איפה עדיף ללמוד תקשורת חזותית כיצד אוכל לרכוש קריירה בהייטק

איפה עדיף ללמוד תקשורת חזותית כיצד אוכל לרכוש קריירה בהייטק?

רוצים ללמוד הכשרה מקצועית במגזר ההייטק ותקשורת חזותית? האם חשבת להיות מעצב זהות מותג דיגיטלי כבר זמן רב אבל לא יודע מאיפה להתחיל? יצרנו עבורכם הדרכה בלעדית במאמר הבא, עם הסברים מעולים על ידי מורים המובילים המלמדים במוסד. הסמינר החינמי ידגים בדיוק מה קורה בעולם העיצוב הגרפי והמדיה הבינתחומי, כמו גם כיצד מעצבי מותג מפתחים ומעצבים אתר אינטרנט. מכיוון שהקישור בין מותג לבניית אתרים הוא ממש הדוק, הפוסט נתמך בשיעורים נהדרים שעשויים להסביר אם אתה מתאים לנושא זה או לא. אנחנו יכולים להגיד לך כבר עכשיו שאם אתה מעריך או מעריץ את תחום העיצוב הגרפי הבינתחומי, אין ספק שאתה מצטרף למגזר מסקרן ומדהים שיאפשר לך דרכים רבות להרוויח קריירה תוך כדי עבודה בעסק הזה מהבית.

איך אפשר להתמזג להייטק?

ההנחה הרווחת היא שבתחום ההייטק מקבלים רק מהנדסים שלמדו מדעי המחשב או בעלי תואר ראשון. אנו יכולים לספר לכם שמעצבים גרפיים רבים משתלבים כעת בעסקי ההייטק ועובדים באופן עקבי עם מפתחים ומתכנתים כדי לספק את כל השפה החזותית שהם צריכים. מעצבי מותגים הם אלה שמחליטים כיצד המוצרים של חברות היי-טק יתפתחו, מעיצוב ממשק תוכנה ועד לפריטים שחברות היי-טק רבות מייצרות. למגזר זה יש ביקוש רב, ואנחנו יכולים לראות שיש מחסור חמור במעצבים גרפיים בענף זה.

מדוע יש גירעון בעבודה בתקשורת חזותית?

תעשיית העיצוב הגרפי היא יותר מסתם קריירת הייטק. אנו יכולים לראות כי לענף הדפוס עדיין יש ביקוש גבוה למעצבים גרפיים, מה שגורם למחסור חמור בכוח אדם. בעבר, רוב המעצבים היו הולכים לעבוד אך ורק בתעשיית הדפוס כדי לעצב מדבקות או אריזות למוצרים שונים. כיום המצב שונה מאוד ובוגרי התחום מעדיפים לעבוד בחברות הייטק כי השכר גבוה בהרבה ויש יותר אפשרויות להתקדם בישראל. משרות ההייטק הללו לא היו קיימות לפני שנים רבות, ולכן יש להן ביקוש רב. רוב הבוגרים בענף העיצוב הגרפי בוחרים לעבוד מהבית ולהעניק שירותי פרילנסרים לעסקים ולקוחות, כמו גם לעולם השיווק והמיתוג, שלא מפסיק לקחת מעצבים, במיוחד בעידן הקורונה, אז הבינו עסקים רבים. שהם לא היו יכולים לשרוד אם הם לא היו מקוונים.

כמה מרוויח מעצב זהות מותג בתעשיית ההייטק?

מעצב זהות מותג לדיגיטל כיום, ללא ניסיון ופורטפוליו מדגם משכנע, עשוי להתחיל להרוויח 19,000 שקל נטו. אם יבחר לעבוד בענף הדפוס, יקבל הכנסה נמוכה משמעותית, העומדת על 11,000 שקל נטו ללא ניסיון. כל מה שאתה צריך לעשות הוא ליצור תיק עבודות לדוגמא, מכיוון שזה הדבר היחיד שיכול לקבוע אם אתה מעצב זהות מותג עבור דיגיטל מקצועי או מעצב גרפי מוכשר. מכיוון שהתיק מראה חשיבה מחוץ לקופסה ועבודות שטרם נראו בעבר באף תחום אחר, תוכל לראות כיצד הן יובילו אותך במהירות לכל סוג של תעסוקה.

