מדריך פוטושופ חלקים שחור לבן על תמונה עם הצללה

//מדריך פוטושופ חלקים שחור לבן על תמונה עם הצללה

ברוכים הבאים לעוד סרטון מבית מכללת סולו, המכללה ללימודי גרפיקה אחד על אחד עם מורה פרטי און ליין המובילה בישראל. זהו עוד סרטון שעוסק בתוכנת פוטושופ, תוכנת עיבוד התמונות המתקדמת ביותר בעולם, תוכנה עם שלל כלים מתקדמים באמצעותם ניתן לקחת כל תמונה ולהפוך אותה ליצירת אומנות מדהימה. הסרטון שלפניכם הוא סרטון פשוט וקל להבנה, סרטון עם הסברים ברורים על איך עובדים עם שחור לבן בחלקים מהתמונה ואיך הופכים אותה לאותנטית יותר ויפה יותר. כל מה שנדרש מכם הצופים בסרטון הוא לצפות בו, להבין את הנאמר בו וכמובן, לתרגל עוד ועוד עד שתגיעו למצב בו העבודה שלכם עם פוטושופ תיהפך לטבע שני.

צילום שחור לבן עוד קיים בעולם?

עד לפני כמה עשרות שנים, צילום תמונה היה בשחור לבן. התקדמנו מאז והיום תמונות הן צבעוניות, חיות יותר ויפות יותר וכמובן עם הרבה יותר פרטים, והשחור לבן הפך להיות משהו ישן יותר, אך עם הייחודיות שלו. תמונות בשחור לבן או שחלקים מהן בשחור לבן הן תמונות שמעלות ריח נוסטלגי, תמונות שיוצרות תחושה של פעם, של משהו שלא יחזור ושל געגוע בלתי פוסק. שילוב של שחור לבן התמונות יכול לקחת אותן עוד צעד אחד קדימה ולהפוך אותן לעוד יותר מיוחדות. כל מה שצריך לדעת הוא איך לעשות את זה ואיך לעבוד עם הצללה ושיקוף, מה שישדרג עוד יותר את התמונות.

לשלב שחור לבן בתמונת חתונה…

יש אין ספור דוגמאות בתוכנת פוטושופ לסוגים של תמונות בהם ניתן לשלב שחור לבן או להפוך אותן לשחור לבן לגמרי, ובדרך כלל יהיו אלו תמונות של אנשים. סוג אחד של תמונות הוא תמונות חתונה, וכמובן לא כל התמונות מהחתונה אלא רק חלק מהן. אם לוקחים חלק מהן והופכים אותן לשחור לבן, מיד הן נראות “מיושנות”, הן מקבלות  את הנופך הנוסטלגי הרצוי והן מעלות ניחוח מתוק ומרגש. שילוב של שחור לבן בתמונות יכול להיות גם בתמונות עם חברים, תמונות נוף או כל סוג אחר של תמונות.

אדובי, האמא של התוכנות הגרפיות…

רגע לפני שנצלול לפוטושופ, מהי ולמי כדאי ללמוד אותה כדאי שנכיר את החברה שעומדת מאחורי התוכנה. תוכנת פוטושופ כמו תוכנות  גרפיקה המתקדמות האחרות היא תוכנה מבית חברת אדובי, חברת תוכנות הגרפיקה המובילה בעולם. אדובי היא חברה שקיימת כבר כ-30 שנה אך היא לא נחה על זרי הדפנה אלא משקיעה עוד ועוד בתוכנות הגרפיות אותן היא משדרגת כל הזמן. אם בעבר לפוטושופ היו כלים בודדים, היום יש מאות כלים שרק הולכים ומתווספים להם עוד ועוד כלים חדשים ואלו הקיימים משתדרגים כל הזמן. מי שרוצה ללמוד גרפיקה חייב להכיר את תוכנת פוטושופ ובכללה את הסרטון הזה אך גם את התוכנות הגרפיות האחרות.

שחור לבן פוטושופ על תמונות

שחור לבן פוטושופ על תמונות

להיות מעצב גרפי עם אין סוף עבודה…

בין השאר, תוכנת פוטושופ היא תוכנה שכל מעצב גרפי חייב ללמוד אותה. אבל למי כדאי להיות מעצב גרפי? כמעט לכל אחד! לא משנה אם יש לכם נגיעה לעולם האסתטי או שלא, תמיד תוכלו ללמוד את התחום ולהצליח בו. עיצוב גרפי הוא היום המקצוע המבוקש ביותר שקיים מכיוון שבכל מקום צריך מעצבים גרפיים. הכול סביבנו ויזואלי וכל דבר חייב לבלוט ולמשוך את תשומת הלב, ויש היום יותר ויותר מומחים בעיצוב גרפי אך תמיד יהיו חסרים. עיצוב גרפי הוא תחום שבין השאר מאפשר לעשות מניפולציות בתמונות ואת המניפולציות הללו עושים אם כן בתוכנת פוטושופ.

לעבוד בעיצוב גרפי מכל מקום ובכל זמן…

לימוד תוכנת פוטושופ מאפשר להיות מעצב גרפי, מעצב אלבומים, ועוד דברים רבים שאפשר לעשות עם התוכנה. מה הבונוס בעבודה מסוג זה? הבונוס הוא בכך שבשביל לעבוד בתחומים הללו כל מה שצריך הוא מחשב, את התוכנות הגרפיות וחיבור לאינטרנט. בפועל זה אומר שאפשר לעבוד מכל מקום ויש אכן חברות רבות שמעסיקות עובדים מהבית. האופציה השנייה והלא פחות טובה היא לעבוד כעצמאים, להחליט מתי לעבוד וכמה לעבוד ולעשות את זה מהבית, מבית הקפה השכונתי, מבית של חבר, או אפילו במהלך הטיול לחו”ל

פוטושופ בפרט ועיצוב גרפי בכלל לומדים רק במכללת סולו!

אם אתם רוצים ללמוד את תוכנת פוטושופ או עיצוב גרפי לכל מטרה שהיא, אתם חייבים להכיר את מכללת סולו. במכללת סולו תלמדו אחד על אחד עם מורה פרטי, אבל לא באופן פרונטלי אלא באמצעות האינטרנט. כל אחד יראה את השני ויוכל אף להשתלט על המסך שלו מרחוק, אפשר יהיה לדבר, להחליף קבצים ולעשות כל דבר ממש כאילו שני הצדדים ישבו האחד עם השני בצורה פיזית.

מכללת סולו תכין אותך לעולם האמיתי, לעבודה עם בוני אתרים, עם מתכנתים ועם מעצבים אחרים. במכללת סולו תכינו תיק עבודות ותקבלו תעודה המעידה על הלימודים שלכם, ותוכלו להתחיל ולהיכנס לעולם מדהים של עיצוב שיש בו כל כך הרבה…

2019-07-26T21:37:45+03:00