עיצוב אפליקציות דרושים

//עיצוב אפליקציות דרושים

איך למצוא עבודה בחברת הייטק הכל על עיצוב אפליקציות דרושים

הן נמצאות בכיס שלנו והולכות איתנו לכל מקום אליו אנחנו הולכים, הן מאפשרות לנו לבצע פעולות שונות ולמעשה, אנחנו כבר לא יכולים בלעדיהן, אלו הן האפליקציות כמובן.

הסמארטפונים נכנסו לחיינו בסערה ואף אחד לא חשב שהם יהיו חלק כל כך ניכר בחיים שלנו. מספיק להסתכל מסביב ולראות את כולם שקועים בו, בשביל להבין עד כמה הוא ומה שיש בו צריכים לקבל את ההתייחסות הראויה. האפליקציות שקיימות היום בסמארטפונים מקיפות את כל תחומי החיים שלנו, החל באפליקציות שנוגעות לפרנסה שלנו, לחשבונות שלנו, ללימודים שלנו, להנאות שלנו, לספורט, תרבות ומה לא…  האפליקציות הללו מלוות אותנו כל הזמן לכל מקום, ובשביל שהן תהיינה שימושיות הן צריכות בין השאר להיות מעוצבות בצורה מקצועית על ידי מעצבים גרפיים.

הכירו את עולם ה-UX וה-UI

שני המושגים הללו נוגעים לחוויית המשתמש. ה-UX זו החוויה של המשתמש במהלך הגלישה וה-UI מתייחס לממשק המשתמש. בסופו של דבר המטרה של שניהם היא אחת, לספק חוויה כמה שיותר נוחה וכמה שיותר חיובית למי שעושה שימוש באפליקציה. יש מרכיבים שונים לחוויית המשתמש והנה כמה מהם:

  • תנועה בין מסכים – אחד הפרמטרים החשובים ביותר ליצירת חוויית משתמש מיטבית היא היכולת של המשתמש לעבור בקלות בין מסכים, מלהבין איך הוא מתקדם ואיך הוא מגיע ליעדו. המעברים בין התצוגות השונות צריכים להיות חלקים ופשוטים.
  • אמינות – המידע שמועבר למשתמש חייב להיות מידע אמין עד כמה שניתן. הוא צריך להיות עם כמה שפחות טעויות מה שאולי פחות נוגע לעיצוב, אבל עיצוב טוב ומקצועי מחפה מעט על טעויות (שכדאי מאוד שלא יהיו)
  • נגישות – עוד פרמטר חשוב שנוגע ישירות לעיצוב אפליקציות הוא הנגישות שבהן. בחברה יש לא מעט אנשים עם מוגבלויות שונות וחובתנו כחברה שרוצה להיות שוויונית להנגיש מידע לכל אדם באשר הוא, עם כל המגבלות שלו. כשזה נוגע למגבלות ראייה, יש אפשרות להנגיש את המידע די בקלות, והנגשה כוללת הדגשה, עבודה עם פונטים נכונים ויצירת אלמנטים עיצוביים ברורים מספיק. 
  • אסתטיות – בסופו של דבר, ממשק המשתמש צריך להיות נעים לעין. הוא צריך להיות כזה שיהיה עם אלמנטים גרפיים נוחים בהם צבעים, צורות וכו’ וכל אלו צריכים להיות נוחים ויעילים למשתמש..

הכירו את עולם ה-UX וה-UI

שימושיות בעולם חווית משתמש UI – UX

עוד מרכיב שנוגע ישירות לעולם חוויית המשתמש הוא השימושיות. מה זה אומר שימושיות? שימושיות היא היכולת לבצע פעולות שונות ולתפעל בקלות את המערכת. שימושיות זה אומר יעילות, עד כמה המשתמשים יכולים לבצע במהירות מטלות שונות שיש להם לאחר שהם כבר מכירים את הממשק, כמה שגיאות המשתמשים מבצעים ועד כמה השגיאות הללו הן שגיאות קריטיות והאם אפשר לתקן אותן, כמה מהר המשתמשים נזכרים בממשק ובדרך התפעול שלו לאחר שהם לא עשו בו שימוש זמן מה וכדומה. 

בסופו של דבר, הכול מגיע גם לעיצוב ולכן עיצוב אפליקציות הוא אחד מהתחומים המבוקשים ביותר שיש היום. עיצוב אפליקציות הוא עבודה בחברה לפיתוח אפליקציות או עבודה כמפתח עצמאי של אפליקציות, עבודה מרתקת שיכולה להניב שכר נאה מאוד ואפילו להפוך את המעצב לעשיר.

להיות הייטקיסט – איך מתחילים

מי לא רוצה לעבוד בהייטק? אין אחד כזה. ואכן, מי שלומד לעצב אפליקציות יכול לעבוד בחברת הייטק שמפתחת מוצר כזה או אחר ובין השאר מה שדרוש לה הוא אפליקציה. יש לא מעט חברות כאלו, חברות שצריכות מעצבים כחלק מההון האנושי שלהן. עבודה בהייטק כוללת את כל מה שתמיד שמענו. היא כוללת תנאים מצוינים, היא כוללת חברה מעניינת שסובבת אתכם, היא כוללת אפשרויות קידום מצוינות וכוללת כמובן גם שכר גבוה. אפשר להיות הייטקיסט כשנכנסים לעולם העיצוב הגרפי. זו בהחלט אופציה שכל מי שתמיד חלם להיות הייטקיסט צריך לשקול.