מה לומדים מעצבים גרפיים בעולם ההייטק?

מעצבי מותגים לומדים תחילה לחשוב על מה זה ויז'ואל גרפי וכיצד לערבב צבעים באופן מקצועי, ובמקביל גם לומדים את כל הפסיכולוגיה של עיצוב גרפי בשנת 2022, הכוללת אלפים רבים של כללים הנלמדים במסלול תקשורת חזותית. התוכנית מתחילה בעבודה על כלי מותג כמו Photoshop Illustrator ופריסת עמוד בתוכנת InDesign. לכל אפליקציה יש נושא מסוים שהוא מתמקד בלימוד מעצבים גרפיים, וניתן לצפות בהסברים הרחבים בעמוד זה באמצעות קורסי תקשורת חזותית מקוונים שהפקנו במיוחד עבורכם למידע כללי.

מהי תקשורת חזותית?

תקשורת חזותית היא לימוד מתקדם של מסלול המעצבים הגרפיים בו מתוודעים הסטודנטים לעולם דרישות ההייטק החל מהפקת גרפיקה לאפליקציות ועד לעיצוב עבור קמעונאים מקוונים. עולם ההייטק לא מבצע רק עבודה עבור האינטרנט, ואנחנו יכולים לראות שמעצבי מותגים חייבים לערוך קטלוגים שיווקיים תוך הסבר אינפוגרפיקה בסגנון עיצוב מקובל מבחינה ויזואלית.

תקשורת חזותית היא דיסציפלינה. מה אתה מגלה?

בקורס תקשורת חזותית תלמדו על האינטרנט וכיצד למכור חברות בכל מדיום מקוון זמין, החל מהפקת פרסומות ועד מודעות במדיה כמו רשתות חברתיות כמו אינסטגרם. ובפייסבוק, לעשות באנרים שיווקיים לאתרים ובלוגים שונים על מנת להביא לעסק את התעבורה האינטרנטית שהוא דורש. תלמדו כיצד ליצור אתר אינטרנט ולפתוח דפים במערכות עבודה וורדפרס, וכן כיצד לשלב חווית משתמש ב-Elementor תוך בניית אפליקציות בתוכנת XD של אדובי . אדובי נחשבת לרוב כחברה היחידה שאליה קשורים גרפיקאים.

מה העלות של תוכנה ממותגת אדובי?

כדי לעבוד בתעשיות העיצוב הגרפי וההיי-טק, עליך ליצור באמצעות תוכנת אדובי, שהיא החברה היחידה שמשרתת מיליוני אנשים מידי חודש. במהלך תקופת הלימודים תשלמו 70 שקלים לחודש לשימוש ברישיון חוקי בכל תוכנות החברה ולאחר שנה תצטרכו לשלם עלות קבועה של 100 שקלים לחודש. תוכנת אדובי יעילה להפליא לשימוש מכיוון שהיא מתעדכנת עבורך באופן עצמאי מדי חודש ויש לך אוסף עצום של תמונות מול גופנים רבים שתוכל לבנות ולהשתמש בהם בחינם.

האם תיק של דוגמאות תקשורת חזותית כל כך חיוני לנו?

תיק לדוגמה בתקשורת חזותית הוא הדרך היחידה לקבוע אם מעצב זהות מותג לדיגיטל הוא כשיר או לא. מכיוון שבתיק העבודות רואים טרנדים מעודכנים שטרם נצפו, ללא ספק תיקרא לעבודה. כיום, אין זה משנה אם יש לך תואר ראשון או שני בהנדסת מחשבים או מותג; מה שקובע הוא שאתה באמת מבין את כל החוקים השונים שאתה חשוף אליהם בקולג'.

