לימודי עיצוב גרפי – האם העבודה נחשבת בשוק?

//לימודי עיצוב גרפי – האם העבודה נחשבת בשוק?

לימודי עיצוב גרפי – האם העבודה נחשבת בשוק?

האם שווה ללמוד עיצוב גרפי ב2020? כל התשובות בכתבה הכוללת הסברים מפורטים על המשכורות של מעצבי גרפיקה בהייטק ועוד.

הדילמה שעומדת היום בפני צעירים ומבוגרים כאחד כאשר הם הולכים לבחור לימודים, היא האם יש עבודה בתחום? האם זה תחום מבוקש? האם השכר של התחום יהיה שכר גבוה ומה אפשרויות הקידום בתחום זה. הדילמה הזו והשאלות סביבה פוקדות גם את הסטודנטים העתידיים לעיצוב גרפי. אף סטודנט לא מעוניין ללמוד מקצוע, להשקיע זמן וכסף ולבסוף לגלות שאין מספיק עבודה בתחום, שהשכר נמוך ושזהו תחום ללא אפשרויות קידום. העולם והתעשייה שלנו הולכים ומתפתחים בתחום הטכנולוגי. מקצועות שהיו מותאמים לפני שניים ושלושה עשורים מוצאים עצמם מחוץ לשוק העבודה וקצב ההתחדשות הופך מואץ יותר ויותר. בגלל שהתהליך מואץ באופן מהיר מאוד העולם האקדמי הכולל מכללות ואוניברסיטאות צריך להתאים עצמו לשוק העבודה. כיום סטודנטים רבים מוצאים עצמם לומדים תחומים במשך שלוש וארבע שנים ולאחר מכן יוצאים לשוק העבודה ומוצאים עצמם מחוסרי עבודה או עוסקים בתחומים אחרים ושונים ממה שלמדו. סטודנטים רבים אף עושים הסבת מקצוע. 

לימודי עיצוב גרפי - האם העבודה נחשבת בשוק

עבודה נחשבת בשוק האם יש ביקוש למעצבים גרפיים בתעשייה?

כמו שציינו קודם, העולם הטכנולוגי משתנה בקצב מאוד מהיר, תחומי המחשב והאינטרנט מתפתחים בקצב יומי ואפילו שעתי. בכל מקום בעולם קיימים יזמים חדשים עם רעיונות חדשים. כל רעיון חדש של יזם, חברות הייטק, משרדי פרסום, שיווק ועסקים קטנים שקמים זקוקים בראש ובראשונה למעצב גרפי. אם מדובר בניהול המותג, יצירת הלוגו, כרטיסי ביקור או עיצוב אתר אינטרנט כל אלו זקוקים למעצבים הגרפיים. ומדובר על קומץ קטן של תפקידים שעושה המעצב הגרפי. אז כמובן שהתשובה לשאלה האם יש ביקוש למעצבים גרפיים בתעשייה? בהחלט!!! מדובר בביקוש גדול מאוד שרק הולך וגדל עם ההתפתחות הטכנולוגית. 

עיצוב גרפי רב תחומי

מה קרה בשנת 2018-2019 – שכר גבוה למעצבים גרפיים בעולמות ההייטק

בעבר, כאשר תחום העיצוב הגרפי היה מוגבל עקב טכנולוגיה ישנה, מקצוע העיצוב הגרפי היה פונה למקצועות בסיסיים. המעצב הגרפי היה עובד בבתי דפוס, הוצאה לאור, משרדי פרסום. בשנים האחרונות אנו רואים מגמת מעבר של מעצבים גרפיים ותיקים וחדשים לעולם ההייטק. המעבר נובע בעליה בשכר משמעותית למעצבים אשר עובדים במקצועות ההייטק. נוצר מצב שרבים מהמעצבים הגרפיים בוחרים להיות עצמאיים ולטעום משני העולמות. כלומר, לתת שירותים גם לעולם ההייטק המאפשר שכר גבוה וגם שירותים מסורתיים יותר לבתי דפוס, משרדי פרסום וכדומה. המקום הטוב ביותר לראות את הביקוש העצום הוא בקבוצות הפייסבוק השונות אשר מפרסמות בכמות גדולה מאוד מודעות דרושים בכל יום.

