שלבים להיות מעצב גרפי מתחיל איזה עבודה אני יכול לקבל עם מיומנויות כמתחיל בעיצוב גרפי

שלבים להיות מעצב גרפי מתחיל איזה עבודה אני יכול לקבל עם מיומנויות כמתחיל בעיצוב גרפי? איך אוכל לרכוש עבודה בעיצוב ממשק UI UX אם אין לי ניסיון?

תוכן עניינים הצג

האם אתה רוצה ללמוד עיצוב גרפי או שאתה כרגע בלימודים ורוצה לדעת איך תוכל למצוא עבודה באזור לאחר סיום הלימודים אם אין לך ניסיון? אתה לגמרי במקום הנכון לכן, ישנן מספר גישות מצוינות לכך, עליהן נדון בפוסט הבא.

מהי בעצם ניסיון במקצוע עיצוב גרפי או גרפיקאי?

לפני שנדון בטכניקות לצבירת ניסיון, בואו נגדיר תחילה איזה ניסיון נדרש בעיצוב גרפי. ניסיון בעיצוב גרפי כרוך ביכולת ליצור מגוון רחב של ויזואליות ברמה גבוהה ומקצועית. במקצועות אחרים, ניסיון הוא באמת ניסיון בעבודה במקומות רבים בעסק; אבל, בעיצוב גרפי, ניסיון מעשי במגזר הספציפי שבו אתה מחפש עבודה הוא מה שקובע. לעיצוב גרפי יש כמה נישות, ועל המעצב הגרפי להיות בעל מומחיות בתחומים שאליהם הוא מתחלק.

כיצד ניתן לקבל מומחיות בעיצוב גרפי בנישות רבות?

ניתן לקבל ניסיון במגוון דרכים. כעת נעבור על הגישות השונות.

שיטה 1: היא לקבל ניסיון בעבודה על פרויקטים עבור תיק העבודות שלך.

היתרון של עיצוב גרפי או תקשורת חזותית הוא שמה שמגדיר הצלחה הוא היכולת להפיק ויז'ואלים מגוונים בצורה מקצועית ויצירתית. אתה יכול ליצור מגוון דוגמאות גרפיות לתיק העבודות שלך. נניח שאם אתה רוצה להשתתף במיתוג חברה, אתה צריך ליצור אסטרטגיית מיתוג מקיפה עבור הרבה חברות נוכחיות. קחו כל מותג מוכר והתחילו לפתח מיתוג חדש לחלוטין המובחן מהלוגו הנוכחי.

צור לוגו למותג, כמו גם כרטיס ביקור, שלט חוצות, באנר ודף נחיתה. כשאתה מגיש בקשה, תוכל להגיש תיק עבודות עם מה שהכנת, ותוכל להשוויץ בניסיון הקודם שלך. חיוני שהעבודות שתיצור עבור תיק העבודות שלך יהיו באיכות הגבוהה ביותר. עדיף לבקש עצה ממעצבים או מרצים מנוסים בתחום הלימוד שלך.

שיטה 2: להתקבל לתפקיד סטודנט בזמן הלימודים.

מציאת תעסוקת סטודנטים במגזר היא גישה הפועלת הן במקצועות אחרים והן בתעשיית העיצוב הגרפי. המטרה היא להשיג תעסוקה ברמת שכר נמוכה שתאפשר לך לקבל ניסיון בענף. סטודנטים מועסקים במשרדי פרסום, בחברות הוצאה לאור ובתי דפוס, וזה מצב בהחלט נוח לכל הצדדים. חשוב לזכור שהחוויה שתקבל תהיה רלוונטית למקום בו עבדת. אם תתקבל כסטודנט במשרד פרסום, סביר להניח שתוכל לצבור ניסיון במיתוג חברה. אם הייתם עובדים בבית דפוס, סביר להניח שהייתם מתמחים בדפוס גרפי.

שיטה 3: מציעה לך הזדמנות להתנדב בארגונים שצריכים אותך ואין להם כסף לשלם.

