גרפיקאי מחיר שעתי למד את הכישורים של מעצב גרפי

גרפיקאי מחיר שעתי למד את הכישורים של מעצב גרפי.

האם אתה רוצה להיות חלק מהטכנולוגיה שמניעה את העולם הארגוני? רוצים לדעת איך לייצר המרת מיתוג מעולה? מי יוצר את כל האתרים שאנו רואים על בסיס קבוע? מי יוצר את כל הבאנרים שאנו רואים בפייסבוק או במערכת השיווק באינסטגרם? כמובן שמעצבים גרפיים הם הפתרון. מעצבים גרפיים משתמשים בטכנולוגיות מתקדמות מאוד לעיצוב ושיווק עסקים ברשתות חברתיות ובמדיה מקוונת, וכתוצאה מאפשרויות מתקדמות ושיפור יכולת הנוכחות העסקית באינטרנט, אין ספק שהם רוצים לקבל חשיפה, והדרך היחידה להישאר מעודכן במה שקורה בשוק זה עם מעצבים גרפיים. מכללות לעיצוב גרפי מחנכות כיום את כל תחום חווית המשתמש והעיצוב הגרפי תוך שימוש בטכנולוגיה העדכנית ביותר ובכלי אדובי, במקביל אין ספק שצריכים מחשבים תואמים התוכנות אדובי היות והם כבדות לעבודה.

איך לחשוב שיווק חזותי

המשימה של בית הספר לעיצוב אתרים ותקשורת חזותית היא לחנך את התלמידים לחשיבה ויזואלית על מנת לקדם אתר  או כל גוף בעולם השיווק. על מעצבים גרפיים להפיק חומר ויזואלי מתאים ולעדכן אותו באופן שוטף בתוך ממשק עדכני, כמו פייסבוק, או לפי הצורך בתוך האפליקציה. תהליך הלמידה הוא מתמשך מכיוון שהתלמידים לומדים כיצד לבצע את השפה החזותית התואמת את המותג מול קהל היעד תוך כדי לימוד כיצד להשתמש בטכנולוגיות חדשות שאדובי מספקת למשתמשים שלה על בסיס קבוע.

מהי השפה החזותית שלומדים התלמידים?

כדי להפיק את המקסימום מפיתוח אסטרטגיית שיווק לקידום טכניקות פרסום בעולם העסקים, תלמדו במהלך הלימודים כיצד להתרכז בתוכנית עסקית מסוימת המועילה לתחום השיווק הגרפי. על התלמידים להשתמש בכל הידע שלהם תוך התרכזות ביעדים שהמותג מעוניין להשיג מקהל היעד שלו. יקום הצבעים והתיאוריות מאחורי כל גוון נכללים בשפות החזותיות על מנת להפיק ממנו את המקסימום ולחדור ללב הצופים. למעצב הגרפי יש חלק חיוני שכן הוא זה שצריך להשתכנע על ידי יצירות אמנות ותמונות דיגיטליות תוך שימת דגש על כל שפת העיצוב ביצירת שיח ויזואלי. לקוחות או גולשים מקיימים אינטראקציה עם המותג לפני יצירת קשר ראשון או שימוש בסחורה, ולכן כל השפה והיקום המיתוג המקוון חייבים להיות ברמה גבוהה מאוד.

אדובי היא החברה היחידה בה משתמשים גרפיקאים

אדובי היא החברה היחידה בה משתמשים גרפיקאים רבים ברחבי העולם כדי לייצר עיצובים, מולטימדיה ואנימציות דיגיטליות. כדי להשתמש בתוכנת אדובי כעת, יש להירשם לאתר החברה בעלות של 70 שקל לחודש. אדובי נותנת לכולם שבוע להשתמש בתוכנה בחינם, ולאחר מכן על התלמידים לשלם תשלום חודשי כדי שהאפליקציה תישאר במחשב שלהם. לאחר שנה של עבודה, על הסטודנטים לשלם 100 שקלים מדי חודש, כמו גרפיקאים אחרים ברחבי העולם. העבודה באדובי יעילה שכן התוכנה במחשב מתעדכנת באופן שוטף, ומאפשרת לגרפיקאים לעבוד במהירות.

