האם מעצבים גרפיים מקבלים שכר טוב איך אני מתחיל לעבוד כמעצב גרפי עצמאי פרילנס

האם מעצבים גרפיים מקבלים שכר טוב? איך אני מתחיל לעבוד כמעצב גרפי עצמאי פרילנס?

תוכן עניינים הצג

עולם העיצוב הגרפי השתנה בשנים האחרונות ונוכל לראות את זה על פי הדרישה למעצבים גרפיים שהגיעו לעבוד על אפליקציות שמתאימות גם לעולם ההייטק וגם לעולם ההדפסה. בכתבה הבאה הכנו במיוחד בשבילכם נושאים שמדברים על הכוחות המוכשרים שעומדים מאחורי כל המודעות שאנחנו רואים בפייסבוק ובאינסטגרם ובמקביל במגזינים ובאתרי אינטרנט.

מי מעצב את כל שלטי החוצות שאנחנו רואים? מי מכין את כל האפליקציות והפרסומות שאנחנו נחשפים אליהם מידי יום? מי מעצב את כל הפליירים שנמצאים בתיבת הדואר שלכם מידי יום? כמובן התשובה היא מעצב גרפי או גרפיקאי שלמד את כל יסודות העיצוב כדי לפתח את הכישורים ביצירת אומנות דיגיטלית.

האפליקציות השימושיות בעולם העיצוב הגרפי

בכתבה הבאה הכנו במיוחד בשבילכם הסברים רחבים מה האפליקציות השימושיות בעולם העיצוב הגרפי וכיצד אפשר על ידי למידת קישורי וויזואל נכונים לקדם עסקים בכל פלטפורמה אפשרית. השיעורים נעשו על ידי מיטב המורים שעובדים בבית הספר כדי להראות לכם את כל הטכניקות השימושיות היום באמצעות הפוטושופ אילוסטרייטור ואנדיזיין.

תפקיד של המעצב הגרפי מהו?

תפקיד המעצב הגרפי הוא ליצור את כל התקשורת החזותית בין קהל המטרה ללקוחות. המעצב גרפי חושב בכובד ראש איך לשכנע אנשים לצפות או לסירוגין לבצע פעולה על ידי יצירת טכניקות שימושיות שנלמדים במסלולי עיצוב גרפי החל משימוש בצבעוניות נכונה שמתאימה לקהל היעד ועד יצירת טיפוגרפיות נכונות.

האפליקציות השימושיות של חברת אדובי

חברת אדובי נחשבת לחברה הבלעדית היום שמאפשרת למעצבים גרפיים מכל העולם לעבוד על התוכנות הפופולריות שהם פוטושופ אילוסטרייטור ואנדיזיין במסלול לימודי מעצבים גרפיים הכנה לעולם האינטרנט. במסגרת עבודה על תוכנות עליכם לבצע מנוי שעולם שבעים שח בחודש באתר חברה אדובי. ברגע שאתה מבצעים את המנוי התוכנות יורדות אליכם ישירות למחשב והם תומכות בכתיבה בעברית. התוכנות מקבלות עדכונים מידי חודש ולפעמים גם מידי יום כדי לשכלל את האפשרות שלכם לעבוד בצורה מהירה.

יעילות בעבודה בתוכנות אדובי

אדובי משרתת את קהילת המעצבים הגרפיים כבר מעל שלושים שנה ומאפשרת לכל מעצב גרפי לעבוד במשרה בתחום שנבחר. היעילות בעבודה בתוכנות אדובי היא ברגע שאתם יודעים את השפעה העיצובית והפקודות הרבות אתם תלמדו כמה קל להשתמש בכל תוכנה. התוכנות מדברות על היגיון בפעולה ומאוד ידידותיות למעצב גרפי המודרני שמעצב את השימוש בתוכנות כדי לבצע פרויקטים הנדרשים בעולם הפרסום והשיווק.

איך אפשר ללמוד דרך האינטרנט מהבית ולשלוט בתפקיד של המעצב הגרפי והאפליקציות בתקשורת חזותית?

כולנו ראינו בתקופת הקורונה שהעולם כולו נכנס לסגרים רבים כתוצאה מכך העולם היה צריך ריחוק חברתי. מכללות ובתי ספר רבים החלו ללמד אונליין מהאינטרנט או לסירוגין לעבוד מהבית. הסביבה של המשרד הפכה להיות דרך הבית מה שגרם ליעילות ושמירה על שוק העבודה הישראלי. אנו מלמדים בשיטה זו כבר מעל חמש עשרה שנה דרך פלטפורמות אינטרנטיות שמאפשרות למורה לראות את המסך של המורה וגם באמצעות תוכנת הזום שנהפכה מאוד פופולריות בתקופת הקורונה.

איך מתקיים שיעור אונליין דרך האינטרנט בעיצוב גרפיקה ותקשורת חזותית?

המורה יכול במהלך השיעור לראות את המסך במחשב וכתוצאה מכך הוא יכול להסביר איך לעצב גרפיקה או פרסומת כדי שתמשוך תשומת לב לכל מטרה ושימוש התוכנות של אדובי. לאחר ההסבר של המורה אתה תצטרך לייצר עבודה בעיצוב ולקבל המלצות ושינויים מהמורה במידה ויש נושא לא ברור. בשיעור פרטני ואישי אתה הוא המרכז מה שמאפשר לך לקבל כל סגנון של פתרון מיידי לכל בעיה שעולה.

התמיכה בלימודים

התמיכה בלימודים היא לא רק בשיעור עצמו והסטודנט יכול ליצור קשר עם המורה במהלך השבוע כדי לקבל פידבק על שאלות שעולות.