מהו התהליך שבאמצעותו מכללה מלמדת באינטרנט?

כולנו ראינו מה התרחש בתקופת הקורונה, כאשר חברות רבות החלו לעבוד באינטרנט באמצעות מחשב, ותחום החינוך החל להדריך ילדים מהבית באמצעות לימוד באמצעות מערכות זום לחיבור מרחוק. מכללת סולו מלמדת את מקצועות המדיה ותקשורת חזותית דרך האינטרנט באופן פרטני ואישי ללימודי תעודה ותיק דוגמאות מזה למעלה מ-15 שנה.

מערכות וורדפרס או עיצוב אתרי מותג

במהלך המפגש, המדריך דן בתנועות שונות במערכות וורדפרס או בשיווק מותגי מחשב, ועל התלמיד לתרגל את התכנים הנלמדים בעקבות הסבר המורה. אם המותג אינו ברור לאורך הפגישה, המדריך יחזור על כל התנועות עד שהתלמיד יכסה את כל הנושאים שלמד באופן מקצועי. שיעורי בית ופעילויות רבות ניתנות בסיום כל שיעור כדי לעזור לתלמידים לחדד את רעיונותיהם וליצור הדמיות עיצוב בעלות מראה מקצועי.

סיוע לימודי מקוון

עזרה בלימודים היא יותר מסתם הפגישה עצמה, והתלמיד רשאי תמיד ליצור קשר ישיר עם המדריך שלו במהלך השבוע בין שיעור לשיעור. מכללת סולו חושבת שהדרך הטובה ביותר לשכנע סטודנט להפיק תיק עבודות לדוגמא ולבנות מודל עיצובי ייחודי משלו היא באמצעות גישה מותאמת אישית.

מבחר משרות באזור המכללה למעצבים גרפיים מתחילים.

במידת האפשר, הצטרף לקבוצת פייסבוק. כיום, מדינת ישראל היא ביתם של למעלה מ-19 וחצי אלף ממפעלי ההייטק המובילים בעולם, בעוד שמשרדי פרסום דיגיטליים מחפשים ללא הרף מעצבי מותגים ללא מומחיות. כולם מדגישים את הנושא של תיק עבודות לדוגמה בהצעות עבודה שכן זה הדבר היחיד שבאמת יכול להמחיש עד כמה המעצב או הגרפיקאי מיומן. אם אתה כבר בבית הספר, בית הספר שלך יקשר אותך לארגון זה כדי שתוכל לפתח קשרים עסקיים עם מגוון חברות.

מיתוג רב תחומי מצריך שירותי שיווק ופרסום לחברות.

כיום, רוב הבוגרים בתחומי התקשורת החזותית והמדיה, כמו גם פיתוח אתרים, בוחרים להקים משרד פרסום דיגיטלי ולתת שירותי שיווק ופרסום למשרדים למיתוג הוליסטי. אין ספק שגרפיקאים רבים, באופן מובן, בוחרים לעשות הרבה יותר באופן פרטי מאשר לוותר על העמלות שלהם במשרד פרסום או כל חברת שיווק באינטרנט.

האם אתה מתאים לשווקי העיצוב החזותי וההייטק?

אם אתם בונים אתרי אינטרנט, אנו מציעים לכם ליצור קשר כעת עם רכזי הלימודים כדי ללמוד עוד כיצד תוכלו ללמוד את התחום המבוקש ביותר מהבית למגזר הפרסום. עד אז, אנו מאוד ממליצים לך ללמוד את כל השיעורים שהכנו, במיוחד אלה בדף העיצוב באתר זה, כדי לקבוע אם אתה מתאים לשווקי העיצוב הגרפי וההייטק. מקווים לראותכם בין תלמידינו.