ארגונים לא ממשלתיים רבים זקוקים לעבודה גרפית מקצועית, אך הם אינם יכולים להרשות לעצמם לשלם עבורה או לשלם על כך מחיר יקר. אתה יכול לספק את שירותי העיצוב הגרפי שלך בחינם או בעלות קטנה, לצבור מומחיות ואולי הפניות. זוהי שיטה שמוסדות רבים מספקים במקצועות אחרים ויש לחקור אותה גם לעיצוב גרפי.

שיטה 4: מצא את הלקוח הראשון שלך בתוך הסביבה הקרובה לך.

מכיוון שעיצוב גרפי הוא מקצוע שנמצא בכל מקום, כמעט בטוח שיש לך קרוב משפחה שזקוק לעיצוב גרפי. תינתן לך הבחירה ליצור את הוויזואליה עבורו. זוהי חוויה אמיתית שתוכל לכלול בתיק העבודות שלך ולקבל עבורה התייחסות. המלצות הן בעלות ערך מכיוון שהן יוצרות יותר תנועה וחווית צרכנים.

כיצד ניתן לקבל מומחיות על מנת להתקבל לעבודה כמעצב הייטק?

הייטק עבור מעצבים גרפיים, עיצוב גרפי הוא רמה מתקדמת יותר. מעצבים גרפיים בתעשייה זו ירחיבו את כישוריהם לכלול עיצוב אתרים, עיצוב אפליקציות ועיצוב חווית משתמש. זהו נושא שמתפתח במהירות בשוק, וכעת כל חברה וארגון מבינים שמדובר באתגרים שיזדקקו לסיוע של מעצב גרפי. יש לציין כי מעצב גרפי שלומד מקצועות אלו מגיע בדרך כלל עם מומחיות מוקדמת כמעצב גרפי, וכעת הוא יידרש להפגין יכולת בתחומים אלו. אז איך אתה יכול לקבל ניסיון בעיצוב מקוון ואפליקציות? הנה כמה דוגמאות.

איפה מעצבים גרפיים בהייטק יכולים לחפש עבודה?

מציאת עבודה בקריירות הייטק וההייטק כמעצבים גרפיים דומה למציאת עבודה בכל מקצוע אחר. הגש מועמדות לתפקידים שבהם אתה מעוניין, ולאחר מכן שלח את קורות החיים שלך ואת תיק העבודות יחד איתם. חלופה נוספת, בין אם אתה סטודנט במכללת סולו ובין אם לא, היא להצטרף לקבוצת הפייסבוק שלנו. במכללת סולו יש הכי הרבה קשרים עסקיים בענף, עם 19.5 אלף חברים הכוללים גרפיקאים, סטודנטים וחברות. הקבוצה חוסכת לכם זמן ועוזרת לכם לאתר עבודות בצורה מהירה וקלה יותר.

שיטה 1: צור את האתר שלך.

אם עדיין אין לך אתר או אפליקציה, זה הזמן ליצור אחד. זו הזדמנות מצוינת לתרגל ולהוסיף לתיק העבודות שלך. עצב את האתר שלך תוך שימוש בכל העקרונות שלמדת, ותרכוש ניסיון. נכון, זה רק אתר אחד, אבל הוא ללא ספק בשבילכם. צרכנים פוטנציאליים שצופים בו עשויים להתרשם ולהעסיק אותך גם אם יש לך מעט ידע בתחום.

שיטה 2: חפש חברות חדשות.

המציאות היא שזה הרבה יותר פשוט לאחר שהתחלת לעבוד על עיצוב גרפי. מדי יום מוקמות מספר רב של חברות קטנות הזקוקות ליצירת אתר או אפליקציה חדשה. חברות אלו היו מחפשות לעתים קרובות מעצב גרפי שמבין כיצד ליצור אתר אינטרנט או אפליקציה בעלות נמוכה. זה הרגע שבו אתה נכנס למשחק! רוצה לצבור ניסיון? תן לחברות האלה הצעת מחיר צנועה והתחל לפתח את האתר או האפליקציה הטובים ביותר שאתה יכול. זכרו שלקוח מרוצה הוא לקוח מומלץ. אם תעשה את העבודה בהצלחה ותיצור את האתר או האפליקציה לטעמם, צפה שיפנו אותך לאחרים, ותהיה לך קריירה. מלבד זאת, האתר שבנית עשוי להיכלל בתיק העבודות שלך.

