האם להיות מעצב אתרים זה קשה האם מעצב UX הוא מעצב אתרים האם להיות מעצב אתרים ובונה מערכות וורדפרס או אפליקציות זה קשה

האם להיות מעצב אתרים זה קשה? האם מעצב UX הוא מעצב אתרים?

האם להיות מעצב אתרים ובונה מערכות וורדפרס או אפליקציות זה קשה? איך אתה יכול ללמוד את היסודות הבסיסיים שעולם בניית אתרים צריך? כיצד אתה יכול להתחיל לעצב אפליקציות? בכתבה הבאה ריכזנו את המדריך הגדול ביותר שיעזור לך להבין כיצד אתה יכול לקבל את כל מה שאתה צריך לדעת כדי לעבוד בעולם העיצוב אתרי אינטרנט ואפליקציות. הכנו בכתבה סרטונים רבים שמדברים על הצד האומנותי וחלקו חשוב בקטע היצירתי של כל מעצב אתרי אינטרנט מתחיל.

מערכות של וורדפרס לבניית אתרים

מעצבים גרפיים צריכים בהחלט לשלוט מערכות של וורדפרס לבניית אתרים ובמקביל כיצד מכינים אפליקציות בתוכנת XD המפורסמת. אין ספק שתוכלו לראות שעולם האתרי אינטרנט זה המקום הבטוח ביותר להעביר מידע לרעיונות לגולשים רבים ולכן גולשים ומותגים רבים צריכים אותך המעצב הגרפי המתחיל ומעצב אתרי אינטרנט לקדם כל אסטרטגיית שיווק.

עולם הדיגיטל בשנים האחרונות התפתח מהקצה לקצה וכיום כל סגנון עיצוב חזותי צריך להיות מתורגם גם באינטרנט על ידי טיפוגרפיה ושימוש בצבעים תוך מתן דגש לסגנון הטקסט שהולך להיות באתר ולכן מעצבים גרפיים צריכים לדעת חווית משתמש חייבים להגיע עם סגנון עיצוב והבנת הקונספט ממסלול לימודים הראשון אם אין לכם רקע במסלול לימודים הראשונים של מעצבים גרפיים תוכלו ללמוד בבית הספר קורסים מקצועיים כדי לקדם את כל האסטרטגיה השיווקית לבניית אתר נכון.

אתר אינטרנט והחשיבה העיצובית

כל אתר אינטרנט צריך את כל החשיבה העיצובית פלוס שימוש בתוכנות פוטושופ אילוסטרייטור ואנדיזיין כי הם אלה הכלים שבהם אתם תשתמשו בלימודים עצמם. תפקיד של מעצב אתרי אינטרנט זה לא רק לבנות את המערכת הבסיסית של אלמנטור או וורדפרס אלא לסירוגין להביא את כל הצד המרהיב הוויזואלי כדי להביא משמעות לארגון וליצור קשר אישי בין המותג לקהל היעד. ההגיון חייב להיות ברור כי זה אותה שפה וויזואלית בין עולם העיצוב הגרפי לעולם בניית האתרים רק אופן השימוש הוא שונה באמצעות התכונות הגרפיות.

מה לומדים בבניית אתרים?

בבניית אתרים לומדים את כל תחום קידום האתרי אינטרנט שתתאים למנוע חיפוש גוגל ובמקביל את חווית המשתמש באלמנטור UIUX . מעצבים גרפיים התמחו בתחומים רבים שקשורים למסע העיצוב שלהם בדיגיטל ולכן הם צריכים לתת דגש חשוב מאוד בתיק העבודות לכל אורך הקורס כי זה הדבר היחיד שהם יתמודדו איתו.

למה תיק עבודות כל כך חשוב בתחום העיצוב הגרפי?

