אפקטים לתמונות פוטושופ למתחילים בעיצוב גרפי 2019 חינם אונליין

//אפקטים לתמונות פוטושופ למתחילים בעיצוב גרפי 2019 חינם אונליין

עיצוב גרפי מתחילים פוטושופ 2019

מחפשים לקבל מידע מהם יכולותיה של תוכנת העיצוב גרפי פוטושופ? אתם במקום הנכון! בשיעור שהכנו במיוחד בשבילכם תוכלו לראות אונליין איך מעצבים גרפיים חושבים בצורה יצירתית ועל ידי שימוש של מספר פקודות פשוטות בPHOTOSHOP יכולים לקחת כל תמונה ולהפוך אותה למסקרנת ומעניינת מאוד, שעיצוב גרפי כיום נמצא בכל מקום ובמיוחד ברשתות החברתיות כבר לא מספיק רק להכניס תמונה כדי לפרסם, נרצה להראות שהמסר שלנו מגיע עם טוויסט כדי למשוך את העין של הגולשים לכל מטרה. בכתבה תוכלו לקבל פרטים החל מיכולותיה של הפוטושופ ועד ללמידה מקצועית של עולם העיצוב גרפי לכל מטרה, החל מעבודת עצמאי פרילנס כעבודה מהבית או להתחיל לעבוד במשרדי פרסום והייטק, אז קדימה לשיעור המיוחד שהכנו במיוחד בשבילך.

עיצוב גרפי המקצוע

עיצוב גרפיקה מקצוע נחשב לאחד המקצועות הרווחיים ביותר בתעשייה בישראל, נוכל לראות מעצבים גרפיים שעובדים בעולם ההייטק או במשרדי פרסום, חלק מהמעצבים גרפיים בוחרים לעבוד בתחום הזה מהבית כפרילנסרים. כיום בתחום עיצוב גרפי זה לא משנה אם יש לכם תעודה או אין לכם תעודה מה שחשוב זה אך ורק איך תיק עבודות שלכם נראה בתחום, עד כמה אתם יצירתיים וכיצד אתם יכולים לעזור לעסקים לקדם את המכירות שלהם ולעזור להם בתחום השיווק על ידי עיצוב מקצועי של פרסומות ומודעות שונות. השכר בתחום עיצוב גרפי נחשב לאטרקטיבי מאוד לעומת תקופת הלימודים שהמעצבים עוברים. הביקוש למעצבים גרפים כיום מגיע במיוחד מעולם ההייטק או ניהול מדיות חברתיות ברשתות הגדולות כגון פייסבוק או גוגל.

כמה מילים על התחום והביקוש בעיצוב גרפי וגרפיקה ממוחשבת

עיצוב גרפי כיום נמצא בכל מקום, נוכל לראות פרסומות ומודעות שרצות כל הזמן בפייסבוק וברשתות החברתיות האחרות, אתרים מעוצבים שנעשו על ידי מעצבי גרפיקה וכמובן את עולם האפליקציות. עיצוב גרפי היה מעולם המקצוע הכי מבוקש בשוק אין עסק או כל פלטפורמה אחרת שתהיה ללא עיצוב גרפי, מעצבי גרפיקה כיום צריכים לתת שירותי גרפיקה לכל העולמות ולא להיות אך ורק בנישה אחת לעולם הדפוס ולעולם האינטרנט. מיתוג גרפי הוא נושא שנלמד לכל אורך הלימודים החל מעיצוב הלוגו ועיצובים שונים לכל מה שהעסק צריך, יש כאלה שבוחרים לעבוד בתחום זה מהבית לתת שירותי גרפיקה גם לעולם דפוס וגם לעולם אינטרנט ויש מעצבים שמעדיפים לעבוד בחברות שונות בהייטק או בית דפוס. עם התפתחות עולם האינטרנט נוצר משבר גדול מאוד בעולם הדפוס כי מרבית המעצבים גרפים היום מעדיפים לעבוד בעולם ההייטק כי השכר שם הוא הרבה יותר גבוה. מה שגרם לעליית השכר האדירה בעולם הדפוס בשנים האחרונות.

מה זה עיצוב גרפי כמה מילים

עיצוב גרפי זה לא רק תוכנות גרפיקה ממוחשבת, עיצוב גרפי זה הבנה מעמיקה של שיווק לקהל היעד שלנו בהעברת מסרים לכל מטרה מכירתית או שיווקית, התוכנות  גרפיקה הם אך ורק כלי העבודה של המעצבים הגרפיים כדי לעצב גרפיקה נכונה עלינו להבין מי קהל היעד שלנו,  כיצד אנו נעביר לו את המסר בצורה משכנעת ונכונה תוך שימוש באלמנטים נכונים. כדי להיות מעצבים גרפיים צריכים ללמוד לתקופה של עד שנה כדי לבנות תיק עבודות מרשים ומקצועי. עם כניסת עולם ההייטק בעשור האחרון נוכל לראות דרישה רחבה של מעצבים גרפיים לעיצוב אתר האינטרנט, הכנת אפליקציות מעוצבות ועוד, בתחום ההייטק יש מתכנתים שמקבלים את העבודות של המעצבים הגרפיים ומפרקים את זה לקודים כדי להעלות את זה לאינטרנט לשימוש הגולשים ומשתמשי האפליקציה.

