מה צריך כדי להיות מעצב גרפי קורסים בתקשורת חזותית.

מה צריך כדי להיות מעצב גרפי? קורסים בתקשורת חזותית.

תוכן עניינים הצג

רוצים להשתלב בעולם התקשורת החזותית ולא יודעים מאיפה להתחיל? איך להפוך להיות מקצועי ומומחה בתחום הפרסום בדיגיטל? איך לשלוט בתחום הכי מקצועי שיש ולהבין את השפות האינטרנטיות בדיגיטל? מהי שפה דיגיטלית ואיך אפשר לקדם על ידי מניפולציות שיווקיות ולעזור לעסקים למכור. היום השפות המגוונות ביותר בעולם העיצוב הגרפי ולכן יש למעצבים גרפים עבודה רבה. תחום הדיגיטל הוא תחום מבוקש מאוד ונוכל לראות שמעצבים גרפיים מבוקשים מאוד במיוחד בתקופת הקורונה שהייתה מאתגרת ועסקים רבים שהבינו שאם הם לא יהיו בדיגיטל הם לא יכלו להתקיים. בכתבה הבאה הכנו במיוחד בשבילכם שיעורי הסבר על עולם העיצוב הגרפי שיסבירו לכם מה מעצבים גרפיים עושים בעולם ההייטק ובמקביל בעולם הדיגיטל.

איזה תכונות אני צריך שיהיו לי כדי לעבוד בעולם התקשורת החזותית?

כדי לעבוד בעולם התקשורת החזותית אתם צריכים למצוא מסלול לימודי תעודה שמשלב את כל השפה הויזואלית ויצירה של תיק עבודות כי זה הדבר היחיד שיכול לאפשר לכם להשתלב במגוון עבודות בתחום ההייטק. כדי להיות מעצב גרפי בהייטק אתם צריכים ללמוד את כל עולם האסתטיקה של עיצוב ממשקים ותוכנות ובמקביל לחשוב בצורה רחבה מעבר לקופסא. ידע רחב בעולם המיתוג עבור עסקים בהחלט יעזור לכם להשתלב ולעבוד עם מפתח או מתכנת בהייטק שעוסקים בתקשורת חזותית. כל מי שעובד בעולם ההייטק ובעיצוב אתר האינטרנט או במקביל האפליקציות מגביר את המודעות של המקצוע הוא בהחלט יהיה מבוקש בסיום הקורסים.

איך אני יכול להצליח בתחום התקשורת החזותית?

תחומי הצלחה במקצוע עיצוב גרפי ותקשורת חזותית מתחילים ונגמרים אך ורק רק בתיק העבודות. ככל שתיק העבודות של הסטודנט יהיה ברמה מאוד גבוהה אין ספק שהוא יוכל לעבוד בתחומים רבים. לשפה העיצובית ולהבנת חוקי העיצוב יש משקל מאוד חשוב גם בעולם הדיגיטל וגם בעולם ההדפסה. תחילה אתם תצטרכו ללמוד עיצוב גרפי למתחילים שמדברים על כל העולם המיתוג ורק לאחר מכן אתם תוכלו להשתלב בתחום עיצוב אתרי אינטרנט ואפליקציות המותאמים לעולם ההייטק. הבנת השפה העיצובית מדברת על העברת מסרים לקהלי יעד שונים או משתמשים במוצר עצמו. הדרך היחידה שתאפשר לכם להיכנס לתעשייה הזו זה תיק עבודות מקצועי שתביאו איתכם ואראה שאתם באמת מקצועיים.

מה הוא עיצוב גרפי?

עיצוב גרפי מקצועי מדבר על עולם המיתוג והחוקים הרבים שמיועדים בתחום הדיגיטל בשיווק אינטרנטי. השיעורים בעמוד אלו הם טעימה קטנה מעולם העיצוב הגרפי הגדול שבאמצעותו תוכלו לראות איך מבצעים מניפולציות גרפיות בתחנת אפליקציה ולסירוגין את הכוח העצום שיש לחברת אדובי בהשפעת המעצבים הגרפיים. השיעורים פה מתאימים לאנשים ששוקלים ללמוד עיצוב גרפי ותקשורת חזותית ובהחלט יכולים לתת לכם אינדיקציה אם אתם רוצים להשתלב בקריירה עצמאית או לסירוגין לעבוד בתור שכירים במקומות עבודה עם גמישות.

דוגמאות העבודה לבוגרי הקורס.