כיום חברות הייטק או משרדי פרסום דיגיטליים לא מתרשמים מהתעודה שתביא איתך לאחר סיום הלימודים או אם יש לך ניסיון רב שנים. מה שרוצים לראות זה אך ורק שאתה באמת מבין את עולם התוכן הדיגיטלי וכיצד ליצור דיאלוג וויזואלי באינטרנט תוך הבנה מקצועית של כיצד מנוע חיפוש גוגל עובד ברשתות החברתיות. המטרה בתיק עבודות זה להראות אפליקציות מעוצבות שמקבלות את כל השפה העיצובית שכוללת טיפוגרפיה והרכיבים הגרפיים שעוצבו בתוך האפליקציה שהם פוטושופ אילוסטרייטור ותוכנת אנדיזיין.

מה לומדים במסלול עיצוב גרפי חווית משתמש?

במסלול חווית משתמש UIUX אתם לומדים לעצב גרפיקות בתוך מערכת ההפעלה וורדפרס ובמקביל אתם תלמדו להשתמש באלמנטור כמקדם מאוד חשוב לחווית המשתמש UIUX. תחום העיצוב אתרי אינטרנט נחשב למאוד חשוב כי על המעצב הגרפי לחשוב כל הזמן איך הצרכנים של אותו מותג מתנהגים באתר אינטרנט ולכן המעצב אתרי אינטרנט חייב לעבוד בשיתוף פעולה עם המותג כדי להבין על הצרכן הרבה יותר.

תוכנת העיצוב אפליקציות XD

XD מגיעה מבית חברת אדובי ופותחה בשנים האחרונות כדי לתת מענה וויזואלי לאפליקציות. תחום זה היה שייך עד לא מזמן לחברות הייטק בלבד ולכן היום יש ביקוש למעצבים גרפיים כי חברת אדובי אחראית על כל התוכנות הגרפיות ונתנה את האפשרות למעצבים גרפיים גם לעשות את הסגנונות עבודה אלה וכתוצאה מכך יש שיתוף פעולה אדיר בין מפתח מחשבים למפתח תוכנה בעת עבודת המעצב אתרי אינטרנט ואפליקציות.

מהו שיתוף הפעולה של מהנדס מחשבים ומפתח תוכנה עם מעצב אתרי אינטרנט?

כיום כדי להתאים כל אפליקציה אינטרנטית לחנות האונליין של גוגל או לסירוגין לאפל על המעצב אתרי אינטרנט לפתח את כל העיצוב שמותאם לסגנונות עיצוב אלו. וכתוצאה מכך בסיום העבודה בתוכנת XD לאחר הכנסת אלמנטים רבים ורכיבים גרפיים המעצב אפליקציות צריך להוציא דרך התוכנה קודים תכנותיים שיוצאים בצורה אוטומטית תוך שניות בודדות למהנדס המחשבים ומפתח תוכנה כדי להתאים את המערכת האינטרנטית החדשה שנבנתה על ידי המעצב הגרפי למנוע החיפוש גוגל או לסירוגין לאפל או מייקרוסופט. השיתוף פעולה הוא הדוק ויש מסע של הבנות בין מעצב גרפי למהנדס מחשבים כדי לדעת מה מותאם ומה לא.

איך אפשר ללמוד את התחום המבוקש ביותר מהבית?

בתקופת הקורונה העולם נחשף כולו לעבודה אינטרנטית אונליין כתוצאה מכך נוכל לראות שארגונים רבים כתוצאה מהריחוק החברתי שנכפה על כולם החלו לעבוד אך ורק דרך המערכת הפופולרית זום. אנו מלמדים בשיטה זו כבר קרוב לחמש עשרה שנה בלימוד פרטני ואישי אונליין דרך האינטרנט.

איך לומדים אונליין דרך האינטרנט?

לימודים אונליין דרך האינטרנט מתבצעים דרך שיתוף מסכים אחד על אחד מה שמאפשר למורה לראות את תוכנת הוורדפרס שפתוחה אצלך במחשב. במהלך השיעור האונליין המורה מסביר מהלכים שונים איך לעצב דפדפנים במשתמשים וכמובן איך להכניס אתרי אינטרנט לאחסון ועוד אין ספור פרמטרים שעולם העיצוב אתרי אינטרנט וחווית משתמש צריך. במידה ויש נושא בשיעור שלא ברור אין ספק שהמורה לא יכול להתקדם לנושאים חדשים אם הסטודנט לא הבין את כל החומר העיצובי.