תוכנת הגרפיקה.

ידיעת העבודה והשפה בתוכנת חברת אדובי לא תאפשר למעצב הגרפי שליטה מלאה על הסביבה הוויזואלית. התלמידים לומדים כיצד להשתמש במגוון כלים, כולל כל היבטי העיצוב, וכן כיצד להשתמש בכל היבטי החשיבה הגרפית ליצירת שיחה ויזואלית בין העסק לקהל היעד שלו. מכיוון שקהל היעד הוא זה שמשתמש בפריטים, על העסק להבטיח שהמוצר או השיווק באיכות גבוהה במיוחד, מכיוון שהגולשים כיום מעריכים כל סוג של אתר או מוצר תוך מספר שניות. שפות חזותיות משולבות בתוכנת אדובי, וכך גם עקרונות רבים שניתן ליישם על עולם הצבעים והטיפוגרפיה כדי להעביר מסרים בצורה מקצועית.

הזדמנות ללמוד את כל המיומנויות הבסיסיות

במהלך הלימודים, מכללות לעיצוב גרפי מספקות לסטודנטים את ההזדמנות ללמוד את כל המיומנויות הבסיסיות הנדרשות כדי להתחיל לעבוד בתחום השיווק. בעקבות סקירת המקצוע בעמוד זה, תמצאו מספר קורסים הדנים כיצד לשלב את תכנית הלימודים תוך קליטת יכולות פרסום בעולם הדיגיטלי. לאורך הקורס תלמדו כיצד לקשר בין עולמות האינטרנט והדפוס ברמה גבוהה מאוד וכן את כל המודלים המרכזיים הקשורים לעולמות העיצוב הגרפי והתקשורת החזותית. בוגרי הסמכה תעסוקתית בעיצוב גרפי עשויים להמשיך לעבודה במשרה מלאה או להקים חברה משלהם.

הטמעת טיפוגרפיה ותקנות מודל הצבע

למעצבים יש כוח עצום בכל הנוגע להחלטה באיזה סגנון להשתמש כדי לבחור את צבעי הפילוסופיה שצריכים להעביר מסר שיווקי ומכירתי לקהל היעד, וכתוצאה מכך, התלמידים לומדים את תורת הצבע מכף רגל ועד ראש על מנת ליישם עיצוב שפה בצורה הכי מקצועית שיש. במקביל, התלמידים לומדים על עולם הטיפוגרפיה וכיצד להשתמש בסוגי גופנים המתאימים לקהלי היעד. לעולם התמונות ניתן חשיבות רבה מכיוון שבכל סגנון של עיצוב דיגיטלי או פרסום במדיה שיווקית צריך להשתמש בתוכנת מחשב ספציפית שגורמת לתמונה להעביר מסר דרמטי ושיווקי, וכתוצאה מכך התלמידים לומדים להתכונן. למטרות שיווק מבוססות קריירה  כי זה הדבר הבא.

מה התרחש בתחום העיצוב הגרפי בתקופת הקורונה?

עסקים רבים למדו בתקופת הקורונה שאם לא היו באתרים ומשווקים במולטימדיה, הם היו מפסיקים להתקיים. בתקופת הקורונה, חברות רבות נאלצו לנטוש את דלתותיהן ולעבור למכירה מקוונת באמצעות חבילות, מה שחייב את הצורך של מעצבים גרפיים להעביר את כל הכישורים והמומחיות הנדרשים להשתלב בכוח העבודה הדיגיטלי.

שלב את מערכת השיווק במדיה דיגיטלית בחייך המקצועיים.

מעצבים גרפיים בתקופת הקורונה נאלצו לעבוד שעות ארוכות ולשלב את מערכת השיווק המלאה של המדיה הדיגיטלית בעבודתם תוך שימוש בטכנולוגיה מקצועית. כדי לקבל הכשרה מקצועית. בתחום העיצוב הגרפי יש ללמוד תיק עבודות וכן תעודה בסיום הקורסים. השיעורים עשויים להימשך עד 7 חודשים, ותוכלו ללמוד על חווית משתמש ועיצוב גרפי במקביל. הסיפור השיווקי הוויזואלי הדיגיטלי השלם מתערבב באתר ובאפליקציות הרוכשות את אותה שפה עיצובית באמצעות הכשרת מומחים המלמדת את השפה למגזר העסקי בצורה הראויה.