שיטה 3: השתמש במדיה חברתית.

פלטפורמות מדיה חברתית מאפשרות לך להפוך את העבודה שלך לזמינה לקהל הרחב. אתה יכול פשוט לקפוץ ולהציע את השירותים שלך לארגונים שמחפשים מעצבי אתרים ומפתחי אפליקציות. זכור להציע את שירותיך בתעריף זול יותר כדי לסייע לך לרכוש את העבודה הראשונה שלך.

שיטה 4: התחבר למפתחי ממשק תוכנה ומתכנתים

מעצבים גרפיים נדרשים למתכנתים לעיצוב אתרי האינטרנט שהם יוצרים, והם מציעים לצרכנים חבילות המכילות גם יצירת אתרים וגם עיצוב אתרים. אתה יכול לשתף פעולה עם מתכנת ספציפי שמקבל משימות פיתוח אתרים על בסיס קבוע. הוא יטפל בכל השיווק והמכירות עבור הלקוח, תוך שאתה תעצב את האתרים ותקבל ניסיון רב ערך. זוהי שיטה מצוינת להתחיל ולקבל ניסיון רב ערך בתחום. לאחר שסיימתם את כל השלבים הללו ויש לכם תיק עבודות מוכח, תוכלו להגיש מועמדות לתפקידים בתחום ההייטק.

למד עיצוב גרפי בסביבה שמספקת לך יותר הזדמנויות.

מכללת סולו היא מכללה למקצועות עיצוב גרפי ועיצוב הייטק. ב-17 השנים האחרונות, אנו מחנכים את הנושא בסגנון הייחודי שלנו. אנו עובדים אחד על אחד עם מורים מובילים באינטרנט מהנוחות של הבית שלנו. לימודי עיצוב גרפי באינטרנט מהבית הם האופציה האידיאלית כיום עבור אנשים עסוקים, הורים וכל מי שרוצה לשלב לימודים עם פעילויות אחרות.

איך עובדת למידה מקוונת מהבית?

כשאתה לומד בבית אתה באמת עובד עם מדריך אחד על אחד שמשקיע ומדגיש את המהירות וההבנה שלך. זה מוביל למסקנה שלמידה אישית עדיפה על למידה קבוצתית. משיעור לשיעור, מתפתחת ושולטת בחשיבה עצמאית כמעצב גרפי. מבחינה טכנית, צורת למידה זו תצריך שימוש במחשב, אינטרנט, אוזניות ורמקול. אתה והמדריך תשתמשו בתוכנת שיתוף מסך כדי לקשר בין המחשבים שלכם כמו זום או כל תוכנת חיבור אחרת.

מה אתה לומד במכללת סולו לעיצוב גרפי?

סטודנטים במוסד שלנו לומדים את שפת העיצוב הגרפי, שהיא טכניקה של תקשורת ללא שימוש במילים. בגלל שזה בעצם סוג של אמנות, לימודי עיצוב גרפי מסווגים כאמנות חזותית. כשאתה מחפש לימודי עיצוב גרפי מקוון מהבית, אתה עלול להיתקל באותו נושא בשם לימודי תקשורת חזותית. כפי שניתן לראות, המושג תקשורת חזותית מגדיר את ליבת המקצוע, שהוא העברת תקשורת בין אנשים באמצעות שימוש בוויזואליות.

לימודי עיצוב גרפי עוסקים ביותר מסתם היופי שבגרפיקה; הם עוסקים גם בהקשבה והיכרות עם קבוצות יעד שונות, כמו גם בהבעת מסרים עסקיים באמצעות גרפיקה ממוחשבת. במכללת סולו תוכלו לבחור מתוך מגוון רחב של אפשרויות לימודיות. תלמדו עיצוב גרפי למתחילים או תקשורת חזותית וכן עיצוב אתרים בוורדפרס ובתוסף Elementor וכן עיצוב אפליקציות בתוכנת XD. תלמד גם את שלוש תוכנות העיצוב החיוניות עבור מעצבים גרפיים: פוטושופ, אילוסטרייטור ואינדיזיין.

