מדריך חינם אינדיזיין מסגרות לבנות לתמונות והכנת רקע שקוף

//מדריך חינם אינדיזיין מסגרות לבנות לתמונות והכנת רקע שקוף

אינדיזיין היא תוכנה שלרבים אל צריך להציג אותה. היא עוד אחת מהתוכנות שפותחו על ידי חברת אדובי, היא אחות של תוכנות פוטושופ ואילוסטרייטור, והיא תוכנה שניתן לעשות באמצעותה לא מעט. אינדיזיין היא תוכנת עימוד שמאפשרת לעצב מסמכים, ספרים, חוברות ומה לא והסרטון שלפניכם הוא סרטון שנוגע בחלק מהדברים הרלוונטיים. השיעור בגרפיקה ממוחשבת עוסק בהכנת מסגרות לבנות לתמונת ואיך מכינים רקע שקוף, סרטון מעניין מאוד שיכול לסייע הן למי שרק נכנס לתחום  העיצוב גרפי ועושה בו את צעדיו הראשונים והן למי שכבר עוסק בעיצוב גרפי אבל צריך חיזוקים כאלו ואחרים. הסרטון הוא פשוט והוא מתאים לכל אחד וכל מה שצריך לעשות הוא לצפות בו, לתרגל את הנאמר בו וליישם אותו. אין קסמים, מי שמשקיע ולומד את התוכנה ומי שמנסה אותה שוב ושוב מגיע לתוצאות.

תוכנה לעיצוב מסמכים – כבר מזמן אל רק טקסט

אנו חיים בעולם בו צריך להלהיב אנשים, צריך ליצור אצלם עניין וצריך לעורר אצלם סקרנות. מה שהיה פעם כבר לא מספיק היום ומי שלא מתקדם הלאה נשאר מאחור. אם בעבר מסמכים לא היו צריכים להיות מעניינים, הם לא היו צריכים לתפוס את העין ולהיות אפילו מעט שיווקיים, הרי שהיום זה כבר לא מספיק. גם מי שמכין ללקוח שלו דו”ח שנתי, כבר לא יכול שהדו”ח הזה יהיה משעמם. הוא צריך לתת ללקוחות שלו משהו אחר, משהו מרתק שימשוך את העין שלו וימתג את מי שהפיק את הדו”ח כמקצועי ומשקיע. פעם גם אי אפשר היה להפוך מסמכים למעניינים יותר והמקסימום שאפשר היה זה לעשות בטקסט הדגשות וכדומה. היום זה כבר שונה לגמרי, היום אפשר לעצב מסמכים בצורה מרשימה. היום אפשר להפוך אותם למעניינים יותר עם תמונות, טבלאות מרשימות, אינפוגרפיקות מלהיבות ועם אלמנטים אחרים. היום יש את אינדיזיין וזה בדיוק ההבדל בין מה שהיה בעבר למה שיש היום. אינדיזיין היא תוכנת עיצוב גרפי עשירה בכלים רלוונטיים, תוכנה שניתן באמצעותה ליצור כל כך הרבה. היא תוכנה שכל אחד חייב להכיר ובעיקר מי שחושב להיות מעצב גרפי.

עיצוב עיתונים תוכנה מקצועית רוצים להיות אחראיים על הכותרות של מחר?

יש אין ספור עבודות ומקומות עבודה שמצריכים שימוש בתוכנת אינדיזיין ואחד מהם הוא מערכות עיתונים. אם תמיד חלמתם להיות מאלו שמחליטים איך ייראה העיתון של המחר, אם תמיד רציתם לעצב עיתונים ולהיות משפיעים, אינדיזיין היא תוכנה שיכולה להכניס אתכם לעולם הזה. אינדיזיין היא תוכנה שכל מי שעובד כמעצב במערכת עיתונים חייב להכיר, כל מי שרוצה לעמד מגזינים, ספרים או כל דבר אחר בין אם הוא פיזי או דיגיטלי חייב להכיר. לימוד אינדיזיין יאפשר לכם לעשות כל כך הרבה דברים, יאפשר לכם להיות מעצבים גרפיים מהשורה הראשונה.

תמונה בתוך מסגרת עם פינות מעוגלות

תמונה בתוך מסגרת עם פינות מעוגלות באינדיזיין לבן או שחור

ללמוד עיצוב גרפי באינטרנט אונליין במכללת סולו

אם אתם חושבים על ללמוד עיצוב גרפי בכלל או את אינדיזיין  INDESIGN בפרט, אתם חייבים להכיר את מכללת סולו. מכללת סולו היא מכללה שמלמדת בשיטה קצת אחרת, שיטת לימוד שהולכת והופכת לפופולרית יותר ויותר היום. זו שיטה בה לומדים עם מורה פרטי ולא עם כיתה, אך לא באופן פיזי אלא בצורה וירטואלית. איך? יש תוכנה שעושה את זה – מחברת בין המחשב של התלמיד ובין המחשב של המורה, וכך כל אחד יכול לראות את המסך של השני. כשרואים כל אחד את המסך של השני וגם אפשר לשלוט במסך של השני, לדבר ולראות גם את פניו של השני, השיעור הוא בדיוק כמו שיעור פרטי אחד על אחד. הנה כמה יתרונות של השיטה:

יתרונות עבודה עם תוכנה לעיצוב ספרים חוברות ומגזינים

  • יחס אישי – כשלומדים במכללה לומדים עם עוד הרבה תלמידים. יש תלמידים שקולטים מהר ויש כאלו שלוקח להם עוד הרבה יותר זמן, אבל אי אפשר לעכב את כולם בגלל תלמידים ספציפיים. זה יוצר פערים וזה לא מאפשר להתקדם כמו שרוצים. כשלומדים בשיעור פרטי זה יחס אישי, ואין את הפערים הללו. במכללת סולו אלו שיעורים פרטיים רק קצת בשיטה אחרת.
  • יותר זול – הכוונה פה היא לא לעלות הקורס במכללת סולו לעומת מכללות אחרות. יש מחיר לכל קורס ולחבילת קורסים ואת זה צריך לברר. הכוונה פה היא למניעת הצורך לצאת מוקדם מהעבודה ולהפסיד שעות עבודה, לשלם על דלק או על תחבורה ציבורית, על חנייה, על אוכל ושתייה ועל עוד דברים אחרים שמשלמים עליהם כשיוצאים מהבית. בסופו של דבר זה מתבטא בלא מעט כסף…
  • יותר נוח – הנוחות פה היא אולי הדבר המשמעותי ביותר. האפשרות ללמוד מהבית אונליין או מכל מקום אחר היא מדהימה. אם אתם לא רוצים להפסיד שיעור אבל אתם צריכים לצאת מהבית, כל מה שאתם צריכים הוא לקחת את הלפטופ איתכם. מדהים לא?

במכללת סולו תוכלו ללמוד עיצוב גרפי ברמה גבוהה במיוחד. תוכלו להכין תיק עבודות ולקבל תעודת סיום ובעיקר, לקבל המון יידע מהמורים המקצועיים במכללת סולו. מכללת סולו היא הטובה ביותר בישראל בתחום.

2019-07-26T21:43:29+03:00