טיפים חינם קורס בנייה ועיצוב אתר אונליין באמצעות אלמנטור

//טיפים חינם קורס בנייה ועיצוב אתר אונליין באמצעות אלמנטור

בנייה ועיצוב אתר אונליין באמצעות אלמנטור 2019

כיום שעולם האינטרנט לא עוצר והטכנולוגיה מתפתחת בקצב מהיר ומסחרר אלמנטור נכנסה בחוזקה לעולם עיצוב האתרים. יש שמועות שגוגל מעדיף מאוד אתרים שנעשו באלמנטור ומביא להם  קדימות במנועי חיפוש על ידי כך שהוא מדרג אותם במקומות גבוהים. אתרים רבים שנעשו באלמנטור מדורגים גבוה מאוד מנוע חיפוש בגלל שהם מהירים מאוד בטעינה שלהם אצל הגולשים במחשב או בניידים. בסרטון שהכנו עבורכם הצגנו בקצרה תקציר על הפעלת הממשק ומצגת על תוכנת אלמנטור כדי להראות לכם עד כמה הממשק בהפעלה של התוכנה הזאת לעיצוב אתר הוא קל וידידותי למשתמש.

עיצוב אתרים באלמנטור

עיצוב ובניית אתרים בוורדפרס עם שימוש בתוכנת אלמנטור מאפשר למשתמש ולמעצב האתרים לעבוד בקלות עם אופציות של עיצוב בצורה  מקצועית ביותר. לא סתם אלמנטור נכנסה לעולם בניית אתרים בעצמה כה חזקה מה שמאפשר מיתוג גבוה לאיכות הגימור של האתר בסופו של דבר. שיטת הגרירה של אייקונים או כפתורים ממקומות שונים בעמוד לעיצוב מאפשר עבודה עם חוויית משתמש גבוהה בעת עיצוב האתר ללא ידע בתכנות מה שבדרך כלל צריך כשבונים אתר אינטרנט.

ממשק נוח לעיצוב אתרים – קל וידידותי

את התוסף אנו מכניסים דרך לוח הבקרה של וורדפרס שמאפשר הכנסת פיצ’רים לתוך התוכנה, אלמנטור דומה מאוד לוורדפרס בשיטת העבודה רק הטכניקות הם שונות מאוד. כלומר מי שיודע לעבוד על וורדפרס ימצא את אותה שפת עיצוב של האתר דומה מאוד. כדי להכניס את אלמנטור לתוך וורדפרס עלינו להתקין את וורדפרס תחילה ולאחר מכן להוסיף את אלמנטור כתוסף מובנה לאתר. לאחר שאנחנו מתקינים את הממשק העבודה של וורדפרס משתנה לאלמנטור ברמה בסיסית מאוד של עיצוב מה מאפשר לנו לעצב בסגנון חווייתי למשתמש התוכנה.

אלמנטור מורחב – DRAG & DROP גרסת PRO

לאחר הכנסת התוסף אנחנו נקבל סגנון עבודה של עיצוב מאוד בסיסי באלמנטור. במידה ונרצה את כל ההרחבות של אלמנטור עם אפשרויות עיצוב שונות ומורכבות נצטרך לשלם לחברת אלמנטור חד פעמית תשלום עבור שימוש של מעל 1000 תבניות. מי שמעצב באופן כללי בצורה קבועה מומלץ מאוד שיקנה את הרחבות לשימוש חוזר למכירת עיצובי אתר. התשלום הוא חד פעמי של קרוב ל 200 דולר סכום סמלי מאוד לעומת מה שמקבלים מאלמנטור.

מה זה DRAG & DROP באלמנטור

לבניית אתרים יש סטיגמה שזה מאוד מורכב ומסובך לעצב. אלמנטור מציגה סגנון אחר של עיצוב האתר. Drag and drop שיטה מאוד נוחה לכל מעצב אתרים שיש לו להכין דפי נחיתה, או עיצוב של דפים שונים באתר כלומר כל מה שיצטרך בונה אתרים זה לגרור את הכפתור למקום שהוא צריך או לגרור את התבנית של התמונה מבלי לחשוב איך להכניס את זה בצורה של קוד. Drag and drop היא חוויית משתמש מאוד גבוהה לעיצוב אתרים שגורמת למתכנת ומעצב האתר לגמור במהירות את העבודה. תוכלו לראות בסרטון איך גוררים בדיוק כמו עבודה בתוכנות גרפיות את המיקומים של התפריטים או האייקונים שאמורים להיות באתר

