הדפסת סובלימציה – חיתוך בלייזר – שיעורי הסבר חינם בווידאו 2019

//הדפסת סובלימציה – חיתוך בלייזר – שיעורי הסבר חינם בווידאו 2019

הדפסת סובלימציה – חיתוך בלייזר – שיעורי הסבר חינם בווידאו 2019

מכללת סולו » הדפסת סובלימציה – חיתוך בלייזר – שיעורי הסבר חינם בווידאו 2019

הדפסת סובלימציה נחשבת לאחת הדפסות האיכותיות ביותר בתעשיית עיצוב גרפי. בכתבה תוכלו לראות סגנונות שונים של הדפסה סובלימציה ולקבל מידע רחב על התוכנות הגרפיות המוחשבותשמאפשרות עיצוב בסגנון זה. השיעורים כאן מוסברים בשפה העברית ומתאימים לכל אחד שרוצה לקבל מידע על סובלימציה. זה לא משנה אם אתם הולכים להדפיס על בד או על מוצרים שונים כגון כוסות וצלחות עדיין התוכנות הגרפיות הם אלה שמצליחות להביא לכם את הגימור בצורה יפה. בכתבה תקבלו פרטים מלאים על כל תוכנה גרפית כזו אחרת ומידע רחב שיכול לעזור לכם ללמוד את התחום הזה אונליין מהבית עם מורים פרטיים שמחוברים ישירות לתוכנת הגרפיקה שברשותכם.

הדפסת סובלימציה על מוצרים מה זה סובלימציה?

הדפסת סובלימציה על מוצרים היא טכניקה טכנולוגית מדהימה שמאפשרת על-ידי טמפרטורות מאוד גבוהות להדפיס כל דבר על מוצרים שונים. הגרפיקה עוברת מהמחשב לנייר ועל ידי חום וטמפרטורה מאוד גבוהה הוא עובר לכל  חומר שאתם רוצים. הדפסה בסגנון זה מאפשר להיות חלק בלתי נפרד מהמוצר שאותו אתם מדפיסים וזה יכול להישאר תקופה די ארוכה ולעמוד בפני מים או כל דבר אחר שהמוצר הנכסף אליו. יש אינספור חברות שמוכרות מכונות הדפסה לסובלימציה אשר מעבירות הכשרה מקצועית על תפעול המכונה. החברות ימליצו  לכם על תוכנות גרפיות של חברת אדובי שמומלץ לעבוד איתם להדפסה איכותית וקריאת הקבצים במהירות. מחיר המכונות משתנה בהתאם לאיכות ההדפסה וכמות הצבעים שהיא מסוגלת לבצע. אפשר גם לרכוש מכונות יד שנייה במחירים מוזלים יותר ולהדפיס כל סגנון שרק תרצו.

מיתוג עסקים באמצעות הדפסה של עיצובים גרפיים על מוצרים

הדפסת סובלימציה על מוצרים שונים היא דרך מוכרת למיתוג עסקים בכל צורה שהיא. מיתוג הוא תחום רחב מאוד וכדי לגרום ללקוחות שלכם ולקהל היעד שלכם לזכור אתכם עצם נתינת מתנה או מוצר שרשום עליו שם החברה הם יזכרו אתכם לאורך זמן ויעריכו אתכם בהתאם. מיתוג בצורה כללית הוא מה שהלקוחות שלכם חושבים עליכם, מתנה יוקרתית ללקוח גורמת לו לחשוב שאתם באמת ליגה אחת מעל כולם.

  • אנשים אוהבים לקבל מתנות ובמיוחד שיש שם של חברה שגורם ללקוחות ולקהל היעד להבין שאפשר לסמוך עליכם ואתם לא חוסכים בדברים כאלה שגורמים לכם להיות ממותגים ברמה אחת מעל. הדפסת סובלימציה היא לא רק לעסקים ונוכל לראות מתנות רבות כגון כוסות, צלחות ועוד אינספור סוגים שונים של מוצרים שאנשים מביאים ליקירים במתנה כדי להיות זיכרון אהוב ולהנציח רגעים.
  • מוצרי קד”מ טכניקות של חברות לשמור על מיתוג החברה. חברות רבות רוצות מוצרים שונים שיהיה עליהם הדפסים של לוגו החברה ויהיה מודפס בכל מקום. לרוב חלוקת מוצרים כאילו יהיו באירועי חברה להשקות של מוצרים חדשים שהחברה הולכת להוציא. מוצרי קדמ ידועים לרוב כאיכותיים ביותר כי החברה בצורה הזאת רוצה למתג את עצמה ולגרום למבקרי האירוע לזכור אותה לאורך זמן.

