עבודה כמעצב זהות מותג. האם זה נחשב לתפקיד מאתגר עלות קורס UI UX

עבודה כמעצב זהות מותג. האם זה נחשב לתפקיד מאתגר? עלות קורס UI UX

האם זה פשוט ללמוד איך לעצב אתר אינטרנט? מה אתה עושה כמעצב זהות מותג? מה צריכים מעצבים חדשים להבין על עולם המודלים בתקשורת חזותית ועל נישת ההייטק? באזור זה יש שפע של שיעורים בחינם. סרוק את העמוד עם סרטונים שיסבירו מהי העיצוב הגרפי ובניית המומחיות ואיך אתה יכול ליצור עיצוב עם יישומים ואתרי אינטרנט.

האמנות הדיגיטלית השלמה ושיווק באינטרנט הן שתיים מהנישות המבוקשות ביותר

אם אתם מחפשים נישה מוצלחת להצטרף, אין ספק שנישת האמנות הדיגיטלית השלמה ושיווק באינטרנט הן שתיים מהנישות המבוקשות ביותר בתעשיות ההייטק והמיתוג. באתר זה נוכל למצוא מדריכים רבים ומעולים שיסבירו לכם כיצד מתבצע מודל העברת מידע בערוצים כמו גוגל. עלות קורסים חווית משתמש לרוב מתחילים ב8000 ש"ח ויכולים להגיע לשכר עצום אם אתם לא מעצבים גרפיים בתחום, אי אפשר ללמוד תחום זה ללא ידע בעיצוב ומיתוג עסקים.

מחובתו של מעצב מותג זה למגר את כל יכולות העיצוב שלמד בנישת האמנות הדיגיטלית ולדחוף אמנותית כל עצה פרסומית שארגון חברה יחפוץ בה. נישת העיצוב הגרפי מבוקשת היום בשוק שכן רק מעצבים גרפיים יכולים לשלוח מידע מכירתי או כל מידע שיעביר מסר חברתי, ולכן גם עמדת העיצוב בנישה. לדיגיטל יש ביקוש רב, במיוחד בתקופת הקורונה, כאשר חברות רבות הבינו שהן לא יוכלו לפעול אלא אם הן דיגיטליות.

אחריות מעצב המותג

אחריות מעצב המותג היא להבין את המשמעות של הגוף העסקי וליישם אותה על חלקי עיצוב ספציפיים. כל אלמנט או תמונה שישמשו בעיצוב ויזואלי יזדקקו לידע מעמיק, למשל לחשוב תחילה כיצד להשיג את היעדים החשובים ביותר של אותו סגנון קונספטואלי בעיצוב, כגון הצגת הגרפיקה המתאימה לאתר או אפליקציה בנויים או לחילופין הכנת באנרים ופרסומות לרשתות חברתיות. ככל שהוויזואלי רוכש מטרה עיצובית והיגיון מאחורי כל מרכיבי העיצוב במודעה או באתר.

תחום הבאנרים השיווקיים בפייסבוק,

כל הבאנרים להם אנו נתונים אנו נועדו לבצע פעילות קוגניטיבית לאחר קבלת מידע מפייסבוק – מטה או בלוגים אחרים. ככל שהמאמר מרתק עם התמונות הקריאייטיב הנכונות, אין ספק שאנשים ילחצו על המודעה וכתוצאה מכך ייחשפו למספר עצום של מבקרים בחנות האינטרנט של אותו גוף תאגידי. מחובתם של מעצבים גרפיים לפתח קמפיין מרתק תוך שימוש בעיצובים שיקבלו את מירב הקליקים, לכן עליהם להשתמש במאות כללים המכוונים ויזואלית באמצעות שפת גרפיקה ממוחשבת והכללים הרבים להשגת מבקרים באמצעות יישומי גרפיקה ממוחשבת.

שינויים גרפיים.

מעצבים גרפיים לומדים כיצד לקחת על עצמם את התפקיד היצירתי ולבצע שינויים במודלים של גרפיקה ממוחשבת תוך שימוש ביישומי אדובי כגון Photoshop, Illustrator ו-InDesign. לכל תוכנה יש מרכיב אסתטי ולכן הוא קיים, ומעצבים גרפיים משתמשים בטיפוגרפיות ובסגנונות גופנים מושכים כדי לשכנע ולהעביר את המסר בצורה הכי רצינית וייחודית שאפשר.

