מה יש בתוך ספרים לעיצוב גרפי טיפים ושיעורי וידאו מדהימים למד כיצד לרכוש קריירה בעיצוב גרפי.

מה יש בתוך ספרים לעיצוב גרפי טיפים ושיעורי וידאו מדהימים למד כיצד לרכוש קריירה בעיצוב גרפי.

אם הגעתם לאתר זה בחיפוש אחר מעבר מקצועי לעולם הדיגיטלי, אין ספק שההתמחות בעיצוב גרפי תעזור לכם למצוא עבודה במהירות. הצורך במעצבים גרפיים בישראל די חזק, ועסקי הייטק זועקים למעצבים גרפיים שיעבדו אצלם. מעצבים גרפיים מבוקשים מאוד בשוק העבודה שכן יש יותר אפשרויות וזמינות מאשר בעבר. אם לפני עשר שנים רוב הבוגרים בתקשורת חזותית ועיצוב הלכו לתעסוקת עיצוב רק בתחום הדפוס, התרחיש של היום שונה לגמרי, וניתן לראות שיש יותר חלופות עבודה ממה שהיו בעבר.

מה חשפנו בניוזלטר זה?

סדנאות מולטימדיה ותקשורת חזותית מקוונות שעוצבו במיוחד עבורכם ומסבירות כיצד להשתלב בנישת המיתוג המבוקשת ביותר בעסק הישראלי וברחבי השוק. מיתוג גרפי נחשב לאחד המגזרים שסובלים לרוב ממחסור בכוח אדם.

מה קרה במהלך נגיף הקורונה?

בתקופת נגיף הקורונה, גרפיקאים היו מבוקשים מאוד והרוויחו עשרות, אם לא אלפי, אחוזים יותר מאשר בעשור הקודם. הסיבה לרווח הגדול של מעצבים היא שחברות רבות למדו שאם הן לא יהיו מקוונות, הן יפסיקו להתקיים. עידן נגיף הקורונה גרם לסגירות רבות בארץ, ולכן כיום עסק שאין לו מערך שיווק ופרסום דיגיטלי מקוון, לא יוכל להמשיך לקבל נקודת מפנה עסקית במדיה הדיגיטלית שהתרחשה, כך שהגרפיקה תפקידו של המעצב הוא ליצור את כל קשת העיצוב.

מהו בעצם עסק השיווק והפרסום הדיגיטלי?

כיום, על מנת לבנות את הסט הנכון של שיווק ופרסום דיגיטלי, צריך מעצב גרפי שיכין את כל פלטפורמות השיווק והפרסום הדיגיטלי, החל מיצירת קטלוג מקוון שמסביר מהו המוצר ועד להכנת מסרים שיווקיים ופרסומיים דיגיטליים ברשתות כמו פייסבוק ואינסטגרם. תפקידו של מעצב גרפי הוא לוודא שתהליכי שיווק ופרסום דיגיטליים נכונים לשילוב הצרכנים לאורך כל השנה, שכן אין ספק ששיווק ופרסום דיגיטלי הם הדבר הגדול הבא.

האם שיווק וקידום מוצרים דיגיטליים הם אירוע חד פעמי?

כדי להכריע את מוצרי העסק לקהל היעד שלו, אין ספק שעליכם לשווק כל השנה באינספור פלטפורמות אפשריות, החל מהכנסת מאמרים לאתר כדי להביא מבקרים ממנוע חיפוש של גוגל ועד ליצירת מודעות שיווק ופרסום דיגיטלי ותשלום. פייסבוק לקידום המותג באינטרנט. תחום השיווק והפרסום הדיגיטלי הולך וגדל במהירות, והמעצבים הגרפיים הופכים מעורבים יותר.

מה לומדים מעצבים גרפיים?

מעצבים גרפיים לומדים כיצד לצמוח ולהבין לקוחות כדי לקדם מותגים בכל מקום אפשרי. למד כיצד למזג צבעים ומהי קומפוזיציה תוך שמירה על איזון סימטרי להעברת המידע הרצוי. פעילויות רבות מלמדות את המהות של הגדרת מותג, הכוללת שימוש בטיפוגרפיה מעולה ביצירת פרסומות שיווק דיגיטליות ופרסומות. האם עסקי העיצוב הגרפי מתמקדים בעיקר בפיתוח מודעות שיווק ופרסום דיגיטלי? התשובה היא חד משמעית לא.

איפה מעצבים גרפיים עובדים עכשיו

נוכל לספר לכם שעיצוב מיתוג רב תחומי נחשב לשוק גדול מאוד, ונוכל לראות מעצבים גרפיים שמייצרים הדמיות עסקיות וסימולציות לעולם הסימולציות תוך הכנת שרטוט והמחשה עסקית לעבודה משותפת עם אנימטורים למולטימדיה ומגוון אנימציות. כמובן שיש את תחום ההייטק בישראל, הקולט ללא הרף מעצבים גרפיים, מה שגורם למחסור בשוק.

מדוע יש מחסור בטכנולוגיית עיצוב גרפי?

יש יותר חלופות ועיסוקים עבור מעצבים גרפיים ומעצבים גרפיים כיום מאשר בעבר. בעבר, רוב הבוגרים היו עוברים לתחום הדפוס כדי לפתח גרפיקה למכונות דפוס או קטלוגים שיווקיים לפרסום דיגיטלי לפרסום לאור יום. כיום המצב שונה לחלוטין ולגרפיקאים מיומנים יש יותר חלופות עבודה מאי פעם.

