חינם שיעור אינדיזיין אפקט מסכות תמונה אינדיזיין עיצוב חוברת ספר

//חינם שיעור אינדיזיין אפקט מסכות תמונה אינדיזיין עיצוב חוברת ספר

אינדיזיין היא אחת מתוכנות הגרפיקה המתקדמות ביותר שיש, תוכנה שמציעה שלל כלים מדהימים כאלו שיכולים לסייע לכל אחד. היא תוכנת עימוד, תוכנה שעוסקת במסמכים, ומסמכים היום הם בשימוש כולנו. הסרטון שלפניכם הוא סרטון שעוסק באפקט מסכות תמונה ובאיך מעצבים חוברת או ספר. הסרטון הינו פשוט וקל להבנה והוא דורש מכל דבר אחד בעיקר – תרגול של הנלמד בו עוד ועוד. הסרטון הינו סרטון פשוט שמסביר היטב איך לעשות את הדברים, וצפייה בו תשפר את היכולות שלכם בתחום זה. אז אתם מוזמנים לשבת ולהתרווח לאחור, לצפות בסרטון ולהפיק ממנו כמה שיותר. קדימה, למה אתם מחכים?

תוכנה עיצוב חוברת או ספר INDESIGN.

פעם, עיצוב של חוברת או ספר היה פשוט. כל מה שהיה צריך הוא לעצב כריכה נחמדה, ובתוך החוברת או הספר היה צריך לכתוב את התוכן. זהו. לא היה צריך יותר מזה. אבל גם בתחום זה כמו בכל תחום אחר, יש תחרות רבה, תחרות על ליבו של הקורא וצריך לעשות הרבה בשביל להתמודד איתה. היום כבר לא מספיק שיהיו מלל וקצת תמונות, היום צריך הרבה יותר מזה, צריך לגרות את מי שצופה או קורא וצריך לעשות את זה עם ויזואליזציה עשירה. איך עושים את זה? עם תוכנת אינדיזיין כמובן, תוכנת העימוד המתקדמת ביותר בעולם. אינדיזיין היא תוכנה שכל אחד צריך להכיר.

מה עוד אפשר לעשות עם אינדיזיין?

הנה כמה דברים שאפשר לעשות עם תוכנת אינדיזיין שאתם חייבים לדעת:

  • לעצב פלאיירים – נכון, פלאיירים כבר נראים פחות ופחות בתיבות הדואר מכיוון שהעולם הדיגיטלי שולט היום, אך עדיין, הם קיימים ואם אתם עושים בהם שימוש אתם צריכים למקסם את הפוטנציאל מהם. עם אינדיזיין תוכלו להפיק פלאיירים מרהיבים, תוכלו ליצור פלאיירים מיוחדים כאלו שישאירו אבק למתחרים שלכם.
  • לעצב מסמכים – היום מסמכים חייבים להיות מעניינים יותר, מושכים יותר ויפים הרבה יותר. היום מסמכים חייבים להיות כאלו שייצרו עניין, מסמכים שיגרמו למי שקורא אותם להיות מרותק יותר והיום צריך כבר לשלב בהם תמונות ואינפוגרפיקות שונות. אפשר לעשות את זה עם תוכנת אינדיזיין, תוכנת העימוד המתקדמת ביותר בעולם.
  • לעצב ספרים – גם ספרים צריכים להיות מעוצבים לא רק בכריכה שלהם אלא בתוכם. ריווחים מתאימים, תמונות במיקום נכון, בחירת הפונט הנכון ועוד שלל דברים חשוב בעיצוב בכדי שלעין יהיה נעים לקרוא את הטקסט. עם אינדיזיין אפשר לעשות את זה, אפשר לעצב ספרים כמו גם לעצב חוברות, ואפשר לעשות את זה בקלות ובמהירות יחסית.
  • עיצוב מסמכים לדיגיטל – לא רק מסמכים מודפסים אפשר לעצב היום עם אינדיזיין. אינדיזיין מאפשרת לעצב גם מסמכים שמיועדים לדיגיטל, מסמכים שאמורים לעבור ברשת בלי להיות מודפסים.
  • יצירת מגזינים דיגיטליים – עוד נישה שהתפתחה מאוד בשנים האחרונות היא הנישה של יצירת מגזינים דיגיטליים. מגזינים דיגיטליים יש היום בכל תחום והם מגיעים לטווח רחב מאוד של גולשים. הם מופצים באמצעות הרשתות החברתיות, הם מופצים באמצעות המיילים ובדרכים דיגיטליות אחרות. אינדיזיין היא התוכנה הנכונה לעצב באמצעותה את המגזינים הללו.
אינדיזיין אפקטים על תמונות

אינדיזיין אפקטים על תמונות

למי אינדיזיין מתאימה?

אינדיזיין היא תוכנה שמתאימה קודם כל למי שעוסק בכתיבה, למי שעוסק בתוכן ובלימוד כמו מורים ותלמידים. מעבר לכך, היא מתאימה לכל אחד שרוצה לשפר את המסמכים אותם הוא מפיק ולהפוך אותם למעניינים יותר ומרתקים יותר, אך היא בעיקר מתאימה למי שרוצה להיות מעצב גרפי. מעצבים גרפיים יוכלו להפיק ממנה כל כך הרבה ויוכלו לשלב אותה יחד עם תוכנות אחרות איתן הם עובדים.

מעצבים גרפיים יכולים לעבוד בתחומים רבים, ורבים מהם אכן פונים לעולם אתרי האינטרנט ואחרים. אך מעבר לאלו, יש גם מגזינים, עיתונים, ספרים ומסמכים רבים שצריך לעצב ואם אתם מכירים את התוכנות האחרות ואתם רוצים לשפר את היכולות שלכם, אתם צריכים להכיר את תוכנת אינדיזיין.

ללמוד את תוכנת אינדיזיין במכללת סולו עיצוב גרפי

אם עוד לא הכרתם, אז נעים להכיר – סולו, המכללה ללימודי עיצוב אחד על אחד המובילה בישראל. אך סולו היא לא עוד מכללה והיא גם לא עסק שמתווך בין תלמידים למורים פרטיים אלא היא מכללה שמציעה לתלמידים שלה ללמוד עם המורים הפרטיים הטובים ביותר אבל – באמצעות האינטרנט. הלימודים מתקיימים בעזרת תוכנה ייחודית, תוכנה שמאפשרת למורה ולתלמיד לראות האחד את השני וכמובן את המסך של השני ואף לשלוט בו. זה בדיוק כמו לימודים אחד על אחד בשיעור פרטי אבל בלי לצאת מהבית.

תחשבו על זה שלא תצטרכו להתארגן לשום מקום, לא תצטרכו להתלבש, לצאת מהבית, לעמוד בפקקים ולחפש חנייה. לא תצטרכו לצאת מוקדם מהעבודה ולהפסיד שעות ולא תצטרכו למצוא סידור לילדים. כל מה שתצטרכו הוא לשבת מול המחשב עם כוס קפה ביד ופשוט ללמוד. אם תבצעו את המטלות ותכינו תיק עבודות עם המורה, ההצלחה שלכם כבר מחכה לכם בפתח. אז קדימה, למה אתם מחכים?

 

2019-07-26T21:44:27+03:00