפשר לדעת את הטכניקות השיווק הקונבנציונאליות שמעצבים יכולים לעשות באמצעות מניפולציות שיווקיות באפליקציות גרפיקה בתאגיד אדובי. אם תיק דוגמאות  מכיל סגנונות וטכניקות חדשות שעוד לא נראו אין ספק שתוכל להתקבל לכל מסלול משרה.
לכל אורך הקורסים המורים יעזרו לכם לבנות תיק עבודות כדי להראות הטכניקות על ידי שימוש בכלים מקצועיים שהם אפליקציות הגרפיקה ובניית עיצוב אתרים במקביל את כל שילוב חוקי העיצוב הרב תחומי החדשים.

השכר בשוק העיצוב הגרפי.

בוגר מסלול מדייה פרסומית תקשורת חזותית עיצוב גרפי רב תחומי יכולים להתחיל בעולם הגופים עסקיים שכר של 19 אלף שח נטו במידה והם בוחרים לעבוד עם ארגוני פרסום וקידום גופים עסקיים ברשתות התאגידיות ובמדיה האינסופית תצפו לשכר של 15 אלף שח נטו. בעולם ההדפסה השכר הוא 11000 שח נטו ולכן מתמחים במסלול תקשורת חזותית פונים לעולם המולטימדיה השכר שם הרבה יותר גבוהה. רוב הבוגרים בתחום זה בוחרים לעבוד מהבית ולתת שירותי גרפיקה וטכניקות לגופים עסקיים בשיווק ומיתוג או לבנות אתרי אינטרנט מעוצבים בצורה פרטנית ואישית.

תחום עיצוב ובניית אתרי האינטרנט הוא שוק שרק מתפתח

תחום עיצוב ובניית אתרי האינטרנט הוא שוק שרק מתפתח בשנים האחרונות וכיום רוב הבוגרים בעיצוב גרפי לא עובדים בעולם ההדפסה מה שגרם למחסור אדיר בשוק. אם בעבר רוב הבוגרים היו הולכים אך ורק לעצב אריזות או להכין גרפיקות להפקות ספרים והוצאות לאור היום בשוק המצב הוא שיש יותר אפשרויות למשרות לעומת מה שהיה בעבר. הדור של היום מקבל את כל המידע שלו אך ורק דרך אתרי האינטרנט מה שמגביר את הביקוש למעצבי דיגיטל לפרסום במובייל. אנו ממליצים לכם כבר היום לשוחח עם יועצי הקורסים לתקשורת חזותית כדי לבדוק איך גם אתם יכולים ללמוד את השוק המבוקש ביותר מהבית בלימודי תעודה ותיק עבודות. אין ספק שבעמוד זה תמצאו סרטונים רבים שיספרו לכם על המדיה הפרסומית בתקשורת החזותית. שיהיה לכם צפייה נעימה עם המון סרטונים חדשים בדרך..