חינם! מדריך לימוד למתקדמים בפלאש, אנימציית פרסומת זזה shape tween

אם אתם צופים בסרטון זה, אתם מן הסתם מתקדמים כבר בתחום העיצוב. ואכן, סרטון זה מיועד למתקדמים, למי שכבר עשה את צעדיו הראשונים בנבכי העיצוב וספציפית בתוכנת פלאש, אחת התוכנות המדהימות ביותר של חברת אדובי. הסרטון מלמד איך עושים אנימציית פרסומות זזה עם shape tween איך עושים את זה נכון ובאופן מדויק המדריך הינו פשוט וקל להבנה והוא מצריך צפייה בו, הבנה של החומר הנלמד וכמובן תרגול שלו עד כמה שניתן, בכדי שתהיו מקצוענים בתחום.
פרסומת זזה

מי צריך בכלל פרסומת זזה?

המפרסמים עסוקים כל הזמן בלתפוס את העיניים שלנו ואת תשומת הלב שלנו הגולשים או הלקוחות הפוטנציאליים. אם מדובר על פרסומת שאינה זזה, צריך שהיא תהיה בצבעים מושכים, שהיא תהיה גדולה, צריך שהיא תהיה ברורה ועם אפקטים או אלמנטים לא שגרתיים. אך אם רוצים למשוך את תשומת ליבו של הצופה בקלות רבה יותר, פרסומת זזה יכולה לעשות את העבודה. היתרון הנוסף בפרסומת זזה הוא שהיא לא חייבת להיות במרכז המרקע בשביל לתפוס את תשומת הלב הדרושה, אלא גם אם היא במקום אחר במרקע, למטה, בצד או בכל מקום אחר היא תתפוס תשומת לב. היום המפרסמים עושים הכול בשביל להיות מעניינים ומיוחדים, ואתם בתור כאלו שגם רוצים להיות בתחום חייבים ללמוד ולהכיר את האופציה הזו של הכנת פרסומת זזה.

משחקי אונליין

עוד דרישה שיש לאנימציות זזות היא בעולם משחקי האון ליין. אם בעבר ילדים היו משתמשים בכל מיני מכשירים אלקטרוניים שכללו משחקים כאלו או אחרים, היום הכול על המחשב והכל און ליין. ניתן לשחק ברשת גם אם המשחק אינו על המחשב או הסמארטפון, וחשוב שהמשחק הזה יהיה עשיר במה שיותר צבעים וכמה שיותר אנימציות ועניין. שימוש נכון בתוכנת פלאש וכמובן כישרון לעיצוב יכולים להוליד משחקי און ליין מיוחדים ומרהיבים.

עם צפייה בסרטון ולמידה של מה שנאמר בו, יחד עם לימוד של חומרים נוספים, אם יכולים להיות מעצבים מתקדמים שעושים שימוש בתוכנת פלאש.

2019-08-04T20:47:06+03:00