תנאי קבלה לקורס גרפיקה ממוחשבת

תנאי קבלה לקורס גרפיקה ממוחשבת

קורסי גרפיקה ממוחשבת למקצוענים מי יוצר את כל שלטי החוצות שאנו רואים על בסיס יומי? מי יוצר את כל הציורים והתרשימים שבהם אנו משתמשים כדי להעביר מידע? מי יוצר את כל הפרסומות ברשתות החברתיות בפייסבוק ובאינסטגרם? מי יוצר את האריזה שאנו רואים בפייסבוק? כמובן, מעצבים גרפיים הם המוחות מאחורי כל איור דיגיטלי ודפוס שאתה רואה.
מעצבים גרפיים בימינו נוגעים כמעט בכל מה שקשור לעולם השיווק, ואם תסתכלו היטב, תבחינו שאתם מוקפים בדימויים דיגיטליים ובדיגיטל, שכל זה נוצר בתוכנת עיצוב גרפי של מעצבים גרפיים. למעצבים גרפיים יש את התפקיד מאז שלמדו את התחום הזה במומחיות. מעצבים גרפיים נכנסים לתחום זה באמצעות קורסים ולאחר מכן עובדים בחברות היי-טק כדי ליצור גרפיקה לשיווק ומודעות למוצר.

מה אתה יכול ללמוד דרך ההרצאות?

בעמוד זה הלכנו לעומק לגבי הסביבה הוויזואלית והאופן שבו גרפיקאים משנים אותה באמצעות כלי גרפיקה ממוחשבת ושפת עיצוב. הסגנון להראות לך את המעצב הגרפי שמתחיל להבין מה אתה רוצה בהסבה מקצועית שנקראת תקשורת חזותית וחווית משתמש. תעשיית הגרפיקה זוכה לפופולריות רבה בישראל, במיוחד ברגע זה בו הדיגיטל השתלט על עולם השיווק. שנות הקורונה הסלימו עוד יותר את הצורך בשיווק דיגיטלי
חברות שהתמקדו בקנייה ומכירה פיזית נאלצו להעביר את העסקים שלהן באינטרנט והשינוי הזה מצריך סיוע של מעצבים גרפיים לשיווק מוצרים. ראה את השינוי האדיר של מקומות עבודה ועסקים לסביבת אינטרנט ביתית מקוונת. אם אתם מחפשים שוק לשילוב בעבודה מהבית או במגזר ההייטק, השוק הדיגיטלי הוא ללא ספק השוק הבא לשקול.

מעצבים גרפיים יכולים לקחת קורסים כדי לעזור להם להתקדם בקריירה שלהם

כדי ללמוד את מקצוע העיצוב הגרפי, תחילה עליך להיות בעל מודעות בסיסית לעולם המחשבים וכמובן שליטה בסיסית בשפה האנגלית על מנת לשלוט בתוכנות אדובי כמו אילוסטרייטור, אינדיזיין ופוטושופ. הקורסים מועברים על ידי מורים דוברי עברית, אבל אין ספק שהבנה בסיסית של השפה האנגלית עשויה לעזור לך ללמוד גרפיקה ממוחשבת. במהלך הקורסים תבינו במלואם לאחר כל הכללים הרבים שיינתנו, לשפת העיצוב יש משקל מהותי ביותר לפיתוח היכולות שגרפיקאים שנכנסים לעולם ללא ניסיון. תלמד כיצד לשלב את יקום הצבעים לצורות פילוסופיות מתוחכמות כדי להשיג מגמות עיצוב פופולריות לפי דרישה. השתמש בכלי אינטרנט כדי לשלב את כל שוק האמנות הדיגיטלית לקידום חברות בכל פלטפורמה דיגיטלית שאפשר להעלות על הדעת. תוכניות הגרפיקה של אדובי 2022 הן הכלים העיקריים שלך, ואתה יכול ליצור חזותיים לכל סגנון על ידי לימוד שפת העיצוב.

תוכנת העיצוב הגרפי של אדובי

המומחיות לערבב את כל האמנות האוניברסלית והשיווק של עיצובים שיהיו ברחובות, שלטי חוצות, מגזינים, אתרי אינטרנט ויישומים היא אבן היסוד של כל מעצב גרפי. האחריות הבסיסית של מעצב גרפי, שחייב לבנות את כל המקומות החזותיים לאבחון על ידי צופים, קובעת כיצד הסביבה מפיצה מידע. המסרים חייבים להיות משכנעים, והשינויים בגרסאות הנוכחיות נעשים באמצעות תוכנות גרפיות מבית אדובי Photoshop Illustrator ואינדיזיין, החשובות ביותר בשוק התקשורת החזותית בפרסום לעסקים.

מה המחיר של תוכנת גרפיקה?