תיק עיצוב גרפי.

תיק עיצוב גרפי נחשב לאחד הדברים המשמעותיים ביותר בעולם העסקים, שכן הוא מאפשר לקבוע אם אתה באמת כשיר למקצוע שאתה בוחר לעסוק בו או לא. כל הכשרה מקצועית תספר לכם שניתן להשתלב בעולם ההייטק או באופן ספורדי במשרד הפרסום רק אם יש לכם תיק עבודות. אין ספק שתוך שניות בודדות ניתן לדעת אם המעצב הגרפי הוא חובבן או מקצוען, והאם הוא מפעיל טכנולוגיות מידע על עיצוב גרפי מסחרי ברמה המתאימה.

התוכנה הנלמדת כיצד להשתמש בתוכנת Photoshop Illustrator.

במהלך הלימודים, התלמידים לומדים כיצד להשתמש בתוכנת Photoshop Illustrator, בתוכנת InDesign, שם הם מציגים את כל הקריירה היצירתית שלהם תוך שימוש בטכנולוגיות של אדובי . מכיוון שכל תיק עיצוב חזותי נעשה אך ורק באמצעות תוכנת גרפיקה של אדובי, מעצבים גרפיים חייבים להיות בעלי מידה מקצועית גבוהה של שליטה בכלי המולטימדיה ש-אדובי מספקת. פוטושופ ואילוסטרייטור הן תוכנות מרכזיות המשמשות לפיתוח עולם המיתוג תוך הכנת עולם הספרים והמחברות בתוכנת אינדיזיין ומאפשרות לגולשים לרכוש ספרים אלקטרוניים להורדה מהאינטרנט באפליקציות. הכרת התכנות בלבד לא תאפשר למעצב הגרפי להיכנס למקצוע ולעסוק בקריירה של עיצוב גרפי.

השתמש במשימות בית

תלמדו כיצד לשלב מטלות בית בתיק עבודות לאורך הקורס. לקוחות, מעסיקים וחברות הייטק לא מתרשמים מתעודות או תיאורים, וכל אפשרות שתהיה לך בעבודה פתוחה תהיה מבוססת אך ורק על סוג התיק שיש לך. כי תוכל להשתלב בתחום ממשק המשתמש והאמנות הדיגיטלית כל עוד תיק העבודות שלך מתמקד בנושאים שטרם נראו ויראה את כל החשיבה העיצובית בתוך טרנדים חדשים שלא שוכפלו ממעצבים גרפיים אחרים.

איך אני יכול ללמוד באינטרנט באמצעות האינטרנט?

כתוצאה מהנגיף שהיה בכל מקום בתקופת הקורונה, מסלולי לימוד שלמים עברו רק דרך האינטרנט. כתוצאה מהקישור בין מחשבים ותצוגות, מסלול הלימודים התאפשר, והעולם המשיך להתקדם. אנו מלמדים גישה זו כבר למעלה מ-15 שנה, הן ביחידים והן בקבוצות. על ידי למידה מקוונת מהבית, אתה מרוויח זמן וגישה לעולם החינוך מבלי להפריע לשגרת היומיום שלך.

איך עובדת למידה מקוונת?

במהלך השיעור הפרטי אחד על אחד, הלמידה המקוונת ממשיכה באמצעות שיתוף מסך בין המדריך לתלמיד. הסברים מקצועיים ניתנים ללומד כיצד לעבוד על תוכנת עיצוב גרפי תוך שימוש בכל הנחיות העיצוב והתקשורת החזותית לתיק עבודות מקצועי. אם נושא במפגש אינו ברור, המדריך יחזור על כל הפעולות עד שהתלמיד ילמד באופן מקצועי כיצד לזכור עיצוב גרפי תוך מתן מושגי מיתוג. סיוע בלימודים זמין מחוץ לכיתה, והתלמידים יכולים ליצור קשר עם המדריך בכל עת כדי לקבל משוב על השקעתם בשיעורי הבית.

