במקצוע חווית משתמש UI UX יש כסף טוב קורסי UI UX מומלצים 2022

במקצוע חווית משתמש UI UX יש כסף טוב? קורסי UI UX מומלצים 2022

עומדים בפני החלטה לשנות את הקריירה שלכם לעולם העיצוב גרפי ופיתוח אתרי אינטרנט? איך אתם יכולים לקחת את הידע שקיים לכם בעיצוב גרפי ולשנות את זה לעולם ההייטק? בכתבה הבאה נסביר לך בהרחבה על עולם פיתוח האפליקציות והטרנדים החדשים לשנת 2023 וכמובן נחשוף אתכם לפרויקטים רבים הכוללים פיתוח אפליקציות וארגונים לחברות. מעצבים גרפיים היום מבוקשים מאוד ב 2022 כדי להמשיך לתת את כל השיווק בסמארטפון ובעולם הדיגיטל ולכן נוכל לראות שיש הצעות עבודה רבות והשכר הוא גבוה מאוד לעומת תקופת עבר. אם אתם מחפשים להשתלב בתעשיית הייטק שצמאה לידיים עובדות אין ספק שכל תחום תעשיית השיווק הדיגיטל ואפליקציות התרחבה מאוד במיוחד בתקופת הקורונה.

בכתבה הבאה הראנו שיעורים מדהימים שמדברים על יצירת מניפולציות והכנה לארגונים וכמובן איך לעבוד עם טרנדים חדשים תוך שילוב הוויזואליות בשימוש תוכנות אדובי פוטושופ אילוסטרייטור אנדיזיין וכמובן XD

מה קרה בתקופת הקורונה?

המציאות השתנתה בתקופת הקורונה והעולם כולו נכנס לסגרים רבים כדי להתמודד עם נגיף הקורונה. עסקים שלא היה להם מערך שיווק דיגיטלי ולא היו עם דרכים חדשניות להביא לקוחות נאלצו לסגור עסקים או לסירוגין להתפתח לטכנולוגיה חדשה כדי להמשיך להיות רלוונטיים בשוק. אנו בטוחים ששמעתם שעולם הדיגיטל תפס תאוצה מאוד גדולה והרשתות החברתיות וגול יחדיו נתנו את כל הדחיפה הרצינית לעסקים שהייתה צריכה את זה במיוחד בתקופת הקורונה. כל יצירת אסטרטגיה שיווקית צריכה לתת דגש לנושא של חווית המשתמש היוצא דופן היום בעולם העיצוב הפרסומי.

מה מעצבים גרפיים לומדים?

כדי ללמוד את נושא חווית משתמש ותקשורת חזותית על הסטודנטים להגיע עם ידע בטכנולוגית למידה שמאפשרים להם לשלוט בכל החוקים הרבים שעולם החווית משתמש צריך החל מניתוח נתונים וקבלת תובנות מדהימות מהלקוחות שלהם שזה המותג. והבנה מקצועית כיצד לאפשר את כל הקשר העיצובי ליצירת דיאלוג וויזואלי בין המותג ללקוחות. אין ספק שהפרסום בפייסבוק או בגוגל נחשבים ליתרונות מאוד חשובים לכל עסק סטרטאפ או עסקים רגילים שרוצים להמשיך להגביר את מערך השיווק דרך מנועי חיפוש.

הבנת קהל המטרה

הטכנולוגיות של היום הם מאוד מתפתחות ולכן עסקים רבים יש אלטרנטיבות רבות כיצד לשווק לעולם כולו ולכן המותגים צריכים להבין בדיוק כיצד קהל היעד שלהם עובד על ידי שימוש בוויזואליים ותורת הצבעים שנלמדים במסלול לימודי עיצוב גרפי. אי אפשר לבנות אתר אינטרנט אם המעצב הגרפי לא יודע כיצד צבע עובד או איך לבנות קומפוזיציה ולכן כדי להשתמש בטכנולוגיה המתקדמת של UIUX בשימוש תוכנת XD או אלמנטור על הסטודנטים להגיע עם רקע רחב מאוד מעולם העיצוב. כמובן שתוכלו ללמוד בבית הספר אצלנו מסלול מעצבים גרפיים מתחילים ורק לאחר מכן להשתלב בתעשיית חווית משתמש.