DRAG & DROP באלמנטור

חווית המשתמש בעת עיצוב האתר

נוכל לראות דוגמה מאוד יפה של חוויית משתמש בעת עיצוב ותכנון של אתר. אלמנטור שמה דגש חזק מאוד על חווית המשתמש גם של עיצוב האתר למשתמש וגם לגולשים שהיו באתר בעתיד. חוויית משתמש נהפך לגורם מאוד חשוב כיום בדירוג של אתרים בגוגל. גוגל יודעת הכל והיא מחשבת את זמן השהייה של גולשים בתוך האתר על כך נרחיב בהמשך. פה אנחנו מדברים על שני הכיוונים הכיוון הראשון של בונה אתרים שזה נהפך לחוויה בעבודה ולא מעמסה לתכנות של אתרים, הוא יכול להספיק לבנות הרבה אתרים בפרק זמן מאוד קצר, ומהצד השני אנחנו מדברים על הגולשים שמקבלים אתר חווייתי  ורספונסיבי בכל המדיות האפשריות והמכשירים.

חווית משתמש מבחינת עיצוב

חווית משתמש זה לא רק עד כמה שהאתר שלכם מהיר או שהוא נטען אצל הגולשים, חווית משתמש מדברת על הצבעים באתר, התאמה של האתר לקהל היעד, איך התמונות מוצגות באתר ועוד אינספור פרמטרים שחשובים מאוד לחווית המשתמש. במידה ואין את הצבעים הנכונים של קהל היעד זה מראה על חוסר רצינות לקליעה למטרה שלשמה האתר הזה קיים. לפעמים אתרים לא עובדים ולא עושים את העבודה כמו שצריך מבחינה שיווקית ולכן צריכים לחזור אחורה למצב שבו אופיין האתר מלכתחילה ולפרק את זה לגורמים שונים כגון: קומפוזיציה בהעברת המסרים והיחס לצבעים, אייקונים מניעי פעולה ועוד.

מהירות אתרים כמה מילים על חווית הגלישה

ב2019 היה עדכון מאוד גדול של גוגל שהשפיע על דירוג אתרים בעולם. גוגל שמה דגש על חוויית המשתמש של הגולשים. ברגע שנכנס גולש דרך מנוע החיפוש של גוגל, גוגל יודעת הכל, גוגל סופרת את הזמן של הגולש בתוך האתר ואם הגולש נמצא זמן רב באתר גוגל מבין שאכן האתר רלוונטי למילת החיפוש של הגולש. במידה וגולש נכנס לאתר ויוצא מהר ממנו גוגל מבין שהאתר לא רלוונטי במילת החיפוש והוא מוריד את הדירוגים של אותו אתר. אתרים שהם לא מהירים ולא נטענים מהר אצל הגולשים אזי גולשים יצאו מהר מהאתר וחווית המשתמש נפגעת מה שגורם בצורה ישירה לירידה בדירוגים של האתר. אלמנטור התוכנה מאפשרת לעצב אתרים ברמה מאוד גבוהה ומהירות טעינת האתר שעוצב באלמנטור רץ מאוד מהר במחשבים והמכשירים של הגולשים. זאת אחת העובדות שבונה אתרים לאינטרנט מעדיפים לעצב באלמנטור את האתרים של שנת 2019.

ממה אתר מורכב שגורם לאיטיות בטעינת אתרים

אתר מורכב מהמון פרמטרים עיצוביים שגורמים למחשב לקרוא את הנתונים שבעל האתר מציג. החל מתמונות שיש באתר ועד לטקסטים או קישורים שצריכים להיקרא במהירות אצל הגולשים. מה שאנחנו רואים באתר זה לא מה שקורה מאחורי הקלעים, לכל אתר יש תבנית והתבנית הזאת מורכבת מCSS או נתונים אחרים שחוזרים על עצמם בכל העמודים האלה. ברגע שגולש נכנס לאתר האתר מתחיל לפרק את עצמו לגורמים ועדיפויות כדי לאפשר למחשב לקרוא במהירות את כל התכנים שיש באתר.