יחד עם זאת, עולם התמונות המעביר מסרים מוכרים או שיווקיים לעולם הפרסום כטכניקה מדהימה להעברת מסר דרמטי ומכירתי, אז לפני שמעצבים גרפיים חושבים על סגנון פרסום, הם מעבירים את כל המשמעות העיצובית על הגוף העסקי וכיצד לקשר את כל תהליך העיצוב לקהל היעד. כל מודל עיצוב נתון למספר סימולציות על מנת לקבוע בדיוק מה קהל היעד צריך לראות בבאנרים. מכיוון שמעצבים גרפיים נושאים באחריות רבה כי הם אלו שקובעים בסופו של דבר מה תהיה המודעה, כל קמפיין או אתר שיווקי יעשו את הפעולה שהגוף העסקי רוצה לקדם כל עוד הם מביאים משמעות למסר של הגוף העסקי עצמו ומה הוא מנסה למכור.

סטודנטים מודרכים באינטרנט?

עידן נגיף הקורונה היה אחת התקופות הקשות בעולם כולו, וכתוצאה מכך, מודל הקורסים המקוונים גדל מאוד. מדינת ישראל ומדינות אחרות קראו לתושביה להישאר בבית, מה שגרם לבתי ספר ואוניברסיטאות, בעוד משרד החינוך בארץ ביקש מהאנשים ללמוד באמצעות מערכות חיבור מרחוק כמו האפליקציה הפופולרית שהוכיחה מועיל עבורם. אנחנו מלמדים מעצבים גרפיים מתחילים עם תשומת לב מרוכזת אחד על אחד תוך שימוש בגישת הלמידה המקוונת כבר למעלה מ-15 שנה, מה שמאפשר להם לשמור על דפוס יומי קבוע. קורס מהבית מספק נוחות מוחלטת, שכן אדם יכול להמשיך להיות עסוק באחריות החיים תוך כדי למידה.

קורסים מעצבים גרפיים מתחילים

שיעורים מקוונים מועברים באמצעות אפליקציה המקשרת למחשבי זום או כל תוכנת חיבור לצגים אחרת שהייתה קיימת קודם לכן לכניסת זום לשוק. במהלך השיעור הפרטי, המורה יכול לצפות במסך התלמיד ולהפעיל את העכבר תוך מתן הסברים מרוכזים נהדרים כיצד לפתח גרפיקה לקידום החברה וכיצד ליצור טקטיקות מודל שיווקי! אותם מעצבים גרפיים חדשים כפופים למספר קווים מנחים.

אם מתעוררים נושא או שאלה במהלך השיעור, המורה עם המעצב החדש באינטרנט יענה על כל שאלה בשידור חי. המורה לא יכול להמשיך לתוכן אחר אלא אם התלמיד הבין במלואו את כל מטרות השיעור. בסיומו של כל קורס ניתנים שיעורי בית ומשימות לסטודנטים על מנת לפתח את כל ערוצי החשיבה היצירתית הדרושים לשיפור תיק העבודות.

האם אנשים ללא מומחיות קודמת בעיצוב גרפי או תקשורת חזותית יכולים ללמוד את העבודה הזו?

אנו יכולים להבטיח לך שכל אחד עם כל רמה של מיומנות בתחום האמנות הדיגיטלית יוכל ללמוד את המומחיות. כל מה שאתה צריך זה הבנה בסיסית של השפה האנגלית ומודעות תפעולית של עולם המחשבים. במהלך הקורסים תודרכו בטכניקות מקוריות לשימוש עם יישומי אדובי תוך כדי למידה להטמיע את כל הכללים הרבים שבהם תודרכו במהלך הקורס, החל מהבנת הצבע והכוח של פילוסופיית הצבע ועד טיפוגרפיה ועד להבנת המשמעות של כל סגנון גופן.

חוקים רבים מסדירים את תחום היצירתיות, שמעצבים גרפיים מתחילים לאמץ בתוכנת גרפיקה ממוחשבת של אדובי על מנת לפתח תיק עבודות לדוגמה. נושא היצירתיות צומח רק באמצעות שיעורי בית והכנת סימולציה שאתה מקבל מהממורים שלך על מנת להעביר את נושא הסימולציות לתיק עבודות לדוגמה.

הקדישו זמן לקורסים.

זמן ההשקעה בקורס הוא בעיה שכל מי שמצטרף לתחום התעסוקה צריך להיות מודע לה מאחר וזמן ההשקעה גבוה ביותר. כדי לתפוס את עולם העיצוב הגרפי תוך שימוש במספר ההנחיות שעולם אדובי מספק, עליך להקדיש זמן משמעותי ללימוד וטכניקות יצירתיות, שכן זהו המסלול היחיד לכל מעצב זהות מותג. לכל משימת עיצוב יש אסטרטגיות ודרכים שונות לעשות זאת, ולכן גרפיקאים מתחילים משתמשים בכל ההנחיות הרבות בשימוש בהוראות של אדובי . התוכניות עמוסות בהנחיות וחובות של מורים. איך לארגן את כל המחשבות שלך וליצור גרפיקה בתוכנה המתאימה. הדרך שבה אתה משתמש בתוכנת גרפיקה ממוחשבת תקבע באיזו מהירות העיצובים שלך מתקדמים בצבע ופועלים באפליקציות.

