אילוסטריטור אופנה תוכנה לעיצוב בגדים –  ציור אופנה ממוחשב מדהים!

//אילוסטריטור אופנה תוכנה לעיצוב בגדים –  ציור אופנה ממוחשב מדהים!

אילוסטרייטור היא תוכנה שרבים חושבים שהיא רלוונטית רק לעיצוב גרפי. ואכן, אילוסטרייטור היא תוכנת הבחירה של כל גרפיקאי בכל רמה שהיא, מסיבה פשוטה, יש בה את כל הכלים שצריך והיא תוכנה שניתן לעשות בה כמעט כל דבר שרוצים. זו תוכנה שיש בה אין סוף אפשרויות למעצבים גרפיים ואפשר לעבוד איתה עם או בלי פוטושופ או תוכנות גרפיקה אחרות. היא מספקת עוד יתרון חשוב והוא שהיא תוכנה ווקטורית, תוכנה שלא עושה שימוש בפיקסלים מה שאומר שניתן להגדיל את הקבצים לאיזה גודל שרוצים בלי לאבד מאיכות התמונה. אם אתם רואים שלט חוצות ענק או פרסומת גדולה, דעו לכם שהיא נוצרה עם אילוסטרייטור כי אחרת אי אפשר היה להגדיל אותה לגודל כזה. אבל אילוסטרייטור היא לא רק תוכנה שמיועדת למעצבים גרפיים, לעיצוב של לוגואים, תלת ממד ודברים אחרים. היא גם תוכנה שמתאימה למעצבי אופנה והסרטון הזה הוא בדיוק בשבילם.

מה יש בסרטון אופנה סקיצה למתחילים?

ברוכים הבאים לעוד סרטון לימודי ומעשיר מבית מכללת סולו, המכללה ללימודי גרפיקה אונליין אחד על אחד עם מורה פרטי. בסרטון שלפניכם תוכלו לראות למה מעצבי האופנה של היום חייבים את התוכנה לצידם, חייבים לדעת לעשות בה שימוש ולתפעל את כל הכלים שהיא מציעה. הסרטון מראה איך לעשות שימוש בתוכנה והוא מאפשר לכל אחד ללמוד עליה. הוא פשוט וקל להבנה וכל מה שצריך הוא לראות אותו, להפנים אותו וכמובן, לתרגל שוב ושוב את הנאמר בו. בסופו של דבר תדעו איך לעשות שימוש בתוכנה לא רק כמעצבים גרפיים אלא גם כמעצבי אופנה ולתוכנה הזו יש יתרונות רבים למעצבי אופנה שנדע בהם בהמשך המאמר.

לצייר, אבל באופן ממוחשב תוכנה לעיצוב והכנת בגדים

אז למה תוכנת אילוסטרייטור היא ה-תוכנה עבור מעצבי אופנה? כי זו תוכנה שניתן לצייר באמצעותה כל מה שרוצים. מעצבי אופנה מציירים את מה שהם מעצבים, חושבים על פרופורציות, על גדלים ועל צבעים שונים. עד לפני כמה שנים הציור היה ידני בלבד מה שאומר לא מעט מחיקות, קושי בקבלת פרופורציות וכמובן, אפשרות מוגבלת של קשת צבעים. היום בעידן המודרני כשהכול ממוחשב, תוכנת אילוסטרייטור מציעה למעצבי אופנה את מה שהם תמיד חלמו עליו – היכולת לצייר בקלות, להכין סקיצות, לעבוד על עיצובים, לתקן ולשפר ללא כל בעיה, לבחון פרופורציות וגדלים באופן מדויק ולהוציא תחת ידם עבודה מושלמת. היום עם אילוסטרייטור העבודה פשוטה הרבה יותר ומעצבי אופנה רבים לוקחים את זה עוד צעד אחד קדימה מבחינתה הנוחות ועובדים על טאבלט. כך הם יכולים ליצור יצירות מדהימות וכך הם יכולים להצליח עוד יותר בעולם זה. אבל יש עוד יתרון משמעותי למעצבי אופנה בציור עם אילוסטרייטור, יתרון שהופך את כל העולם לנגיש בשבילם.

האפשרות לשלוח עיצובי אופנה לכל מקום…

הנה עוד יתרון בעבודה עם תוכנת אילוסטרייטור, תוכנת העיצוב המתקדמת ביותר בעולם עבור מעצבי אופנה בין השאר. תוכנת אילוסטרייטור היא תוכנה ממוחשבת כידוע, מה שאומר שניתן קודם כל לתקן בקלות עם צריך, לשנות ולשפר אם מקבלים פידבקים על העבודה ובעיקר, אפשר להעביר את הקבצים לכל מקום בעולם. מה זה אומר? זה אומר שמי שרוצה לקבל פידבקים על העיצובים שלו, יכול לשלוח למישהו שהוא סומך על דעתו. בעבר זה היה בלתי אפשרי עד מסוכן מאוד, כי העיצוב המצויר היה עובר תלאות שלא תמיד הוא היה שורד אותן. היום כל עיצוב וכל עבודה על מחשב יכולה לעבור באימייל או באמצעי שיתוף אחרים תוך שניות, ואפשר לקבל פידבקים מהצד השני של העולם.

ציור אופנה אילוסטרייטור

ציור אופנה אילוסטרייטור

זה גם פותח את התחום עוד יותר מכיוון שהיום מי שרוצה להשתתף בתחרויות או לשלוח סקיצות שלו לכל מטרה שיווקית שהיא עושה את זה ללא כל בעיה. כל אחד יכול להיות המעצב של דמות מפורסמת בעולם, יכול להשתתף בתחרויות ויכול להיות שחקן מרכזי בתחום גם בלי להגיע פיזית (לפחות בהתחלה) אך בשביל לדעת לעבוד עם אילוסטרייטור בעיצובי אופנה, צריך ללמוד באופן מסודר. איפה עושים את זה? במכללת סולו כמובן, המכללה ללימודי עיצוב גרפי אחד על אחד אונליין.

ללמוד עיצוב גרפי אונליין במכללת סולו

אם אתם רוצים להיות מעצבי אופנה טובים יותר וגדולים יותר, אם אתם רוצים לעבוד ביעילות גבוהה יותר על העיצובים שלכם ולהיפתח לעולם, אתם חייבים ללמוד אונליין אחד על אחד עם מורה פרטי במכללת סולו. במכללת סולו תקבלו יחס אישי ותלמדו מהבית או מכל מקום אחר מול מורה אמיתי אבל באמצעות תוכנה שתקשר ביניכם. במכללת סולו למדו מעצבים גרפיים רבים לצד מעצבי אופנה, והמכללה מלמדת גם את תוכנות הגרפיקה האחרות למי שמעוניין בכך ואף מספקת לימודי גרפיקה מקיפים למי שרוצה להיות מעצב גרפי. במהלך הלימודים מתנסים התלמידים ומכינים תיק עבודות מרשים אותו הם יכולים להציג לאחר הקורס, והם מקבלים סיוע בהשמה לעבודה מצוות המכללה.

דוגמאות ציור אופנה מסלול לימודי אופנה דיגיטלית במחשב – ציור בגדים

ציור-בגדים-אופנה-תוכנה ציור-בגדים-אופנה-תוכנה ציור-בגדים-אופנה-תוכנה

2019-08-15T13:13:09+03:00