הזדמנויות העבודה הם רבות מאוד ובוגרים מסלול לימודי עיצוב גרפי ותקשורת חזותית יאפשר להם לעבוד בעולם הפרסום או להשתלב בעולם ההייטק המבוקש. בכל התחומים הללו צריכים תיק עבודות כי זה הדבר היחיד שיאפשר לך להשתלב בתחום הדיגיטל. מעצבים גרפים רבים משתלבים עם מפתח תוכנה או מקודד ממשקים בעולם הנדסת מחשבים ואפשר לומר שתחום התקשורת החזותית הוא בהחלט המקצוע החם הבא. לבית הספר יש קבוצה מעל 19 וחצי אלף שיכולים לעזור לכם להשתלב בשוק.

קבוצת הפייסבוק של בית הספר וכיצד היא יכולה לעזור לך המעצב הגרפי המתחיל?

לבית הספר יש קבוצה מעל 12 שנה שמשרתת את עולם האינטרנט והמעצבים הגרפיים כבר תקופה רבה. מרבית הבוגרים בתחום העיצוב הגרפי שלמדו בבית הספר מצאו עבודה בחברות ואירגונים ובמקביל פתחו עסקים פרטיים. אם אתה רוצה להשתלב בתעשייה שצמאה לידיים עובדות אין ספק שקבוצה זו יכולה לעזור לך. כבר בתקופת הלימודים תשתלב לקבוצה הזו כדי לראות את כל הדרישות התעסוקתיות שתחום ההי-טק צריך.

השינויים בעולם האינטרנט והמיתוג.

הקורונה גרמה לכולם להבין שאם הם לא יהיו באינטרנט הם לא יוכלו להתקיים ובמקביל עולם האינטרנט התפתח מאוד בעשרים שנה האחרונות. תחום הגרפיקה והעיצוב עבר מעולם ההדפסה לעולם האינטרנט ואנחנו יכולים להגיד בוודאות שזה שני עולמות שונים לגמרי. חברות ועסקים שרוצים להפגין את הנוכחות שלהם ברשתות הם צריכים מעצבים גרפים שיצבעו באתר אינטרנט או לסירוגין באנרים פרסומיים שיהיו ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם. מעצבים גרפיים הם אלה שנותנים את כל הפתרונות הדיגיטליים באמצעות תוכנות גרפיקה של חברת אדובי שמאפשרת להם להוציא ויזואליים נכונים באמצעות גרפיקה ולבנות אפליקציות מותאמות לאתר האינטרנט.

לימוד עולם הויזואלי.

תחום הויזואל באינטרנט התפתח מאוד ובהתאם לצורך השיווקי שקיים עסקים רבים הבינו שהם צריכים להיות נוכחים איפה שהלקוחות שלהם. אם הלקוחות שלהם נמצאים ברשתות החברתיות הם צריכים להפוך את המותג הויזואלי שימשוך קהל יעד על ידי הכנת פרסומות ומודעות שירוצו ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם ובמקביל על המעצב הגרפי להשתמש בכל החוקים כדי ליצור גרפיקה משכנעת שעוצרת את כל הדיאלוג הויזואלי. הדיאלוג הויזואלי יש לו משקל מאוד חשוב כי הוא זה שמעביר מידע על העסק לכל מטרה. המטרה שעומדת לנגד עיני המעצבים הגרפיים זה לגרום למשיכת תשומת לב ולפרסומות שלהם לעבוד בצורה מקצועית ללקוחות.

אפשרויות העבודה בעולם הדיגיטל.

תחום הדיגיטל בתקופת הקורונה מאוד פופולארי וחברות ועסקים שינו את כל הדרך שהם עובדים אם עד לא מזמן כל בן אדם היה עובד אך ורק דרך מכירת מוצרים בחנות ברחוב היום עיצוב גרפי ותקשורת חזותית עזרו לעסקים לעבור את התקופה המאתגרת שנקראת קורונה ועברו למכור באינטרנט דרך שימוש במשלוחים. כתוצאה מכך הביקוש למעצבים גרפים גדל מאוד ואפשרויות עבודה התרבו למעצבים גרפיים. הכלים העיקריים שמעצבים גרפיים צריכים להתמודד איתו זה להכין גרפיקה ויזואלית משכנעת ואמינה תוך שילוב בתוכנות אדובי פוטושופ אילוסטרייטור ואינדיזיין.

מה לומדים בתקשורת חזותית?