עיצוב גרפי – ידע מוקדם יאפשר לך להיות מבוקש בתחום

אחריות מאוד גדולה בעולם עיצוב האתרים במיוחד למי שעוסק במיתוג ופרסום עסקים. מעצבי אתרים צריכים ללמוד כיצד לעצב גרפיקה שמותאמת לחוקי העיצוב הגרפי היום. הידע המוקדם הוא ידע בעיצוב בתוכנות פוטושופ, אילוסטרייטור ואינדיזיין. לקוחות רוצים היום שהמעצב ייתן להם את כל הקשת העיצובית החל מעיצוב ובניית תדמית של העסק, עיצוב לוגו או קטלוג, והכנה של האתר. מסלול תקשורת חזותית הנו מסלול שמשלב את לימודי עיצוב גרפי והמשך לעיצוב ובניית אתרים, מה שמאפשר למעצבים הגרפיים לתת שירותי סטודיו מלאים לדורשים. ככל שיש לכם יותר ידע בעולם העיצוב תוכלו לעצב אתרים שימכרו ויעבדו בצורה שיווקית נכונה לעסקים.

עיצוב גרפי - ידע מוקדם יאפשר לך להיות מבוקש בתחום

תיק עבודות בעיצוב אתרי אינטרנט – עד כמה הוא חשוב בלימודים

תיק העבודות הוא הדבר החשוב ביותר בעולם ההייטק ובעיצוב גרפי. בתיק העבודות רואים באמת עד כמה אתם יודעים לעצב וכיצד אתם יכולים לתרגם רעיונות ופרויקטים בצורה ויזואלית נכונה. בתקשורת חזותית התיק עבודות כולל עיצובים גרפיים שתעשו בתקופת הלימודים ואתרי אינטרנט בנושאים שונים. זה לא משנה מאיפה יש לכם תעודה ועד כמה הבית ספר שלכם יוקרתי, מה שרוצים לראות בהייטק זה אך ורק תכלס מה אתם יודעים לעשות. ככל שיש לכם נושאים שונים של עבודות שונות שעיצבתם תוכלו להראות רצינות ומיומנות בעבודות.

  • את תיק העבודות שלכם תציגו דרך אתר אינטרנט שיקשר לפרויקטים אחרים פלוס הסברים מעשיים על נושאי העיצוב. ברשות המכללה קבוצת פייסבוק אדירה מעל 16000 מעסיקים וחברות שמספקים עבודות כל הזמן לבוגרים בצורת פרילנס או שכירים. המחסור בכוח אדם הוא עצום בגלל שמרבית בוגרי מסלולי עיצוב גרפי פונים לעבודות בענף הפרסום והשיווק ולאו דווקא בתחום בניית האתרים.

תיק עבודות בעיצוב אתרי אינטרנט - עד כמה הוא חשוב בלימודים

ללמוד אונליין מהבית עם מורים פרטיים – עיצוב גרפי ובניית אתרים לאינטרנט

לימודי בניית אתרים ועיצוב גרפי מתקיימים בבית הספר בשיטת קורסים אונליין דרך האינטרנט בצורה מקוונת. בית הספר מספק לסטודנטים תוכנת חיבור שמאפשרת למורה לעבוד על המחשב של הסטודנט בשליטה מרחוק. השיחה מתבצעת דרך המחשב בדיוק כמו של תוכנת סקייפ עובדת או דרך הטלפון. זה לא משנה אם אתם גרים בירושלים, תל אביב או בדרום המורה יוכל לתת לכם שיעורי בניית אתרים אונליין בדיוק כמו שמורה פרטי היה מגיע אליכם עד הבית.

  • לכל אורך הלימודים תבנו תיק עבודות שהוא הדבר החשוב ביותר כדי לעסוק בתחום ההייטק בעיצוב גרפי. המורה במהלך השיעור יסביר לכם על נושא מסוים ובדיוק לאחר הסבר אתם תתרגלו את החומר כדי להראות למורה שאתם מבינים בצורה טובה. לכל אורך הקורס תקבלו מטלות ותרגילים כדי לגרום לכם לעבוד מהר ולפתח את היצירתיות העיצובית שלכם. תוכלו ליצור איתנו קשר עוד היום ולקבל פרטים על עולם עיצוב אתרים ולשוחח עם אחד מיועצי הלימוד שלנו על שיטת לימודים אונליין במכללה.

עיצוב גרפי ובניית אתרים לאינטרנט

2019-08-17T23:51:25+03:00