נשאלת השאלה הגדולה, האם הביקוש לתחום מתי שהוא יתחיל לרדת? ככל הנראה לא מסתמנת ירידה כזו בזמן הקרוב. ככל שהטכנולוגיה ממשיכה להתפתח כך הצורך במעצבים גרפיים הולך וגדל. כל עסק כיום שמעוניין בפרסום הכי קטן צריך מעצב גרפי. כל עסק כיום יודע שאם הוא מעוניין שיתפסו אותו כעסק רציני, כדאי גם שהנראות של האתר, הלוגו, כרטיסי הביקור, התוכן והמיתוג של המוצר יעשו באופן מקצועי. וזו רק ההתחלה, כיום בעידן המידע יש צורך שהאתר והתוכן שבו יראו טוב גם באפליקציות ובנייד, ויש צורך עצום לפרסום ברשתות החברתיות. ואת כל הדברים האלו עושה המעצב הגרפי. גם את השירותים האלו ניתן לקבל ממעצבים שכירים או עצמאיים. 

נושאי הלימודים אז מה צריך ללמוד כדי להיות מעצב גרפי?

עיצוב גרפי לומדים כיום במכללות או בבתי ספר למקצועות העיצוב. כדאי לשים לב שאתם לומדים את התחום בשני האספקטים שלו: תחום העיצוב המסורתי בבתי דפוס ומשרדי פרסום ותחום העיצוב בפן האינטרנטי. לימודי עיצוב גרפי הם לימודים מרתקים. הסטודנטים אשר יבחרו במסלול, מעבר לכך שירכשו מקצוע מבוקש גם ירכשו ידע עצום בשיווק ופרסום חברות ועסקים, ידע ועבודה בפועל עם תוכנות שונות ומגוונות לעיצוב אלמנטים אשר יעזרו לכם להעביר את החשיבה היצירתית שלכם למשהו ויזואלי וכמובן ילמדו מהו עיצוב שזו שפה שלמה בפני עצמה. בכל מוסד לימודים אשר מלמד את התחום,  הדבר החשוב ביותר הוא לצאת עם תיק עבודות מגוון המשקף בצורה הטובה ביותר את עבודתכם העיצובית וסגנונכם. תיק העבודות הוא זה שיוצג כאשר תלכו לראיון עבודה או בפגישה עם לקוח במידה ואתם פרילנסרים. תיק עבודות עם עיצוב מעניין, יצירתי, מגוון ומדויק הוא שיעשה את העבודה עבורכם בעת קבלה לעבודה.

תוכנות גרפיות והשפה העיצובית של חברת אדובי

תוכנות גרפיות והשפה העיצובית של חברת אדובי

עולם העיצוב הגרפי מאובזר בשלל תוכנות גרפיות מגוונות. כל תוכנה כזו היא כלי עבודה אשר עוזר למעצב ליצור אלמנטים עיצוביים ויזואליים. מעצב גרפי לא עובד רק עם תוכנה אחת, הוא יוצר שילוב של מספר תוכנות על מנת ליצור פרסום ומיתוג עסקים טוב. בהמשך המאמר תוכלו לקרוא על התוכנות הדומינניטיות בתחום שכל מעצב גרפי חייב להכיר ולדעת להשתמש בהם והן מהוות חלק גדול בלימודי העיצוב הגרפי.