אדובי – היוצרת של כל תוכנות הגרפיקה, המשמשות מיליוני אנשים ברחבי העולם, הופכת תוכנות לעיצוב גרפי לנגישות לסטודנטים. כדי להתחיל, עבור לאתר שלהם והורד את כל התוכנה ישירות למחשב האישי שלך. ישנה אפשרות להשתמש בתוכנית בחינם למשך שבוע, ולאחר מכן על הסטודנטים לשלם 70 שקלים לחודש בשאר ימות השנה כדי לקבל את כל העדכונים מאדובי. חברת אדובי נחשבת לחברה היחידה בעולם המספקת למיליוני אנשים אפשרויות עיצוב דיגיטלי מלאות בפוטושופ, אילוסטרייטור ואינדיזיין. יעילות השימוש בתוכנת אדובי, המאפשרת לך לקבל עדכונים אוטומטיים רבים ותומכת בשפה העברית ובמקביל מספקת לך מאגרי תמונות וגופנים גדולים בחינם.

תפקידי גרפיקאים בתחום העיצוב הבינתחומי

תפקידו של מעצב גרפי הוא להבטיח שמניפולציות שיווקיות מועברות באמצעות חזותיים וסמלים. מכיוון שתוכנת גרפיקה היא רק כלי, לכל מי שפשוט מכיר תוכנות גרפיקה אבל לא את השפה העיצובית אין מה להציע לעולם המדיה בתקשורת חזותית ובגרפיקה ממוחשבת. אסטרטגיה אחת המשמשת מעצבים גרפיים כדי לבטא את המסר המשכנע.
אנו נלמד אותך את השימוש בתמונות ובטיפוגרפיה כדי ליצור מסרים חזותיים עם תכונות מושכות את העין. תעשיית הגרפיקה נתפסת כקריירה בינתחומית המחייבת חשיבה יצירתית וטכנולוגיה מודרנית על מנת להפגין יכולות אסתטיות בפרסום על מנת לשפר את הכרת המותג. תלמידי מכללת סולו משתמשים בטיפוגרפיה כדי ללמוד את כל הרעיונות והסודות השונים של עולם השיווק. הסטודנטים מקבלים תיק דוגמאות לאורך כל השיעורים שכן זהו הנושא המשמעותי ביותר איתו יצטרכו להתמודד בסיום הקורסים, מה שיעזור להם להגיע לעבודה בקלות.

תיק עבודות חשוב ביותר עבור עיצוב גרפי

תיק עבודות לדוגמה של גרפיקה ממוחשבת נחשב לאחד הדברים המשמעותיים ביותר שעמם מעצבים גרפיים צריכים להתמודד עם סיום קורסי עיצוב גרפי או תקשורת חזותית. כל מקום שאליו מגיעים סטודנטים כדי להתקבל לכוח העבודה רוצה לראות כיצד אנשים שיוצרים היבט ויזואלי אטרקטיבי מספקים תקשורת מוצלחת בסביבה גרפית. לקוחות שיעסיקו אותך יוכלו לדעת אם אתה מעצב גרפי מקצועי או חובב תוך שניות, לכן עליך להדגיש זאת לאורך כל הקורסים ולספק תיק עבודות מקצועי. כיום החשיבה העיצובית בתיק היא שפותחת דלתות למשרות הייטק או לחברות פרסום, לא הכישורים או התארים.

עבודה בענפי הפרסום והשיווק

היותו מעצב גרפי מאפשר לעסק  הפרטי לפרסם בתשלום או ללא תשלום באמצעות הכלים השונים הנגישים לבעלי חברות ברשתות החברתיות, כך שיש כיום יותר אפשרויות ממה שהיו בעבר. התקשורת העיצובית בין חברות לקהלי יעד מתנהלת כולה באמצעות תמונות עד להפיכתם לצרכנים. יש לספק את המידע העדכני ביותר לקהל יעד. במהלך השיעורים, התלמידים לומדים כיצד ליצור שפה ויזואלית עקבית שניתן להשתמש בה בכל הפלטפורמות בהן מעצבים גרפיים צריכים להשתמש בעבודותיהם.

מה צריך כדי להצליח ולגלות את המשמעות של העולם הגרפי.

עליך לפנות זמן לאורך השיעורים לפיתוח כל המוח היצירתי שלך. תצטרך לדעת איך לנהל את הזמן שלך ולקבוע כמה זמן אתה מתכוון להקדיש לתיק הדוגמאות שלך. מעסיקים או לקוחות ללא ספק יסתכלו על תיק העבודות שלכם כדי לראות האם אתם מחקים עבודות של מעצבים גרפיים אחרים או כיצד אתם משדרים את השיחה הוויזואלית המלאה תוך שימת דגש על הקונספטואליות הנלמדת בתיק העבודות. חברות ואנשים רוצים לראות את הכישרונות שלך וכן הלאה כדי שתלמד איך ללטש את היכולות שלך ברמה גבוהה ולבנות את המוח היצירתי שלך. מתוך הבנה מהו מותג, אין ספק שתצליחו להתאים לכל סגנון עבודה עיצובי בתחום העיצוב הגרפי כתוצאה מכך.