קבלת שיעורי בית על עקרונות העיצוב החזותי מעצבי דיגיטל.

שיעורי בית הם הדבר היחיד שיכול לגרום לך לשלב את כל העקרונות בעבודה. שיעורי בית נותנים לך את כל האפשרות לתרגל את החומר הרב כדי להבין איך לקדם אתר אינטרנט בצורה מקצועית. מותגים היום עסוקים בלשכנע את הגולשים וכתוצאה מכך העבודה של המעצב אתרים היא מאוד חשובה כדי להכניס את הוויזואליות לתוך אפליקציה או אתר אינטרנט כדי שזה יראה מקצועי. גולשים היום שופטים תוך שניות בודדות אם האתר אינטרנט או האפליקציה היא בצורה מקצועית ולכן עליכם לתת דגש לכל הצבעים והצורות תוך האפליקציה או לסירוגין לדעת באיזה צבעים להשתמש.

תורת הצבעים ואפליקציות

כדי ליצור אפליקציה שהיא לא עמוסה בתכנים עליכם להבין את תורת הצבעים. תורת הצבעים יש לה משקל מאוד חשוב בלימוד העיצוב גרפי המסלול הראשון שאותו אתם לומדים כדי להבין מיהו קהל המטרה. קהל המטרה הוא קהל היעד שאותו המותג רוצה לשכנע כדי להכניס לאתר. לכל צבע יש כוח ומעביר פסיכולוגיה למוח האנושי ולכן עליכם מעצבי אתרי אינטרנט לשלוט בכל נושא הוויזואליים ברמה מאוד מקצועית.

הנושאים בחווית משתמש הנלמדים תוך מתן דגש לוויזואליות

נושאי הלימוד כוללים לא רק את הצד הטכני של איך לפתוח אתר אינטרנט או להכניס אפליקציה אלא הסטודנטים משתמשים בכל הכלים שהם למדו במסלול לימודי עיצוב גרפי הראשון של הבנה מקצועית כיצד לתת רשתות עיצוב או לסירוגין איזה טקסטורות להשתמש בתוך האפליקציה מול מתן דגש לצבעוניות של טשטוש ויצירת מרקמים נכונים שמתאימים בעין לגולשים. בסופו של דבר תחום העיצוב הגרפי נחשב לאחד התחומים המבוקשים ביותר כי בשנים האחרונות עבודת העיצוב אתרי אינטרנט ועבודת העיצוב גרפי נעשו עבודה אחת.

לסיכום יש עבודה רבה למעצבים גרפיים בשוק

תחום העיצוב אתרי אינטרנט נהפך מאוד מבוקש בשנים האחרונות ולכן יש עבודה רבה למעצבים גרפיים בשוק. במיוחד בתקופת הקורונה ראינו שהטכנולוגיה הקדימה את עצמה שנים רבות ועולם הדיגיטל נעשה מבוקש מאוד בגלל שלקוחות ועסקים הבינו שאם הם לא יהיו באינטרנט הם לא יוכלו להמשיך ולהתקיים כתוצאה מכך מעצבים גרפיים עבדו שעות נוספות כדי לספק את כל הדרישה האינטרנטית שעולם העיצוב הגרפי ואתרי אינטרנט צריכים.

מדור דרושים

לבית הספר יש קבוצה מעל תשע עשרה וחצי אלף חברות הייטק ומשרדי פרסום שבהחלט יכולים לעזור לך לפתח את העסק האישי שלך במידה ואתה רוצה לעבוד בתור פרילנס או לסירוגין להתקבל למקומות עבודה. מידי יום בקבוצה יש עשרות מודעות שמחפשים אותך מעצב אתרי אינטרנט המתחיל לתת את כל השפה הוויזואלית ליצירת אתרי אינטרנט ואפליקציות. אנו ממליצים לכם לצפות בכל השיעורים שהכנו במיוחד בשבילכם בעמוד זה כדי להבין יותר איך לשלב קריירה ועיצוב גרפי באתרי אינטרנט ביחד. אתם מוזמנים לשוחח עוד היום עם יועצי הלימודים איך אתם יכולים ללמוד את התחום המבוקש ביותר מהבית.