נתוני שכר והכנסה מעבודה בבניית אתרים איזו תוכנת Adobe הכי מתאימה לעיצוב חווית משתמש UI UX

נתוני שכר והכנסה מעבודה בבניית אתרים איזו תוכנת Adobe הכי מתאימה לעיצוב חווית משתמש UI UX?

מהו מספר המעצבים הנוכחי בתעשייה? איך אתה יכול להשתלב בתחום שזקוק נואשות לעובדים? כל מי שמעוניין בהסבה מקצועית צריך לבצע לימודים ולברר את קביעת טווח השכר לפני תחילת החיפוש אחר הקריירה המתאימה לו, ולכן במאמר הבא נתמקד בכל החומר שיש לעולם העיצוב הגרפי להציע.

הכנו מספר שיעורים עבורכם בפוסט הבא המלמדים את העקרונות המהותיים שעל מעצבים גרפיים להבין כדי להשתלב בתעשייה שרעבה לידיים עובדות. במאמר, אנו מעבירים את ההתרשמות על ידי שימוש בתוכנת Photoshop Illustrator InDesign, תוך הסבר על המשיכה של תוכנת אדובי למעצבים גרפיים לביצוע מניפולציות בקרב צרכנים. אין ספק שכדי לעבוד בתחום העיצוב הגרפי, עליך להכיר לא רק את כלי הפוטושופ והאילוסטרייטור של אדובי. ו-InDesign, אלא את כל שפת העיצוב לאורכה ולרוחבה כדי לענות על הדרישות הנוכחיות של השוק.

שכר בעבודה

מעצבים גרפיים בהייטק ללא ניסיון בחווית משתמש UI UX מקבלים שכר של תשעה עשר אלף שקל נטו במקצוע, בעוד שעובדים בענף הדפוס מרוויחים שכר של אחד עשר אלף שקל נטו. רוב הבוגרים אינם עובדים בענף הדפוס מכיוון שהשכר כה נמוך, ובמקום זאת משלבים אסטרטגיות פרסום ושיווק לאתרים עם שכר של 14,000 שקלים נטו.

הדמיות גרפיות שהצגנו כאן מיועדות לקורסי עיצוב גרפי למתחילים, כך שלא משנה אם יש לך ניסיון קודם בתחום או בכלל לא; כל מה שאתה צריך לעשות הוא להציג תיק עבודות, שבו הם יוכלו לדעת אם אתה מקצוען או לא.

התכנית לתקשורת חזותית ועיצוב השפה עיצובית.

כדי להתחיל בתחום זה, תצטרך לשלוט בכל הסטנדרטים הנפוצים ביותר למיתוג ולעסק. תגלה כיצד להתחבר לצבעים וכיצד פילוסופיות קומפוזיציה וצבע משפיעות על קהל המשתמשים. בזמן הלימוד, לקהל היעד ניתן משקל רב שכן צריך לדעת לערבב את הצבעים המתאימים מול כל תורת הצבעים הנלמדת. סודות מקצועיים וטקטיקות שנלמדו כדי ליצור כל תוכנית פרסום בצורה מקצועית הם שהופכים את תיק העבודות שלך למקצועי בסופו של דבר.

התכנית הנלמדת

Photoshop Illustrator InDesign היא התוכנית הנלמדת בתחום העיצוב הגרפי, ואם תרצו ללמוד עוד על תקשורת חזותית וחווית משתמש, תצטרכו ללמוד כיצד להשתמש באלמנטור ובמערכת ההפעלה וורדפרס. במקביל, תחום פיתוח אפליקציות XD עשה כניסה חזקה לעולם חווית המשתמש, וניתן לראות שבעוד רק חברות הייטק מכרו אפליקציות וחנויות מקוונות, התחום התרחב לעולם העיצוב הגרפי.