לימודי עיצוב גרפי

לימודי עיצוב גרפי כוללים תחילה את ההבנה החזותית של עולם העיצוב. תחילה תלמדו את כל חוקי עיצוב גרפי החל מקומפוזיציה גרפית, תורת הצבעים ומשקלים לאיזון גרפי. כל החוקים בעיצוב גרפי בסופו של דבר נוכל לראות אותם בתיק עבודות של מעצבים גרפיים. תיק העבודות הוא הדבר החשוב ביותר שעליכם להשיג בסוף הלימודים ללא תיק עבודות לא תהיה לכם אפשרות להתקבל למקומות עבודה. תיק עבודות בעיצוב גרפי נעשה בתוכנות גרפיקה ממוחשבת של חברת אדובי, חברת אדובי כבר מעל 30 שנה מפתחת תוכנות גרפיות כדי להקל על המעצבים הגרפיים לעשות עבודות עיצוב בצורה מהירה ונוחה. במסגרת הלימודים תבצעו עבודות שיווקיות כגון מודעות פרסום, לוגואים מעוצבים, איורים גרפיים, חוברות וקטלוגים. עיצובים גרפים היום פונים לשתי העולמות, בעולם הדפוס ולעולם האינטרנט, תיק העבודות שלכם בעיצוב גרפי צריך לכלול עבודות בשתי העולמות הללו.

עיצוב גרפי מתחילים

עיצוב גרפי מתחילים

התוכנות הנלמדות בעיצוב גרפי – כמובן פוטושופ בראש

התוכנות הגרפיות הנלמדות בלימודים הם פוטושופ, אילוסטרייטור ותוכנת אינדיזיין. פוטושופ נחשבת לתוכנה מרכזית מאוד בלימודי עיצוב גרפי היות והתוכנה מאפשרת יצירת מניפולציות על תמונות ברמה מאוד גבוהה. לאחר סיום הלימודים בקורס הפוטושופ תעברו ללמוד את תוכנת אילוסטרייטור שהיא תוכנה שעובדת בעיקר על הקווים ויצירת מניפולציות גרפיות על אלמנטים גרפיים, בתוכנת אילוסטרייטור תעצבו לוגואים, עיטורים גרפיים, תעצבו אריזות ועוד. לאחר סיום שני המסלולים הללו תעברו לתוכנת אינדיזיין שם תעצבו חוברות קטלוגים ואת רוב העיצובים בתוכנה הזאת אתם תקבלו מתוכנת אילוסטרייטור ופוטושופ, התוכנות אם אך ורק כלי העבודה והראש היצירתי הוא שלכם, לכל אורך הלימודים תלמדו טכניקות עיצוביות כדי לבנות עיצוב מקצועי לתיק העבודות וללקוחות שלכם בעתיד.

תרגול בתקופת הלימודים הסוד להצלחה בלימודי עיצוב גרפי וביצוע דוגמאות לתיק עבודות

לכל אורך הלימודים תקבלו שיעורי בית ומטלות עיצוביות  כדי להעשיר את תיק העבודות שלכם, מה שיפתח לכם את היצירתיות בביצוע עיצוב גרפי מקצועי ונכון. שיעורי הבית בתוכנת פוטושופ החל מעיבוד תמונה ועד ליצירת מודעות מכירתיות ושיווקיות, שילוב של תוכנת אילוסטרייטור בביצוע מיתוגים גרפיים ועוד. ככל שקצת שתתרגלו את החומר הלימודי תוכלו לשלוט בתוכנות ברמה מאוד גבוהה ולפתח את היצירתיות שלכם, חלק משיעורי הבית יהיו תרגילים טכניים לביצוע עבודות גרפיות, וחלק מהשיעורים יהיו כדי לפתח לכם את היצירתיות החל  מיצירת לוגו מעוצב בציור מקצועי או ביצוע עיצוב מודעה מכירתית במספר סגנונות. הבנת קהל היעד שלכם בעיצוב גרפי הוא חלק מאוד וחשוב בתקופת הלימודים כל עבודה גרפית אתם תצטרכו לקבל את המטרה של העבודה ומי קהל היעד שאליו אנחנו הולכים לעצב את העבודה הזאת.

לימודים אונליין מהבית דרך האינטרנט עם מורים פרטיים לעיצוב גרפי

במכללה לעיצוב גרפי תוכלי ללמוד את העולם הזה מהבית דרך האינטרנט. המורים מחוברים ישירות לתוכנת הגרפיקה שנמצאת אצלכם במחשב, המורה יסביר לכם את החומר אחד על אחד בצורה פרטית ואישית ובשיעור תקבלו זמן לתרגל את החומר הלימודי, במידה ויש לכם שאלה על נושא שלא  ברור המורה יחזור אתכם על החומר הנלמד כדי לתת לך הסברים  יעילים כיצד להתקדם. הלימודים מתבצעים לכל אורך היום וגם בימי שישי, לכל אורך הלימודים נהיה עסוקים בתיק עבודות, לאחר סיום הלימודים תקבלו תעודה מקצועית שמעידה שלמדתם במקום מסודר את תחום העיצוב הגרפי, תוכלו ליצור איתנו קשר כבר היום ולקבל פרטים רחבים על עולם העיצוב גרפי כגון איך אפשר ללמוד עיצוב גרפי אונליין דרך האינטרנט מהבית בהוראה פרטית ואישית אחד על אחד.

2019-10-05T11:56:56+03:00