תקשורת חזותית היא התחום בו המעצבים הגרפיים מעבירים מסרים שיווקיים דרך אתרי אינטרנט ואפליקציות. כל חוקי הייצור המיועדים עבור תחום זה נלמדים במסלול הראשון של עיצוב גרפי. על המעצב הגרפי שלומד מסלול תקשורת חזותית להשתמש בטיפוגרפיה התחכמות לתמונות שיעבירו מסרים חברתיים שיווקיים ברשתות החברתיות או באתר האינטרנט תוך מתן דגש על חווית משתמש נעימה ואמינה ובמקביל להעביר את המוצר תוך הטמעת תהליכי שיווק מקודם:

עולם הפסיכולוגיה העיצובית.

פסיכולוגיה עיצובית מקבלת משקל מאוד חשוב בתקופת הלימודים ועל הסטודנטים להבין מה עומד מאחורי כל צבע ואיך צבעים משפיעים על המוח האנושי. השילוב בין צבעים טיפוגרפיות הם בהחלט מה שעושים את העבודה ומעבירים את המסר הנכון ליצירת דיאלוג ויזואליים לכל, בכל יצירת אפליקציה אתר אינטרנט תקני ומשתמש בשפה גרפית אחידה ולקחת את כל הצבעים של הלוגו ולהתאים אותם לתוך כל הרכיבים שיושבים באפליקציה.

חברת אדובי.

חברת אדובי החברה הבלעדית בעולם היום שאחראית על כל מקצוע עיצוב גרפי ותקשורת חזותית וגרמה להתפתחות מגמות הלימוד החדשות שאנחנו רואים כיום שמגבירות את כל תהליך השיווק. כל הצגת מותג פלטפורמה דיגיטלית מתחילה עם חברת אדובי לכן משתמשים נשארים נאמנים כבר מעל 30 שנה. כל ביטוי בשפה העיצובית כולל תהליכי חשיבה מקדימה ביישום תוכנות הגרפיות והסטודנטים לומדים כיצד לשלב מיומנויות בעיצוב גרפי על ידי החידושים שחברת אדובי מאפשרת.

תוכנות הלימוד במקצוע מעצבים גרפיים.

התוכנות גרפיקה הם אך ורק כלי העבודה העיקריים של מעצבים גרפיים כדי לבצע את כל החשיבה העיצובית תוך שימוש בחוקים גרפיים שלומדים המעצבים הגרפיים שהם צריכים לשנן את כל הפקודות ולכן חשוב למצוא זמן להכין שיעורי בית ועבודות בתקופת הלימודים. התוכנות פוטושופ ואילוסטרייטור במקביל אינדיזיין מלאות בכלים רבים ליצירת מניפולציות ולכן הסטודנטים צריכים לנווט את התוכנה המתאימה ביותר לסגנון העיצוב שהם רוצים.

כמה עולה תוכנות בגרפיקה ממוחשבת?

התוכנות 70 שח בחודש למתחילים בתחום ולאחר שנה הם צריכים לשלם 100 שח בחודש. חברת אדובי נחשבת החברה הבלעדית שכל המעצבים הגרפיים בעולם עובדים איתם. במקביל הרשמה לאתר אדובי וקבלו עדכונים אוטומטיים שיאפשרו לכם ליעל את סגנון העבודה המהירה. חברת אדובי מאפשרת למעצבים גרפים להוריד אלפי תמונות ובמקביל טיפוגרפיות ישירות למחשב האישי.

טכניקות לימוד בתקשורת חזותית.

מסלול תקשורת חזותית הוא מסלול מתקדם עבור בוגרי קורסים מעצבים גרפיים ששם הם משלבים את עולם הגרפיקה והחשיבה העיצובית תוך שימוש בתוכנות לבניית אתרים כמו אילוסטרייטור ואלמנטור. במקביל הסטודנטים לומדים את התוכנה הבלעדית שחברת אדובי הוציאה בשנים האחרונות הנקרא XD לימודי תקשורת חזותית הסטודנטים לומדים על כל הנושא של חוויית משתמש ואיך להנגיש אתר אינטרנט באפליקציה בצורה מקצועית.

נושאי הלימוד החשובים בתקשורת חזותית.