מכיוון שאתה מעצב גרפי צריך לשאוף להבין כיצד להשתמש בתוכנה גרפית כדי לבצע מניפולציות חזקות על מנת לבנות מערכות שיווק עבור מגוון ארגונים, לשפת העיצוב ניתן משקל רב. כדי ליצור את האסטרטגיה שאתה צריך להציג בעולם הזה, כל מערכת שיווק משתמשת במיומנויות שנרכשו בתחום העיצוב הגרפי. הפורטפוליו צריך לשלב את תכונות העיצוב וההייטק החשובות ביותר הנדרשות בסביבה של ימינו.

היכולת לייצר עיצובים הן לעולם ההייטק והן לאינטרנט מוצגת בתיק העבודות. תעודה או תואר ראשון שעשויים לעזור לכם להתקבל כבר לא מרשימים מפעלי הייטק ומשרדי פרסום. מה שבאמת יכול להועיל לך במגזר הזה הוא פורטפוליו שהוא גם ייחודי וגם אופנתי, עם פריטים שטרם נראו כמותם. כל מי שהסתכל על תיק העבודות שלך כבר ראה שפע של עבודות קודמות, לכן זה תלוי בך להראות את התכונות המובהקות שלך. מודעות מוכשרת לעיצוב גרפי בינתחומי ולאופן בו הוא משתנה בהתאם לדור של היום היא חובה.

אתה יכול לעבוד מהבית.

בוגרי עיצוב גרפי רבים עשויים לעבוד מהבית ולחסוך זמן בכך שהם לא צריכים ללכת למשרד פרסום. אנו יכולים לראות שתעשיות רבות, כולל תעשיית העיצוב הגרפי, עברו לעבוד באינטרנט במהלך תקופת הקורונה.

כדי להתחיל לעבוד כמעצב גרפי עצמאי, יש ליצור תחילה נוכחות דיגיטלית על ידי פרסום תיק עבודות בעמוד פייסבוק אישי או לחילופין על ידי יצירת אתר אינטרנט. למעלה מתשעה עשר וחצי אלף מפעלי הייטק ומשרדי פרסום קשורים למוסד בפייסבוק, והם בהחלט עשויים לסייע לכם בפריצה לתחום זה.

מה בית הספר יכול לעשות כדי לעזור לך למצוא את הלקוחות הראשונים שלך?

אם תבחר לעבוד כשכיר, תמצא מאות פרסומות יומיות בקבוצה שנמצאת שם למעלה מ-12 שנה ומבקשים אותך, המעצב הגרפי שמתחיל להציע לעולם את הקשת העיצובית שהוא צריך. אם אתם מחפשים לקוחות לשיתוף פעולה עם יזמים וסטארטאפים , קבוצה זו ללא ספק תבנה את המעגל העסקי שאתם מחפשים.

מעצבים גרפיים צריכים להיות בעלי נוכחות באינטרנט. זה יהיה בפרופיל הפייסבוק שלהם, או שהם יציגו את כל העבודות שלהם בקטגוריות שונות. במהלך ההשכלה שלך, תיק העבודות שלך נבדק מקרוב מכיוון שהוא הגורם החיוני ביותר בקביעה עד כמה תתאים לעיסוק הזה. לקוחות או מעסיקים יעריכו את תיק העבודות שלך לפני שיצרו איתך קשר ויזמינו אותך לראיון רק אם הם רואים קשר למה שהשוק דורש. רק כך הם באמת יסייעו לך לעסוק בתחום זה.

לימודים

בתקופת הקורונה, משרדי התעסוקה עברו לעבודה מהבית בלבד, ומשרדי נוכחות פיזית עברו לנוכחות דיגיטלית על מנת להמשיך לנווט את התקופה הקשה בעולם. מכללות ואוניברסיטאות רבות החלו לספק תארים לתואר ראשון ושני באופן מקוון במגוון נושאים. אנחנו מחנכים כבר למעלה מחמש עשרה שנים באינטרנט כדי שתוכלו להשתלב בעסק תוך כדי הנאה מהנוחות של הבית שלכם.

מה קורה במהלך שיעור מקוון?