ליהנות עם תוכנת הפוטושופ

תוכנת הפוטושופ של חברת אדובי מערכות היא תוכנה לעיצוב ועריכה של תמונות. התוכנה פותחה על ידי “אדובי מערכות”. התוכנה מצטיינת בנושא של עיבוד ובניית תמונה, וניתן ליצור באמצעותה גרפיקה מתקדמת ומניפולציות על צילומים. התוכנה מאפשרת גם ליצור חיתוכים, טשטושים, תיקון גוונים ותוספות לתמונה. זה רק חלק קטן ממה שהתוכנה יודעת לעשות. כמו כן, התוכנה ידידתותית למשתמש וקלה לתפעול, אך כדאי ללמוד אותה לעומק על מנת להשתמש ברוב הפונקציות שהיא מאפשרת. מעבר לכך, התוכנה מתחדשת כל הזמן. חברת אדובי דואגת ליצור עדכונים ולהכניס אלמנטים אשר שיהפכו את חווית המשתמש לקלה ונעימה. שפת התוכנה היא אנגלית בסיסית וגם מי שלא שולט בשפה עדיין יכול להשתמש בה בקלות והיא מתממשקת בקלות עם תוכנות נוספות של חברת אדובי, כך שכל עיצוב שעשינו בפוטושופ, אנו יכולים לאחר מכן להמשיך ולעצב גם בתוכנות נוספות.

ללמוד לצייר ולאייר גרפיקות לעסקים – בניית מיתוג תוכנת אילוסטרייטור

תוכנה זו נחשבת לתוכנה יוקרתית בתחום העיצוב הגרפי. רוב המעצבים כיום משתמשים בתוכנה זו. מדובר על תוכנה עם פונקציות רבות שבעזרתה ניתן לעצב כמעט כל דבר, לפעמים ללא תלות בתוכנות אחרות. אחד היתרונות של התוכנה הוא השימוש בווקטורים ולא בפיקסלים כך שכל אלמנט או תמונה שנגדיל יישאר חד גם אם נגדיל אותו לגודל ענק. בעזרת התוכנה נוכל ליצור עבור עסקים לוגו ועבור אתרי האינטרנט אייקונים. נוכל גם ליצור אנימציות והנפשות. כמו כן, כל נושא בניית האפליקציות נעשה בתוכנת אילוסטרייטור. בתוכנה יש המון פונקציות, הרבה יותר ממה שיש בתוכנת הפוטושופ ובהרבה מן הפעמים לאחר השימוש בפוטושופ משלימים את העבודה בעזרת האילוסטרייטור. על מנת לעבוד עליה כדאי קודם ללמוד טוב את תוכנת הפוטושופ שהיא קלה יותר.

להכין ספרים וחוברות תוכנת אינדיזיין

תוכנה זו היא גם מבית היוצר של “אדובי מערכות” בשונה מהתוכנות האחרות, כאן מדובר בתוכנה אשר עובדת על תוכן וטקסטים. זוהי תוכנה המשמשת כלי עבודה במשרדי הוצאה לאור. בעזרתה יוצרים ספרים דיגיטליים, קטלוגים, אלבומים מעוצבים וכדומה. התוכנה דומה במספר פונקציות שלה לאינדיזיין ומאפשרת עבודה על עיצוב בסיסי. זוהי תוכנה קלה לתפעול ועל כן לומדים אותה בסיום לימודי העיצוב. אחד הכלים השימושיים של התוכנה הוא האפשרות ליצור חזרתיות של עמודי עיצוב בלחיצת כפתור. כך לדוגמא אני יכולה ליצור כותרת עליונה אשר חוזרת על עצמה בכל דפי הפרק הנוכחי בספר מסוים. 

