מחפשים את קבוצת דרושים גרפיקאים בפייסבוק

מחפשים את קבוצת דרושים גרפיקאים בפייסבוק? אתם במקום הנכון! איך אני יכול לפתוח את העסק שלי כפרילנס בעיצוב גרפי?

תוכן עניינים הצג

מקצוע העיצוב הגרפי נחשב לאחד המקצועות המבוקשים ביותר בשנים האחרונות ונוכל לראות שמעצבי זהות מותג רבים משתלבים בתעשיית ההייטק או במשרד שיווק דיגיטלי. הכנו במיוחד בשבילכם בעמוד זה אין ספור טכניקות מדהימות על נישת שוק העיצוב הגרפי שיסבירו לכם כיצד אפשר להקים עסק במקצוע השיווק והדיגיטל על ידי שיווק עסקים תמידי ברשתות החברתיות כמו פייסבוק או אינסטגרם.

מניפולציות עסקיות שמדברות על מדיה בשיווק לעולם העיצוב גרפי

אין ספק שאם אתם אוהבים את מקצוע זה תוכלו להגיע למקומות מאוד גבוהים בתעשייה הישראלית ובכלל בשיווק עסקי. בשיעורים תוכלו לראות מניפולציות עסקיות שמדברות על עיצוב גרפי ביישום תוכנות מדהימות ובמקביל ניתן לכם טיפים מדהימים כיצד לפתוח את העסק הפרטי שלכם מהבית.

למה  תוכנות אדובי למה היא כל כך פופולרית בשוק העסקי?

תוכנות אדובי נחשבת לאחת התוכנות המניפולטיביות ביותר שאפשר לעצב איתה בעצם הכל. נוכל לראות אינספור מודעות ובאנרים ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם על ידי עיצוב של תמונות שמעבירות מסרים מכירתיים או שיווקיים. פוטושופ אלופה בהחלט באפקטים על תמונות בעבודה עם כלים רבים ולכן זה לא משנה כמה תלמדו את התוכנה תמיד תרגישו שאתם לא יודעים אותה מספיק. במהלך ההסבה המקצועית תלמדו לא רק את כלי העבודה בתוכנה אלא גם כלים רבים ליצירת מניפולציות עיצוביות שונות.

התוכנות הנוספות שמעצבי זהות מותג לומדים

התוכנות הנוספות שמעצבי זהות מותג לומדים בשימוש מודלים חוקי העיצוב הגרפי הרבים הם אילוסטרייטור ואינדיזיין שמתחברות נהדר עם תוכנת פוטושופ. תוכנות פוטושופ מרכזית ותוכנה מדהימה לעבודה על תמונות אבל בהחלט אפליקציות אדובי אילוסטרייטור ואינדיזיין משלימות אותה בכל מה שקשור ליצירת מיתוג כמו לוגואים ומיתוג גרפי או להכין ספרים דיגיטליים וחוברות. אין ספק שעם הבנת תוכנת הפוטושופ לאורכה ולרוחבה יהיה לך ברור יותר להבין תוכנות אחרות. תוכנת הפוטושופ אילוסטרייטור שימושיות מאוד בשוק עיצוב אתרים למובייל כי היא מכינה קבצים בעיצוב במשקלים נמוכים מה שחשוב היום בכל אתר או אפליקציה שירוצו ומהר אצל הגולשים במובייל.

איך אפשר ללמוד מהבית דרך האינטרנט את מקצוע עיצוב גרפי אונליין?

מקצוע עיצוב גרפי בישראל נחשב לאחד הענפים המבוקשים ביותר בתעשיית ההיי-טק במיוחד נוכל לראות שבתקופת הקורונה עסקים ותאגידים רבים הבינו שאם הם לא יעברו לפרסום דיגיטל הם לא יוכלו להמשיך ולהתקיים. ראינו את זה על ידי מכללות ובתי ספר שעברו ללמד הרמטית דרך תוכנת זום ועוד אינספור עסקים שקיימו את כל המפגשים שלהם אך ורק דרך אינטרנט אונליין.

אנו מדריכים עיצוב גרפי אונליין בשיטה אינטרנטית כבר מעל 15 שנה בצורה פרטנית ואישית אחד על אחד. המורה יכול לראות את המסך של הסטודנט ולהנחות אותו בצורה פרטית ואישית איך לעצב גרפיקה לשיווק. אם יש נושא שהוא לא ברור המורה יחזור כל שלב עד שהסטודנט יבין את החומר היטב.

במהלך שיעור עיצוב גרפי אונליין הסטודנט מקבל את התשובות בצורה מיידית

במידה והמורה מראה דוגמאות שונות בעיצוב אתרים למובייל או באפליקצית גרפיקה אדובי תמיד עולות שאלות רבות במהלך השיעור והסטודנט מקבל בחזרה תשובות בצורה מיידית. כל היחס ותשומת הלב בשיעור פרטני מופנה אך ורק לסטודנט במתכונת של שיעורים פרטיים אונליין בגרפיקה ממוחשבת. אין ספק שאחד התחומים שמאפשרים לכל מעצב דיגיטל להתקבל למקומות עבודה כמו הייטק זה אך ורק תיק דוגמאות בגלל שזה מה שהלקוחות ועסקים ירצו לראות ממך ברגע שיבחרו לעבוד בשיתוף פעולה.

