הסבר מתחילים שינוי עמודים מידות מסמך באינדיזיין

//הסבר מתחילים שינוי עמודים מידות מסמך באינדיזיין

מכללת סולו היא המכללה המובילה בישראל ללימודי עיצוב גרפי, והיא חרטה על דגלה בין השאר את שיתוף הידע הרב שיש למורים שלה עם הקהל הרחב. הסרטון שלפניכם הוא עוד סרטון מבית מכללת סולו, סרטון שמדבר על תוכנת אינדיזיין והוא מיועד למתחילים. אינדיזיין היא עוד תוכנה של חברת אדובי, תוכנה עם אין ספור כלי שיאפשרו לכם לעשות דברים נפלאים. הסרטון הינו פשוט וקל להבנה והוא דורש ממי שצופה בו רק להבין את הנאמר בו וכמובן, לתרגל את הנאמר עוד ועוד. הסרטון פשוט והוא מיועד למי שרק נכנס לתחום, והנה קצת מידע על אינדיזיין ועל חברת אדובי שעומדת מאחוריה.

קצת על אינדיזיין תוכנה לעיצוב והכנת ספרים ומגזינים

אם אתם מגששים בעולם העיצוב, על פוטושופ ואילוסטרייטור בטוח שמעתם מכיוון שאלו אחיותיה של אינדיזיין מחברת אדובי, אך על אינדיזיין לא בטוח ששמעתם וזה המקום להכיר אותה. אינדיזיין היא תוכנת הוצאה לאור שולחנית, עוד הברקה של חברת אדובי מערכות והיא מאפשרת לייצא מסמכים בפורמט מסמך נייד – PDF. אינדיזיין היא תוכנת ההוצאה לאור הראשונה שתומכת ביוניקוד לעיבוד תמלילים כמו גם בטיפוגרפיה מתקדמת של גופי אופן טייפ. היא אומנם פותחה בארצות הברית ושפת המקור שלה היא אנגלית, אך היא תומכת בשפות רבות וביניהן עברית. מה שמבדיל אותה הוא הממשק הייחודי שלה שלא דומה לא לפוטושופ ולא לאילוסטרייטור, שתי תוכנות שדי דומות בממשק שלהן.

איך אפשר להתפרנס עם אינדיזיין?

הרי מה שמעניין בסופו של דבר הוא איך אפשר להתפרנס עם תוכנת אינדיזיין כי זה מה שמעניין את כולנו… אז עם אינדיזיין אפשר להתפרנס מצוין בדרכים הבאות: אפשר לעבוד במערכות עיתונים ולעמד את העיתונים של המחר, אך חשוב לדעת שמעצבים גרפיים שעובדים במערכות עיתונים חייבים להכיר לעומק גם את התוכנות אילוסטרייטור ופוטושופ. עם אינדיזיין אפשר לעבוד במגזינים שונים ולתרום מהידע בכדי שהם ייצאו לא פחות ממרהיבים, וכמובן, אפשר לעצב כל מה שרוצים – דו”חות שנתיים, פוסטרים לעלונים, ספרים, פליירים, דפים לכתיבה ועוד דברים רבים אחרים.

להכניס חיים במסמך הפשוט – תוכנה לעריכת מסמכים וספרים

פעם, לפני שאינדיזיין נכנסה לחיינו, מסמכים היו פשוטים ומשעממים. הם היו עם אותו כיתוב, היו עם אותם הפונטים, אותו עיצוב ואותו עימוד. אינדיזיין מכניסה חיים גם למסמכים “מתים” והיום בעידן בו הכול צריך להיות מעוצב ומרשים, היא עושה פלאים. תארו לעצמכם שאתם צריכים להפיק איזה שהוא דו”ח חשבונאי ללקוחות שלכם, אתם יכולים להפיק אותו כמו המתחרים שלכם ולהיות משעממים, ואתם יכולים מצד שני להיות מעניינים יותר ולהפיק דו”חות מעוצבים. בסופו של דבר כל פרט הופך אתכם למקצועיים יותר, רציניים יותר וכמובן, שיווקיים יותר. עם אינדיזיין תוכלו להפיק כל כך הרבה, תוכלו ליצור דברים מדהימים גם בלי להכיר את תוכנות הגרפיקה האחרות.

לשלב בין התוכנות הגרפיות ולעבוד בעיצוב גרפי

אם תיקחו את העניין עוד צעד אחד קדימה, תגלו שאתם יכולים להיכנס לעולם עשיר בעיצובים וצבעים וכן, גם להתפרנס ממנו מצוין. אתם יכולים ללמוד תוכנות גרפיות נוספות כמו אילוסטרייטור ופוטושופ, ולפתוח לעצמכם קשת רחבה של אפשרויות עבודה. אם תלמדו את התוכנות הללו ותדעו לעבוד איתן, תוכלו להיות מעצבים גרפיים של ממש. תוכלו לעצב לוגואים לחברות, תוכלו לעצב אתרי אינטרנט, לעבוד במשרדי פרסום נחשבים, לעבוד בהוצאות לאור, בתי דפוס, סטודיואים לעיצוב ובעוד מגוון רחב של מקומות עבודה. אבל יותר מהכול, תוכלו להגשים את החלום של רבים, לעבוד מהבית מתי שנוח ומתאים לכם.

אינדיזיין

אינדיזיין

להיות מעצב גרפי ולעבוד מהבית

אתם יכולים להגשים חלום של רבים ולהיות אדונים על הזמן שלכם. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא ללמוד עיצוב גרפי במכללת סולו ותוכלו לעבוד מהבית או מכל מקום אחר. הרי כל מה שצריך בשביל להיות גרפיקאי הוא מחשב, חיבור לאינטרנט ואת התוכנות הגרפיות הרלוונטיות על מחשב. תארו לעצמכם שאתם קמים בבוקר ומחליטים איך היום שלכם ייראה. אתם משלבים את העבודה עם דברים נוספים, לא מוותרים על זמן עם הילדים ולא צריכים לצאת מהבית לעבודה אלא העבודה באה הביתה. אין ספק שזה לייף סטייל שרבים חולמים עליו, והוא יכול להיות הלייף סטייל שלכם.

ללמוד עיצוב גרפי במכללת סולו

אז איך עושים את זה? איך לומדים עיצוב גרפי? אפשר כמובן ללמוד באחת המכללות שמציעות את הלימודים הללו ואפשר ללמוד במכללת סולו, המכללה ללימודי גרפיקה און ליין אחד על אחד עם מורה פרטי. במכללת סולו לומדים באמצעות תוכנה אינטרנטית שמחברת בין שני המחשבים, תוכנה שמאפשרת לכל אחד לראות את המסך של השני. במכללת סולו מכינים תיק עבודות מרשים לקראת עולם העבודה ומקבלים גם תעודה המעידה על סיום הקורס. מאות תלמידים שמסיימים בכל שנה את הלימודים במכללת סולו לא טועים, זו המכללה הטובה בישראל עם שיטת הלימוד המתקדמת ביותר, שיטת לימוד בה כל אחד מקבל את מלוא תשומת הלב אותה הוא צריך ובמחיר נוח במיוחד.

2019-07-26T21:43:00+03:00