מה מבצעים מעצבים גרפיים עבור משרדי פרסום בחברות הייטק?

מעצבים גרפיים משתפים פעולה עם מפתחים ומתכנתים כדי ליצור יצירת אמנות חזותית לשפת העיצוב השלמה. השתמשו בכלי הגרפיקה הממוחשבת שלמדתם תוך כדי יישום שפת העיצוב ועבודה עם מפתח תוכנה או חברת הייטק תחרותית במיוחד, וכל מוצר שפותח על ידי חברות הייטק מחייב את כל מי שעוסק באמנות דיגיטלית לספק את שפות העיצוב באיש מקצוע כך שהמוצרים של חברות ההייטק יהיו אמינים. חברות ההייטק ממהרות כל הזמן לחזר אחר שירותיו היצירתיים של כל מעצב גרפי, למרות המחסור בשוק.

איך אני יכול ללמוד באינטרנט באמצעות זום?

עידן הקורונה היה אחד התקופות הקשות בהיסטוריה, וכתוצאה מכך, ארגונים שלמים נאלצו להגר לסביבה מקוונת כדי להישאר תחרותיים בשוק העבודה. מכללות וחברות החלו להשתמש במערכות למידה זום כדי לחנך לתארים מתקדמים ותואר שני, בעוד תאגידים שלמים החלו להעביר את מערכת ישיבות הצוות המלאה אך ורק באמצעות מסכים מחוברים. במשך למעלה מ-15 שנים, אנו מלמדים גישה זו באופן מקוון אחד לאחד באופן ייחודי ואישי, ומספקים לסטודנטים את המתקן ללמוד בקצב שלהם דרך מכללת סולו.

איך לומדים את שוק האמנות הדיגיטלית ואת עיצוב שיווק המדיה הביתית?

כתוצאה מהקשר העיצובי בין העסק לצרכנים, הלומד עשוי להתאמן בשידור חי ולשמוע את המדריך באמצעות מיקרופון, אוזניות או טלפון. במהלך השיעור, תגלו מיומנויות יצירתיות וכן סקירה כללית של תוכנית הגרפיקה של אדובי. בסיומו של כל קורס ניתנים שיעורי בית ומשימות לתלמידים על מנת לסייע להם לשפר את מיומנויות החשיבה היצירתית והעיצוב שלהם.

בקורס עיצוב פרטני אתה המוקד.

לימוד מקוון אחד על אחד ואישי הוא המרכז שעוזר לך לשפר את הכישרונות שלך באמנות חזותית מהר יותר. אם יש נושאים לא ברורים בכיתה, המדריך לא יכול לעבור לנושאים אחרים אם נושא הלימוד אינו מתיישב עם התלמיד במהלך המפגש. בעקבות ההסבר של התלמיד מתבצע תרגול ועל התלמיד המתחיל להוכיח למדריך שהוא באמת מבין את כל ההליך בגלל הנלמד. שיעורי בית ומשימות נשלחות בתום כל שיעור מקוון, והעזרה ניתנת לא רק בשיעור עצמו, אלא התלמיד רשאי ליצור קשר עם המדריך במהלך כל השבוע ולקבל תשובה או הערה על כל נושא שניתן להעלות על הדעת שלמד בשיעור.

איך המכללה עשויה לסייע לך להשיג את העבודה הראשונה שלך?

במהלך השנה יש בבית הספר קבוצה של למעלה מ-19,000 מפעלי היי-טק ומשרדי פרסום המחפשים מעצבים גרפיים מתחילים. אנו עשויים להבחין במאות פרסומות מדי יום כתוצאה מהמחסור העצום במעצבים גרפיים בתעשיות הדפוס וההיי-טק. ארגון זה פועל למעלה מ-12 שנים ותמך וארגן מאות תעסוקות עבור מעצבים גרפיים חדשים. במהלך הקורס, תוכל ליצור אינטראקציה עם קהילה זו ולבנות קשרים עסקיים עם יזמים המחפשים שותפויות סטארט -אפ או עם חברות וארגונים שרוצים מעצבים גרפיים על בסיס יומי.

מדוע יש מחסור עולמי של גרפיקאים?