תחום חוויית המשתמש הוא תחום חדש שתלמידים לומדים כיצד להעביר את האפליקציה באתר האינטרנט בצורה הכי נכונה שיכולה להיות לגולשים והמבקרים. בשנת 2021 עדכון גדול מאוד שחברת גוגל הורידה אתרים שלא היה להם חוויית משתמש נכונה כתוצאה מכך חברות רבות עברו לעמודים אחרונים במנוע החיפוש גוגל מה שגרם להפסד כלכלי אדיר.

תחום חוויית המשתמש

תחום חוויית המשתמש שנלמד במכללות לעיצוב גרפי במתכונת של בניית אתר במערכת ההפעלה וורדפרס אתר משתמש זה שם המשחק ואדם שנכנס לאתר או האפליקציה צריך לדעת שזה מקום שנוח לו להשתמש במוצר. מותג צריך לדאוג שכל המוצרים שלו יהיו באתר אינטרנט או בחנות אונליין ושיהיו נגישים לקנייה באינטרנט.

עולם המיתוג תקשורת חזותית.

כדי ללמוד תקשורת חזותית על הסטודנט ליישם את כל החוקים הרבים שהוא למד בתחום העיצוב הגרפי. שימוש בחוקים אלו הם מה שיאפשרו לבצע מניפולציות באתר האינטרנט והם הכרחיים ללימודי תקשורת חזותית. ברגע שהמעצב גרפי שולט בשפות אלו יהיה לו קל להעביר כל תהליך מיתוג ועיצוב אתר או האפליקציה.

ללמוד את השפה האינטרנטית.

מסלול תקשורת חזותית מלמד איך לעבוד על מערכות הפעלה לבניית אתרי אינטרנט ואפליקציות. תלמדו לעבוד על וורדפרס ובמקביל לעבוד על תוכנת XD וכל נושא חוויית המשתמש שהיא חלק בלתי נפרד מזרימה עיצובית לפלטפורמות הללו. יצירת חווית משתמש בעת גלישה בשפה האינטרנטית של המעצבים הגרפיים ללמוד מהיסוד ולשלוט בו.

מתן שירות ללקוח.

אם בעבר מקצוע חוויית המשתמש ועיצוב גרפי היו תחומים שונים היום נוכל לראות שזה מקצוע אחד לתפקיד אחד. .כיום כל מעצב גרפי צריך לשלוט גם באתר האינטרנט והאפליקציות. כתוצאה מהכניסה המסיבית של תוכנת XD על ידי חברת אדובי התפתחו כל תהליכי שיווק ומכירה של מותגים וחברות וארגונים מעדיפים מעצבים גרפיים ששולטים גם בעולם האינטרנט וגם בעולם העיצוב הגרפי.

מה זה חוויית משתמש.

חוויית משתמש אחד הדברים החשובים ביותר בהכנה של מוצרים ובעיצוב ממשקים לכן חברות ומעסיקים יודעים שהגולשים הם חכמים מאוד והם יודעים להחליט מהר בתוך שניות בודדות אם להמשיך להיות באפליקציה או לא. כל מותג רוצה להגביר את זמן השהייה של המשתמש בתוך האתר ולכן מקצועיות בעיצוב אתר האינטרנט מדברים שמחייבים את המעצב הגרפי לשלוט. היום כל מסע פרסום ומכירות דרך האינטרנט תלויים אך ורק בתהליך של חוויית המשתמש כי זה מה שקובע אם אתר מצליח או לא.

איך חברת גוגל בודקת אם אתר האינטרנט הוא רלוונטי?

כל אתר אינטרנט עם מסתמך על חברת גוגל שתכניס לאתר שיוצרו בסופו של דבר מחיר הנקודה היא שחברת גוגל נחשבת לחברה של 97% מהגולשים במדינת ישראל מסתמכים על חברת גוגל וכתוצאה מכך כל גולש שנכנס למערכת האתר אינטרנט של גוגל מקבל מעקב מסוים. אם גולש נכנס לאתר ועזב אותו בשניות בודדות גוגל היא יודעת שהאתר לא רלוונטי לשאילתה שהגולש יציג עבור מערכת ההפעלה גוגל וכתוצאה מכך אתר אינטרנט שלא עומד בדרישות הגולשים יהיה בעמודים רחוקים מאוד.

מה זה תוכנה וורדפרס?