תוכנות גרפיות ממוחשבות לסובלימציה וחיתוך בלייזר

התוכנות הגרפיות הם הכלים למעצב במכונת סובלימציה וחיתוך בלייזר. באמצעות תוכנות של חברת אדובי כגון פוטושופ ואילוסטרייטור תוכלו לקחת קבצים ולסדר אותם בהתאם לדרישות המכונה. כל תוכנה יש לתפקיד אחר בהדפסה ושימוש נכון בתוכנות הגרפיות של חברת אדובי יאפשר לכם לעצב גרפיקות מקצועיות לכל מטרה זה לא משנה אם הגרפיקה הולכת להדפסה על מתכת או תחתית של כוס סגנון העיצוב יהיה בסופו של דבר אותו דבר. לתוכנות הגרפיות כלים רבים וידידותיים לעבודה, ממשק התוכנה הוא בשפה האנגלית בצורה בסיסית מאוד. ככל שתתרגלו יותר בתוכנות גרפיות תוכלו לשלוט בהם ולקבוע את סגנון העיצוב על ידי פיתוח היצירתיות על כך נרחיב בפסקאות הבאות.

יצירתיות בהדפסת סגנונות חדשים על חומרי גלם כמה מילים על עיצוב גרפי

אם ניקח לדוגמה הדפסה על שעון בהחלט נצטרך להיות יצירתיים ולחשוב איפה אנחנו הולכים להדפיס על שעונים ושזה יראה יפה ומקצועי. עלינו לקחת בחשבון את חומר הגלם וכיצד להשתמש בצבעים שזה יצא טוב ויראה בצורה מקצועית. התוכנות הגרפיות מאפשרות לכם לקחת כל תמונה או צורה גרפית ולבצע מניפולציות גרפיות. במידה ואתם מקבלים חומרי גלם וקבצים מלקוחות אתם צריכים להתאים את עצמכם בסופו של דבר למה שהם רוצים, אבל לא תמיד מה שהלקוחות רוצים באמת נוכל להוציא את זה לפועל – הסיבה זה איכות הקבצים. אם אנחנו מקבלים קבצים איכותיים תמונות ברורות נוכל להוציא הדפסה איכותית אם זה ההפך נצטרך לעדכן את הלקוחות שלנו שלא נוכל להביא להם את זה ברמת גימור גבוהה מאוד.

החשיבה הגרפית והדפסות דיגיטליות איכותיות של עיצובים גרפיים שאתם קובעים מראש

החשיבה הגרפית בשימוש בתוכנות גרפיות יאפשר לכם גם לפתח קווי עיצוב משלכם. במידה ואתם רוצים למכור אריחים עם הדפסה של גרפיקה איכותית תוכלו לעשות לכם מספר דוגמאות של אריחים ולעבוד עם חברה שמייצרת אותם. גם ללקוחות שלכם תוכלו להראות דוגמאות שונות וקווי עיצוב משלכם וליצור בידול מהמתחרים שלכם בסופו של דבר. שיתוף פעולה עם חברות ומפעלים שמייצרים יאפשרו לכם לפתח את קווי העיצוב שלכם ולהגדיל את המכירות. בלימודי עיצוב והדפסות סובלימציה תלמדו הרבה יותר מרק שימוש בתוכנות גרפיות, תלמדו כיצד לחשוב כמעצבים ולפתח לכם קווי עיצוב משלכם על ידי שימוש בצבעים נכונים, קומפוזיציה גרפית, עיטורים גרפים ועוד אינספור נושאים שעולם העיצוב הגרפי קשור לתחום זה.

פוטושופ – תוכנה לעיצוב ועיבוד גרפי של תמונות

פוטושופ כתוכנה להכנת עיצוב תמונות בסובלימציה נחשבת לתוכנה מספר 1 ביצירת מניפולציות על תמונות אצל מעצבים גרפיים וגרפיקאים. באמצעות התוכנה תוכלו לעשות עיבודים גרפים על תמונות ולשפר את האיכות של התמונות לאחר הצילום. לדוגמה במידה ואתם קיבלתם מלקוחות תמונות שהם לא איכותיות תוכלו להוסיף רזולוציה ולבצע אפקטים מיוחדים על התמונה כדי לשפר את האיכות שלה. לקוחות לא תמיד יודעים מה האיכות של התמונה שהם שולחים לכם ולכן במידה ואתם רוצים לשמור על השם שלכם תצטרכו לעדכן אותם שזה לא יצא אותו דבר או לסירוגין להגיד להם שאתם הולכים לבצע מניפולציות עיבודים גרף עם התמונה.

