איך מבטלים אפקטים בתוכנת פוטושופ

//איך מבטלים אפקטים בתוכנת פוטושופ

אם אתם כבר מכירים את תוכנת פוטושופ ויודעים איך לעבוד איתה, הסרטון הזה יסייע לכם להיות עוד יותר מקצועיים ועוד יותר טובים. אם אתם לא מכירים את התוכנה אלא רק שמעתם עליה אותם רוצים להיכנס עמוק יותר לתוכה ולעשות בה שימוש לצרכים שלכם, הסרטון הזה הוא גם בשבילכם.

הסרטון שלפניכם הוא עוד סרטון מבית מכללת סולו, המכללה ללימודי גרפיקה ועיצוב אחד על אחד עם מורה פרטי המובילה בישראל. מכללת סולו היא מכללה שמלמדת בשיטה ייחודית ובין השאר היא מפיצה סרטונים מעשירים עבור כל מי שרוצה להיכנס לתחום. בפוטושופ יש אפקטים רבים אותם ניתן להכניס ואם אתם צופים בסרטון אתם צריכים קודם כל להכיר אותם ולדעת איך לעשות בהם שימוש, ואם עשיתם בהם שימוש, הסרטון שלפניכם יסביר לכם איך מבטלים אפקטים בפוטושופ בצורה פשוטה, מהירה ויעילה. כל מי שעובד עם התוכנה חייב לדעת איך מבצעים פעולות כאלו והסרטון שלפניכם דורש מכם רק האזנה לו, צפייה בפעולות השונות אותן צריך לבצע, הפנמה של הנאמר בו וכמובן, עוד ועוד תרגול בשביל שהפעולות הללו יהפכו לטבע שני.

קצת על פוטושופ

אז מהי בכלל תוכנת פוטושופ? תוכנת פוטושופ היא תוכנת עיבוד תמונות, תוכנה שקיימת בשוק כבר כמה עשרות שנים. במהלך השנים היא עברה לא מעט שינויים ושדרוגים, מכיוון שהחברה שעומדת מאחוריה הלא היא חברת אדובי, משקיעה בה המון. יש לה תוכנות אחריות כמו אילוסטרייטור ואינדיזיין, והיא תוכנה שניתן לעבוד בה לבד או לשלב את העבודה בה עם תוכנות אחרות. העבודה עימה נוחה והיא פשוטה להפעלה, וכל מה שצריך הוא להכיר את הכלים השונים של התוכנה, לדעת איך להפעיל אותם וכמובן, עדיף שמי שעושה בה שימוש יהיה גם בעל אוריינטציה עיצובית ושיווקית בשביל למקסם את היכולות שלה. יש מי שטועה לחשוב שהוא לא צריך את פוטושופ כי הרי יש היום כל כך הרבה תוכנות גרפיקה, תוכנות לעיבוד תמונות ואפליקציות שונות. נכון? אז זהו, שממש לא והיא תוכנה ייחודית שלא דומה לאף אחת אחרת…

פוטושופ היא לא דומה לאף אחת אחרת…

כפי שציינו, עם כל הכבוד לתוכנות האחרות כמו אילוסטרייטור שיש היום כמו גם לאפליקציות השונות, תוכנת פוטושופ היא תוכנה שלא דומה לאף תוכנה או אפליקציה אחרת. למרות שיש רבות כאלו, לפוטושופ יש כלים שאין אפשרות להגיע אליהם בשום דרך אחרת ולא לחינם היא התוכנה הגרפית הנבחרת של הצלמים והמעצבים בכל העולם. לא משנה איזו אפליקציה תורידו, סביר להניח שתוכלו לבצע בה פעולות בסיסיות. אך בכל מקרה, לא תוכלו לקחת תמונה ולבצע בה תיקונים ועיבודים מעמיקים, אלא אם כן תעשו שימוש בתוכנת פוטושופ, תוכנת עיבוד התמונות המתקדמת ביותר בעולם.

ביטול אפקטים פוטושופ

ביטול אפקטים פוטושופ

קצת על חברת אדובי – חברה לפיתוח תוכנות גרפיות ממוחשבות

אז מי החברה שעומדת מאחורי תוכנת פוטושופ? כמה זמן החברה קיימת? תוכנת פוטושופ היא אם כן פרי יצירתה של חברה אדובי, החברה המובילה בעולם מזה שנים רבות את תחום התוכנות הגרפיות. זו חברה ששמה לעצמה למטרה להיות הטובה ביותר, והיא זו שגם אחראית על תוכנות אחרות כמו אילוסטרייטור, אינדיזיין, דרימוייבר ואחרות. היא קיימת כבר משנות ה-80 של המאה הקודמת ומעבר לפיתוח של תוכנות חדשות כל הזמן, היא משפרת עוד ועוד את התוכנות הקיימות שלה. היא משקיעה בהן מיליונים רבים של דולרים וזו הסיבה שאף חברה אחרת לא תשתווה אליה. אם אתם מחפשים תוכנות גרפיות, רק את התוכנות הגרפיות של חברת אדובי אתם מחפשים.

ללמוד עיצוב גרפי באינטרנט אונליין במכללת סולו

אבל את פוטושופ כמו כל תוכנה גרפית אחרת צריך ללמוד, ואילך עושים את זה בדיוק? פשוט מאוד. לומדים במכללת סולו, המכללה ללימודי גרפיקה אחד על אחד עם מורה פרטי המובילה בישראל. מכללת סולו היא מכללה שמלמדת בשיטה קצת אחרת, עם תוכנה ייחודית שמקשרת בין מחשבו של המורה לבין מחשבו של התלמיד. כן, בדיוק כמו בשיעור פרטי פרונטלי כל אחד רואה את השני וכל אחד יכול לראות את המסך של השני, והלימוד הוא ממש כאילו שני הצדדים יושבים האחד מול השני. יש יתרונות רבים לשיטה הזו בלימודי עיצוב גרפי בצורה פרטית. ראשית, הנוחות. אין דרך נוחה יותר מאשר ללמוד בבית מול המחשב, וזאת בלי להתפשר על רמת הלימודים. שנית, לא צריך לצאת מהבית ולעמוד בפקקים או לחפש חנייה וגם לא צריך לקנות אוכל בחוץ. כל אלו עולים כסף ואם לומדים במכללת סולו, חוסכים לא מעט ממנו. עוד יתרון שיש ללימודים אונליין מסוג זה הוא שכל אחד לומד בקצב שלו. שלא כמו בכיתה, התלמיד לא צריך לרדוף אחרי האחרים ולא מתקדמים עד שהוא לא יודע את כל החומר.

אם אתם מחפשים איפה ללמוד ואתם רוצים את המורים הטובים ביותר, אם אתם רוצים לא להפסיד עבודה ולשלב את הלימודים עם שאר הדברים שאתם עושים, מכללת סולו היא המכללה אותה אתם מחפשים, מכללה ששמה לעצמה למטרה להוביל את תחום העיצוב הגרפי גם בשנים הבאות.

2019-07-26T21:42:08+03:00