הידע המקצועי בעיצוב האפליקציה

המעצבים הגרפיים אשר מביאים איתם את הידע המקצועי בעיצוב האפליקציה לימודי המשך למעצבים גרפיים- תקשורת חזותית לתחום ההייטק

כשאנו מדברים על לימודי עיצוב גרפי, דרך ההתחלה שלנו תהיה קורס בעיצוב גרפי אשר בו נלמד את שלושת התוכנות הגרפיות אשר הזכרנו קודם. לימודי העיצוב הגרפי יאפשרו לבוגרים לעסוק בעיצוב גרפי בבתי דפוס ומשרדי פרסום. אם נרצה להרחיב את תחום עיסוקנו ולהתקבל לעבודה בחברות הייטק נזדקק לידע בתכנות, בניית אתרי אינטרנט וכל הנושא של חווית המשתמש. תחומים אלו הם מסלולי המשך והם תלויים בידע שלנו בעיצוב גרפי. כיום המעצב הגרפי הוא מקצוע שנחוץ מאוד בעולם ההייטק. כל מתכנת אשר מקים אתר אינטרנט חדש או אפליקציה חדשה זקוק לעבודה סינרגית עם המעצבים הגרפיים אשר מביאים איתם את הידע המקצועי בעיצוב האפליקציה, האתר וחווית המשתמש. העולם כיום מתפתח בכיוון הטכנולוגי ומעצבים גרפיים רבים לומדים את מסלולי ההמשך ומשלבים בין עבודה בהייטק לעבודה המסורתית במשרדי הפרסום והדפוס.

עם מה נצא לאחר הלימודים? תעודה ותיק עבודות, בואו נדבר על זה

תיק עבודות! הדבר החשוב ביותר שתצאו איתו בתום הלימודים. תיק העבודות הוא הפנים שלכם בעולם התעסוקה. החברות המעסיקות רוצות לדעת שהן לוקחות לעבודה מעצב גרפי ששולט בעבודה, שהעיצובים שלו מתאימים לאופי של החברה ושהוא יצירתי ויוצא דופן ממעצבים אחרים. רק בעזרת תיק עבודות מגוון יוכל המעסיק לדעת שהמעצב הוא טוב עבורו. התיק משקף את היכולת שלכם להבין את הלקוחות שלכם וליצור את המיתוג הנכון עבורם באמצעות הכלים של העיצוב. ומה לגבי התעודה? לא משנה היכן למדתם את התחום, עם איזו תעודה יצאתם או באיזה ציון, חברות ומעסיקים לא יסתכלו על זה. רק תיק העבודות והידע וההבנה של הלקוח והשוק הם אלו שמשחקים תפקיד חשוב. ההמלצה הכי טובה שלנו עבורכם, צרו לכם תיק עבודות מגוון וייחודי שמראה את היצירתיות שבכם ואת החשיבה העיצובית ושלבו יחד את ההבנה שלכם בתחום. 

אפיון תוכנות וחווית משתמש 2019-2020- המעצב הגרפי כמעצב רב תחומי

עבודת המעצבים הגרפיים כיום נושקת לזירות נוספות, טכנולוגיות יותר. כבר הזכרנו קודם שהמעצב כיום מאפשר לעצמו להתקדם וליהנות גם מהעיצוב המסורתי של לוגואים, כרטיסי ביקור ועבודות בהוצאה לאור או משרדי פרסום וגם לעבוד בתחום ההייטק בתחומים עדכניים בזירה האינטרנטית כמו בניית אתרים, אפליקציות, אפיון תוכנות וחווית משתמש. פעמים רבות נראה מעצבים בוחרים לעבוד כשכירים ועצמאיים בו זמנית. התחום כל כך רחב ומגוון שהוא מאפשר המון גמישות בבחירת העבודה אשר מועדפת על המעצב. פעמים רבות, חברות מעדיפות לקחת מעצבים פרילנסרים אשר יתמחרו להם עבודות עיצוב מפעם לפעם. 

המון פעמים סטודנטים בתום לימודיהם שואלים: אז מה כדאי לי לעשות? להיות עצמאי או שכיר? אנו ממליצים לסטודנטים בסוף לימודיהם לבחון קצת את הזירה של המעצבים הגרפיים, להבין את הנישות השונות ורק אז לבחור מה נכון ומתאים לכם ולאורח החיים שלכם. חלק מכם יחליטו שלהיות עצמאיים זו הנישה הכי נכונה להם, וחלק ירצו לצבור ניסיון כשכירים וחלק יעשו גם וגם. הכי חשוב שתכירו את האפשרויות העומדות בפניכם ומתוך כך תוכלו לקחת את ההחלטה הנכונה עבורכם. 