איזו פונקציה משחקת כל תוכנה שנלמדה בקורסי עיצוב גרפי?

אינדיזיין

אינדיזיין היא תוכנית הוצאה לאור המסייעת למעצבים גרפיים ליצור ספרים וחוברות עם ויז'ואל איכותי, נקי, נכון וממוקד בצורת הדף. מכיוון שהתוכנה הזו היא גם מ-אדובי , הקבצים תואמים לשני המוצרים ששייכים לאדובי כמו פוטושופ ואילוסטרייטור.

פוטושופ של אדובי

פוטושופ היא תוכנת עריכת תמונות המאפשרת לך לבצע שינויים ברמת הפיקסלים. תמונה אחת שווה אלף מילים, כמו שאומרים, וזה בדיוק מה שמעצבים גרפיים עושים עם תמונות; הם מבטאים מסרים דרך התמונה. התוכנית מאפשרת למשתמשים לצלם כל תמונה ולערוך אותה כדי ליצור עיצוב דרמטי יותר, עיצוב משמח, עיצוב עצוב ועוד מיני עיצובים על תמונה שמטרתם לתקשר רגש ולפתח תקשורת עם קהלי יעד שונים.

אילוסטרייטור מאייר עסקי למיתוג

תוכנת אילוסטרייטור חיונית וייחודית בלימודי עיצוב גרפי שכן היא מאפשרת למעצב הגרפי ליצור או לתאר ויז'ואלים מגוונים.

תוכנת אילוסטרייטור משמשת כאשר מעצב גרפי צריך לייצר לוגו, איור בספר או בחוברת, או אפילו תמונה ממנה ניתן להדפיס בסלון. כבר דנו כיצד תוכנת פוטושופ פועלת על פיקסלים, אך תוכנת אילוסטרייטור היא תוכנה וקטורית. וקטור מוגדר כיכולת ליצור חזותית מסוימת ואז להגדיל או להקטין אותו מבלי לוותר על איכותו, שאינה יכולה להתקיים אם הוא פועל ברמת הפיקסלים. מעצב גרפי מוכשר יתחיל את העיצוב בפוטושופ וישלים אותו באילוסטרייטור.

XD

XD היא תוכנה שעשוי לשמש ליצירת אפליקציות המספקות חווית משתמש מעולה. תוכנה מעולה לגרפיקאים השואפים להיכנס לעולם ההייטק.

וורדפרס

וורדפרס היא אחת מחלקי התוכנה הגדולים ביותר שיש. איזה ראיות יש לנו? כתוצאה מכך, ארבעים אחוז מכלל אתרי האינטרנט כיום בנויים ומעוצבים באמצעות תוכנה. באופן כללי, מדובר בתוכנת קוד פתוח המאפשרת התאמה אישית רבה, כך שתוכלו להשתמש בה כדי ליצור כל עיצוב שתרצו. זה מציע יתרונות משמעותיים מכיוון שהמעצבים לא צריכים להחליט על תבנית מסוימת.

בתוך התוכנית ישנם תוספים נוספים, אחד מהם הוא Elementor, שהוא תוסף ליצירת דפי אינטרנט. תוסף זה הוא חלק מתוספי וורדפרס והוא האופנה החדשה ביותר במגזר זה. כל מעצב יוכל לבצע את עבודתו בצורה יעילה וקלה יותר בעזרת אלמנטור. זה מאפשר לכם, כמעצבים, לעשות יותר עבודה עבור יותר לקוחות בצורה יעילה יותר.

אז אם התחום לימודים עיצוב גרפי וחווית משתמש UI UX מעניין אתכם, אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר ולהתחיל ללמוד מקצוע מתקדם ומבוקש. אנחנו במכללת סולו מצפים לראותכם.