עיבוד גרפי של תמונות להדפסה על כוסות או ספלים מיוחדים

שימוש בפוטושופ הוא מאוד פופולרי בתחום הזה היות ואנשים רוצים להדפיס מזכרות כגון תמונות של אנשים שאוהבים על כוסות וספלים מיוחדים. תוכנת פוטושופ מאפשרת לכם לא רק לשפר תמונות ולתקן אותם לאחר הצילום אלא גם לבצע אפקטים מיוחדים על תמונות כדי לגרום להדפסה ולסגנון העיצוב להיראות טוב. תוכלו לשלב בין תמונות בתוכנה ולהוסיף מסגרות יפות כדי שהגרפיקה תיראה טוב ומקצועית. אם אתם יודעים לעבוד על התוכנות הגרפיות השם שלכם בתחום הזה רק יגדל ויראה כמה שאתם מקצועיים מה שיגדיל את המכירות בחשיבה לטווח הארוך.

אפקטים בעיצוב בתוכנת הפוטושופ

בסרטון הבא תוכלו לראות כמה קל לבצע אפקטים בתוכנת הפוטושופ על ידי שילוב של תמונות או כל סגנון אחר. המטרה בשיעור היא להראות לכם כיצד עובדים בצורה נכונה עם שימוש בפקודות שתוכנת אדובי פוטושופ מאפשרת לנו. הסרטון בהחלט ייתן לכם אינדיקציה ומידע למה שאתם יכולים לעשות בעיצוב גרפי רגע לפני שמדפיסים סובלימציה על מוצרים שונים. ככל שאתם יודעים יותר את הפקודות בתוכנה בצורה מקצועית תוכלו לשלב ביניהם כי אין רק פקודה אחת שעושה את הכל. השילוב של כל הפקודות והוספת הפילטרים ואפקטים גורם למזכרת או להדפסה להיות איכותית וראויה.

דפוס מתוכנת הפוטושופ – הוראות

כמו שאמרנו קודם לכל מכונת הדפסה יש הוראות הדפסה שקיבלתם מהיצרן. בתוכנת פוטושופ תצטרכו לדאוג שהרזולוציה של הגרפיקות בתוכנה תהיה מעל 300 די פי איי להדפסה איכותית מאוד. במקרה שאתם מכינים את הגרפיקה מראש תוכלו לקבוע כבר בפתיחת הקובץ את האיכות של הגרפיקה שתהיה נכונה לתרגום של המכונה. במידה ואתם מקבלים גרפיקות וקבצים מהלקוחות שלכם לא תמיד תוכלו לשלוט באיכות התמונות ולכן תצטרכו לפתוח קבצים חדשים בתוכנת הפוטושופ ולשדרג את מה שכבר קיבלתם. בפוטושופ יש צבעים שמתאימים למסך RGB  יש צבעים שמתאימים לדפוס CMYK כדאי לדעת את כל הנושאים הללו כדי להיות מסונכרנים עם מה שיצא בסוף.

אילוסטרייטור – תוכנה גרפית וקטורית

אילוסטרייטור בעיצוב והדפסת הסובלימציה נחשבת לתוכנה פופולרית מאוד בגלל סגנון הגרפיקה שהיא מוציאה אשר נעשה בקווים נקיים. יכולות התוכנה הם גבוהות והיא מאפשרת את כל מה שתוכנת הפוטושופ לא יכולה לבצע. נוכל לראות סגנונות עיצוב רבים שנעשו על ידי גרפיקאים או מעצבים שהמטרה שלהם זה לעצב על זכוכית ולחלק את זה למספר חלקים בהתאם לסגנון עיצוב שמתבקש. אילוסטרייטור תוכנת גרפיקה וקטורית שמאפשרת למשוך את הנקודות ולייצר עיטור גרפי מסחרי לכל מטרה. תוכלו בשיעורים בעמוד לקבל מידע מה תוכנת אילוסטרייטור מאפשרת ולראות כיצד מעצבים גרפיים עם חשיבה מרחבית יכולים לבצע כל עיטור או עיצוב לוגו באילוסטרייטור. התוכנה קלה מאוד לשימוש ומי שמשלב את פוטושופ בהחלט ימצא בתוכנה חממה עיצובית מדהימה.

וקטורים גרפיים – הכנת גרפיקה ממוחשבת

התוכנות הגרפיות פוטושופ ואילוסטרייטור משתלבות ביחד היות ושניהם נעשו על ידי חברת אדובי. אפשר לקחת גרפיקה שנעשתה בפוטושופ ולהכניס אותה לתוכנת אילוסטרייטור להמשך עיצוב. הגרפיקה ווקטורית שנעשתה בתוכנת אילוסטרייטור ידועה כגרפיקה איכותית מאוד כי אתם לא מוגבלים בהקטנה או בהגדלה של הגרפיקה בכלל. בסגנון גרפיקה ווקטורית אפשר בכל מידה לעצב אותה ועדיין הגרפיקה תהיה איכותית מאוד בהדפסה. התוכנה שימושית מאוד בחיתוך לייזר ובהדפסת סובלימציה.