מעבר מסיבי של מעצבים גרפים לעולם ההייטק

שירות בתור פרילאנסרים למשרדי הפרסום אז כמה ארוויח בתור שכיר בחברת פרסום?  12,000 לשכר התחלתי!!!

עולם הפרסום והשיווק השתנה. שיווק ופרסום הם חלק בלתי נפרד מעסק בכל שלביו ויש ליצור פרסום בכל המדיות השונות אשר קיימות היום. בעל עסק שפונה היום לחברת פרסום מעוניין לקבל חבילה רחבה הכוללת מיתוג ובניית קונספט, גרפיקה, דפוס, אסטרטגיה שיווקית לקהל היעד הממוקד, פרסום במדיות החברתיות ובאתר האינטרנט באופן שוטף, בניית עמודי פייסבוק ופרסום פוסטים באופן קבוע. כמו שאתם רואים למעצב בתחום הזה לא חסרה עבודה. זו עבודה שמתפרסת בשנה אחת עבור מספר לקוחות כאלה למעצב ויש ביקוש גדול בתחום. הרבה פעמים מעצבים גם כאן נותנים שירות בתור פרילאנסרים למשרדי הפרסום ומנהלים מספר עסקים הזקוקים לשירותים אלו. 

אריזות וחומרים פרסומיים – וכמה נרוויח בחברות פרסום ועיתונות כתובה??   12,000 – 10,000 שכר התחלתי

המעצב הגרפי בהוצאה לאור עובד בעיקר עם תוכן. תפקידו לארגן את התוכן לבקשת הלקוחות בעזרת התוכנות הגרפיות. זהו תחום שבשנים האחרונות סבל ממחסור במעצבים עקב שכר נמוך. בשנים האחרונות יש מגמת עליה בשכר וגרפיקאים מתחילים פונים לעבודה גם בבתי דפוס. המעצב הגרפי בבית הדפוס יקבל ידע נוסף על מכונות ההדפסה. הידע חשוב להתאמת הגרפיקה כאשר היא יוצאת להדפסה. בבית דפוס מדפיסים ספרים, הזמנות לאירועים, אריזות וחומרים פרסומיים ואת כל אלו יעצב המעצב הגרפי בעזרת שלושת התוכנות שעליהן דיברנו בתחילת המאמר.

האייקונים והאלמנטים העיצוביים שיקדמו את העסק כמה ירוויח מעצב גרפי בחברה לבניית אתרים?? 18,000 –  15,000 שכר התחלתי

אתר אינטרנט! הקשר של כל עסק ללקוחות שלו. היום כל לקוח שמעוניין להשתמש בשירותים של עסק מסוים, קודם יבדוק מה כתוב עליו באתר האינטרנט שלו ובאתרים אחרים. המעצב הגרפי שעובד בחברות לבניית אתרים קובע את השפה עיצובית של אתר העסק. הוא בוחר את הצבעים הנכונים שישדרו את המסר הנכון, בוחר את האייקונים והאלמנטים העיצוביים שיקדמו את העסק ומתאים את האתרים גם לסמארטפונים ולקידום האתר ברשת. בחברות אלו המעצב לא יעבוד לבד, הוא יעבוד בשיתוף עם מתכנתים ומעצבי חווית משתמש ויחד הם יבנו את האתר של העסק. 