החשיבה הוויזואלית והשימוש בתוכנות הגרפיקה

כמו שאמרנו בפסקאות הקודמות התפקיד של המעצב הגרפי זה להבין כיצד להעביר כל סגנון של גרפיקה לעולם התקשורת החזותית כדי לקדם את המותגים היום. בתקופת הקורונה ראינו שעסקים שלא היו באינטרנט לא יכלו לשרוד וכתוצאה מכך הביקוש למעצבים גרפיים הוא גדול מאוד. במהלך הלימודים אתם תלמדו כיצד לבצע תיק עבודות כי זה הדבר היחיד שיכול לעזור לך להשתלב בתעשייה.

למה תיק עבודות הוא כל כך חשוב.

תיק עבודות הוא הדבר היחיד שיכול להגיד אם אתה באמת מעצב גרפי מקצועי או לא ולכן אומנם תקבל תעודה שמעידה על ההשכלה שלך בעיצוב גרפי אבל אין ספק שתיק העבודות זה הדבר היחיד שמכריע אם אתה יכול להשתלב בתפקידים ממוצעים בתיק העבודה.

תיק העבודות צריך להראות סימולציות עם  כל החשיבה היצירתית מעבר לביצוע הטכני

תיק העבודות צריך לכלול עבודות רבות שעשית במהלך הלימודים וכן להראות את כל החשיבה היצירתית מעבר לביצוע הטכני. כיום תעודות ותארים זה לא מה שיפתח לכם דלתות בתעשייה אלא אך ורק תיק עבודות שם בשניות בודדות אפשר לראות אם אתה באת מקצועי או לא ולכן תיק העבודות שלך יראה טוב ומכיל טרנדים חשובים מעולם העיצוב אין ספק שתוכל לקבל הזדמנות להתמחות בחברת הייטק או בכל סגנון אחר.

מעצבים גרפיים מתחילים יכולים להשתתף בתפקידים מכריעים בתחום ההייטק

לבית הספר יש קבוצה מעל תשע עשרה וחצי אלף חברות הייטק ומשרדי פרסום שיכולים לעזור לך המעצב הגרפי להשתתף בתפקידים מכריעים בתחום ההייטק. כבר בתקופת הלימודים בית הספר יחבר אותך כדי לחשוף לך את כל מקצועות העיצוב גרפי הזמינים למעצבים גרפיים מתחילים. אם החלטת להפוך להיות מעצב גרפי אין ספק שעליך לבחור בבית ספר טוב שיאפשר לך להשתלב בתעשייה זו.

הנוער של היום זה הדור הבא ולכן הוא ימשיך לקבל את כל המידע שלו אך ורק דרך הטכנולוגיה שלא מפסיקה לעצור

תחום העיצוב הגרפי רק ימשיך ויתרחב ונוכל לראות שהדור של היום ימשיך לקבל את כל המידע שלו אך ורק דרך הטכנולוגיה שלא מפסיקה לעצור. השימוש באפליקציות נהפכו לאפשרות הקלה והמהירה לקבל מידע והעיצוב גרפי לעולם האתרים רק ימשיך ויתפתח. בוגרי מסלול לימודי עיצוב גרפי רב תחומי בסיום הקורסים לומדים את עולם התקשורת חזותית כדי להשתלב בעולם הדיגיטל וקידום אתרים. אי אפשר ללמוד את עולם התקשורת החזותית אם הסטודנטים לא מגיעים עם ידע קודם בעולם העיצוב הגרפי.

מה לומדים בתקשורת חזותית?

בתקשורת חזותית לומדים את כל הצד הוויזואלי בבניית אתרי אינטרנט בבסיסי וורדפרס ובמקביל כיצד לבצע את חווית המשתמש UIUX בתוכנת אלמנטור. בסיום מסלול לימודי פיתוח אתרי אינטרנט ועיצוב הסטודנטים לומדים כיצד לבצע אפליקציות עם תוכנת XD הנחשבת לתוכנה מספר אחד בעולם העיצוב הגרפי.

השתלבות המעצבים גרפיים בעולם ההייטק.

השתלבות המעצבים גרפיים בעולם ההייטק יוצרת שכר מאוד גבוה לבוגרים רבים מה שגרם למחסור בעולם ההדפסה. בוגרים בתחום ההייטק יכולים להרוויח שכר של שמונה עשרה אלף שח נטו ובמידה והם בוחרים לעבוד בעולם הדיגיטל ליצרית אסטרטגיות פרסום הם יכולים להרוויח שכר של ארבע עשרה אלף שח. אין ספק שתוכל לעבוד בתחום זה גם בצורה עצמאית ותצטרך לייצר עבודה לעסקים ירצו את כל השירותים שלך בצורה פרטנית.

ללמוד את התחום המבוקש ביותר מהבית דרך האינטרנט

תוכלו ליצור איתנו קשר עוד היום ולשוחח עם יועצי הלימודים איך גם אתם יכולים ללמוד את התחום המבוקש ביותר מהבית דרך האינטרנט. אין ספק שאם אתם רוצים למצוא עבודה קבועה תוכלו לשוחח עם יועצי הלימודים כיצד לקדם את הכוונות למטרות שלכם לגבי הסבה מקצועית. השיעורים בעמוד זה בהחלט ייתנו לכם אינדקצייה מדהימה אם אתם מתאימים לתחום זה או לא בסרטונים נוכל לראות את כל החשיבות של עולם התקשורת חזותית בשילוב תוכנות גרפיות וכמובן את כל החשיבה היצירתית אותם הסטודנטים לומדים לכל אורך הקורס. שיהיה לכם צפייה נעימה.