כמה משלמים מעצבים גרפיים בימינו?

בוגרי הקורס לתקשורת חזותית ועיצוב גרפי עשויים להרוויח 18,000 שקלים בחודש בתעשיית ההייטק. הפיצוי הוא 14,000 שקלים אם יבחרו לעבוד בתחום הדיגיטלי. המחסור בכוח העבודה הוא חמור מאחר ומרבית הבוגרים רוצים לעבוד במגזר ההייטק, תוך יצירת ויזואליות לשיווק דיגיטלי, מה שהביא לאי נכונותם של הבוגרים לעבוד בתחום מכונות הדפוס. רוב בוגרי העיצוב הגרפי מעדיפים לעבוד מהבית, כלומר פרילנסרים, כדי להציע שירותי גרפיקה. מחיר שעתי של גרפיקאי בעולם הפרסום יכול להתחיל ב80 ש”ח לשעה ובעולם ההייטק 120 ש”ח לשעה.

כיצד בית הספר יכול לסייע לך לאתר פוטנציאל עבודה לאחר שתסיים את לימודיך?

לבית הספר רשת של למעלה מ-19,500 משרדי הייטק ומשרדי פרסום שתמיד מחפשים מעצבים גרפיים שרוצים להתחיל קריירה בהייטק ושיווק. בית הספר ישלב אתכם בקבוצה זו ויאפשר לכם ליצור קשרים עסקיים עוד לפני תחילת הלימודים. בגלל המחסור החמור במעצבים גרפיים בתעשיית הדפוס, אנו יכולים לראות שיש להם ביקוש רב, במיוחד בימינו.

ישראל מוכרת שפע של מוצרי היי-טק.

מכיוון שמדינת ישראל נחשבת לאחת ממדינות העולם שמייצאות הייטק ללא הגבלת זמן, יש צורך עז במעצבים גרפיים שעובדים עם חברות הייטק. מה שחברות הייטק רוצות לראות זה תיק העבודות שלך, והן שמחות לקבל מעצבים גרפיים טירונים שמגיעים עם תוכן עדכני מהלימודים ורוח רעננה ביזמות עיצובית. כולנו יודעים שעולם ההייטק שום דבר לא עוצר אותו, אז זה שיש לך שנים רבות של מומחיות בעיצוב גרפי לא אומר שתגוייס לעבוד בהייטק.

תקשורת חזותית היא תחום נרחב.

יש לסיים את קורס הגרפיקאים על מנת להתקבל למסלול לימודי תקשורת חזותית וללמוד כיצד לעבוד על עיצוב אתרים ועיצוב ממשקים. לומדים לעבוד על פלטפורמות לבניית אתרים כמו וורדפרס תוך עיצוב חווית המשתמש ופיתוח שיווק דיגיטלי לאתר. אלמנטור במקביל, התלמידים לומדים לבנות את יקום האפליקציות בתוכנת XD.

בוגרי לימודי עיצוב גרפי מבוקשים מאוד בשוק

בוגרי לימודי עיצוב גרפי מבוקשים מאוד בשוק, והעולם משיג את כל הידע שלו בעיקר דרך האינטרנט. הדיסציפלינה של עיצוב אפליקציות היא מגזר חדש בשנים האחרונות שיצר יותר שילוב פעולה מעולם ההייטק המעסיק מספר בלתי מוגבל של מעצבים גרפיים. בגלל הביקוש החזק לבוגרי תקשורת חזותית, עסקים רבים בהייטק שוכרים מעצבים גרפיים מכל העולם מכיוון שהשוק המקומי אינו מספיק למפעלי היי-טק כי אין מספיק כוח אדם בישראל.

היום, אנו מזמינים אותך לצפות בכל הסרטים שהכנו באתר זה כדי לקבוע את זכאותך לקריירה בעיצוב גרפי. אתה יכול להתקשר אלינו כבר עכשיו כדי לדבר עם אחד מיועצי הלימוד שלנו על איך אתה יכול להשתלב בתעשייה שמשוועת לעובדים בהייטק.