אפקטים בתוכנת הגרפיקה אילוסטרייטור

אז מה אפשר לעשות בתוכנת אילוסטרייטור? בתוכנה תוכלו לייצר ולעצב לוגואים בעצמכם, לקבל לוגואים מלקוחות ולהפוך אותם לצבע אחד או לשנות את סגנון הלוגו שיתאים להדפסה שלכם, לבצע צורות ועיטורים גרפיים ולאחר מכן להכניס תמונות בתוך העיטור, סגנונות שונים בתוכנה מאפשרים לכם לחשוב בצורה יצירתית כי תוכנת אילוסטרייטור היא אינסופית ככל שמתרגלים את השלבים בתוכנה צעד-אחר-צעד אפשר להגיע לסגנונות עיצוב מאוד גבוהים. המטרה בלימודי התוכנות הגרפיות זה לא רק לדעת מה הפקודות עושות אלה לפתח לכם את היצירתיות ולגרום לקווי עיצוב חדשים תוך שמירה על החוקים בעיצוב גרפי.

הוצאה להדפסה מתוכנת אילוסטרייטור אדובי

הדפסה בתוכנת אילוסטרייטור תתבצע רק לאחר שמירה של קובץ פידיאף. קובץ פי די אף הוא קובץ הסופי תוכלו לראות בסופו של דבר איך ההדפסה תיראה לפני שאתם שולחים אותה. במידה ואתם מקבלים גרפיקה בפידיאף שנעשתה בתוכנת אילוסטרייטור תוכלו לפתוח את זה בתוכנה ולבצע שינויים כדי להתאים את הגרפיקה לקווי החיתוך של מכונות הדפסה.

קורסים אונליין בעיצוב גרפי – ללמוד מהמשרד או מהבית בנוחות מרבית

המכללה מאפשר לכם ללמוד את התוכנות הגרפיות ואת יישומי עולם העיצוב הגרפי בצורה אישית ופרטית דרך לימודים מקוונים אונליין באינטרנט עם מורים פרטיים. אתם מקבלים מורה פרטי שמחובר ישירות לתוכנת הגרפיקה שלכם ומסביר לכם צעד-אחר-צעד בסובלנות כיצד לעצב נכון בתוכנות גרפיקה ממוחשבת. אתם מקבלים תוכנת חיבור חינם שמאפשרת למורה להזיז לכם את העכבר בתוכנה והמסך שלכם נהפך להיות המסך של המורה. השיחה מתבצעת דרך מיקרופון ואזניות או דרך הטלפון מה שמאפשר כל הזמן הרגשה של מישהו שנמצא אתכם. לימודים אונליין מאפשרים לכם נוחות מקסימלית וללא טרטור של נסיעות או בזבוז זמן יקר. בית הספר מגיע עד אליכם.

מה קורה בזמן שיעור גרפיקה אונליין באינטרנט עם המורה הפרטי שלכם?

המורה מסביר לכם נושא מסוים ולאחר מכן אתם תצטרכו לבצע תרגיל שהמורה שלכם נתן במידה ויש נושא שהוא לא ברור  המורה יחזור אתכם שוב כדי לחדד לכם את הנושאים בתרגיל. הלימודים מתבצעים כל שעות היום ומאפשרים לכם לשלב לימודים ועבודה תוך שמירה על שיגרת החיים. בסיום של כל שיעור תקבלו שיעורי בית ומטלות כדי לתרגל את מה שלמדתם בשיעור ולגרום לכם לפתח את היצירתיות בעצמכם בתוכנות גרפיות, הסוד בעיצוב גרפי הוא התרגול כמו כל למידת שפה או נושא חדש, ככל שמתרגלים יותר אפשר לפנות את הזמן ליצירתיות. תוכלו ליצור איתנו קשר עוד היום ולשוחח עם אחד מיועצי הלימוד שלנו על מגוון הקורסים בבית הספר ולקבל פרטים רחבים יותר איך לומדים מהבית. עד אז אנחנו מזמינים אתכם לצפות בכל הסרטונים שהכנו לכם בעמוד הזה ולקבל מידע מה זה בכלל תוכנות גרפיקה של חברת אדובי צפייה נעימה

2019-09-05T10:04:10+03:00