האם באמת יש צורך בפורטפוליו לדוגמה בתחום העיצוב הגרפי והתקשורת החזותית?

לתעודות ולתארים כבר אין מקום בנישת ההייטק או במשרדי הפרסום. מה שחשוב בנישת האמנות הדיגיטלית, כמו בכל סגנון אחר, הוא סגנון העבודה שמעצב המותג הופך לעיצובים חזותיים. כל עוד אתה נשאר מעודכן, העבודה שלך תהייה מקצועית! תלמדו על הנחיות העיצוב הרבות, ותבחינו בדברים טריים שלא ראיתם בשום מקום אחר. ללא וודאות, כל משרד הייטק ירצה לקבל אתכם באופן אישי.

המטרה של תיק דוגמה זה  לכלול מספר עבודות בדיסציפלינות שונות כדי לעזור לך להשיג את יעדי העיצוב שלך עבורם אתה נרשם לקורסים. תפקידו של בית הספר להציע לך את כל הכישורים הדרושים לך כדי להתמודד עם סיום הקורסים. הדבר היחיד שתצטרכו להתמודד איתו בסיום הקורסים הוא פורטפוליו של דוגמאות כולל סימולציות שונות שעשיתם עבור המגזר הארגוני, החל מעיצוב אפליקציות ועד עיצובים מרתקים של רשתות חברתיות.

עיצוב גרפי הוא יקום של תקשורת חזותית.

שיווק דיגיטלי מומחיות מקיף את כל ההיבטים של שיווק וקידום אתרים, ומעצבים גרפיים חייבים להתמחות במגוון תחומים, כולל התחום המלא של חווית המשתמש. עסקים חייבים ליצור אתר אינטרנט או אפליקציה חלופית למשיכת גולשים ממנוע החיפוש של גוגל כדי להישאר רלוונטיים לדור הבא. כיום, מנוע החיפוש גוגל אחראי ל-95% מהמבקרים הישראלים שנחשפים לפריטים ספציפיים. אתר אינטרנט לגוף עסקי הוא חיוני שכן הרשת החברתית פייסבוק – מטה משדרת גולשים גם באמצעות באנרים שגוף עסקי מציב באתר האינטרנט שלו. מטרת כל אתר אינטרנט היא לאסוף מידע על המוצר והמשרד, וכפועל יוצא מתקיימות פעולות שיווק מקצועיות.

מעצב זהות מותג ומעצב אתרים שהתמזגו לעמדה אחת.

אם שתי העבודות הללו היו בעבר יצירות נפרדות, כתוצאה משיפורים מהותיים שביצעה אדובי ללקוחותיה, שתי העבודות הללו הפכו לעבודה אחת, וכעת רוב הארגונים והלקוחות הפרטיים בוחרים לעצב הכל עם אדם אחד במקום להיות מופרדים לשניים. , כתוצאה מכך בתי ספר עיצוב גרפי מלמדים את כל ההיבטים של פיתוח אתרים ואפליקציות בזרם התקשורת החזותית. בלימוד מסלול תקשורת חזותית למעצבים גרפיים, יתחילו במסלול הקורס הראשון, הדרכה למעצבים גרפיים.

אי אפשר לפתח אתר או אפליקציה אם מעצבים גרפיים טירונים לא מבינים את כל שפת העיצוב הנדרשת בהכשרתם הראשונה לעיצוב גרפי. מעצבים גרפיים מתחילים משתמשים במודל הטיפוגרפיה והצבע המלא תוך מתן עדיפות לחוויית המשתמש תוך יצירת אתר תחת מערכת ההפעלה וורדפרס.  במקביל תלמדו כיצד להשלים את כל המשמעות הארגונית וחווית משתמש מדויקת במערכת ההפעלה Elementor כדי להטמיע בתוך וורדפרס את חווית המשתמש.

