לימוד חינם הסבר אפקטים אילוסטרייטור בלנד למתקדמים עיצוב לוגו

הסרטון בגרפיקה ועיצוב שלפניכם הוא עוד סרטון מבית מכללת סולו, המכללה ללימודי גרפיקה אחד על אחד עם מורה פרטי און ליין המובילה בישראל. מכללת סולו שמחה להעשיר את הציבור ואת המתעניינים בעיצוב גרפי בפרט, ומפיקה עוד ועוד סרטונים לימודיים אותם ניתן למצוא ביוטיוב וברחבי האינטרנט, סרטונים המלמדים איך לבצע פעולות שונות בתוכנות הגרפיות הקיימות. מכללת סולו היא המכללה היחידה בישראל שמלמדת בשיטת האון ליין אחד על אחד, מכללה שרשמה הצלחות רבות ומאות מבוגריה השתלבו בתעשיית העיצוב – במשרדי פרסום, בסטודיואים לעיצוב, במערכות עיתונים, בתי דפוס ומקומות עבודה רבים אחרים.

איך לעצב לוגואים

איך לעצב לוגואים למה לצפות מהסרטון?

אם אתם רוצים לדעת לעצב לוגואים אתם חייבים לראות את השיעור בוידאו הזה כמו גם רבים אחרים. לוגו הוא מרכיב חשוב במיתוג העסק ובמידה ומעצבים אותו בצורה מקצועית, הוא אמור לעשות את העבודה. בשביל שהוא יהיה מעוצב כמו שצריך צריך כמובן לדעת כמה שיותר על התוכנות הגרפיות, ובסרטון הזה תוכלו ללמוד בחינם איך לעשות אפקטים באילוסטרייטור בלנד ואיך לעצב לוגו בצורה מרשימה. רוב הסרטונים מבית מכללת סולו אלו סרטונים שמתאימים לכולם, הן למתקדמים והן לכאלו שרק נכנסו לתחום, אך הסרטון הזה הוא שיעור אשר שמתאים למתקדמים כך שאם אתם עוד לא שם, אתם צריכים ללמוד עוד קצת בשביל לעשות שימוש בכלים הללו.

מה זה לוגו?

מי מאיתנו שנחשף מידי פעם ללוגו של קוקה קולה, מקדונלדס, אדידס או חברה מוכרת אחרת, מזהה מידית על איזו חברה מדובר. לא רק שהוא מזהה על איזו חברה מדובר אלא הוא גם מרגיש משהו כלפי המותג אליו הוא נחשף, וזה בדיוק מה שלוגו עושה. לוגו הוא סמל שמעוצב בהתאם למוצר או השירות שהחברה מייצרת, הוא אמצעי ויזואלי שמקשר בינינו לבין אותם מוצרים או שירותים והוא זה שגורם לנו לחשוב על המותג או להרגיש משהו כלפיו. עיצוב נכון של לוגו צריך להיות כזה שיגרום לנו למשהו, כזה שיזיז לנו וייצור אצלנו תחושה כלשהיא או דחף כלשהוא (לרכוש לדוגמה) והוא חלק מסט כלים שמהווים את מיתוג העסק

קצת על אילוסטרייטור

אם אתם רוצים לעצב לוגו מסוים, אתם צריכים את תוכנת אילוסטרייטור ואם אתם לא מכירים אותה, כדאי שתתחילו ללמוד על הכלים הרבים שהיא מציעה. אילוסטרייטור היא תוכנת גרפיקה ווקטורית, תוכנה שלא זקוקה לפיקסלים כדי להתקיים מה שאומר שאם האלמנטים הוויזואליים שמעצבים באמצעותה אפשר להדפיס לכל גודל שרוצים בלי לטשטש אותם. אילוסטרייטור היא תוכנה שניתן לעצב באמצעותה סמלילים (לוגואים) אך גם תלת ממד ולא מעט אלמנטים ויזואליים אחרים. אילוסטרייטור היא עוד תוכנה מבית חברת אדובי, חברת תוכנות הגרפיקה המתקדמת ביותר בעולם, חברה שלא ייצרה רק את אילוסטרייטור אלא גם את פוטושופ, אינדיזיין, דרימוויבר ואחרות.

אילוסטרייטור אפקטים בעיצוב גרפי בלנד
אילוסטרייטור אפקטים בעיצוב גרפי בלנד

מכללת סולו – המכללה בשבילכם ללימודי עיצוב גרפי

אם אתם רוצים ללמוד את תוכנת הגרפיקה ממוחשבת אילוסטרייטור, אתם חייבים להכיר את מכללת סולו שכפי שציינו היא המכללה ללימודי גרפיקה און ליין אחד על אחד עם מורה פרטי. מכללת סולו היא מכללה בה לא לומדים עם קבוצה אלא אחד על אחד אבל… לא בצורה פרונטלית אלא באמצעות האינטרנט. מכללת סולו מציעה לכם את המורים הטובים ביותר עם הניסיון הרב ביותר, מגוון רחב של קורסים עם כל החומר הדרוש להם. במהלך הלימודים תכינו תיק עבודות ובסיומם תקבלו תעודה המעידה על הלימודים, ותוכלו לצאת לשוק העבודה ולהצליח בתחום הגרפיקה.

יתרונות לימודי עיצוב גרפי אחד על אחד דרך האינטרנט

הנה כמה יתרונות בלימודי עיצוב גרפי אחד על אחד דרך האינטרנט עם מכללת סולו:

  • כל אחד לומד בקצב שלו – כשלומדים בשיעור פרטי, אין צורך להיות תלותיים בקבוצה מה שאומר שכל תלמיד לומד בקצב שלו. לא הבנתם משהו? תמיד אפשר לחזור וללמוד שוב, אתם לא מתקדמים עד שאתם יודעים את כל מה שצריך עד עכשיו.
  • לא צריך להפסיד עבודה – אחד השיקולים של אנשים בוגרים ובעיקר מי שיש לו משפחה וילדים בכל הקשור ללימודים, הוא חוסר הרצון להפסיד שעות עבודה מה שקורה בעיקר כשלומדים בבוקר אבל גם כשלומדים אחר הצהריים וצריך לצאת מוקדם מהעבודה. במכללת סולו זה לא קורה מכיוון שהלימודים מתקיימים בהתאם לסיכום עם המורה או במילים אחרות, מתי שנוח לשני הצדדים – בערב מאוחר, בשעות הבוקר, ביום שישי או בכל זמן אחר.
  • חסכוני יותר – כשלא צריך לצאת מהבית, חוסכים לא מעט כסף. כסף על דלק או תחבורה ציבורית, חיפוש חנייה ותשלום עליה, קניית אוכל ושתייה, מה שלא קיים בבית. כשלומדים מהבית לא צריך להוציא על כל הדברים האלו.
  • לומדים מאיפה שרוצים – נמצאים באמצע הטיול הגדול בחו”ל? אתם יכולים ללמוד גם במהלכו. הרי הלימודים הם דרך האינטרנט וכל מה שצריך הוא מחשב וחיבור לאינטרנט…

מכללת סולו מציעה לכם אם כן את שיטת הלימוד המנצחת, זו שתהיה הכי נוחה לכם, הכי נעימה לכם והכי יעילה לכם, וזו שתוכלו בעזרתה סוף סוף להיות מעצבים גרפיים.