תוכנת וורדפרס נחשבת התוכנה מספר אחד בקרב מעצבי אתרים המקדמי אתר האינטרנט בישראל ומעצבים גרפיים משלבים את תוכנת הפוטושופ אילוסטרייטור בתוך תוכנת וורדפרס. היום ב 80% מהגולשים במדינה בעולם כולו נחשפים לאתר האינטרנט שנבנה אך ורק על ידי מערכת ההפעלה וורדפרס למחשב וחברת וורדפרס ידידותית מאוד ולכן נוכל לראות שאתרים שנבנו על מערכת הפעלה וורדפרס גוגל תמך מאוד ובתוך תוכנת הוורדפרס נעשה על ידי שילוב האלמנטור בתוך מערכת הפעלה זו.

מה זה תוכנת אלמנטור.

תוכנת אלמנטור התוסף שנכנס לתוך מערכת ההפעלה וורדפרס ומאפשר למעצב הגרפי אתר האינטרנט לבנות את האתר בצורה נכונה שתתאים לחוויית משתמש ידידותית ונעימה לו ולגולשים. אלמנט מאפשר למעצבים גרפים לבטא את כל היצירתיות בעיצוב אתר אינטרנט בצורה ויזואלית ונכונה. מעצבים שמשתמשים באלמנטור חושבים כל הזמן על הגולשים ונותנים להם את כל המענה הנכון בעיצוב גרפי כדי לשלב את השפה הויזואלית בצורה אחידה ולגרום למיתוג של העסק ובמקביל ליצור ערך עיצובים נכון עבור הגולשים. באמצעות אלמנטור מעצבים את כל החשיבה העיצובית ובמקביל דואגים לגולשים לקבל את המידע המהיר ביותר אותו הם מציגים לגוגל.

מהי תוכנת XD?

תוכנת XD נחשבת התוכנה מספר אחת של חברת אדובי שדרכה מכינים אפליקציות ובונים דוגמאות של האתרים במסכים קטנים. היום התוכנה נחשבת לאחת המובילות בעולם העיצוב הדיגיטלי והיא שינתה את כל המפה התעסוקתית של מעצבים גרפיים. אם בעבר אך ורק חברות הייטק היו מפתחות אפליקציות היום מעצבים גרפיים הם אלה שמבצעים את זה כי חברת אדובי שכללה את כל נושא בניית אפליקציה בצורה יותר קלה. לאחר סיום העבודה ביצירת אפליקציה המעצב הגרפי מוציא קודים תכנותיים שהתוכנה מאפשרת בשניות בודדות ושולחים את האפליקציה למהנדס תוכנה או מפתח ממשקים כדי לגרום לעיצוב איכותי בחוויית המשתמש להיות צמוד עם כל מערכות ההפעלה של גוגל ואפל.

איך מוצאים עבודה בתחום חווית המשתמש?

כבר בסיום הלימודים ועוד תוך כדי אתם תרגישו מחוזרים מאוד מול משרות רבות שמוצעים באתר האינטרנט ובמדיה החברתית פייסבוק. כולם רוצים בוגרי מסלול תקשורת חזותית שמבינים גם את עולם הדיגיטל וגם את עולם חווית המשתמש. מה שתצטרכו זה להכין דוגמאות טובות של אתרים ואפליקציות שתעשו בתקופת הלימודים ולהשתלב בקבוצת בית הספר שיש שם קרוב 19 וחצי אלף איש.

משרות רבות שמבקשים בוגרי חוויית משתמש ללא ניסיון

נוכל לראות בקבוצה מידי יום עשרות משרות רבות שמבקשים בוגרי חוויית משתמש ללא ניסיון. היום זה לא משנה איזה תעודה יש לך או אם יש לך ניסיון בתחום או לא מה שקובע להתקבל למקום עבודה זה אך ורק הראש היצירתי והפרוע שאתה הולך להפגין בכל סגנון תיק העבודות. חברות הייטק ומשרדי פרסום דווקא מעדיפים לעבוד עם בוגרים מתחילים כי הם מגיעים עם סגנון חשיבתי חדש ורענן מול נושאים עדכניים שהשוק צריך.

איך לומדים מהבית אונליין?

לימודים חווית משתמש אונליין דרך האינטרנט מתקיימים דרך מערכות לחיבור מרחוק וכולנו היינו בתקופת הקורונה שעסקים רבים עברו מהמשרד הפיזי לעבודה אינטרנטית. בית ספר סולו מלמד כבר מעל 15 שנה דרך האינטרנט. במהלך השיעור המורה יכול לראות את המסך של הסטודנט ולהסביר לו שלב אחרי שלב איך לעצב אתר אינטרנט או אפליקציה. במידה ויש שאלה או שיש נושא שהוא לא ברור המורה לא יכול להתקדם לחומרים חדשים עד שהסטודנט מבין את כל המהלכים. בסיום כל שיעור מתקבלים שיעורי בית ועבודות כדי לתת לסטודנט לפתח את כל היצירתיות הרחבה לבניית תיק עבודות. תיק עבודות זה הפנים של כל מעצב גרפי וזה הדבר היחיד שיכול להראות אם המעצב הגרפי מקצועי או לא.