ללמוד עיצוב אפליקציות במכללת סולו

מכללת סולו היא המכללה המובילה בישראל ללימודי מקצועות הגרפיקה. אם אתם חולמים להיות מעצבים גרפיים הן של העולם הפיזי והן של העולם הווירטואלי, מכללת סולו היא המכללה אותה אתם מחפשים. במכללת סולו לומדים בשיטה ייחודית, שיטת האונליין אחד על אחד. מה זה אומר? זה אומר שהלימודים הם שיעור פרטי של ממש, רק שהמורה והתלמיד לא נמצאים באותו המקום. זה אומר שכל אחד נמצא בבית שלו או בכל מקום אחר בו יש מחשב וחיבור לאינטרנט, ובאמצעות תוכנה ייחודית שמחברת בין שני המחשבים, הם יכולים ללמוד, יכולים לדבר, לראות האחד את השני וגם את המסך של השני. יש שלל יתרונות בשיטה הזו, שיטת הלימוד אונליין של מכללת סולו, אבל רגע לפני שניגע ביתרונות הללו, רגע לפני שנבין למה זו השיטה הזו היא השיטה הטובה ביותר, כדאי שנכיר גם את שיטות הסיוע של מכללת סולו למי שמחפשים עבודה בעיצוב אפליקציות.

קבוצת הפייסבוק – דרושים בעיצוב גרפי – משרות בהייטק

במכללת סולו לא רק מכשירים תלמידים להיות מעצבים גרפיים אלא גם מסייעים להם במציאת עבודה. במכללת סולו מתחזקים קבוצת פייסבוק פעילה, קבוצה שמסייעת לסטודנטים למצוא עבודה טובה כבר במהלך הלימודים. לקבוצה מחוברים בעלי תפקידים והשפעה, אנשים מעולם הגרפיקה כמו גם מעולם האינטרנט והדפוס. זו דרך נפלאה למצוא עבודה בתחום ולהיות כל הזמן עם אצבע על הדופק.

ללמוד עיצוב אפליקציות במכללת סולו

מדור דרושים באתר – דרושים מעצבים גרפיים – בוני אפליקציות

גם באתר של מכללת סולו תוכלו להיעזר על מנת למצוא עבודה. באתר מכללת סולו יש מדור דרושים בו מפרסמות חברות ועסקים שצריכים מעצבים גרפיים בכלל ומעצבי אפליקציות בפרט. מעקב אחר מדור הדרושים באתר יסייע לכם במציאת עבודה, בין אם יש לכם ניסיון של כמה שנים בתחום ובין אם אתם חדשים ועושים את צעדיכם הראשונים בעולם הגרפיקה. אז קדימה, כנסו למדור הדרושים וצפו בהצעות שיש בו.

יתרונות הלימוד בשיטת האונליין – עיצוב גרפי ובניית אתרים לאינטרנט

  • נוחות – הדבר הראשון ולפני הכול זו הנוחות. אין דרך לימודים שמשתווה ללימודים בבית, עם מכנסיים קצרים וכוס קפה ביד, אל מול מחשב ובלי לוותר על רמה גבוהה של לימודים. כשלומדים אונליין לא צריך להתארגן ליציאה מהבית וגם לא צריך לארגן את הבית לקראת בואו של המורה. פשוט יושבים, מדליקים את המחשב ואפשר להתחיל וללמוד.
  • יעילות – מה שמספיקים בשיעור פרטי אחד, לא מספיקים בשני שיעורים במכללה עם המון תלמידים. לימודים אונליין אחד על אחד זה אומר ניצול של כל רגע, יחד עם משוב תמידי מהמורה מה שאומר שיש מעקב כל הזמן אחר מצבו של התלמיד.
  • אפשר “לשחק” עם השיעורים – כשלומדים במכללה פיזית, לומדים עם עוד תלמידים. לא לומדים לבד ואם יש איזו שהיא בעיה עם שיעור מסוים, אין הרבה מה לעשות. צריך להשלים את החומר לבד מה שיכול להיות מאוד לא פשוט במקרים מסוימים. יש גם תלמידים שקולטים מהר יותר ויש תלמידים שקולטים לאט יותר, וזה עלול להיות בעייתי עבור מי שחלש. כשלומדים אונליין אין את הבעיות הללו. אם אתם לא יכולים להגיע לשיעור מסוים, אתם יכולים פשוט לדבר עם המורה ולדחות אותו. יש לכם הרבה יותר משחק עם השיעורים ואתם יכולים להחליט מתי כן ללמוד ומתי לא (בתיאום עם המורה כמובן) אם אתם מתקשים להבין נושא מסוים, המורה לא מתקדם איתו עד שאתם מבינים הכול.
  • זול יותר – כשלומדים מחוץ לבית זה תמיד יקר יותר. מוציאים כסף על אוכל, על  ביגוד, על נסיעות, על חנייה ומה לא… כשלומדים בבית לעומת זאת, לא צריך להוציא שקל יותר וזה אחד היתרונות המשמעותיים ביותר בלימודים במכללת סולו.

אם אתם רוצים ללמוד עיצוב אפליקציות, מכללת סולו היא המכללה המתאימה ביותר לכם. היא גם תלמד אתכם את המקצוע, את התוכנות הרלוונטיות ואת התיאוריה שמאחורי העיצוב, והיא גם תסייע לכם למצוא עבודה הן כשכירים והן כעצמאיים, עם דף הפייסבוק ומדור הדרושים באתר המכללה.

רוצים לדעת יותר? אתם מוזמנים ליצור קשר עוד היום ולקבל מידע נוסף!

 

2019-10-04T14:43:31+03:00