מה הקשר בין עולם ההייטק בישראל לשוק המעצבים הגרפיים?

תעשיית ההייטק הישראלית מעסיקה לעתים קרובות מעצבי מותגים לפיתוח פתרונות דיגיטליים לפריטים המיוצרים על ידי חברות הייטק ישראליות. מי שעובד בהייטק בישראל לא למד כיצד לעצב מותג נכון בקורסי מדעי המחשב, ולכן אחריותם של מעצבים גרפיים היא לדאוג מאוד לסחורות מגוונות שיפותחו ברמה גבוהה כך שחברות הייטק בישראל עשויה למכור אותם בעולם. אחד התחומים החדשים הרבים שגרפיקאים צריכים להתמודד איתם בתעשייה הוא חווית משתמש והכנת אפליקציה.

מהי חווית משתמש מקוונת ועיצוב יישומים…

סוגי העבודה האלה של אפליקציות או עיצוב חווית משתמש באתר לא היו קיימים בעבר, והמקצוע של מעצב גרפי ומעצב אתרים הוא חדש עכשיו. כל משרד או ארגון פרסום דיגיטלי מעוניינים בשירותיו של מעצב עם ידע תחום התקשורת החזותית וכן בפיתוח אתר אינטרנט והבנת השפה העיצובית להכנת אפליקציה או חווית משתמש. סטודנטים בישראל לומדים להשתמש בתוכנת האקסדי של אדובי ליצירת אפליקציות למכירות ארגוניות, בין היתר.

מה הם בעצם מעצבי אדובי?

אדובי נחשבת כיום לאחת החברות הבודדות שעמן מעצבים גרפיים בתעשייה העולמית משתפים פעולה, והן מספקות פתרונות שיווק דיגיטליים לכל פלטפורמה ומולטימדיה שאנו רואים במדיה החברתית או בכל מקום אחר שמכיל עיצוב גרפי. סטודנטים בשנה הראשונה לומדים כיצד להשתמש בתוכנות פוטושופ, אילוסטרייטור ואינדיזיין. בשילוב כל העקרונות בעיצוב מדיה בינתחומי שסטודנטים לומדים בתיק עבודות, הם עוברים למסלול תקשורת חזותית ומולטימדיה כדי לעבוד בהתמחות ההיי-טק של ישראל.

איך אני יכול ללמוד עיצוב באינטרנט?

היום, אנחנו יכולים לראות שהעולם כבר עבר לאינטרנט, ויש לעך הרבה ביקוש בתקופת הקורונה. מוסדות וארגונים רבים החלו לפעול באינטרנט דרך המחשב, וכל מי שהיה צריך ללמוד לתואר ראשון או שני במגוון נושאים יכול היה לעשות זאת באמצעות מערכת תוכנת זום. ב-15 השנים האחרונות בית הספר לעיצוב מחנך תלמידים באופן אישי וישיר אחד על אחד דרך האינטרנט.

מהו הפורמט של כיתת תקשורת חזותית לעיצוב גרפי מקוון?

המדריך רשאי לצפות במסך התלמיד ולהסביר שלב אחר שלב כיצד לפתח עיצוב גרפי מקצועי לכל מטרה באמצעות תוכנת זום או כל תוכנה מקוונת לחיבור צגים. במהלך שיעור לדוגמה, המדריך מדגים מהלך עיצובי, ולאחר מכן התלמיד נדרש לתרגל את התוכן. אם מהלך לא ברור במהלך המפגש האישי, המדריך יעבור שוב על הנושא כדי לעזור ללומד לבנות ביטחון עצמי וחשיבה מרחבית.

שפר את החשיבה העיצובית הכוללת של התלמידים.

פרויקטים ותרגילים רבים ניתנים בסיומו של כל שיעור על מנת להעצים את החשיבה העסקית של התלמיד כיצד ליצור גרפיקה ועיצוב למגזר ההייטק בישראל ופרסום בצורה המתאימה.

תיק עיצוב גרפי והשגת אישורים

כיום, אין זה משנה איזו הסמכה אתה מביא איתך לסביבת ההייטק או המולטימדיה של ישראל. מה שחשוב הוא שתראה תיק דוגמה מקצועי. תעודות או תואר ראשון בעיצוב גרפי לא יכניסו אותך לתחום העסקי. כל מי שמעוניין לעבוד איתך בתחום העיצוב ירצה לראות את האפליקציות שיצרת או את אתרי האינטרנט שבנית. אין ספק שאתה עשוי להתחיל לעבוד בתחום ההייטק אם תיק העבודות שלך דובר בשפה המקצועית כראוי. תיק עבודות רק חושף מי אתה ואיך אתה מתמודד עם השוק.

אפשרויות עבודה למעצבים גרפיים חסרי ניסיון

קבוצת בית הספר כוללת למעלה מ-19.5 אלף ארגונים ומעסיקים המספקים הזדמנויות קריירה למעצבים גרפיים חדשים. אתה תצטרף לקבוצה זו לאורך תקופת הלימודים שלך ותוכל להתחיל בפיתוח קשרים עם חברות ארגוניות.

קבע אם אתה נופל תחת קטגוריה זו.

אנו קוראים לכם לפנות בהקדם לרכזי הלימודים על מנת לגלות את הנישה המבוקשת ביותר בשוק הישראלי בנוחות ביתכם. אין ספק שהקורסים בעמוד זה יעזרו לך לקבוע אם אתה מתאים לתחום זה. שתהיה לך חווית צפייה נהדרת, ואנו מקווים לראות אותך בין הבוגרים שלנו.