אריזות וחומרים פרסומיים

להעביר מידע באופן פשוט דרך אלמנטים ויזואלים כמה ירוויח מעצב גרפי בחברות הייטק??  20,000 – 17,000 שכר התחלתי

היום כל חברת הייטק צריכה מעצבים גרפיים. המעצב הגרפי הוא חלק מצוות החשיבה והפיתוח בחברות אלו. המתכנת מביא את הידע המחשובי שלו והמעצב הגרפי מביא את הידע העיצובי שלו. יחד הם יוצרים פיתוח של מוצר יוקרתי שכאשר ישווקו אותו הוא יוכל למקסם את המכירות עבור העסק. מעבר לכך, דואג המעצב בחברות אלו גם למותג של החברה. בעשור האחרון מעצבים רבים בוחרים לעבוד בחברות הייטק כי הן מאפשרות להם לקבל שכר גבוה מאוד וגם עבודה מעניינת בפיתוח ואינפוגרפיקה. אינפוגרפיקה זהו תחום מאוד מעניין בתוך מקצועות העיצוב המותאם לטלפונים הניידים כמו של חברת אפל אשר עוזר לתרגם טקסט ולהעביר מידע באופן פשוט דרך אלמנטים ויזואליים. מדובר בתהליך שצורך מחשבה יצירתית ותחכום על מנת להגיע לאלמנט הנכון שיעביר את המסר הנכון. באמצעות האינפוגרפיקה ניתן להפוך הסברים ותהליכים מסובכים להסבר ויזואלי פשוט ונוח לקהל הקונים.

לעסוק בתחום האפיון ובניית אפליקציות כמה ירוויח מעצב גרפי בעבודת אפיון ובניית אפליקציות??  – 23,000 – 17,000 שכר התחלתי

היום ניתן לומר שיש אפליקציה לכל דבר. אפליקציות למשחקים, אפליקציות לניהול זמן, להזמנת מוניות ועריכת קניות בסופר וכל דבר אשר תעלו בדעתכם, סביר להניח שכבר חשבו עליו ויש עבורו מענה. האפליקציות זמינות לנו בכל מקום בתוך הסמארטפונים והזמינות הזו יצרה מצב שגם חברות עסקיות וציבוריות הבינו את המעבר החד לשימוש באפליקציות. על כן כל חברה כזו פונה למתכנתים ומעצבים גרפים על מנת ליצור אפליקציה התואמת את אתר האינטרנט שברשותם במידה זו או אחרת. יש כאן עבודה רבה מהסיבה שלא תמיד אתר האינטרנט יוכל להיות תואם לאפליקציה והמעצב יצטרך לבצע שינויים על מנת שנוכל להשתמש באפליקציה בנייד.  מה תפקידו של מעצב גרפי בפיתוח אפליקציה? המעצב הגרפי יעשה אפיון לאפליקציה. הוא יאפיין עיצוב קל, נעים ונוח שימשוך את המשתמשים. כדי לעסוק בתחום האפיון ובניית אפליקציות, חייבים להיות עם ניסיון בעיצוב גרפי וידע רחב בתוכנות בעיצוב.

יש כל כך הרבה תחומים, אם אלמד את כולם כבר בהתחלה זה יהווה יתרון עבורי?

תחום העיצוב הגרפי הוא באמת תחום רחב. אין צורך לשלוט בכל תתי התחומים שבו, אבל כן כדאי להכיר אותם, להבין את תפקידו של המעצב הגרפי ואת הכלים שאיתם הוא עובד. אפשר בסיום הלימודים להתחיל עם תחום אחד שבו תתמחו ולאחר שתתחילו לעסוק בתחום לבדוק תחומים נוספים ולשלב בניהם. תמיד אפשר לעבור בין התחומים השונים, בכל התחומים יש עבודה והשכר לא רע ואפשר ללמוד עוד קורסים ולהתמקצע בנישות נוספות. כדי שתוכלו לעבור בין נישה לנישה, אנו ממליצים להשקיע בתיק העבודות אשר יכלול דוגמאות מכל התחומים ויפתח לכם דלתות גם בתחומים שלא עסקתם בהם בהתחלה. תביאו איתכם לתוך תיק העבודות יצירתיות, חדשנות וסגנון מקצועי וזה מה שישחק תפקיד בקבלה לנישות בזירת המעצבים הגרפיים. 

