לימוד אינדיזיין הכנסת תמונה לתוך ריבוע עם פינות עגולות – עריכת ספרים

//לימוד אינדיזיין הכנסת תמונה לתוך ריבוע עם פינות עגולות – עריכת ספרים

ברוכים הבאים לאחד הסרטונים החשובים ביותר בתוכנת אינדיזיין, תוכנת עיצוב ועימוד מהמתקדמות בעולם. בסרטון שלפניכם תוכלו לראות איך להכניס תמונה לתוך ריבוע עם פינות עגולות, אילו פעולות צריך לבצע כדי שזה יקרה ואיך לעשות את זה במהירות ובקלות. הסרטון עוסק בעריכת ספרים וזה אחד הדברים שתוכנת אינדיזיין יודעת לעשות, עריכה של חוברות, טקסטים וקבצי PDF. הסרטון הינו פשוט וקל להבנה והוא דורש מכם להאזין לנאמר בו, להפנים אותו וכמובן, לתרגל שוב ושוב אותו. המטרה היא שהפעולות הללו יהפכו לטבע שני בשבילכם ותוכלו לבצע אותן ללא כל בעיה מתי שתרצו.

קצת על אינדיזיין

אז מהי תוכנת אינדיזיין? למה חשוב להכיר אותה? מי צריך בכלל להכיר את התוכנה הזו לעומק? אינדיזיין היא תוכנת עימוד, תוכנה שבאמצעותה מעצבים טקסטים, עיתונים, מגזינים, ספרים וקבצי PDF. פעם עיצוב ספר או כל חוברת אחרת עם טקסט כמו גם מסמך PDF לא היה מורכב במיוחד מכיוון שלא ייחסו לזה חשיבה מיוחדת. היום כבר ברור שכמו כל אלמנט אחר, גם תוכן וטקסט צריך לעצב, ואת עמוד צריך לסדר. היום הכול ויזואלי ואנשים קונים או קוראים את מה שמושך אותם מבחינת צבעים ועיצוב ולאו דווקא בגלל מה שכתוב. אינדיזיין היא תוכנה של חברת אדובי שגם אותה כדאי לכם להכיר.

למה אתם צריכים להכיר את חברת אדובי?

אז למה אתם צריכים להכיר את חברת אדובי? כי חברת אדובי היא חברה ששמה לעצמה למטרה להוביל את תוכנות הגרפיקה ולפתח את הטובות ביותר. היא לא פיתחה רק את אינדיזיין אלא גם את אחיותיה שגם הן קריטיות בעולם העיצוב – אילוסטרייטור ופוטושופ. מעבר לתוכנות הללו אדובי פיתחה עוד תוכנות רבות והיא עושה זאת כבר למעלה מ-30 שנה בהצלחה רבה. חברת אדובי היא חברה שלא נחה על זרי הדפנה רגע אחד והיא עסוקה כל הזמן בשיפור מתמיד של התוכנות שלה. זו הסיבה שהיא משדרגת בכל שנה כמעט את התוכנות הקיימות עם אפשרויות חדשות, עם כלי עבודה מגוונים ועם פיתוחים מדהימים.

אינדיזיין – תוכנת העימוד של המעצבים הגרפיים

אם אתם חושבים על להיות מעצבים גרפיים, אתם צריכים כמובן ללמוד את התוכנות האחרות שהוזכרו כאן כמו פוטושופ ואילוסטרייטור אך לא פחות מכך, אתם צריכים ללמוד גם את תוכנת אינדיזיין. בעידן של היום מעצבים גרפיים הם חוד החנית בעולם האינטרנט ובעולם הפרסום, ושום דבר לא יכול באמת לזוז בלעדיהם. מעצבים גרפיים דרושים במקומות עבודה רבים והם מקבלים הצעות עבודה מדהימות. הם משתכרים מצוין והם יכולים להתקדם עוד ועוד בעולם של צבע וסגנון. אבל יש עוד יתרון אחד משמעותי כדי להיות מעצב גרפי, יתרון הלייף סטייל שכולם חולמים עליו.

תמונה בתוך מסגרת עם פינות מעוגלות

תמונה בתוך מסגרת עם פינות מעוגלות

להיות מעצב גרפי ולנהל את הזמן

חלק ניכר מהמעצבים הגרפיים בוחר לא להיות שכיר. אומנם יש לא מעט מעצבים גרפיים שכירים שעובדים מהבית, אך עדיין, אין כמו להיות פרילנסר, להיות עצמאי באמת. מעצבים גרפיים רבים בוחרים בדרך הזו מכיוון שהיא נותנת להם חופש מלא כמה לעבוד ואיך לעבוד וכמובן, מאיפה לעבוד. מעצבים גרפיים עצמאיים הם אנשים שיכולים להקדיש יותר למשפחה שלהם, יכולים לדאוג יותר לשעות הפנאי שלהם ולהגשים חלומות רבים. זה לא רק העצמאות מבוסים אלא בעיקר האפשרות לעבוד מכל מקום – מהבית, מבית הקפה השכונתי, או אפילו במהלך טיול בחו”ל. אז נכון, עצמאיים צריכים אופי, צריכים למכור את עצמם וצריכים להיות עם משמעת עצמית גבוהה. זה שווה את זה ורוב העצמאיים בתחום העיצוב הגרפי אוהבים את זה ולא רוצים להחליף את סגנון החיים הזה בשום דבר אחר.

רגע לפני – לומדים עיצוב גרפי במכללה המובילה בישראל ודרך האינטרנט

בשביל שתגשימו את החלום, בשביל שתהיו מעצבים גרפיים שכירים או עצמאיים כל אחד לפי מה שהוא רוצה, אתם צריכים ללמוד את התחום. הבעיה היא שרבים לא יכולים להרשות לעצמם ללמוד במקביל לעבודה או לא רוצים להתחייב למשהו שדורש מהם להגיע בימים ובשעות קבועים למקום ספציפי. מכללת סולו פוטרת אתכם מהבעיה הזו. אתם כבר לא צריכים לצאת מהעבודה מוקדם או לוותר על עיסוקים אחרים. במכללת סולו לומדים אחד על אחד עם מורה פרטי אבל כזה שיושב בבית שלו ומתחבר אליכם דרך האינטרנט. במכללת סולו אתם יכולים להמשיך את העיסוקים שלכם במקביל ללימודים. אתם יכולים לקבל יחס אישי ולהתקדם בקצב שלכם. צוות המכללה הוא צוות מקצועי והמורים הם המובילים בעולם העיצוב והשיעורים עצמם עם תוכן רב.

מכללת סולו חרטה על דיגלה להנגיש את עולם העיצוב לכל אחד. למי שלא יכול לצאת מהבית מכל סיבה שהיא, למי שלא רוצה לצאת, למי שמרגיש שהוא צריך ליווי אישי ולמי שתמיד חלם להיות מעצב. במהלך הלימודים מכין התלמיד תיק עבודות אותו הוא יכול להציג ללקוחות או מעסיקים פוטנציאליים עתידיים שלו.

2019-07-26T21:44:17+03:00