מה לומדים בחווית משתמש UIUX?

לעולם ההייטק יש עלייה ניכרת בשימוש בטכנולוגיה כי מדינת ישראל נחשבת לאחת המדינות שמוכרות טכנולוגיה לעולם כולו ולכן לקוחות היום מעדיפים לקבל את כל המידע שלהם אך ורק דרך אפליקציות וכתוצאה מכך אם אין אתר אינטרנט או מערך שיווקי נכון אי אפשר לקדם עסק או מותג.

לימודי מערכות הוורדפרס

כל שלב פיתוח אסטרטגי בעולם השיווק צריך הכנה מוקדמת כיצד לגרום ללקוחות להגיע למערכת ההפעלה וורדפרס או לסירוגין לקבל מודעות על המותג דרך אפליקציות. לכן על המעצב חווית משתמש להשקיע זמן ומחשבה כיצד לחבר את אבני היסוד של כל פרויקט שעושים לכל תהליך הפיתוח העיצובי תחילה הנקרא אפיון. אין ספק שזה דורש מאמץ כי צריכים להבין ידיוק כיצד קהל המטרה חושב.

מערכת ההפעלה וורדפרס נחשבת לאחת המערכות הידידותיות ביותר בגוגל כי תשעים ושבע אחוז מהגולשים היום מקבלים את הנתונים שלהם דרך גוגל והיא נחשבת למערכת שעולה מהר אצל הגולשים בטלפונים הניידים.

אלמנטור חווית משתמש.

הצד הראשון בכל פרויקט הוא להבין מיהו קהל המטרה ולכן אלמנטור נחשבת לאחת התוכנות החווית משתמש המדהימות שגורמות למוצר או לאתר אינטרנט להראות בצורה מקצועית אצל הלקוח. אלמנטור הוא תוסף המתלבש בתוך מערכת ההפעלה וורדפרס ומעניק יתרון באמצעות יצירת תפריטים וויזואליים תוך מתן דגש לנושא של הנראות של האתר.

למה חווית משתמש כל כך חשובה היום?

חווית משתמש זה הדבר היחיד שיכול לגרום לכל אתר או אפליקציה להצליח בצורה מסחרית. גוגל בשנים האחרונות עשה עדכון מאוד גדול כדי להתאים את האתרי אינטרנט לחווית משתמש. נוכל לראות בשנת 2021 שגוגל הרים למקומות מאוד גבוהים אתרים שהיו ידידותיים ונוחים לגולשים ואתרים שהיו איטיים או לסירוגין הכתב בתוך האתר לא היה קריא אין ספק שהם נשלחו לעמוד שתיים שלוש מה שגרם להפסדים כלכליים של אותם אתרים שזנחו את נושא חוויית המשתמש.

עיצוב אפליקציות UIUX ותוכנת XD

כדי לדאוג לנוחות באפליקציות שנהפכו לאחת התחומים המשמעותיים בדור של קבלת מידע אין ספק שהסטודנטים יודעים כיצד לעבוד על תוכנת XD. אדובי הכניסה את תוכנת XD בשנים האחרונות מה שיצר שיתוף פעולה יותר הדוק עם עולם ההייטק. אם בעבר אך ורק עולם ההייטק היה עסוק במתן פתרונות דיגיטליים לאפליקציות היום נוכל לראות שמעצבים גרפיים הם אלה שגורמים לצורך החשוב ביותר לאפליקציה להיות מצליחה החל מיצירת וויזואליים תוך שימוש בפוטושופ ואילוסטרייטור.

כדי להעניק מתן עיצוב נכון לאפליקציה הסטודנטים לומדים כיצד לשלב את הגרפיקה מפוטושופ לתוך תוכנת XD לעיצוב אפליקציות או לסירוגין כיצד לקח גרפיקות ווקטוריות שמדברות את אותה השפה של תוכנת XD ולשלב את זה בתוכנה.

כיצד לומדים אונליין דרך האינטרנט?

לימודים אונליין מתבצעים בצורה פרטנית ואישית אחד על אחד עם ראש שמחובר אליך מהמחשב. אי אפשר להתעלם מהעובדה שהקורונה היא גרמה לטכנולוגיה גם בנושא ההדרכה ועבודה מהבי. עסקים שעד לא מזמן היו עובדים בסביבה ביתית היום יכולים להמשיך לעבוד בצורה כזאת כי הקורונה הפכה את העולם כולו שגם האינטרנט יש לו מקום מאוד חשוב ואפשר לוותר על כל נושא המשרדים.