גוגל אוהבת את מערכת ההפעלה וורדפרס

גוגל אוהבת את מערכת ההפעלה וורדפרס מאחר וגוגל מבינה אותה לחלוטין, לכן רוב האתרים כיום מקודמים בעמודים המובילים ומעבירים גולשים למותג שנוצרו במערכת ההפעלה וורדפרס מההתחלה. מעצב אתרים מבין את המשמעות של שיטות בניית מנועי חיפוש על מנת לעמוד בכל מפרטי מנועי החיפוש של גוגל לחוויית משתמש. אתרים שלא סיפקו חווית משתמש טובה למרות שהם יודעים היטב את מה שהגולשים נדרשו, לא סביר שיופיעו בעמודים הראשונים. כיום גולשים מנתחים את מראה האתר תוך מספר שניות, וכך בקורסי תקשורת חזותית מובלים אותך כמו שצריך ומסבירים איך אנשים מקיימים אינטראקציה עם אתר אינטרנט והיישומים שלו.

קורסים בעיצוב אפליקציות.

אדובי יצרה בשנים האחרונות תוכנית מדהימה בשם תוכנת XD. בעבר, רק חברות הייטק או ארגוני טכנולוגיה היו אחראים על עיצוב אתרים ואפליקציות; עם זאת, משימה זו הועברה כעת למעצבים גרפיים, שאחראים על סגנון העיצוב הכולל. על מעצב המותג להבין כיצד לפתח אתר ולהתאים אותו לאירוח מתאים תוך שימת דגש על חווית המשתמש וביצועי האתר. התמחות בעיצוב אפליקציות גדלה בפופולריות, במיוחד בתקופת הקורונה, מכיוון שאוכלוסיית הצעירים של היום משיגה את כל הנתונים והמידע שלהם רק מהאינטרנט. לאורך הקורסים, תיצור תיק דוגמה מעמיק כדי להדגים את המומחיות שלך ב-UI UX. ליצירת אפליקציות ואתרי אינטרנט.

כיצד השכלה יכולה לעזור לך לקבל את העבודה הראשונה שלך במקצוע העיצוב הגרפי, גם אם אין לך ניסיון קודם.

במהלך 12 השנים האחרונות, בנה בית הספר רשת של למעלה מ-19,000 משרדי הייטק ומשרדי פרסום אשר ללא ספק יכולים לסייע לך כמעצב. מתחילים לחפש את העבודה הראשונה שלכם, ואם תרצו לעבוד עצמאי, כמעט בוודאות תוכלו לאתר את הלקוחות הראשונים שלכם בקבוצה. קהילה זו סייעה למאות מעצבים גרפיים במציאת הלקוחות הראשונים שלהם, במיוחד אלו מכם שנכנסו לשוק ללא ניסיון קודם במהלך קורסי ההדרכה שלכם! תיכנסו לקבוצה זו כדי לקבל את העבודה הראשונה.

ניסיון הוא לא תמיד יתרון עצום עבור מעצבים גרפיים שכן ארגוני הייטק ומשרדי פרסום מעדיפים להתעסק עם מעצבים גרפיים שסיימו לאחרונה קורסים כי הם מעודכנים במה שהתעשייה דורשת. כל מה שנלמד בבתי הספר מותאם כעת לשוק, ולכן מעצבים גרפיים מגיעים עם ראש פתוח וכושר המצאה. כולנו יודעים שעולם ההיי-טק נחשב לעולם יצירתי במיוחד, ולכן הוא מחפש אנשים עם ראש מטורף שיספקו את הסחורה של חברת ההייטק לתחרות הגדולה.

משכורות עיצוב גרפי הן תחרותיות.

גרפיקאים ממוחשבים בעלי קורס תקשורת חזותית עשויים להרוויח 19,000 ש"ח נטו ללא ניסיון אם יספקו תיק עבודות לדוגמה. הם עשויים להרוויח שכר של 13,000 ₪ אם הם רוצים לעבוד במשרדי פרסום דיגיטליים. המחסור החמור עסקי הדפוס נוצרו כתוצאה מההגירה הגדולה של מעצבים גרפיים למגזר ההייטק, שמשלם הרבה יותר. אין ספק שרוב הבוגרים במגזר העיצוב הגרפי רוצים לעבוד כפרילנסרים לפיתוח אתרים ואפליקציות תוך שיתוף פעולה עם מתכנתים ומפתחים כדי לספק את כל הצד העיצובי לפרויקטים שארגוני הייטק מייצרים.

אחרון חביב. אנו מזמינים אותך לצפות בכל הקורסים של YouTube שפיתחנו רק עבור דף זה כדי לתת לך סקירה רחבה של מה שתלמד. אתה יכול ליצור איתנו קשר עכשיו כדי לשוחח עם מארגני הקורס כיצד גם אתה יכול לבסס מקצוע אישי ומתגמל מהבית על ידי צפייה בשיעורים מקוונים.