בעבר, רוב יצירות הגרפיקה הממוחשבת נועדו בעיקר להדפסה של כל פרסומי האמנות החזותית וחברות ההוצאה לאור. השאיפות האישיות והמקצועיות של מעצבים גרפיים היו לעבוד רק בעיתונים או ליצור מגזינים ופריטי אריזה. מעצבים גרפיים מבוקשים מאוד הן בתעשיית הדפוס והן בעולם ההייטק כתוצאה מהכניסה הכוחנית של ההייטק לחברה שלנו בקבלת מידע בעיקר דרך האינטרנט. כתוצאה מהמחסור הקשה, מרבית הבוגרים מעדיפים לעבוד מהבית בתחום זה או להצטרף למפעלי היי-טק. האם מעצבים גרפיים עובדים בתעשיית ההייטק רק בשביל השכר הגבוה? התשובה היא חד משמעית לא; מעצבים גרפיים מוצאים את עצמם בחוד החנית של הטכנולוגיה תוך שהם עובדים במקצוע שתמיד מתפתח בתגובה לתחזיות משתנות. מעצבים גרפיים לא רק נהנים מהשכר הגבוה, אלא גם נהנים מהעבודה! עיצוב גרפי הוא תחום מאוד מהנה ומעניין!

כמה מרוויחים מעצבים גרפיים?

מעצבים גרפיים שסיימו קורס תקשורת חזותית עשויים לצפות להתחיל בשכר של 17,000 ש”ח ובתעריף שעתי של 120 ש”ח. הם רשאים לדרוש שכר של 14,000 ש”ח אם יגישו מועמדות לתפקיד בתחום מפעלי פרסום ושיווק ב- רשתות חברתיות. השכר ההתחלתי בענף הדפוס הוא 11000 ש”ח נטו. ללא ספק, רוב הבוגרים מעדיפים לעבוד ישירות עם חברות שיווק כדי להגביר את פוטנציאל המכירות באמצעות עיצוב גרפי.

סדרת קורסי המשך בתקשורת חזותית

בוגרי גרפיקה ממוחשבת עשויים להשתתף בקורסי תקשורת חזותית כדי לפתח את כל המערכת הדיגיטלית שחברות רוצות היום. קורסי התקשורת החזותית מציעים תפיסה מקצועית ומכרעת כיצד לבנות אתר אינטרנט ולעצב אפליקציות בו זמנית. אי אפשר ללמוד איך לבנות אתר או ליצור אפליקציה אם הסטודנט חסר הניסיון אינו יודע לעצב לוגו או בעל הבנה מקצועית של שפה ויזואלית. השפה החזותית מוטמעת היטב בקורסים לתקשורת חזותית, והיא נובעת מכל היסודות הנלמדים במסלול מתחיל של מעצבים גרפיים.

מה אתה לומד כשאתה לומד תקשורת מדיה חזותית?

למד לעבוד על מערכות הפעלה מתוחכמות כמו וורדפרס בתקשורת חזותית כדי לספק את כל המערכת הדיגיטלית ולפתח קשרים בין הצרכן לחברה באמצעות מערכת ההפעלה גוגל. הוא נחשב לאחד ממקורות המידע החיוניים ביותר, ומדינת ישראל, כמו גם שאר העולם, מקדישים תשומת לב רבה לכל חשיפה באינטרנט.
בנייה ויצירה של אתרים במערכת וורדפרס מאפשרת לסטודנטים ליצור אתר אינטרנט מותאם למנועי חיפוש, שכן גוגל מבינה היטב אתרים המיוצרים במערכת ההפעלה וורדפרס. הורד את התוסף של Elementor כדי לממש את כל הסגנון של חווית המשתמש במלואו. חווית המשתמש היא מרכיב חיוני במסלול הקורסים לתקשורת חזותית, שכן על הסטודנטים לדעת להציע את האתר לגולשים בצורה מקצועית.

לומדים לעבוד על ה-XD של אדובי ומקבלים ידע בעיצוב אפליקציות

התלמידים לומדים לעבוד על ה-XD של אדובי ומקבלים ידע בעיצוב אפליקציות וכן חווית לקוח מבוקשת מאוד במגזר ההייטק והפרסום הדיגיטלי. במהלך הקורסים לתקשורת חזותית, התלמידים יוצרים תיק עבודות לדוגמה בו הם דנים באפליקציות ואתרים שנוצרו במסגרת הקורס. אין ספק ששפת האינטרנט נחשבת לשפה חיונית ביותר, והצורך בשוק הוא עצום, במיוחד בעידן המודרני, כאשר חברות רבות הבינו שלא ניתן היה להציל אותן אם הן לא היו דיגיטליות.
הצורך במעצבים גרפיים ימשיך לעלות מכיוון שארגונים רבים מסתמכים רק על מעצבים גרפיים כדי להתקדם דרך האינטרנט. אין ספק שתקשורת חזותית וחווית לקוח הם המקצוע הבא לבחור אם אתה רוצה להתפתח בקריירה שלך. אתה יכול להתקשר אלינו כבר עכשיו ולשוחח עם יועץ קורס כיצד גם אתה יכול להיות מעצב גרפי מהנוחות של הבית שלך!