תוכנה להכנת חולצות תוכנות לעיצוב אופנה של מעצבי אופנה מדהים!!

האם רק מעצבי אופנה יכולים לעבוד בתחום הציור ואיור אופנה? על זה נענה לכם במאמר זה.

כמובן תוכלו לראות שיעורים מלאים על עיצוב אופנה שמלות, איור אופנה ועוד. התוכנה המקצועית ביותר בעולם האופנה היא אילוסטרייטור, כיום ללא ידיעת התוכנה הזאת לא תוכלו לעסוק בעיצוב וגרפיקה ממוחשבת לעיצוב של בגדים, השרטוט הוקטורי החליף את הציור והאיור על דפים, מעצבי אופנה בלימודים שלהם לתואר או ללימודי אופנה בכל בתי הספר או המכללות לעיצוב אופנה נלמדת התוכנה כתוכנה העיקרית לקריירה המקצועית שלהם בעתיד. יש כאלה שאוהבים את העולם הזה ולומדים אותה כתחביב או כעיסוק מרכזי.

תוכנות לציור אופנה אילוסטרייטור למה היא נבחרה?

כדי לעבוד ולהתחיל לצייר אופנה תצטרכו ללמוד את התוכנה זה כבר אמרנו קודם, באמצעות התוכנה תוכלו לשרטט את הבגד שלכם איך שרק תרצו, לתוכנה יש כלים מדהימים לשרטוט הבגד לדוגמה כלי הנקודות, תוכלו לצייר את הסקיצה על ידי הוספת נקודות, כל נקודה ונקודה שתהייה תהפוך בסוף לסקיצה סופית, תוכלו לצבע את השטחים שעשיתם ולאחר מכן לעגל כל פינה ופינה כדי להתאים אותה לגוף האדם, התוכנה נבחרה לעולם האופנה בגלל אופן העבודה הוקטורי שמאפשר לצבוע ולהיות מודפס בצורה וקטורית שזה צבע על בסיס שטח. תוכנת הפוטושופ לא מסוגלת לבצע את תהליך הכנת הסקיצה בגלל העבודה דרך פיקסלים.

תהליך העבודה  עיצוב אופנה ממוחשב דיגיטלי על ידי תוכנת עיצוב בגדים אילוסטרייטור

אם תסתכלו סביבכם בטוח שראיתם הדפסה על בגדים או בדים, ראיתם עיטורים גרפיים או הדפסה של גרפיקה על חולצה, הגרפיקה המודפסת אמנם לא חייבת להיות דרך האילוסטרייטור בלבד, תוכלו להכין עיצוב של תמונה בפוטושופ ואז להלביש את העיצוב שעשיתם על הסקיצה הקווית בתוכנת האילוסטרייטור, שימוש בכלי המסכות בתוכנה מאפשר לכם לחתוך בצורה מדויקת את הגרפיקה לפי מידות ההדפסה, במידה ועשיתם סקיצה גרפית באילוסטרייטור ואתם רוצים לתת לה מידה מדויקת תוכלו לעשות את זה על ידי כלי הטרנספורם בתוכנה, תתאימו את מידות התוכנה למילימטרים או סנטימטרים ועל פי זה לקבוע את המידות הסופיות של הדגם. הדגמים תמיד יוכלו להישלח לתוכנת הפוטושופ לביצוע הדמיה דיגיטלית.  באמצעות  מדריכים למעצבי אופנה אילוסטרייטור בחינם שהכנו בשבילכם פה תוכלו לראות איך עובדים על כלי הציור לאופנה PEN TOOL. במסגרת הלימודים תוכלו לקבל הדרכה רחבה איך להתאים את הבגד עם קווים מדויקים, תלמדו לבצע בעצמכם טקסטורות ועיטורים גרפיים, תלמדו את השימוש במברשות התוכנה ואיך לעבוד עם קולקציה על ידי צבעי פנטון להוצאה של תיק מוצר מקצועי.עיצוב אופנה -עיצוב בגדים

 

איך ללמוד את נושאי ביצוע קולקציות דיגיטליות באופנה

התוכנות קלות מאוד לשימוש וכמובן שבזמן הלימודים או הקורס שתיקחו תצטרכו למצוא זמן לתרגל את התוכנות הללו, ללא תרגול לא תוכלו להתקדם לאף מקום. את הקולקציות שלכם תלמדו להעביר מהדף ישירות לתוכנת האילוסטרייטור, תוכלו לנעול את התמונה או הסריקה שלכם בתוכנה ולעבוד ישירות על הסריקה, הסריקה תהייה החומר הגלם הראשוני שלכם לביצוע הגרפיקה בתוכנה. תוכלו ללמוד את כל נושא איור האופנה באילוסטרייטור ישירות מהבית בצורה של שיעורים פרטיים אונליין עם מורה פרטי צמוד לכל אורך הקורס, לימודים אונליין יהיו דרך תוכנת חיבור בין מחשבים, המורה יוכל להדריך אתכם צעד אחר צעד איך לעבוד וישוחח אתכם דרך המחשב, צרו איתנו קשר עוד היום ושוחחו עם יועץ הלימודים שלנו על מגוון מסלולי הלימוד לאופנה דיגיטלית ממוחשבת. בסרטון המצורף תוכלו לראות דוגמה אחת של לימוד ממסלולי הלימוד שלנו בחינם.

אני לא מעצב אופנה האם גם אני יכול ללמוד איך לצייר אופנה

תוכנת שרטוט בגדים לא חייבת להיות אך ורק על ידי מעצבי אופנה, כמובן שכל מי שחובב את העולם הזה יוכל ללמוד את התוכנה, כל אחד יוכל לצייר את הבגדים שלו איך שירצה ולעשות עם זה מה שהוא רוצה, כמובן לאלה חובבי האיור והציור יהיה יותר קל להטמיע את הרצונות שלהם, כי מה שמחבב את העולם הזה בהחלט יודע מה הוא רוצה. תיק דיגיטלי של אופנה יכול להיות כל סגנון שרק תרצו על פי טעמכם האישי.  כשהעולם שלנו כבר מזמן נהפך לקטן וגלובלי תוכלו תמיד למכור גם בגדים ועיצובים דרך האינטרנט לכל מטרה, המורים שלכם לעיצוב בסולו יראו לכם את כל קווי האופנה שאתם יכולים לבצע עם התוכנות ואתם כבר משם יכולים להמשיך לפתח את הרעיון האישי שלכם.