איך בית ספר סולו מלמד אונליין דרך האינטרנט?

בית הספר סולו מלמד דרך האינטרנט באמצעות תוכנת הזום שמאפשרת למורה לראות את המסך של הסטודנט ולהסביר לו כיצד לבצע תהליכי אפיון או עיצוב ופיתוח של האפליקציות באתרי אינטרנט. במהלך השיעור הסטודנטים מקבלים תהליכים רבים בהסברים ולאחר ההסבר של המורה הסטודנט צריך לתרגל את החומר כדי לראות אם באמת הוא מבין את כל הנושא של הפיתוח אפליקציה וההשקעה הארוכה כדי להשתמש בתוכנות. כל שאלה שעולה מקבלת תשובה מיידית והתמיכה היא לא רק בשיעור עצמו אלא גם מעבר לשעות הלימוד כדי לקבל פידבק על כל הנושא של האפיון והכנת אפליקציה.

עולם האפליקציות והביקוש

בוגרי מסלול לימודי תקשורת חזותית יכולים להתחיל עם שכר של שמונה עשרה אלף שח נטו בחברות הייטק או לסירוגין מרבית הבוגרים בוחרים לעבוד בתחום זה בצורה פרטנית ואישית כדי לתת מגוון רחב של פתרונות לצרכים של מותג. אין ספק שעולם הדפוס סובל מחסור כוח אדם באופן חד משמעי בגלל שמרבית הבוגרים בתחום זה לא עובדים בעולם הדפוס מה שהיה נהוג בעבר אלא פונים לטכנולוגיה העדכנית.

תיק העבודות למה הוא כל כך חשוב?

תיק העבודות זה הדבר החשוב ביותר שאתם צריכים להתרכז בו לכל אורך הקורס. לקוחות ומעסיקים לא מתרשמים מתעודה או מתואר ראשון שעשיתם במהלך הלימודים אלא אך ורק איך השתמשתם בכל הידע כדי לקדם הרגלי שימוש באפליקציה או לסירוגין איך אתם יודעים מה המותג צריך או כיצד לבצע את הדיאלוג הוויזואלי בין המותג לצרכן עצמו. ככל שתיק העבודות ידבר על הצרכים הספציפיים של המותג אין ספק שתוכלו להשתלב בתעשייה. לקוחות ומעסיקים יכולים לבדוק תוך שניות בודדות אם אתם מקצועיים או לא לכן יש חשיבות לתיק עבודות.

השכר בעולם חווית משתמש UI UX ועיצוב הגרפי

לאור הביקוש הגדול בעולם העיצוב ותקשורת חזותית נוכל לראות שבוגרי הלימודים בתחום זה מבוקשים מאוד בתעשייה זו. בחברות פרסום והייטק מעצב דיגיטל יכול להתחיל עם שכר ללא ניסיון ותיק עבודות של 18 אלף שח ולעבוד בצורה משותפת עם מפתח תוכנות ומקודדי מוצר השכר הוא כמובן שכר מתחילים. במידה ותרצו לעבוד בחברות פרסום ושיווק במדיות לעסקים ברשתות החברתיות או בעיצוב ובניית אתרי אינטרנט השכר יהיה 14 אלף שח נטו. בשוק הדפסות והוצאות לאור השכר 10000 שח נטו ולכן מרבית בוגרי מסלול זה בוחרים לעבוד אך ורק בעולם ההייטק או שפותחים עסקים עצמאיים הנקראים פרילנסרים.

לסיכום

לבית הספר יש קבוצה מעל תשע עשרה אלף חברות ומעסיקים שבהחלט יכולים לתת לך עבודה בתחום. הקבוצה קיימת מעל שתיים עשרה שנה וסידרה לאלפי מעצבים גרפיים את העבודה הראשונה שלהם. אנו ממליצים לכן כבר היום ליצור קשר עם יועצי הלימודים איך גם אתם יכולים ללמוד את התחום המבוקש ביותר ללימודי תעודה ותיק עבודות מהבית צפייה נעימה.