לימודים אונליין במכללת סולו

מכללת סולו היא מכללה לעיצוב. במכללה מלמדים עיצוב גרפי ובניית אתרים ומכשירים את הסטודנטים לעבודה בכל הזירות, גם בזירת ההייטק. הקונספט של המכללה הוא לימוד הקורסים אונליין דרך המחשב. דרך ההוראה היא פרטית- מורה מול תלמיד והלימודים מתבצעים על המחשב עם תוכנות שיותקנו אצל התלמיד לאחר ההרשמה. אחת מהתוכנות שיותקנו תספק לכם שמע ושיתוף מסך עם המורה. הדבר היחיד שתזדקקו לו הוא מיקרופון ואזניות. כיום ניתן לקנות גם אזניות בלוטוס אשר משמשות גם לשמע וגם כמיקרופון. יש מספר יתרונות אדירים ללמידה אונליין במכללת סולו. הלימודים הם אחד על אחד, כך שכל תשומת הלב מופנית אליכם ואם לא הבנתם משהו תמיד אפשר לעצור ולקבל הסבר נוסף, הלמידה מתקיימת בזמן שאתם פנויים בו ואין צורך לחשב זמן יציאה והגעה לשיעור. 

במהלך השיעור תלמדו צעד צעד את הנושאים השונים ואת התוכנות שבהן משתמש המעצב הגרפי. לאחר הלמידה תבצעו תרגול יחד עם המורה וכאשר המורה יראה שהבנתם איך מבצעים יתן לכם שיעורי בית על מנת שתוכלו לתרגל יותר ולפתח יצירתיות. מכללת סולו יודעת שתיק העבודות הוא הכי חשוב בקבלה לעבודה. במהלך הלימודים יושם דגש גדול על יצירת תיק עבודות מגוון, יצירתי וייחודי שיפתח לכם דלתות בעולם התעסוקה. תוכלו גם להתחבר לקבוצת הפייסבוק של המכללה בה מתפרסמות מידי יום משרות שוות בתעשייה. לקבוצה יש מעל 15 אלף מעסיקים. ההרשמה למכללה מאוד פשוטה, צרו איתנו קשר ונוכל לקבוע באופן מהיר מאוד את השיעור הראשון בשעה שנוחה לכם. 

אז מה באמת גורם למעצבים גרפיים להיות מבוקשים בתעשייה? לסיכום, סוד ההצלחה בעיצוב גרפי הוא….

תיק עבודות!! תיק עבודות! ושוב תיק עבודות. שימו דגש גדול מאוד על הכנתו, תשקיעו במהלך הלימודים. הדרך ביצירת תיק העבודות שלכם תלמד אתכם לחשוב יצירתי, תלמד אתכם את השפה העיצובית בדרך של התנסות וככל שהוא יהיה עשיר ומגוון ומשקף את הראש הפתוח והיצירתי שלכם כך תוכלו להתקבל למקומות עבודה באופן המהיר ביותר. אל תחששו מזה שאתם ללא ניסיון. מעסיקים רבים מחפשים דווקא את המעצבים המתחילים שמביאים איתם את החדשנות. טיפ נוסף שיעזור לכם להצליח הוא תרגול וראש פתוח! אל תחששו לטעות, תתרגלו כמה שאתם יכולים וזה יביא אתכם למקומות יצירתיים שלא חשבתם עליהם. היצירתיות מתפתחת לאורך הלימודים ומכל תרגול ניתן ליצור שלל דוגמאות שונות ומעניינות. אז אם גם אתם רוצים ללמוד להיות מעצבים גרפיים ולרכוש מקצוע בתחום מעניין שהתפתחותו רק הולכת וגוברת, אנו אומרים לכם שתרוצו על זה! מחכים לכם במכללת סולו! בואו להיות מעצבי העתיד.

2019-09-25T16:55:12+03:00