אתה מרכז הלמידה המקוונת, כך שהמדריך עשוי לצפות במסך שלך עם כלים שמשתפים תצוגות, כגון זום. במהלך השיעור, המורה ילמד אתכם על מודלים עסקיים וכיצד להשתמש בסודות עיצוב גרפי לעבודה עם תוכנות גרפיות. המסך שלך הופך למסך המורה, והאינטראקציה מתרחשת בזמן אמת. אתה מרכז תשומת הלב בלמידה האישית והפרטנית, ולכן כל תשומת הלב ממוקדת אליך. שיעורי בית ומשימות יתקבלו בברכה בסיום כל קורס מכיוון שזו השיטה היחידה לבנות את תיק העבודות שלך.

תחום התקשורת החזותית וחווית משתמש

בוגרי התוכנית לתקשורת חזותית ממשיכים את השכלתם על ידי לימוד כל הנושא של מערכות וורדפרס באמצעות אלמנטור . קשה ללמוד איך לפתח אתר או ליצור אפליקציה אם המעצב הגרפי לא צבר את כל הכישורים הדרושים במסלול של מעצבים גרפיים מתחילים. כיום, כל אתר אינטרנט זקוק למומחיות רבה בעיצוב ויזואלי, ושילובים טכנולוגיים ייקבעו לפי הוראות. האם קשה להיות מעצב חווית משתמש? לא, זה לא המקרה. כדי להפוך למעצב חווית משתמש, עליך לשלוט בכל הגישות הרבות הקיימות בעולם וורדפרס ולתת שירותי גרפיקה ועיצוב לחברות שצריכות גם אתר אינטרנט.

תחום בניית האפליקציות

תחום בניית האפליקציות הוליד משרות רבות עבור מעצבים גרפיים, ולכן אנו יכולים לראות אותם משתלבים בעבודה בחברות הייטק. אם בעבר סגנונות העבודה הללו היו שייכים רק למפתח תוכנה או מתכנת אינטרנט, ניתן לראות שבתעשיית ההייטק הצטרפו מעצבים גרפיים כי מפתח תוכנה אינו יודע מהן שפות העיצוב. הוא לא למד את זה בלימודי התואר הראשון שלו במדעי המחשב ולכן דורש מהמעצב החזותי לבנות את האפליקציות.

תוכנת XD

תוכנת XD נחשבת לתוכנה הנפלאה ביותר ש-אדובי הציגה בשנים האחרונות, שכן היא מסוגלת לפתח פריסות עיצוב עבור אתרי אינטרנט המשיגים מעברים מעמוד לדף. כל פרסום באפליקציה מעוצב אך ורק על ידי מעצבים גרפיים ולאחר העיצוב המקיף בתוכנת XD הם מעבירים את מערך העבודה המלא למפוח תוכנה כך שימשיך לקודד ולהתאים אותו לקמעונאים מקוונים.

ביקוש בשוק

הביקוש בשוק לא נעצר, במיוחד בעידן הקורונה שקדם לטכנולוגיה מכל עבר. מעצבים גרפיים בימינו מבוקשים מאוד מכיוון שהם אלו המספקים את הטווח המלא בתקשורת החזותית על ידי ציור והצגה של סמלים שונים תוך שימוש בתמונות לשליחת איורים חזותיים ומחשבות ומסרים לחברות. אם אתם מחפשים קריירה להצטרף ולהרוויח טוב, אין ספק שתחום העיצוב הגרפי ותקשורת חזותית הוא התחום הבא.

בעמוד זה תמצאו מגוון סרטים ושינויים הממחישים עיצוב ויזואלי וחווית משתמש תוך שימוש במוצרי אדובי ובפלטפורמות לבניית אתרים בצורה מקצועית. אם אתם מחפשים קריירה להשתלב בה ולצדה רווח כלכלי אין ספק שתחום העיצוב הגרפי והתקשורת החזותית הוא המגזר הבא. צור איתנו קשר עכשיו כדי לשוחח עם אחד מיועצי הלימודים שלנו על האופן שבו תוכל לשלוט במקצוע המבוקש ביותר בתקשורת: פיתוח אסטרטגיית שיווק של החברה. צפייה נעימה.