התמיכה בלימודים היא לא רק בשיעור עצמו

התמיכה בלימודים היא לא רק בשיעור עצמו והסטודנט יכול ליצור קשר עם המורה בכל שלב כדי לקבל מענה לפידבק על סגנון העבודה. בלימודים אישיים ופרטיים אתה הוא המרכז מה שגורם לכל תשומת הלב להיות רק אליך והמטרה של בית הספר ושלך זה לדאוג לתיק עבודות שיאפשר לך להשתלב בתעסוקה. כמו שאמרנו בפסקאות הקודמות תעודות או תואר ראשון ושני לא זה מה שיפתח לך את הדלת התעסוקתית.

כמה מעצבים גרפיים ומעצב חוויית משתמש מרוויחים היום?

בוגרי חווית משתמש מרוויחים 18 אלף שח נטו ומחיר יומיומי בחברת הייטק מתחיל בשכר מינימום של 100 שח לשעה. במידה ובוגרים בוחרים לעבוד בעולם הפרסום הדיגיטלי הם יכולים להרוויח שכר של 14 אלף שח נטו. בעולם ההדפסה השכר הוא נמוך מאוד ולכן בוגרים מעדיפים להשתלב בעולם ההייטק. בתחום הדפוס הסטודנטים מרוויחים שכר של 10000 שח נטו.

השינויים בעולם המדיה התקשורתית.

אם בעבר האפשרויות היחידות של מעצבים גרפיים היה לעבוד אך ורק בעולם ההדפסה נוכל לראות שכיום בוגרים רבים מעדיפים לעבוד בחברות היי-טק או לפתוח עסקים פרטיים לא רק בגלל השכר הגבוה אלה בגלל אפשרויות הקידום הגדולות מאוד. כתוצאה מכך עולם הדפוס סובל מחוסר כוח אדם כי מרבית הבוגרים לא בוחרים לעבוד בתחום זה בגלל שהתחום הדפוס הוא לא אטרקטיבי. מרבית המבוגרים בתחום העיצוב הגרפי בוחרים לעבוד בתחום זה מהבית ולתת שירותי פרסום לעסקים בצורה פרטנית.

אין לי ניסיון בעיצוב גרפי איך אני יכול להתקדם?

לבית הספר יש קבוצה מדהימה שבהחלט יכולה לתת לך את הצעדים הראשונים שלך בשוק זה. כתוצאה מהמחסור האדיר נוכל לראות שהרשת החברתית פייסבוק מלאה בקבוצות ובמקביל אתר האינטרנט של מעסיקים שמחפשים מעצבים גרפים מתחילים ללא ניסיון. אין ספק שאם אתה מתחבר לנישה זו תוכל למצוא עבודה כבר בתקופת הלימודים.

לסיכום.

הדור של היום גרם לשינוי תודעתי בעולם המיתוג וקבלת מידע ולכן עולם האפליקציות ואתרי האינטרנט ימשיכו להיות מבוקשים. חברות ועסקים רבים צריכים להיות איפה שהלקוחות שלהם נמצאים ולכן כל תחום של הפרסום במובייל מקבל חשיבות מאוד גדולה. אם אתה מתחבר לתחום עיצוב גרפי ותקשורת חזותית בהחלט תוכל לפתח קריירה עצמאית ולהתקדם בנישה זו.

ללמוד את התחום המרתק ביותר מהבית

אנו מזמינים אותך כבר היום לשוחח עם יועצי הלימודים איך אתם יכולים ללמוד את התחום המרתק ביותר מהבית. בעמוד זה הכנו במיוחד עבורכם שיעורי הסבר מדהימים שמסבירים מה זה עיצוב תקשורת חזותית וגרפיקה ממוחשבת במקביל איך עולם המיתוג והפרסום עובד. סרטונים בעמוד זה יתנו לכם בהחלט אינדיקציה מדהימה אם אתם מתאימים לנישה הזו או לא. שיהיה לכם צפייה נעימה