הסברים חינם ושיעורים ביוטיוב

רוב המעצבים הגרפיים המצליחים כיום במדינת ישראל ובשוק העולמי היו בדיוק כמוך והתחילו דרך הסברים חינם ושיעורים ביוטיוב כדי להבין מה זה בכלל תוכנות אדובי. אין ספק שאם אתה אוהב את תחום האמנות הדיגיטלית תוכל להמשיך לקורסים נוספים לעיצוב במובייל בתקשורת חזותית ועיצוב גרפי שכוללים הבנה מקצועית מה זה עיצוב ובניית אתרים למובייל וכיצד אפשר לפתח למערך שיווק דיגיטלי נכון לעסקים רבים.

למה חשוב תיק דוגמאות מקצועי היום בשוק העסקי?

תיק דוגמאות הדבר היחיד שבאמת יכול להגיד אם אתה מעצב מקצועי או חובב. תיק דוגמאות צריך לכלול דוגמאות רבות שעשית בתקופת הלימודים וגם ניסיונות רבים בעיצוב גרפי. אין ספק שככל שיהיה לך דוגמאות רבות זה באמת יראה שאתה מבין עניין בשוק המיתוג הרב תחומי עיצוב הגרפי.

איך אני יכול להתחיל לעבוד במקצוע גם אם אין לי לקוחות? מאיפה אני משיג את העבודות?

אנחנו כבר עשינו בשבילך יותר ממחצית מהדרך פתחנו קבוצה בפייסבוק מדור דרושים מעצבים גרפיים מתחילים לפני 12 שנה שמאפשרת לכל מעצב גרפיקה בהחלט להתחיל לקבל לקוחות. נוכל לראות בקבוצה הזו את מרבית חברות הייטק וגם משרדי השיווק הגדולים בישראל. נוכל להבטיח לך שבגלל המחסור העצום שיש בכוח אדם מקצועי תוכל למצוא עבודה במהירות במקצוע כמעצב להייטק.

כבר בתקופת ההכשרה המורים שלכם יכניסו אתכם לקבוצה זאת ויסבירו בהרחבה לכם איך להתחיל ליצור קשרים עסקיים. בקבוצת עסקיות תראו אינספור הצעות דוגמאות מידי יום שיאפשרו לכם להתברג אליהם.

תפקיד המעצבים הגרפיים בישראל

תפקיד המעצבים הגרפיים זה להכין מודעות שיווקיות לאונליין ולדאוג לשפה ויזואלית נכונה שתרוץ ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם וגם באתרים ובבלוגים מידע ישראלים שמעבירים מידע לקהל הישראלי.

מה זה חשיבה יצירתית הקשורה לעיצוב גרפי?

במהלך הלימודים הסטודנטים ילמדו כיצד לחשוב ולבצע מניפולציות שונות על גרפיקות ועוד אינספור חוקים רבים אותם הם לומדים במהלך הלימודים להסבה מקצועית. תלמדו מהי תורת הצבעים וכיצד לעצב את התמונה לצבעים חמים או קרים. תבצעו מניפולציות שונות ועוד אין ספור דברים שיכנסו בסופו של דבר לתיק הדוגמאות.

באיזה פקודה עיצובית הכי כדאי להשתמש בתוכנת אדובי

לתוכנת אדובי כלים רבים ולפעמים זה מבלבל באיזה פקודה להשתמש ועוד. בית הספר יעשה לכם סדר בלימודים וילמד אתכם את רזי השוק צעד אחר צעד כיצד לבנות מערך קונספטואלי נכון לכל סגנון של שיווק. החל משימוש בפילטרים במקביל עבודה בשכבות רבות לשקופיות וכיצד לנצל את כל הכלים בתוכנות כדי לבצע מניפולציות שיווקיות לכל מטרה עסקית.

לבצע מסרים חברתיים לשיווק מותגים

תלמדו לבצע מסרים שיווקיים חברתיים והרמונים כדי לבנות קונספט לבנייה ויזואלית נכונה. כיום זה לא מספיק לדעת רק את תוכנות אדובי אלא צריך לדעת חוקים רבים כדי לגרום למודעה להיות טובה ומקצועית.

מבקרים באתר שופטים תוך שניות מודעה שיווקית או אפליקציה

גולשים היום הם מאוד מתוחכמים וגם לקוחות ולכן אנשים שופטים תוך שניות בודדות מודעה שיווקית או האפליקציה לכן מעצב גרפיקה צריך לדאוג שכל התמונות יהיו באיכות מאוד גבוהה החל ממעבר צבעים נכון או שימוש בתמונות לא ברורות מטושטשות. לפעמים עבודה גרפית לא נכונה יכולה לעשות נזק בלתי הפיך למותג.

לאן מקצוע הדיגיטל והפרסום הולך בעתיד?

בתקופת הקורונה ספקים ועסקים רבים סגרו אינספור מקומות בגלל שלא היה להם מערך שיווק דיגיטלי. כיום כל עסק או חברה שרוצה להמשיך ולהתרחב חייב פלטפורמות דיגיטליות רבות בשיווק אונליין. שיווק הוא לא תהליך חד פעמי בכלל, לכן כדי לעבוד במקצוע לפרסום ללקוחות ועסקים ולשווק כל הזמן בכל פלטפורמה אפשרית.

ללמוד את תוכנות אדובי וחוקי העיצוב בצורה פרטנית ואישית

אנו ממליצים למבקרי עמוד זה כבר היום לשוחח עם רכזי המגמה לתקשורת חזותית וללמוד את תוכנות אדובי בצורה פרטנית ואישית אחד על אחד מהבית ללימודי תעודה בעיצוב ותיק דוגמאות עד אז אנחנו מזמינים אתכם לצפות בכל הסרטונים המדהימים שהכנו במיוחד בשבילכם שמסבירים על איך אפשר לשווק עסקים ולהתחבר להייטק באמצעות תמונות וקווים ומניפולציות שיווקיות עם עיצובים שיהיה לכם צפייה נעימה.